• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mydła toaletowe

Wyniki dla

Mydła toaletowe - Import eksport

 1. TADE PAYS DU LEVANT

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo francuskie wyspecjalizowane w produkcji i dystrybucji prawdziwego mydła Aleppo, produkowanego w Syrii od ponad 25 lat, Tadé Pays du Levant oferuje szeroką kolekcję mydeł tradycyjnych i środków do pielęgnacji z rejonu Morza Śródziemnego: mydła Aleppo, marsylskie, olejki pielęgnacyjne, kremy do rąk, mydła w płynie, kamień ałun, pumeksy, środki do pielęgnacji dla mężczyzn, pasta cukrowa do depilacji, woda kolońska, mleczka do ciała, mydełka perfumowane…. Naszym kosmetykom naturalnym lub z certyfikatem BIO towarzyszy zróżnicowana gama dodatków do kąpieli: rękawica kessa z krepy, loofa, rękawica z koziej sierści, z naturalnego jedwabiu, pas do peelingu, sizal, a także mydelniczki, stojaki na szczoteczki do zębów, pojemniki na mydło, pędzle do golenia, foota... Zapoznaj się także z naszymi rozwiązaniami ekologicznymi i ekonomicznymi do konserwacji bielizny i utrzymania domu, skupionymi wokół czarnego mydła, płatków mydlanych, proszków i mydełek do odplamiania, białego kamienia do czyszczenia. Nasze mydła i płatki Aleppo są dostępne opakowane, pod marką white label lub luzem

  Witryna www Open In New icon
 2. ALEPEO - LA SAVONNERIE ARTISANALE D'ALEP

  Francja

  Verified by europages badge

  Od doktora inżyniera po mistrza mydlarstwa Aleppo. W 1989 Riad BASMAJI (RB) «pochodzący z Aleppo, jego miasta rodzinnego», kończy studia wyższe, uzyskując tytuł doktora inżyniera z zakresu nauk o ziemi Obserwatorium Paryskiego. Oddaje swą wiedzę na użytek wielu przedsiębiorstw francuskich. Jego odkrycie zalet mydła Aleppo było czystym zbiegiem okoliczności. W 1993 roku, podczas pobytu w Cannes, RB nabawił się grzybicy między udami. W ciągu 4 lat, ten problem grzybic skórnych mijał i powracał okresowo. W 1997 roku, odwiedziła go we Francji siostra przybywająca z Aleppo w Syrii. Podarowała bratu prezent: Mydło Aleppo. W tym czasie, mydło to nie istniało we Francji, ani w Europie. RB używał mydła Aleppo do higieny swojego ciała. Miłe zaskoczenie po 3 miesiącach: problem grzybicy całkowicie zniknął. To osobiste dościadczenie zapoczątkowało pogłębione badania nad tym nadzwyczajnym mydłem i działania umożliwiające korzystanie z jego zalet przez wszystkich. Narodziła się wielka miłość i pasja do mydła Aleppo. W 2001 roku, we współpracy z dwoma przyjaciółmi, zakłada przedsiębiorstwo dystrybucji mydła Aleppo we Francji. Nieprecyzyjne dozowanie procentowe oleju z jagód wawrzynu przez większość mistrzów mydlarstwa Aleppo skłoniła go do otwarcia w 2003 roku jego pierwszej mydlarni w regionie Aleppo (Kafar Naha). Celem była kontrola całego procesu produkcji jego mydła Aleppo.

  Witryna www Open In New icon
 3. TERRES DORÉES - PARFUMS

  Francja

  Verified by europages badge
 4. LA SAVONNERIE DES COLLINES

  Francja

  Verified by europages badge
 5. SARYANE - OLIVE & MOI

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. E&A PURE BEAUTY

  Grecja

  Verified by europages badge
 2. NEL PRODUCT

  Francja

  Verified by europages badge
 3. ORGANIC BIO TECH SAS

  Francja

  Verified by europages badge
 4. LONGLIFE - SABOARIA ARTESANAL PORTUGUESA, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge
 5. LES JUMENTS DU VENTOUX

  Francja

  Verified by europages badge
 1. LILLY EN PROVENCE

  Francja

  Firma „Lilly en Provence” została założona przez 3 specjalistów. Renomowane laboratorium Cadentia specjalizujące się w produkcji perfum, specjalista mydła z Marsylii oraz Cat Caroff, która jest znaną ilustratorką. Wyroby Lylli en Provence to gwarancja jakości dzięki doświadczeniu swoich trzech założycielek oraz wyborowi najlepszych składników naturalnych planety. Firma sama tworzy swoje linie wyrobów z naturalnymi, najczystszymi esencjami owoców, kwiatów, roślin i olejków eterycznych, by dzięki temu zachować autentyczną jakość i absolutną…. możliwość podlegania biodegradacji, poszanowanie środowiska naturalnego i ekonomicznego, bez barwników i nie testowane na zwierzętach. Lilly en Provence to gama kreatorów, kobieca i nowoczesna oraz gama wód perfumowanych, perfum do wnętrz, mgiełek na poduszki, pachnących wód do spryskiwania prasowanej bielizny.

 2. SEAMUSE

  Grecja

 3. NMGK GROUP OF COMPANIES

  Rosja

 4. GLENOVA COSMETICS

  Włochy

 5. P.ELAA

  Grecja

 6. AHHA SOAP DI ANTONIJEVIC SUNCANA

  Włochy

 7. ALTHEA NATIVE

  Serbia

 8. PELION NATURAL SOAP

  Grecja

 9. AW ARTISAN EUROPE

  Hiszpania

 10. ESTELLE GUERIN CRÉATIONS

  Francja

 1. GUANLIAN INDUSTRIAL CO. LTD

  Chiny

 2. SANTEK MEDIKAL KOZMETIK ÜRÜN IND. TRADE. CO. LTD.

  Turcja

 3. ETORNAM

  Benin

 4. AROMAS DA VILLA - HANDMADE LUXURY SOAPS

  Portugalia

 5. SOAPWORLD

  Holandia

 6. ALEPLAUR

  Turcja

 7. MOULIN À HUILE PASCHETTA HENRY

  Francja

 8. LA SAVONNERIE EN PROVENCE

  Francja

 9. SAVONNE MOI

  Francja

 10. DMP CHEMINS DU SOIN

  Francja