• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • motoreduktory

Wyniki dla

Motoreduktory - Import eksport

 1. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Düsterloh od ponad 100 lat projektuje, produkuje i sprzedaje silniki hydrauliczne i pneumatyczne. Klienci firmy Hattingen na całym świecie doceniają absolutną niezawodność jej silników promieniowych, osiowych i przekładniowych, nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Precyzyjne napędy gwarantują dokładną synchronizację nawet przy bardzo małych prędkościach. Düsterloh Fluidtechnik GmbH jest również punktem kompleksowej obsługi typu One-Stop-Shop w zakresie specjalnych wymagań, specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych w dziedzinie budowy agregatów i napiętych terminów dostaw: Własny dział rozwoju i projektowania oraz szeroka gama produktów firmy zarządzanej przez właściciela zapewniają dużą elastyczność i orientację na klienta.

 2. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 3. KAISER-MOTOREN GMBH

  Niemcy

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu firmy i znajomości zmieniających się rynków, Kaiser-Motoren GmbH jest specjalistą w adaptacji i realizacji specyficznych wymagań klientów w zakresie rozwiązań napędowych w wielu różnych konstrukcjach i branżach. Wysoka elastyczność naszej firmy i jej lekka struktura pozwalają nam szybko i sprawnie identyfikować i realizować wymagania klientów. Skupiamy się na silnikach ze stali nierdzewnej, silnikach elektrycznych do zastosowań w kolejnictwie i branży medycznej oraz silnikach ze specjalnymi wałami. Ponadto specjalizujemy się też w napędach z systemem izolacji z certyfikatem UL oraz w wersjach przeciwwybuchowych ATEX strefa 22 naszych silników ze stali nierdzewnej. Naszym klientom oferujemy również know-how w zakresie symulacji specjalnych problemów napędowych z pracą falownika. Nasze dążenie do optymalnych korzyści dla klienta wyraża następujące stwierdzenie: Więcej niż tylko standard!

 4. LEANTECHNIK AG

  Niemcy

  Nasze przekładnie zębatkowe oferują niezliczone zastosowania: można je stosować wszędzie tam, gdzie ruch ma być realizowany skutecznie. Nie ma granic dla Twojej kreatywności! Od ponad 25 lat firma LEANTECHNIK opracowuje w Oberhausen wysokowydajne, zębatkowe urządzenia podnoszące do automatyzacji. Obok produkcji i sprzedaży przekładni zębatkowych z serii lifgo® i lean SL® firma projektuje i produkuje półprodukty, podzespoły i gotowe do użycia systemy pod nazwą leantranspo®. W każdej możliwej branży, w której należy spełnić zadania precyzyjnego i synchronicznego pozycjonowania, nasze produkty stanowią rozwiązanie: Niezależnie od tego, czy chodzi o inżynierię ruchu drogowego, budowę maszyn i urządzeń, czy też przemysł spożywczy i chemiczny. Ze względu na różnorodność możliwych kombinacji lifgo® i lean SL® z pewnością znajdziemy również rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 5. BÜHLER MOTOR GMBH

  Niemcy

  Bühler Motor zapewnia odpowiednie, robione na miarę, i długotrwale niezawodne rozwiązania w zakresie napędów dzięki małym silnikom DC/BLDC i silnikom z przekładnią. Więcej niż jeden z dziesięciu pracowników Bühler pracuje w dziedzinie badań i rozwoju. Dzięki własnemu działowi budowy prototypów, fundamentalnych badań rozwojowych i laboratoriom do różnorodnych testów firma Bühler Motor zapewnia szybkie i elastyczne opracowanie rozwiązania według specyfikacji klienta. Z entuzjazmem typowym dla Bühler ponad 1800 pracowników firmy dokłada wszelkich starań w realizacji efektywnej industrializacji i produkcji mechatronicznych układów napędowych w średnich i dużych ilościach. Z dziesięcioma zakładami na trzech kontynentach i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom technologicznym Bühler Motor jest w stanie spełnić wymagania klientów pod względem krótkich terminów dostaw, jakości i ilości. Rynki strategiczne obejmują przemysł motoryzacyjny, technikę medyczną, ogólne rozwiązania przemysłowe np. automatykę budowlaną i technikę rolniczą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 2. ELK MOTOR

  Turcja

  Założona przez głównego udziałowca YILMAZ GROUP w 1958 roku firma ELK Motor specjalizuje się w projektowaniu i produkcji asynchronicznych silników elektrycznych prądu zmiennego na terenie zamkniętym o powierzchni 50.000 m2 i zdolności produkcyjnej 1.000.000 sztuk/rok. Projektujemy i produkujemy wszelkiego rodzaju silniki dostosowane do potrzeb klienta w oparciu o specjalny projekt i produkcję lub modyfikację, specjalne wały i kołnierze, specjalne uzwojenia oraz silniki przystosowane do różnych warunków pracy, kierując się wyłącznie potrzebami klientów. Nasze silniki są zaprojektowane tak, aby spełniały klasę efektywności IE3, jeśli chodzi o podstawową konstrukcję i technologię. Zapewniają one bezproblemowe i łatwe przejście z klasy sprawności IE2 do IE3 i IE4 dla obecnych klientów. Ponadto, nasze silniki IE3 posiadają certyfikaty akredytowanych laboratoriów: •FS 63-315, tzn. 0, 12-200 kW. -Silniki aluminiowe i żeliwne -Silniki dostosowane do potrzeb klienta, dzięki własnemu działowi badań i rozwoju oraz stanowiskom testowym. -Uznane przez rząd centrum badawczo-rozwojowe, projektowanie i produkcja w 100% we własnym zakresie. -Wykorzystanie najnowocześniejszego oprogramowania FEM na każdym etapie procesu projektowania. •CE, UL, EAC. •ISO9001, OHSAS18001, RoHS, REACH, ISO27001, ISO14001 •2-letnia gwarancja. •Opcje: -Duty (S1 .. S9) -Wysokie współczynniki serwisowe -CL F/H izolacja -IP55 - IP66 -Specjalne napięcie/częstotliwość -2 silniki prędkości -Wzmocnione łożyska, PTC/PT100, enkoder, czasza, wymuszone chłodzenie, silniki z hamulcem, niestandardowy wał, itp. -Produkcja OEM, prosimy nie wahać się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Niemcy

  W ciągu 25 lat od powstania SWC marka ugruntowała swoją pozycję na całym świecie i jest ceniona przez klientów na wszystkich kontynentach. Jako dawny oddział FAG, na pierwszym planie zawsze stał aspekt jakości. Do dziś kładziemy duży nacisk na wysokiej jakości produkty i indywidualne doradztwo, aby nasi klienci mogli osiągnąć wartość dodaną dzięki łożyskom tocznym SWC. Firma SWC powstała w 1994 roku z przekształcenia firmy FAG Kugelfischer w Schweinfurcie. Dzisiaj Grupa SWC jest podzielona na dwie firmy, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom różnych rynków: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH z siedzibą w Niederwerrn, Deutschland SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. z siedzibą w Samutprakan, Tajlandia. Od samego początku Grupa SWC kładzie duży nacisk na jakość, czy to w wytwarzanych produktach, czy w doradztwie, czy też w procesach zachodzących w obu rodzinnych przedsiębiorstwach. Od ponad 25 lat na pierwszym miejscu stawiamy jedną rzecz: wartość dodaną dla naszych klientów. Struktura naszej grupy oraz strategiczna współpraca z wybranymi dostawcami i autoryzowanymi dealerami na całym świecie pozwala nam minimalizować koszty ogólne i utrzymywać krótkie odległości, nie zaniedbując przy tym poziomu jakości. Nasza doskonała koncepcja magazynowania komponentów zapewnia wysoką elastyczność i krótkie terminy wykonania produktów katalogowych.

 4. ROLLSTAR AG

  Szwajcaria

  Firma ROLLSTAR, założona w 1966 roku, od roku 1968 stała się pierwszym producentem wytwarzającym jednocześnie silniki hydrauliczne i planetarne skrzynie biegów. To dało początek określeniu motoreduktor hydrostatyczny. Rollstar jest od zawsze synonimem: kompaktowych wymiarów, krótkich terminów dostaw dzięki modułowej konstrukcji, rozwiązań napędowych specyficznych dla klienta, wysokiej jakości, sprawnej obsługi na całym świecie. Hydrosilniki i planetarne skrzynie biegów są produkowane w wersji modułowej na nowoczesnych maszynach w standardzie i w dużych ilościach z momentem obrotowym od 1500 Nm do 6500000 Nm. Ponadto istnieje wiele wariantów konstrukcyjnych pod względem strony wejściowej i wyjściowej, dzięki czemu możliwe jest rozwiązanie dla prawie każdego zastosowania. Żądania specjalne są przetwarzane w krótkim czasie przez nasze biuro projektowe z wykorzystaniem CAD i realizowane zgodnie z harmonogramem dzięki elastycznej produkcji, która obejmuje cały proces produkcyjny w jednym miejscu. Duża podaż umożliwia, w razie potrzeby, krótkie terminy dostaw.

 5. KÄHLIG ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  KAG od 40 lat oferuje rozwiązania w zakresie wymagających, skrojonych na miarę, trwałych i niezawodnych silników AC i DC już od 2, 5 w. Kählig Antriebstechnik GmbH specjalizuje się w bezszczotkowych i szczotkowych silnikach prądu stałego o mocy od 2, 5 w. W naszym segmencie zaliczamy się do wiodących producentów na świecie. Opierając się na ponad 40-letnim doświadczeniu i nieustannie rosnącej wiedzy fachowej naszych inżynierów ds zastsowań, oferujemy efektywn i innowacyjne koncepcje w zakresie napędu, dostosowane na życzenie do Waszych potrzeb.

 1. POWER JACK MOTION

  Chiny

  POWER JACK MOTION jest wiodącym dostawcą małych silników elektrycznych, siłowników liniowych, motoreduktorów i przekładni planetarnych do różnych zastosowań. Firma założona w 2003 roku specjalizuje się w wysoce precyzyjnych i ekonomicznych produktach do sterowania ruchem i napędzania. Niezależnie od projektu, zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, aby zapewnić odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb i celów w ramach OEM. Uważamy, że kluczem do udanej współpracy są nasze starania pełnego zrozumienia potrzeb klienta i środowiska pracy produktu.

 2. HALSTRUP-WALCHER GMBH

  Niemcy

  Halstrup-Walcher produkuje i sprzedaje systemy pozycjonujące do automatycznej regulacji formatu, mechatronicznych rozwiązań napędowych i techniki pomiaru ciśnienia – z indywidualnymi rozwiązaniami dla klientów.

 1. ABPRO (INDIAN SME CONSORTIUM) INH. TASVVAR ALI

  Niemcy

 2. DR. FRITZ FAULHABER GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. HAYDON KERK MOTION SOLUTIONS

  Niemcy

 4. DIPL. ING. DR. TECHN. HEINZ ZOEBL EIN- UND AUSFUHRHANDELSGES MBH

  Austria

 5. ORIENTAL MOTOR (EUROPA) GMBH

  Niemcy

 6. ELEKTROMOTORENWERK BRIENZ AG EMWB

  Szwajcaria

 7. CDZ GMBH

  Niemcy

 8. ALFRED IMHOF AG

  Szwajcaria

 1. DYMATEC INDUSTRIES

  Francja

 2. SEVA-TEC GMBH

  Niemcy

 3. STEINLEN ELEKTROMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 4. SOLZI INGRANAGGI

  Włochy

 5. SPN SCHWABEN PRÄZISION FRITZ HOPF GMBH

  Niemcy

 6. PREMIUM STEPHAN HAMELN

  Niemcy

 7. AMS ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. L.I.P.

  Włochy

 9. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Niemcy

  HEYNAU jest od 1931 roku głęboko zakorzeniona w technologii napędowej. Bezstopniowe przekładnie trakcyjne (napęd H i minidrive) oraz motoreduktory stanowią ważny obszar naszej oferty produktów. Firma HEYNAU jest idealnym partnerem jeśli chodzi o rozwój i produkcję przekładni specjalnych, produkcję elementów specjalnych lub usługi naprawy przekładni i skrzyń biegów oraz chłodnic przemysłowych. HEYNAU-Gears opracowuje niestandardowe skrzynie biegów według specyfikacji klienta i w bliskiej współpracy z nim. Jesteśmy idealnym partnerem, jeśli chodzi o małe i średnie serie lub budowę prototypów. Przekładnie specjalne HEYNAU-Gears są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu. Skupiamy się zwłaszcza na zastosowaniach wymagających wysokiej dokładności i dużej mocy, jak np. w dziedzinie obrabiarek. HEYNAU-Production jest kompetentnym partnerem w produkcji.

 10. GROSCHOPP AG DRIVES & MORE

  Niemcy

  Od 96 lat nazwa Groschopp oznacza najwyższy poziom techniki w dziedzinie napędu elektrycznego. Uważamy się specjalistów w rozwiązaniach niestandardowych i skupiamy się na opracowywaniu propozycji odpowiadających specyficznym potrzebom klienta, między innymi w zakresie technologii przenośników. Groschopp opracowuje i produkuje napędy, silniki i sterowniki, a także kompletne rozwiązania dla mniejszych i średnich urządzeń idealnie dostosowane do specjalnych potrzeb i życzeń naszych klientów. Na rozwiązaniach napędowych firmy Groschopp polega przede wszystkim przemysł spożywczy, przemysł opakowaniowy, przemysł farmaceutyczny i chemiczny, technika medyczna i wybrane specjalistyczne obszary w dziedzinie inżynierii mechanicznej, takie jak produkcja drutu spawalniczego, kopertowanie lub produkcja płytek drukowanych. Towarzyszymy wam od rozwoju i projekt konstrukcji, poprzez budowę prototypu i wszystkie konieczne testy, aż po montaż i produkcję seryjną.