• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • motoreduktory

Wyniki dla

Motoreduktory - Import eksport

 1. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 2. KAISER-MOTOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu firmy i znajomości zmieniających się rynków, Kaiser-Motoren GmbH jest specjalistą w adaptacji i realizacji specyficznych wymagań klientów w zakresie rozwiązań napędowych w wielu różnych konstrukcjach i branżach. Wysoka elastyczność naszej firmy i jej lekka struktura pozwalają nam szybko i sprawnie identyfikować i realizować wymagania klientów. Skupiamy się na silnikach ze stali nierdzewnej, silnikach elektrycznych do zastosowań w kolejnictwie i branży medycznej oraz silnikach ze specjalnymi wałami. Ponadto specjalizujemy się też w napędach z systemem izolacji z certyfikatem UL oraz w wersjach przeciwwybuchowych ATEX strefa 22 naszych silników ze stali nierdzewnej. Naszym klientom oferujemy również know-how w zakresie symulacji specjalnych problemów napędowych z pracą falownika. Nasze dążenie do optymalnych korzyści dla klienta wyraża następujące stwierdzenie: Więcej niż tylko standard!

 3. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 4. ROLLSTAR AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ROLLSTAR, założona w 1966 roku, od roku 1968 stała się pierwszym producentem wytwarzającym jednocześnie silniki hydrauliczne i planetarne skrzynie biegów. To dało początek określeniu motoreduktor hydrostatyczny. Rollstar jest od zawsze synonimem: kompaktowych wymiarów, krótkich terminów dostaw dzięki modułowej konstrukcji, rozwiązań napędowych specyficznych dla klienta, wysokiej jakości, sprawnej obsługi na całym świecie. Hydrosilniki i planetarne skrzynie biegów są produkowane w wersji modułowej na nowoczesnych maszynach w standardzie i w dużych ilościach z momentem obrotowym od 1500 Nm do 6500000 Nm. Ponadto istnieje wiele wariantów konstrukcyjnych pod względem strony wejściowej i wyjściowej, dzięki czemu możliwe jest rozwiązanie dla prawie każdego zastosowania. Żądania specjalne są przetwarzane w krótkim czasie przez nasze biuro projektowe z wykorzystaniem CAD i realizowane zgodnie z harmonogramem dzięki elastycznej produkcji, która obejmuje cały proces produkcyjny w jednym miejscu. Duża podaż umożliwia, w razie potrzeby, krótkie terminy dostaw.

 5. KÄHLIG ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KAG od 40 lat oferuje rozwiązania w zakresie wymagających, skrojonych na miarę, trwałych i niezawodnych silników AC i DC już od 2, 5 w. Kählig Antriebstechnik GmbH specjalizuje się w bezszczotkowych i szczotkowych silnikach prądu stałego o mocy od 2, 5 w. W naszym segmencie zaliczamy się do wiodących producentów na świecie. Opierając się na ponad 40-letnim doświadczeniu i nieustannie rosnącej wiedzy fachowej naszych inżynierów ds zastsowań, oferujemy efektywn i innowacyjne koncepcje w zakresie napędu, dostosowane na życzenie do Waszych potrzeb.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POWER JACK MOTION

  Chiny

  Verified by europages badge

  POWER JACK MOTION jest wiodącym dostawcą małych silników elektrycznych, siłowników liniowych & przekładni planetarnych do różnych zastosowań. Firma założona w 2003 roku specjalizuje się w wysoce precyzyjnych i ekonomicznych produktach do sterowania ruchem i napędzania. Niezależnie od projektu, zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, aby zapewnić odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb i celów w ramach OEM. Uważamy, że kluczem do udanej relacji biznesowej jest nasza obietnica pełnego zrozumienia wymagań naszych klientów & środowiska, w którym nasze produkty muszą działać.

 2. ABPRO (INDIAN SME CONSORTIUM) INH. TASVVAR ALI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ABPRO (INDIAN SME CONSORTIUM) INH. TASVVAR ALI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 3. DR. FRITZ FAULHABER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DR. FRITZ FAULHABER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Schönaich, Niemcy.

 4. ELEKTROMOTORENWERK BRIENZ AG EMWB

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTROMOTORENWERK BRIENZ AG EMWB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Brienz, Szwajcaria.

 5. ORIENTAL MOTOR (EUROPA) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ORIENTAL MOTOR (EUROPA) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Silniki liniowe, Silniki krokowe, siłowniki, self-braking engines, silniki elektryczne, siłowniki elektryczne, i systemy linearne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. DIPL. ING. DR. TECHN. HEINZ ZOEBL EIN- UND AUSFUHRHANDELSGES MBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DIPL. ING. DR. TECHN. HEINZ ZOEBL EIN- UND AUSFUHRHANDELSGES MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Klosterneuburg, Austria.

 2. HAYDON KERK MOTION SOLUTIONS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAYDON KERK MOTION SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Lauf An Der Pegnitz, Niemcy.

 1. ASTRO MOTORENGESELLSCHAFT MBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASTRO MOTORENGESELLSCHAFT MBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Jest również obecna w dziedzinach Silniki krokowe, przekładnie, silniki przeciwwybuchowe, siłowniki, i motoreduktory. Ma siedzibę w Geestland, Niemcy.

 2. ALFRED IMHOF AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ALFRED IMHOF AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Münchenstein, Szwajcaria.

 3. SEVA-TEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEVA-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Ahlhorn, Niemcy.

 4. STEINLEN ELEKTROMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEINLEN ELEKTROMASCHINENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Burgwedel, Niemcy.

 5. SPN SCHWABEN PRÄZISION FRITZ HOPF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPN SCHWABEN PRÄZISION FRITZ HOPF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Nördlingen, Niemcy.

 6. SOLZI INGRANAGGI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SOLZI INGRANAGGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, przekładnie, przekładnie ślimakowe do napędów, Przekładnie zębate, przekładnie zębate cylindryczne, przekładnie zębate spiralne, koła zębate do przekładni, motoreduktory z rozdziałem mocy, i reduktor precyzyjny. Ma siedzibę w Carnate, Włochy.

 7. AMS ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMS ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Ma siedzibę w Illertissen, Niemcy.

 8. L.I.P.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma L.I.P., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, ELECTRIC EQUIPMENT, Maszyny rolnicze, reduktory epicykloidyczne, zębatki, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, mikro przekładnie zębate, ELECTRIC EQUIPMENT, i Maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 1. WITTENSTEIN

  Belgia

  WITTENSTEIN jest światowym pionierem w dziedzinie precyzyjnych napędów mechatronicznych od ponad 30 lat. Znajdziecie u nas zaawansowane technologie napędowe. Opracowane, rozwinięte, wyprodukowane i sprzedawane przez firmę WITTENSTEIN. Tradycja innowacji zawsze zapewnia techniki napędu i transmisji najbardziej precyzyjne i wydajne. Usługa sprzedaży i obliczeń technicznych staranna i spersonalizowana zapewnia naszym klientom najbardziej wydajne rozwiązania dostosowane do poszczególnych zastosowań. WITTENSTEIN bvba zajmuje się sprzedażą i obsługą techniczną oraz obliczeniami dla klientów w Beneluksie. Zakład w Beneluksie znajduje się w Kalken, w regionie Gandawy.

 2. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Niemcy

  HEYNAU jest od 1931 roku głęboko zakorzeniona w technologii napędowej. Bezstopniowe przekładnie trakcyjne (napęd H i minidrive) oraz motoreduktory stanowią ważny obszar naszej oferty produktów. Firma HEYNAU jest idealnym partnerem jeśli chodzi o rozwój i produkcję przekładni specjalnych, produkcję elementów specjalnych lub usługi naprawy przekładni i skrzyń biegów oraz chłodnic przemysłowych. HEYNAU-Gears opracowuje niestandardowe skrzynie biegów według specyfikacji klienta i w bliskiej współpracy z nim. Jesteśmy idealnym partnerem, jeśli chodzi o małe i średnie serie lub budowę prototypów. Przekładnie specjalne HEYNAU-Gears są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu. Skupiamy się zwłaszcza na zastosowaniach wymagających wysokiej dokładności i dużej mocy, jak np. w dziedzinie obrabiarek. HEYNAU-Production jest kompetentnym partnerem w produkcji.

 3. GROSCHOPP AG DRIVES & MORE

  Niemcy

  Od 96 lat nazwa Groschopp oznacza najwyższy poziom techniki w dziedzinie napędu elektrycznego. Uważamy się specjalistów w rozwiązaniach niestandardowych i skupiamy się na opracowywaniu propozycji odpowiadających specyficznym potrzebom klienta, między innymi w zakresie technologii przenośników. Groschopp opracowuje i produkuje napędy, silniki i sterowniki, a także kompletne rozwiązania dla mniejszych i średnich urządzeń idealnie dostosowane do specjalnych potrzeb i życzeń naszych klientów. Na rozwiązaniach napędowych firmy Groschopp polega przede wszystkim przemysł spożywczy, przemysł opakowaniowy, przemysł farmaceutyczny i chemiczny, technika medyczna i wybrane specjalistyczne obszary w dziedzinie inżynierii mechanicznej, takie jak produkcja drutu spawalniczego, kopertowanie lub produkcja płytek drukowanych. Towarzyszymy wam od rozwoju i projekt konstrukcji, poprzez budowę prototypu i wszystkie konieczne testy, aż po montaż i produkcję seryjną.

 4. GEORGII KOBOLD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od roku 1924 marka GEORGII KOBOLD jest symbolem techniki napędów elektromechanicznych w konstrukcji maszyn i urządzeń. GEORGII KOBOLD, zatrudniamy 65 wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników nastawionych na harmonijną współpracę z klientami. W GEORGII KOBOLD znajdą Państwo silniki dynamometryczne, serwomotory, serwomotory przekładniowe i elektroniczne układy do napędów. Mogą Państwo również skorzystać z oferty silników wykonanych ze stali nierdzewnej, jak również silników hamujących oraz indukcyjnych silników trójfazowych.

 5. LEAX DETMOLD GMBH

  Niemcy

  LEAX Detmold – Twój kompetentny i doświadczony partner w produkcji kół zębatych i przekładni od 1945 roku, początkowo znany pod nazwą firmową Gebr. Brinkmann, od 2013 roku dzięki połączeniu ze szwedzką Grupą LEAX przekonuje jeszcze bardziej kreatywnością i siłą innowacyjności. W zakładzie produkyjnym w Detmold firma LEAX Detmold zatrudniająca ok. 125 pracowników spełnia Państwa specjalne życzenia i wymagania. Wspieramy Was w realizacji projektów kół zębatych i przekładni od etapu projektu i konstrukcji po produkcję seryjną. Posiadamy certyfikaty zgodne z DIN EN ISO 9001: 2015, ISO 14001 i IATF 16949: 2016.

 6. SUMITOMO (SHI) CYCLO DRIVE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Dostawca producentów instalacji i użytkowników mechanicznych technik napędowych. W branży technik napędowych nasze produkty są stałym elementem instalacji przenośnikowych, wieży chłodniczych, oczyszczalni ścieków, mieszalników, wentylatorów, pras ślimakowych, pras do celulozy, maszyn drukarskich, instalacji dźwigowych, pomostów wyładunkowych, suszarek bębnowych, śluz powietrznych, odlewni i obrabiarek. Nasze produkty to: napędy, napędy kątowe, przekładnie przemysłowe, przekładnie planetarne, przekładnie precyzyjne, napędy serwo, napędy specjalne, przekładnie cykloidalne.

 7. LEROY SOMER

  Francja

  LEROY-SOMER, lider i ogólnoświatowy specjalista w dziedzinie systemów napędu, projektuje i produkuje silniki elektryczne, elektroniczne motoreduktory i napędy o zmiennej prędkości obrotowej. Szeroka gama oferowanych przez nas produktów pozwala nam współpracować z różnymi branżami przemysłu. LEROY SOMER posiada odpowiednio dostosowaną gamę dla wszystkich sektorów działalności, w których potrzebne są systemy przenoszenia napędu lub wytwarzania energii elektrycznej. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, możemy również zaoferować klientom usługę projektowania wyposażenia w oparciu o założenia techniczno-ekonomiczne. Silniki i napędy Leroy Somer zapewniają poprawę produktywności, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków na zużycie energii oraz wydłużeniu okresu eksploatacji używanego wyposażenia. W ramach uzupełnienia oferty sprzedaży silników elektrycznych, nasz zespół inżynierów i techników zapewnia konserwację sprzętu i usuwanie awarii w obiekcie klienta przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu, na terenie całej Francji. Gęsta sieć naszych serwisów (średnio jeden serwis premium co 100 km) sprzyja zapobieganiu awariom i pozwala ograniczyć ryzyko.

 8. LEANTECHNIK AG

  Niemcy

  Nasze przekładnie zębatkowe oferują niezliczone zastosowania: można je stosować wszędzie tam, gdzie ruch ma być realizowany skutecznie. Nie ma granic dla Twojej kreatywności! Od ponad 25 lat firma LEANTECHNIK opracowuje w Oberhausen wysokowydajne, zębatkowe urządzenia podnoszące do automatyzacji. Obok produkcji i sprzedaży przekładni zębatkowych z serii lifgo® i lean SL® firma projektuje i produkuje półprodukty, podzespoły i gotowe do użycia systemy pod nazwą leantranspo®. W każdej możliwej branży, w której należy spełnić zadania precyzyjnego i synchronicznego pozycjonowania, nasze produkty stanowią rozwiązanie: Niezależnie od tego, czy chodzi o inżynierię ruchu drogowego, budowę maszyn i urządzeń, czy też przemysł spożywczy i chemiczny. Ze względu na różnorodność możliwych kombinacji lifgo® i lean SL® z pewnością znajdziemy również rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 9. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Niemcy

  W ciągu 25 lat od powstania SWC marka ugruntowała swoją pozycję na całym świecie i jest ceniona przez klientów na wszystkich kontynentach. Jako dawny oddział FAG, na pierwszym planie zawsze stał aspekt jakości. Do dziś kładziemy duży nacisk na wysokiej jakości produkty i indywidualne doradztwo, aby nasi klienci mogli osiągnąć wartość dodaną dzięki łożyskom tocznym SWC. Firma SWC powstała w 1994 roku z przekształcenia firmy FAG Kugelfischer w Schweinfurcie. Dzisiaj Grupa SWC jest podzielona na dwie firmy, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom różnych rynków: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH z siedzibą w Niederwerrn, Deutschland SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. z siedzibą w Samutprakan, Tajlandia. Od samego początku Grupa SWC kładzie duży nacisk na jakość, czy to w wytwarzanych produktach, czy w doradztwie, czy też w procesach zachodzących w obu rodzinnych przedsiębiorstwach. Od ponad 25 lat na pierwszym miejscu stawiamy jedną rzecz: wartość dodaną dla naszych klientów. Struktura naszej grupy oraz strategiczna współpraca z wybranymi dostawcami i autoryzowanymi dealerami na całym świecie pozwala nam minimalizować koszty ogólne i utrzymywać krótkie odległości, nie zaniedbując przy tym poziomu jakości. Nasza doskonała koncepcja magazynowania komponentów zapewnia wysoką elastyczność i krótkie terminy wykonania produktów katalogowych.

 10. SMOLKA TOR UND ANTRIEBSTECHNIK BERLIN

  Niemcy

  Dzięki bliskiej wieloletniej współpracy (40 lat doświadczenia rynkowego) ze znanymi producentami bram i napędów, takimi jak Hörmann, BFT, Marantec, Einhell, Sommer, NICE, Came i wieloma innymi, jesteśmy w stanie dostarczyć wiele różnych części zamiennych i nadajników ręcznych. Podobnie jak sprężyny, zespoły sprężynowe i sprężyny do bram do garaży. Ponadto firma Smolka ma także doświadczenie w dziedzinie motoreduktorów i silników do wycieraczek samochodowych. Do naszego asortymentu należą produkty znanych marek, takich jak SWF, VALEO, NIDEC, ITT i SEEFRID. Mamy jeden z największych w branży magazynów bezpośrednio w Berlinie. Stąd codziennie wysyłamy silniki, akcesoria i części zamienne na cały świat. Wizyta w naszym sklepie internetowym pod adresem www.Smolka-Berlin.de da Ci wyobrażenie o naszych możliwościach. Pozwól nam przekonać Cię o naszych zdolnościach działania i naszej wiedzy fachowej. Porady ekspercke są dla nas oczywiste.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo