• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mosiądz

Wyniki dla

Mosiądz - Import eksport

 1. RECORD METALL-FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości firmą specjalizującą się w dostawach cienkich folii metalowych o małych tolerancjach grubości. Pokrywamy zakres grubości od 0, 005 mm do 1, 00 mm. Dostarczamy z magazynu różne wymiary, które dzięki swojemu opakowaniu optymalnie nadają się do zastosowania w zakładzie wytwórczym i do bezpośredniego montażu. Materiał można łatwo wyjąć w wymaganej długości z dużego plastykowego pudełka. W razie potrzeby dostarczamy pudełka z gotowym materiałem o szerokości do 150 mm, który można połączyć do grubości 0, 250 mm za pomocą klipsów. Jeśli zachodzi taka potrzeba można je zamówić bezpłatnie. Jako kolejną opcję dostarczamy FOLIĘ METALOWĄ w wersji samoprzylepnej. Materiał jest wyposażony w warstwę kleju bez dodatkowego nośnika. Grubość warstwy kleju wynosi 0, 04 mm.

 2. STAHL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Stahl Oberflächentechnik GmbH została założona w 1951 roku i od tego czasu jest prowadzona przez rodzinę, obecnie już jej trzecie pokolenie. Główną kompetencją jest szlifowanie i polerowanie mosiądzu i stali nierdzewnej w ramach podwykonawstwa. Produkcja elastyczna w małych i dużych seriach - orientacja na klienta jest obowiązkowa. Idealne powierzchnie - części metalowe podobne do skóry.

 3. ANKARA BRONZ

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od chwili swojego założenia w 1974 roku, przedsiębiorstwo udoskonaliło swoją działalność w różnorodnym spektrum metod odlewania rodem z Turcji. Jesteśmy mistrzami w sztuce odlewania brązu, aluminum, mosiądzu i mieszanki specjalnych stopów miedzianych, z których każdy jest wykonany według określonej metody. Do naszych wyróżniających się stopów należą brąz cynowy, brąz aluminiowy, brąz manganowy, brąz krzemowy, brąz cynowo-ołowiowy, brąz cynowy o wysokiej zawartości ołowiu, a także uniwersalny brąz cynowo-niklowy. Zakres naszej działalności obejmuje bogaty asortyment mosiądzów, aluminium i specjalnych stopów miedzi. W nieustannie przyspieszającej tempa technologii metali, bierzemy na siebie odpowiedzialność za dzielenie się przełomowymi innowacjami z naszymi cennymi klientami. Podstawowa norma ANKARA BRONZ nie zmienia się — zobowiązanie dostarczania stałego poziomu jakości we wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Nasze zainteresowania wybiegają daleko poza odlewanie, obejmując szeroki wybór metali: Brąz, Aluminum, Miedź, Mosiądz, Importowane żeliwo sferoidalne, Peak, Stal nierdzewna, Stal rtęciowa, Stal hartowana w oleju i inne. Jesteśmy także dumni z oferowania plastików inżynieryjnych, takich jak Kestamid, Poliamid, Politef, Pom c, PVC i Włókno. Poznaj istotę naszej głębokiej wiedzy i awangardowego potencjału w dziedzinie odlewnictwa i materiałów kontaktując się dziś z nami. ANKARA BRONZ jest zdecydowanie Twoim stałym partnerem, bogatym o dziesięciolecia nagromadzonej mądrości w dynamicznej dziedzinie metali.

 4. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Odlewnia SRI, zlokalizowana w Commentry, produkuje kompletne części dla wszystkich sektorów działalności w samoutwardzalnym odlewaniu piasku w czystej miedzi, w miedzi o utwardzanej strukturalnie miedzi-alminium, w brązach cynowych, brązach ołowiowych, mosiądzach HR. Saint Rémy Industrie (SRI) ma zintegrowany warsztat obróbki w ciągłej ewolucji. Pozwala on oferować produkty całkowicie wykończone i sprawdzone, co sprawia, że nasi klienci mają tylko jednego rozmówcę w sprawie jednego artykułu

 5. LUM'ART

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LUM'ART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Lampy i oświetlenie stylowe, Żyrandole i lampy, Oświetlenie pomieszczeń biurowych, Mosiądz, Lampy i oświetlenie stylowe, plafoniera, plafoniery wewnętrzne, rzemieślnik artystyczny, i Żyrandole i lampy. Ma siedzibę w Pontgouin, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TORCAMES

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma TORCAMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Stal, Obrabiarki - części i osprzęt, Mosiądz, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Toczenie stali i metali, Frezowanie CNC-4-osiowe, obróbka aluminium CNC, i frezowanie CNC. Ma siedzibę w Espinhel Águeda, Portugalia.

 2. BREMETALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BREMETALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, taśmy z brązu, taśmy ze stali nierdzewnej, taśmy miedziane, Drut miedziany, taśmy mosiężne, aluminium, stal nierdzewna, i miedź. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 3. FILTO PROFILES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FILTO PROFILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, brass profiles, kątowniki metalowe, Mosiądz, profile dla budownictwa, profile przemysłowe, kształtowniki specjalne według planu, i stal płaska. Ma siedzibę w Vallirana-Barcelona, Hiszpania.

 4. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, metale żelazne i stopy, pręty mosiężny, Mosiądz, i kształtowniki gięte na gorąco. Ma siedzibę w Chiari, Włochy.

 5. EXTRA FORGE D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma EXTRA FORGE D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Import-eksport stali i metali, Miedź i stopy miedzi, Budownictwo przemysłowe, Mosiądz, Obróbka cieplna stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Wyroby metalowe, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Maribor, Słowenia.

 1. FEMONI PATRYCJUSZ RYGOL

  Polska

  Firma została założona w 2009 roku i jej głównym obszarem działalności w początkowych latach istnienia był handel złomem stalowym i metalami kolorowymi. Dziesięć lat funkcjonowania firmy Femoni w branży, pozwoliło na zdobycie odpowiedniego doświadczenia a także zdobycia zaufania wśród grona klientów. Przez ten czas firma dała się poznać jako uczciwy, rzetelny płatnik a także dostawca złomu do wielu polskich hut i odlewni. W miarę upływu czasu firma wyspecjalizowała się w pozyskiwaniu złomu metali rzadkich ze szczególnym uwzględnieniem złomów cyny i jej stopów, stali narzędziowych i węglików spiekanych. Firma zajmuje się skupem złomu metali takich jak: cyna i jej stopy, węgliki spiekane, stale szybkotnące, hss, stopy łożyskowe, stale żaroodporne, żarowytrzymałe i wysokoniklowe, żelazostopy, złom metali szlachetnych, wolfram, molibden, nikiel, tytan, tantal, wanad, niob. Gwarantujemy fachową wycenę i profesjonalną obsługę. Płacimy gotówką i przelewami z krótkimi terminami płatności. Posiadamy niezbędne pozwolenia na zbieranie, magazynowanie i transport złomu. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze z branży surowców wtórnych ale również klientów indywidualnych. Ze swojej strony możemy zapewnić długotrwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnej współpracy i poszanowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży skupu złomu metali kolorowych i rzadkich otrzymasz fachową wycenę i pomoc w sprzedaży praktycznie każdego odpadu zawierającego pierwiastki rzadkie.

  Wszystkie wyroby na "mosiądz"
 2. SOBOWIDZ STEEL FOUNDRY STAHLGIESSEREI ODLEWNIA STALIWA , ZELIWA I METALI KOLOROWYCH - FILIA

  Polska

  SOBOWIDZ Foundry since 1983 stainless steel castings heat resistant castings, abrasion resistant cast iron castings non-ferrous castings Alu, Cu, Pb, Zn ruszty chromowe do kotłów na biomasę, żaroodporne odlewy, ruszty staliwne, stalowe, rusztowiny żeliwne, stopowe, odlewy żarowytrzymałe, ruszty do pieców spalarni odpadów, ruchomy ruszt schodkowy, posuwisty, ruszta, chłodzony powietrzem, wodą i powietrzem lub tylko wodą paliwo : zrębki, kora , pellet, trociny itp. PN ZbCr28, ZbCr32, wysokochromowe żeliwa białe, staliwa 1.4777 - GX130CrSi29, LH29S2, LH26 inne stopy żaroodporne i żarowytrzymałe np. : 1.4848 - G-X40CrNiSi25 20 - DIN 17465, 1.4859 - GX10NiCrNb32 20 - DIN 17465, 1.4506 - X5NiCrMoCuTi20 18 - SEW 400, 1.4857 - X5CrNiMoNb25 25 - DIN 8556, rostelement, kotły rusztowe, Odlewy ze stali żaroodpornej ASTM A297 HH 25Cr-12Ni, ASTM A297 HF HK HE HI HK HT HU HW HX HC HD HL HN HP, ASTM A297 HF Cr19Ni9 normy GB / T 20878, DIN 17440, DIN 17224, AISI, ASTM, JIS SUH35, NF A35-572 / 584, BS970, BS1449, ISO 683/13 G-X40CrSi23 - 1.4745 Max Temp. 950°C, grate bars, G-X40CrNiSi27 4 - 1.4823 Max T. 1050°C, aircooled, G-X40CrNiSi22 9 - ~1.4826 Max Temp.1000°C, air-cooled, G-X40CrNiSi25 12 - ~1.4837 Max Temp.1100°C 1.4848 - G-X40CrNiSi25 20 - DIN 17465 , grate bars, boiler stoker system. rost, raastaa, rooster, reja, grille, rošt, roština, rošty, gráta, G-NiCr28W - 2.4879 - DIN EN 10295 max temp.1150°C, G-CoCr28 - 2.4778 - UMCo50 - DIN EN 10295 max temp.1200°C G-NiCr50Nb

 1. LANZA METALLWAREN-GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma Lanza została założona w formie przedsiębiorstwa handlowego. Przez lata działalności opartej na handlu półproduktami metalowymi rozwinęła się długofalowa współpraca gospodarcza z kluczowymi odbiorcami – producentami precyzyjnych części toczonych – której fundamentem jest kompleksowe doradztwo oraz wysoki poziom obsługi klienta. Zamknięcie pojedynczych zakładów obróbki metali skłoniło firmę Lanza do zwrócenia się bezpośrednio do konsumenta w celu zabezpieczenia rynku sprzedaży poprzez przekształcenie towaru w części zamienne. Rezultatem dodatkowej działalności w postaci handlu częściami toczonymi było pojawienie się pod koniec lat siedemdziesiątych koncepcji zakupu maszyn, jak również przejęcia personelu oraz bazy klientów likwidujących się firm specjalistycznych, co zaowocowało powstaniem małej, ale rozwijającej się firmy produkcyjnej.

 2. METAL-SERWIS

  Polska

  Metal-Serwis świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. Oferujemy również sprzedaż metali nieżelaznych oraz stali jakościowej. Wieloletnie doświadczenie w branży metalowej pozwala nam przygotować dla Państwa produkty spełniające najwyższe standardy. Aby zapewnić Państwu kompleksowe zaopatrzenie, cały czas rozszerzamy naszą ofertę o nowe wyroby. Dzięki własnemu transportowi, oferujemy dowóz zakupionych części pod adres wyznaczony przez klienta. W ofercie: stal kwasoodporna (blachy, pręty, rury, armatura), stal do obróbki cieplno-chemicznej (stale do ulepszania i nawęglania, stal narzędziowa i sprężynowa)., metale nieżelazne (brąz, aluminium, mosiądz, stopy miedzi, brązy berylowe, brązy ołowiane, brązy cynowe i aluminiowe).

 3. SINTER - M JSC

  Bułgaria

  Sinter-M JSC. jest firmą z branży maszyn specjalizującą się w produkcji, projektowaniu i wdrażaniu różnych narzędzi i technik, mającą duże możliwości w zakresie metody spiekania (lepiej znanej jako P/M) do produkcji części i elementów. Nasze produkty znajdują liczne zastosowania w różnych branżach. Do naszej produkcji używamy wysokiej jakości proszków metalu (żelaza, mosiądzu, miedzi, stali, stali nierdzewnej, bronzu, aluminium) ze Szwecji, Włoch, Niemiec i Rumunii. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy element P/M oraz elementy niewymienione powyżej, wykonywane na życzenie klienta. Typowe zastosowania spiekanych części do urządzeń mechanicznych obejmują: • przemysł samochodowy i innych pojazdów; • hydraulikę i pneumatykę• maszyny włókiennicze; • instrumenty pomiarowe; • zamki i osprzęt; • różny sprzęt elektryczny; • wykonujemy także elementy ozdobne do mebli, ogrodzeń i balustrad.

 4. ALMACENES GRAU BASSAS

  Hiszpania

  Magazyny metali i stali. Firma wyspecjalizowana w branży tworzyw półmetalurgicznych pochodzących z branży produktów stalowych, metalowych, aluminiowych i technicznych tworzyw sztucznych. Jej działalność polega na sprzedaży hurtowej i detalicznej swoich produktów. Nasi główni klienci to warsztaty, przemysł i przedsiębiorstwa związane z sektorem stoczniowym.. Stal, stal nierdzewna, artykuły stalowe hydrauliczne i perforowane, brąz, miedź, mosiądz, metakrylany...

 5. ADAMET - NIEMET SP.Z O.O

  Polska

  Hurtowa sprzedaż wyrobów z metali nieżelaznych , żeliwa , tworzyw sztucznych, materiałów dla lotnictwa , własne magazyny i transport , cięcie formatek z blach. ISO 9001: 2008 EN ISO 9120: 2010 Oddziały w Polsce.

 6. ART SOURCE EU

  Bułgaria

  Firma ART SOURCE EU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 7. SELVA ANTONIO S.R.L.

  Włochy

  Firma SELVA ANTONIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, tokarnia ze sterowaniem cyfrowym, wysyłka na całą europę, i drobnica żelazna kręcona. Ma siedzibę w Primaluna, Włochy.

 8. LACKLEHNER

  Niemcy

  Firma LACKLEHNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Ma siedzibę w Fürstenzell, Niemcy.

 1. TORUN METAL GMBH

  Niemcy

  Firma TORUN METAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. PETER BLAU GES.M.B.H.

  Austria

  Firma PETER BLAU GES.M.B.H., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. MECANIZADOS Y FORMAS S.L.

  Hiszpania

  Firma MECANIZADOS Y FORMAS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Ma siedzibę w Catarroja, Hiszpania.

 4. IRON SALE EUROPE

  Belgia

  Firma IRON SALE EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, brąz, metale nieżelazne, żeliwo, i Mosiądz. Ma siedzibę w Huy, Belgia.

 5. WWW.UKRBRASS.COM

  Ukraina

  Firma WWW.UKRBRASS.COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Jest również obecna w dziedzinach Przetwarzanie stali i metali, Przetwarzanie stali i metali, mosiądz w sztabach, i stopy mosiądzu. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 6. GHIDINI PIETRO BOSCO S.P.A.

  Włochy

  Firma GHIDINI PIETRO BOSCO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Ma siedzibę w Brozzo Di Marcheno, Włochy.

 7. COM.A.V. SRL

  Włochy

  Firma COM.A.V. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Mosiądz, farba do szkła, Ołów i stopy ołowiu, kształtowniki z ołowiu, i Mosiądz. Ma siedzibę w Sansepolcro, Włochy.

 8. BEULCO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BEULCO GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby metalowe, konstrukcja prototypów, Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych, i Wyroby metalowe. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 9. ORJINAL METAL A.S.

  Turcja

  Firma ORJINAL METAL A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Jest również obecna w dziedzinach pręty mosiężny, formowanie ciśnieniowe mosiądzu, sztabki mosiądzu, i brass profiles. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. C.DENNIS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C.DENNIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura falista. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, części zamienne, i Mosiądz. Ma siedzibę w Wickford, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo