• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • moskitiery i siatki na okna

Wyniki dla

Moskitiery i siatki na okna - Import eksport

 1. ARGOFILM

  Grecja

  Verified by europages badge

  ARGOFILM rozpoczął swoją działalność w 1969 roku w prywatnych zakładach w Pyrgela Argos, produkując po raz pierwszy w Grecji plastikowe worki siatkowe do pakowania produktów rolnych, takich jak ziemniaki, cebula i inne. Ciągła obecność i nieprzerwana działalność przez te wszystkie lata, potwierdzają naszą doskonałą strukturę i jakość naszych produktów, docenianych przez rynek grecki, ale także przez rynek Unii Europejskiej. Stała obecność na wystawach w dziedzinie produkcji umożliwiła firmie prawo do wzbogacania swojej oferty produktów. Dzisiaj firma produkuje, oprócz "tradycyjnych toreb", szeroką gamę produktów takich jak: siatki cieniujące, tkaniny i dzianiny olejowe, siatki budowlane, siatki do oznakowania dróg, ekrany plastikowe, siatki do bariery dla ryb, worki propylenowe, siatki balkonowe, membrany drenażowe. Za pośrednictwem stron naszego serwisu internetowego mogą Państwo dowiedzieć się wszystkiego o naszej firmie, naszych produktach, a także skontaktować się z nami. Jest ona dostępna z każdego urządzenia, więc w każdej chwili możesz znaleźć to, co Cię interesuje i od razu wysłać do nas wiadomość. Stąd będziesz informowany o nowych produktach, które nasza firma stworzyła dla Ciebie lub o naszym udziale w wystawie, abyś mógł poznać i zobaczyć nasze produkty z bliska. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 2. INSCREEN SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Założona w 2016 roku firma Inscreen jest wiodącą spółką zależną grupy Aluminco, znaną z dostarczania ulepszonych rozwiązań w zakresie moskitier do 30 krajów na całym świecie. Z 20% rocznego obrotu przypisywanego eksportowi, Inscreen wyróżnia się na rynku światowym. Zgodnie ze zobowiązaniem Grupy Aluminco na rzecz zrównoważonego rozwoju, Inscreen wykorzystuje surowce wytwarzane przy użyciu energii odnawialnej. Profile aluminiowe i inne materiały konstrukcyjne w pełni nadają się do recyklingu i pochodzą od najlepszych europejskich dostawców. Wyspecjalizowany zespół Inscreen zapewnia, że wszystkie produkty spełniają rygorystyczne standardy i są certyfikowane zgodnie z europejskimi wymogami, gwarantując maksymalną odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Dział badawczo-rozwojowy firmy zajmuje się innowacjami, projektując produkty, które zaspokajają współczesne potrzeby. Inscreen oferuje różnorodną gamę produktów, w tym moskitiery, zwijane moskitiery, systemy z zamkiem błyskawicznym, elektryczne zaciemnienie z zamkiem błyskawicznym, plisowane moskitiery, moskitiery, tkaniny z włókna szklanego i poziome systemy z zamkiem błyskawicznym zintegrowane idealnie ze wszystkimi typami okien i drzwi. Wybierając Inscreen, można liczyć na trwałe i innowacyjne rozwiązania wysokiej jakości w zakresie moskitier, które przetrwają próbę czasu.

 3. ISN INSEKTEN-SCHUTZ-NESENSOHN

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ISN INSEKTEN-SCHUTZ-NESENSOHN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Rankweil, Austria.

 4. CP SISTEMI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CP SISTEMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice składane, harmonijkowe, moskitiery, rolety, Okiennice składane, harmonijkowe, i zasłona. Ma siedzibę w Apollosa, Włochy.

 5. MOSCONE POLSKA

  Polska

  Nasza firma profesjonalnie zajmuje się tematyką osłon okiennych, markiz tarasowych oraz bram rolowanych. Dzięki nabytemu przez wiele lat działalności doświadczeniu dostarczamy klientom najwyższej jakości produkty. Niemalże od początków działalności firmy szczególną uwagę poświęcaliśmy doskonaleniu i wzbogacaniu oferty rolet rzymskich. Owocem tych starań jest wytwarzanie produktu najwyższej jakości z bogatego wzornika materiałów, systemów oraz dodatków. Rolety rzymskie stały się na przestrzeni lat perełką w koronie naszych produktów. Klienci docenili naszą jakość obsługi klienta zarówno detalicznego jak i hurtowego, jakość produktu oraz ogólną atmosferę towarzyszącą realizacji zamówienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również: plisy, rolety dzień noc, rolety w kasetach, rolety wolno-wiszące, żaluzje drewniane, panel track, rolety rzymskie, rolety weneckie, rolety angielskie, rolety bezinwazyjne, rolety zewnętrzne, rolety wielkogabarytowe, moskitiery, zasłony, markizy oraz wiele, wiele innych. Jako producent osłon okiennych możemy się pochwalić wspomnianym produktem najwyższej jakości oraz cenami jakie może zaproponować jedynie producent. Jesteśmy firmą dopasowującą się do wymagań klienta, rzetelną i utrzymującą relacje firma-klient na najwyższym poziomie. W miastach takich jak Bielsko Biała, Kraków, Wieliczka, Żywiec oraz pobliskich miejscowościach oferujemy klientom detalicznym pełną obsługę. Zapewniamy pomiar oraz profesjonalny montaż.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INVENTO DEKORACJE OKIENNE TOMASZ SROKA

  Polska

  Zapraszam serdecznie do umówienia się na pomiar który zawsze jest bezpłatny i nie zobowiązujący do zakupu W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór osłon okiennych, począwszy od żaluzji przez rolety, rolety rzymskie, rolety dzień noc, plisy, moskitiery, karnisze, firany, zasłony. Posiadamy również szeroki wachlarz wzorów i kolorów a nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i estetyką. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.rolety-rolety.pl, na której mogą Państwo obejrzeć zdjęcia naszych produktów i dowiedzieć się więcej o naszej firmie i ofercie. Jeżeli zainteresowaliśmy Państwa swoją oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail-lowy tel.507190070 invento@rolety-rolety.pl

 2. PERSISOL

  Hiszpania

  Specjaliści z zakresu wszelkiego rodzaju rolet, żaluzji, okiennic i moskitier.

 3. M-PAT

  Polska

  zajmujemy się produkcją rolet zewnętrznych, moskitier, automatyką i serwisowaniem, produkujemy osłony zewnętrzne między innymi dla największej fabryki okiem na Dolnym Śląsku, ZAPRASZAMY

 4. ISTANBUL MENFEZ VITRAY ALM.ELK.INS.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ISTANBUL MENFEZ VITRAY ALM.ELK.INS.SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. FETTAHOGLU PVC

  Turcja

  Firma FETTAHOGLU PVC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Jest również obecna w dziedzinach Moskitiery i siatki na okna, drzwi z pcv, okna aluminiowe, zasłony aluminiowe, i Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. PROFILSTORES

  Francja

  Firma PROFILSTORES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach Rolety, żaluzja, i Rolety. Ma siedzibę w Martres Tolosane, Francja.

 2. GREENTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma GREENTRONIC GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Preetz, Niemcy.

 1. ALIGA-TOR GMBH

  Niemcy

  Firma ALIGA-TOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 2. BELMOUSTIQUAIRE

  Belgia

  Firma BELMOUSTIQUAIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach shower cubicles - fly screens, montaż moskitiery, montaż i naprawa moskitier, i moskitiery na miarę. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. BBB INVEST SRL

  Rumunia

  Firma BBB INVEST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 4. SPENGLER & MEYER GMBH DIE MUGGERGITTERMACHER

  Niemcy

  Firma SPENGLER & MEYER GMBH DIE MUGGERGITTERMACHER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Ansbach, Niemcy.

 5. LWT GMBH

  Niemcy

  Firma LWT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 6. MOSQUITERAS BUGSTOP!

  Hiszpania

  Firma MOSQUITERAS BUGSTOP!, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach moskitiery zwijane, moskitiery do samodzielnego montażu, diy items, i moskitiery. Ma siedzibę w Ecija, Hiszpania.

 7. NOFLYSTORE SRL

  Włochy

  Firma NOFLYSTORE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 8. SINESET SINEKLIK SISTEMLERI

  Turcja

  Firma SINESET SINEKLIK SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach walcarki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. INFISSI E SERVIZI DI BARBERA GIANNI

  Włochy

  Firma INFISSI E SERVIZI DI BARBERA GIANNI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Roncello, Włochy.

 2. M.C.R. DI TRAPELLA MARCO

  Włochy

  Firma M.C.R. DI TRAPELLA MARCO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach instalacja moskitier, moskitiery, moskitiery zwijane, i moskitiery na miarę. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 3. HDS TORE INH. FLORIAN WILKE

  Niemcy

  Firma HDS TORE INH. FLORIAN WILKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Schwerin, Niemcy.

 4. EVIM YAPI

  Turcja

  Firma EVIM YAPI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Jest również obecna w dziedzinach Moskitiery i siatki na okna, drzwi z pcv, żaluzje aluminiowe, shower cubicles - fly screens, i Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. FRAEMA SRLS

  Włochy

  Firma FRAEMA SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach moskitiery na miarę, żaluzje, producent środków przeciw komarom, i instalacja moskitier. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 6. HUBER-SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HUBER-SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Ma siedzibę w Illmensee, Niemcy.

 7. CSW HOLDING

  Francja

  Firma CSW HOLDING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w zarządzaniu, Doradztwo w zarządzaniu, moskitiery, i rolety. Ma siedzibę w Les Mages, Francja.

 8. TUNALI YAPI

  Turcja

  Firma TUNALI YAPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach PVC Window - Door. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. MOUSTOP

  Belgia

  Firma MOUSTOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach producent środków przeciw komarom, shower cubicles - fly screens, instalacja moskitier, i moskitiery. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 10. PIROZZI ZANZAR S.A.S.

  Włochy

  Firma PIROZZI ZANZAR S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach moskitiery zwijane, moskitiery na miarę, i moskitiery. Ma siedzibę w Giugliano In Campania, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo