• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mosty stalowe

Wyniki dla

Mosty stalowe - Import eksport

 1. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy specjalistą w zakresie konstrukcji stalowych zakładów z Saksonii. Dzięki elastyczności i doświadczeniu w planowaniu, konstrukcji i montażu otrzymujemy solidne wyniki. Dzięki dużej szybkości reakcji i precyzyjnej jakości jesteśmy niezawodnym partnerem dla przemysłu i średnich przedsiębiorstw. Dobra organizacja jest podstawą najlepszych wyników i entuzjastycznych klientów. Nasze specjalistyczne działy przygotowują dokumentację projektową, rysunki i obliczenia techniczne. Oferujemy wszystkie usługi z jednej ręki, od nadzoru budowlanego po produkcję i montaż konstrukcji. Stal to nasz świat. Od prawie 70 lat żyjemy naszą pasją do tego wyjątkowego materiału. I ciągle się rozwijamy. Przywiązujemy dużą wagę do doskonalenia zawodowego naszych specjalistów i inwestujemy w szkolenia, rozwiązania automatyzacyjne i nowoczesne technologie.

 2. KARL RASCHBACHER SCHLOSSEREI E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KARL RASCHBACHER SCHLOSSEREI E.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Ma siedzibę w Judenau, Austria.

 3. SSFP UKRSTAL ZHYTOMYR

  Ukraina

  Zakład specjalizuje się w wytworzeniu konstrukcji szkieletowych dla przemysłowych budynków oraz obiektów użyteczności publicznej, ma ogromne doświadczenie w rekonstrukcji obiektów przemysłu hutniczego i chemicznego oraz również w wykonaniu konstrukcji stalowych dla budowy lotnisk, stadionów, hal sportowych, supermarketów, centrów rozrywkowo-handlowych i produkcyjnych, lodowisk, mostów, wiaduktów drogowych i kolejowych. Zakładowe obiekty są usytuowane na terenie o lącznej powierzchni ponad 55 000 m² wraz z przyległym terytorium, które znajdują się w strefie przemysłowej miasta. Warsztaty produkcyjne: - Magazyn metalu ponad 5 000 m² - warsztat przygotowania i obróbki metalu ponad 18 000 m² - warsztat montażu i spawania konstrukcji stalowych - 16 000 m² - warsztat śrutowania i malowania konstrukcji stalowych - 12 000 m² Spółka z o.o. posiada certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z międzynarodowymi normami: EN ISO 9001: 2008 „System zarządzania jakością”, EN ISO 14001: 2004 „System zarządzania środowiskowego”, BS OHSAS 18001: 2007 „System zarządzania BHP”. Pod czas produkcji konstrukcji stalowych i elementów spawanych mostów, spawalnicze wymogi techniczne są zgodne z normą EN ISO 3834-2: 2005 i standardami Unii Europejskiej. Pod czas produkcji konstrukcji stalowych przedsiębiorstwo przestrzega wymogi normy europejskiej EN 1090-2, działającej w zakładzie od 2012 roku.

 4. RAMB SP. Z O.O.

  Polska

  Firma RAMB SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mosty stalowe, konstrukcje stalowe, ochrona antykorozyjna, Budowa fabryk, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Bełchatów, Polska.

 5. B & K SCHLOSSEREI METALL UND DESIGN GMBH

  Niemcy

  Firma B & K SCHLOSSEREI METALL UND DESIGN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Ma siedzibę w Achim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STRUCTURAL STEEL FABRICATION USA TURKEY

  Stany Zjednoczone

  Firma STRUCTURAL STEEL FABRICATION USA TURKEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Mosty - budowa, Mosty - budowa, i konstrukcje stalowe. Ma siedzibę w Staten Island, Stany Zjednoczone.

 2. HYE

  Belgia

  Firma HYE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Mosty - budowa, Mosty - budowa, konstrukcje stalowe, pilotaż terenów pod roboty publiczne, i podnoszenie mostów. Ma siedzibę w Zwijndrecht, Belgia.

 3. LTA ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LTA ANLAGENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Ma siedzibę w Brüsewitz, Niemcy.

 4. LOSBERGER MODULAR SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma LOSBERGER MODULAR SYSTEMS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Hangary i wozownie stalowe, Mosty stalowe, Kontenery metalowe, Budki i wiaty, Hangary i wozownie stalowe, Mosty stalowe, Kontenery metalowe, i Budki i wiaty. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 5. METALSAN S.R.L. A SOCIO UNICO

  Włochy

  Firma METALSAN S.R.L. A SOCIO UNICO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Jest również obecna w dziedzinach pokrycia dachowe dla budownictwa przemysłowego, i metalowe konstrukcje nośne. Ma siedzibę w Valeggio Sul Mincio, Włochy.

 1. SCHEFER M. + W.

  Szwajcaria

  Firma SCHEFER M. + W., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Ma siedzibę w Hinwil, Szwajcaria.

 2. METALLPARADIES INH. ANTON DIETRICH

  Niemcy

  Firma METALLPARADIES INH. ANTON DIETRICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 1. VIRY

  Francja

  Firma VIRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Mosty stalowe, Stal stopowa, mostki, Mosty stalowe, Stal stopowa, i konstrukcje metalowe. Ma siedzibę w Remiremont Cedex, Francja.

 2. HIERMER-ASIMEX GMBH

  Niemcy

  Firma HIERMER-ASIMEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, Mosty stalowe, Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe, Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, Mosty stalowe, i Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Ma siedzibę w Marklkofen, Niemcy.

 3. GUSTAV KNIPPSCHILD GMBH

  Niemcy

  Firma GUSTAV KNIPPSCHILD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, Mosty stalowe, Frezowanie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Rinteln, Niemcy.

 4. HARALD SIMEONI GMBH

  Austria

  Firma HARALD SIMEONI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, Mosty stalowe, Cięcie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Andelsbuch, Austria.

 5. VISTAL GDYNIA

  Polska

  Firma VISTAL GDYNIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Ma siedzibę w Gdynia, Polska.

 6. STEYAERT - HEENE

  Belgia

  Firma STEYAERT - HEENE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, Handel produktami metalurgicznymi, Mosty stalowe, Stal konstrukcyjna, Handel produktami metalurgicznymi, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Eeklo, Belgia.

 7. HAMUEL MASCHINENBAU PLAUEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HAMUEL MASCHINENBAU PLAUEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, Mosty stalowe, Piaskowanie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Wieże metalowe, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 8. B. & K. STEELWORK FABRICATIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma B. & K. STEELWORK FABRICATIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wieże metalowe, Słupy stalowe, Mosty stalowe, Wieże metalowe, Słupy stalowe, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Belper, Zjednoczone Królestwo.

 1. WAAGNER-BIRO LUXEMBOURG STAGE SYSTEMS SA

  Luksemburg

  Firma WAAGNER-BIRO LUXEMBOURG STAGE SYSTEMS SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mosty stalowe, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Rodange, Luksemburg.

 2. DJK ZUIDBROEK BV

  Holandia

  Firma DJK ZUIDBROEK BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Ma siedzibę w Zuidbroek, Holandia.

 3. JANSON BRIDGING

  Francja

  Firma JANSON BRIDGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie mostów, i bramy (sieci). Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 4. SLANGEN STAAL B.V.

  Holandia

  Firma SLANGEN STAAL B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Rury stalowe, Budownictwo przemysłowe, Schody metalowe, Rury stalowe, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Gouda, Holandia.

 5. S.H. STRUCTURES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S.H. STRUCTURES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Wieże metalowe, Budownictwo przemysłowe, Mosty stalowe, Wieże metalowe, Budownictwo przemysłowe, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 6. M.D. FABRICATIONS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma M.D. FABRICATIONS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Mosty stalowe, Budownictwo przemysłowe, Mosty stalowe, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Cardiff, Zjednoczone Królestwo.

 7. PROEDILE PONTEGGI S.R.L.

  Włochy

  Firma PROEDILE PONTEGGI S.R.L., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania i drabiny, Mosty stalowe, Rusztowania i drabiny, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Malo, Włochy.

 8. HOLDING ZREMB GORZOW S.A.

  Polska

  Firma HOLDING ZREMB GORZOW S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Budownictwo przemysłowe, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Gorzow Wielkopolski, Polska.

 9. M.S.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma M.S.P. S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Mosty stalowe, Rusztowania wiszące, Mosty stalowe, i Rusztowania wiszące. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 10. STAHLBAU RAULF GMBH

  Niemcy

  Firma STAHLBAU RAULF GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Mosty stalowe, Konstrukcje metalowe lekkie, i Mosty stalowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo