• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mydła toaletowe

Wyniki dla

Mydła toaletowe - Import eksport

 1. ALEPEO - LA SAVONNERIE ARTISANALE D'ALEP

  Francja

  Verified by europages badge

  Od doktora inżyniera po mistrza mydlarstwa Aleppo. W 1989 Riad BASMAJI (RB) «pochodzący z Aleppo, jego miasta rodzinnego», kończy studia wyższe, uzyskując tytuł doktora inżyniera z zakresu nauk o ziemi Obserwatorium Paryskiego. Oddaje swą wiedzę na użytek wielu przedsiębiorstw francuskich. Jego odkrycie zalet mydła Aleppo było czystym zbiegiem okoliczności. W 1993 roku, podczas pobytu w Cannes, RB nabawił się grzybicy między udami. W ciągu 4 lat, ten problem grzybic skórnych mijał i powracał okresowo. W 1997 roku, odwiedziła go we Francji siostra przybywająca z Aleppo w Syrii. Podarowała bratu prezent: Mydło Aleppo. W tym czasie, mydło to nie istniało we Francji, ani w Europie. RB używał mydła Aleppo do higieny swojego ciała. Miłe zaskoczenie po 3 miesiącach: problem grzybicy całkowicie zniknął. To osobiste dościadczenie zapoczątkowało pogłębione badania nad tym nadzwyczajnym mydłem i działania umożliwiające korzystanie z jego zalet przez wszystkich. Narodziła się wielka miłość i pasja do mydła Aleppo. W 2001 roku, we współpracy z dwoma przyjaciółmi, zakłada przedsiębiorstwo dystrybucji mydła Aleppo we Francji. Nieprecyzyjne dozowanie procentowe oleju z jagód wawrzynu przez większość mistrzów mydlarstwa Aleppo skłoniła go do otwarcia w 2003 roku jego pierwszej mydlarni w regionie Aleppo (Kafar Naha). Celem była kontrola całego procesu produkcji jego mydła Aleppo.

 2. AL BARA SAVON D'ALEP

  Francja

  Verified by europages badge

  Będąc producentem mydła z Aleppo, jesteśmy dumni, że możemy utrwalać wiekową tradycję, dostarczając oryginalne mydło z Aleppo, skarbnicę korzyści dla skóry. Jako zaufany dostawca jesteśmy zobowiązani do dostarczania produktów najwyższej jakości, wytwarzanych przy użyciu tradycyjnych metod i naturalnych składników. Nasza historia sięga wieków wstecz, do pięknego miasta Aleppo w Syrii, będącego ojczyzną wyrobu mydła z Aleppo. Dążymy do zachowania tej tradycji, stosując te same techniki przekazywane z pokolenia na pokolenie. Każde mydło jest wytwarzane starannie, przy użyciu tradycyjnych metod, aby zapewnić autentyczny, czysty i dobroczynny produkt. Wybierając mydło z Aleppo Al Bara, wybierasz doskonałość rzemiosła i zachowanie wielowiekowej tradycji. Stawiamy sobie za punkt honoru oferowanie produktów o niezrównanej jakości, szanujących skórę i środowisko. Nous nous engageons également à promouvoir le commerce équitable en travaillant directement avec les artisans locaux et en veillant à ce que chaque étape de la production respecte des normes éthiques élevées. Odkryj naszą gamę mydeł Aleppo i daj się zachwycić ich delikatnością i skutecznością. Podaruj sobie chwilę autentycznego dobrego samopoczucia dzięki mydłom Aleppo Al Bara, Twojego zaufanego dostawcy.

 3. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 4. LA SAVONNERIE DE LA CHAPELLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Jako rodzinna firma rzemieślnicza, Savonnerie de la Chapelle specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków i stała się ekspertem w produkcji mydeł na zimno. Wykorzystuje wielopokoleniową wiedzę do tworzenia rzemieślniczych produktów o nienagannej jakości. Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym mydła wytwarzane na zimno, drogocenne olejki do ciała i twarzy, balsamy do ciała i ust, szampony i wiele innych. Każdy produkt jest wynikiem rygorystycznej i konsekwentnej metodologii. W procesie tworzenia każdego produktu skrupulatnie stosowane jest to samo podejście metodologiczne. Każdy element jest skrupulatnie badany i starannie dobierany, aby zapewnić idealną równowagę między naturalnymi właściwościami leczniczymi wybranych składników a ich delikatnymi zapachami.

 5. KARAWAN AUTHENTIC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KARAWAN AUTHENTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Higiena osobista, środki toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły higieniczne i toaletowe, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, Torby skórzane, Mydła toaletowe, Artykuły higieniczne i toaletowe, Biokosmetyki, oriental cosmetics, Biżuteria rzemieślnicza, i natural-based cosmetics. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LES PETITS SAVONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES PETITS SAVONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Soap production, pomysły na prezent, mydła do użytku domowego, i mydło roślinne tłoczone na zimno. Ma siedzibę w Melrand, Francja.

 2. LE TERRIER SAVONNEUX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE TERRIER SAVONNEUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Ma siedzibę w Nanterre, Francja.

 3. NINI'BULLES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NINI'BULLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Soap production, mydło roślinne tłoczone na zimno, i Ekologiczne upominki firmowe. Ma siedzibę w Saint Christophe Sur Condé, Francja.

 4. EL-HIXIR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EL-HIXIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach mydła w płynie, Mydło na bazie oliwy z oliwek, Soap production, i mydło roślinne tłoczone na zimno. Ma siedzibę w Boissy-Saint-Léger, Francja.

 5. NUALA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NUALA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach mydła, wytwórnia mydła, organic products, i Vuohenmaito. Ma siedzibę w La Haie Fouassière, Francja.

 1. NEL PRODUCT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NEL PRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Kosmetyki i środki upiększające, Soap production, Wyroby kosmetyczne, natural cosmetics, artykuły kosmetyczne, Natural cosmetic products, Kosmetyki do ciała, i Środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Colomiers, Francja.

 2. SAVON DES ALPES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAVON DES ALPES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Ma siedzibę w Lacropte, Francja.

 1. SAPONISPHERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAPONISPHERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Soap production, soap, mydło roślinne tłoczone na zimno, Mydło na bazie oliwy z oliwek, Szampon do włosów, dezodoranty, i Mydło dla niemowląt. Ma siedzibę w Niedernai, Francja.

 2. SAVONNERIE CLEAU

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAVONNERIE CLEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Soap production, soap, i Wyroby kosmetyczne. Ma siedzibę w Saint-Branchs, Francja.

 3. ARBAUREA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ARBAUREA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, mydła, Soap production, olejki kosmetyczne, natural cosmetics, Wyroby kosmetyczne, i produkty do higieny ciała. Ma siedzibę w Dommartin-Lès-Remiremont, Francja.

 4. ALEYRIA COSMÉTIQUES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALEYRIA COSMÉTIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Produkty kosmetyczne ekologiczne, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Biokosmetyki, mydła, i Soap production. Ma siedzibę w Velaux, Francja.

 5. LES SAVONS DE CAROLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES SAVONS DE CAROLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach mydła, Soap production, i Szampon do włosów. Ma siedzibę w Floirac, Francja.

 6. SAVONNERIE FABRICATION ROCHET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAVONNERIE FABRICATION ROCHET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach mydła. Ma siedzibę w Saint-Erme, Francja.

 7. LA CASE À SAVON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA CASE À SAVON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Higiena osobista, środki toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Produkty kosmetyczne ekologiczne, Artykuły higieniczne i toaletowe, Mydła toaletowe, pianki i kremy do golenia, conditioner, wellness products, Soap production, Terapeutyczne mydło w płynie, i producent naturalnych produktów kosmetycznych. Ma siedzibę w Béon, Francja.

 8. SAVONNERIE YANAELLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAVONNERIE YANAELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzemiosło, wytwórnia mydła, Rzemiosło, produkcja rzemieślnicza, i Soap production. Ma siedzibę w Bessenay, Francja.

 1. LA SAVONNERIE DES COLLINES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA SAVONNERIE DES COLLINES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach mydła, mydła w płynie, żel pod prysznic, i artykuły kosmetyczne naturalne. Ma siedzibę w Saint Mars La Réorthe, Francja.

 2. KANKYO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KANKYO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Mydła toaletowe, Mydła toaletowe, świeczki naturalne, proszki do prania, i perfumy nastrojowe. Ma siedzibę w Soissons, Francja.

 3. ELIXANE - SAVONS ET COSMÉTIQUES AU LAIT D'ÂNESSE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ELIXANE - SAVONS ET COSMÉTIQUES AU LAIT D'ÂNESSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach mydła, i Soap production. Ma siedzibę w Vieux-Rouen-Sur-Bresle, Francja.

 4. O NATUR ELLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma O NATUR ELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty kosmetyczne ekologiczne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Mydła toaletowe, Produkt kosmetyczny bio do pielęgnacji ciała, Wyroby kosmetyczne, i Mydła toaletowe. Ma siedzibę w Domptail, Francja.

 5. LA VIE EN BLEU

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma LA VIE EN BLEU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach olejki eteryczne, wytwórnia mydła, Soap production, i soap. Ma siedzibę w Fribourg, Szwajcaria.

 6. SEIFENWAREN.DE INH. HEIDI RIEBEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEIFENWAREN.DE INH. HEIDI RIEBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. TADE PAYS DU LEVANT

  Francja

  Przedsiębiorstwo francuskie wyspecjalizowane w produkcji i dystrybucji prawdziwego mydła Aleppo, produkowanego w Syrii od ponad 25 lat, Tadé Pays du Levant oferuje szeroką kolekcję mydeł tradycyjnych i środków do pielęgnacji z rejonu Morza Śródziemnego: mydła Aleppo, marsylskie, olejki pielęgnacyjne, kremy do rąk, mydła w płynie, kamień ałun, pumeksy, środki do pielęgnacji dla mężczyzn, pasta cukrowa do depilacji, woda kolońska, mleczka do ciała, mydełka perfumowane…. Naszym kosmetykom naturalnym lub z certyfikatem BIO towarzyszy zróżnicowana gama dodatków do kąpieli: rękawica kessa z krepy, loofa, rękawica z koziej sierści, z naturalnego jedwabiu, pas do peelingu, sizal, a także mydelniczki, stojaki na szczoteczki do zębów, pojemniki na mydło, pędzle do golenia, foota... Zapoznaj się także z naszymi rozwiązaniami ekologicznymi i ekonomicznymi do konserwacji bielizny i utrzymania domu, skupionymi wokół czarnego mydła, płatków mydlanych, proszków i mydełek do odplamiania, białego kamienia do czyszczenia. Nasze mydła i płatki Aleppo są dostępne opakowane, pod marką white label lub luzem

 8. LILLY EN PROVENCE

  Francja

  Firma „Lilly en Provence” została założona przez 3 specjalistów. Renomowane laboratorium Cadentia specjalizujące się w produkcji perfum, specjalista mydła z Marsylii oraz Cat Caroff, która jest znaną ilustratorką. Wyroby Lylli en Provence to gwarancja jakości dzięki doświadczeniu swoich trzech założycielek oraz wyborowi najlepszych składników naturalnych planety. Firma sama tworzy swoje linie wyrobów z naturalnymi, najczystszymi esencjami owoców, kwiatów, roślin i olejków eterycznych, by dzięki temu zachować autentyczną jakość i absolutną…. możliwość podlegania biodegradacji, poszanowanie środowiska naturalnego i ekonomicznego, bez barwników i nie testowane na zwierzętach. Lilly en Provence to gama kreatorów, kobieca i nowoczesna oraz gama wód perfumowanych, perfum do wnętrz, mgiełek na poduszki, pachnących wód do spryskiwania prasowanej bielizny.

 9. LONGLIFE - SABOARIA ARTESANAL PORTUGUESA, LDA

  Portugalia

  Firma LONGLIFE - SABOARIA ARTESANAL PORTUGUESA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Produkty kosmetyczne ekologiczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, mydła, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, i Produkt kosmetyczny bio do pielęgnacji ciała. Ma siedzibę w Torres Novas, Portugalia.

 10. GLENOVA COSMETICS

  Włochy

  Firma GLENOVA COSMETICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mydła toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach środki higieny osobistej, i żel do rąk. Ma siedzibę w Camerano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo