• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • montowanie- przytwierdzanie - artykuły żelazne

Wyniki dla

Montowanie- przytwierdzanie - artykuły żelazne - Import eksport

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Specjalista europejski wysokiej klasy, przedsiębiorstwo Codipro produkuje ucha do podnoszenia bardzo wysokiej jakości, mogące udźwignąć bardzo ciężkie ładunki. Wszystkie ucha Codipro mają połączenia przegubowe i umożliwiają rotacje przy obciążeniu. CODIPRO oferuje bardzo szeroką gamę uch do podnoszenia i jest w stanie wykonać ucha do podnoszenia na specjalne zamówienie w bardzo krótkich terminach.

 2. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 3. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy trwałość. Posiadamy filie w Altenberge (Niemcy) i Kaohsiung (Tajwan). Działamy globalnie jako systemowy dostawca dla przedsiębiorstw przemysłowych. Trzymaj się mocno! Dzięki naszym wysokiej jakości złączom jesteśmy w stanie bezpiecznie montować różne materiały i komponenty. Abyś mógł skorzystać z naszych złączy, ułatwiamy Ci pracę, oferując indywidualne usługi w zakrese śrubi, nakrętek i innych elementów. Elastyczna usługa! Czy to z naszej siedziby głównej w Altenberge w Westfalii, czy z naszego przedstawicielstwa w Kaohsiung na Tajwanie – dostarczamy nasze produkty firmom przemysłowym z różnych branż na całym świecie.

 4. LINGEMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 75 lat firma Lingemann GmbH specjalizuje się we wspieraniu klientów przemysłowych w dziedzine towarów konsumpcyjnych poprzez dostosowanie do indywidualnych potrzeb rozwiązań koncepcyjnych w zakresie zarządzania częściami C. Jako dostawca systemowy optymalizujemy procesy, gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw i oszczędzamy na kosztach procesu. Lingemann GmbH jest Twoim partnerem we wszystkim, co dotyczy zaopatrzenia, magazynowania, logistyki i dostaw, zarządzania dostawami oraz konkretnych rozwiązań, takich jak zamówienia specjalne i wymagania jednorazowe. Dzięki zintegrowanemu modułowi cyfrowemu klienci otrzymują również idealny interfejs do rozpoczęcia pracy z cyfrowym zarządzaniem materiałami. Doskonale przemyślany cyfrowy system modułowy opracowany we własnym zakresie umożliwia zupełnie nowy, w 100% przejrzysty przegląd, kontrolę i bezpieczeństwo całego zaopatrzenia w materiały. Działamy nie tylko w Niemczech, ale także w Europie, posiadając własne oddziały w Rumunii, Polsce i na Węgrzech. W naszym wielokrotnie nagradzanym salonie wystawowym „Procurement Future” w Brühl w Nadrenii możesz przetestować swoje procesy logistyczne na miejscu.

 5. SEC SHIP'S EQUIPMENT CENTRE BREMEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SEC uznawana jest aktualnie za wiodącego na rynku producenta w dziedzinie mocowań kontenerowych. Doskonałe połączenie własnego wyposażenia projektowego i inżynieryjnego wraz z naszym wyjątkowym zrozumieniem produkcji i usług właściwych dla naszej branży, czyni z SEC najważniejszego i najlepszego partnera dla stoczni i właścicieli. SEC może być Twoim partnerem w planowaniu projektów konstrukcyjnych. Oprócz dostarczania hardware armatorom oferujemy im różnorodne usługi, aby pomóc w znalezieniu najbezpieczniejszego i najbardziej wydajnego rozwiązania. Bez względu na to, czy zwrócą się o to stocznie czy właściciele, SEC może od samego początku opracowywać koncepcje i gotowe rozwiązania. Koncepcje proponowane przez SEC to budowa statku wokół ładunku. Sieć firm, partnerów i udziałowców SEC zapewnia najlepszą obsługę naszych klientów na całym świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WUS WILHELM UNGEHEUER SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem tradycyjnym, certyfikowanym zgodnie z normą ISO-9001, posiadającym najnowocześniejszą technologię produkcji i innowacyjne produkty. Nasze trzy główne obszary produkcji, czyli asortyment dachowy, systemy mocowania i elementy tłoczone stanowią solidną podstawę naszego światowego sukcesu. Produkty WUS cechuje innowacyjność, kreatywność i jakość. Nasze haki dachowe zabezpieczające, metalowe płyty dachowe, wsporniki rynnowe, uchwyty do rur deszczowych, rozwiązania specjalne i systemy przeciwśniegowe, jak również uchwyty do rur, uchwyty zraszaczy, uchwyty montażowe, profile montażowe i odpowiednie akcesoria są znane na całym świecie. W dziedzinie elementów tłoczonych i giętych wspólnie z naszymi klientami opracowujemy i produkujemy nowe produkty odpowiadające ich potrzebom. Nasze własne działy rozwoju, projektowania, wyrobu narzędzi i produkcji, pracują ramię w ramię. Podobnie jak produkty dachowe i sanitarne, nasze elementy tłoczone i gięte opuszczają nasz zakład z odpowiednim wykończeniem powierzchni.

 2. MICROMAT SPANNHYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Micromat Spannhydraulik GmbH założona w 1989 roku w zwykłym garażu, obecnie jest średniej wielkości firmą działającą na całym świecie. W naszej centrali w Rutesheim i małym oddziale w Malmsheim ponad 70 zmotywowanych pracowników zajmuje się projektowaniem, konstrukcją i produkcją wysokiej jakości siłowników hydraulicznych. Niezależnie od tego, czy są Państwo w branży maszynowej, motoryzacyjnej, obrabiarek czy hurtowni - oferujemy Państwu indywidualne rozwiązania. QUIRI-MICROMAT®. - nowe wspólne logo marki dzięki naszej współpracy z francuską firmą pod wspólnym logo firmy QUIRI-MICRMAT®, jesteśmy teraz w stanie zaoferować naszym klientom szerszą gamę hydraulicznych elementów zaciskowych, siłowników, rozwiązań specjalnych i akcesoriów.

 3. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferta produktów i usług BLIS Kugelgewindetriebe GmbH obejmuje: Przekładnie śrubowo-kulowe w wersji spiralnej i szlifowanej, zgodne z DIN i rysunkami klienta, z nakrętkami standardowymi lub specjalnymi, wrzeciona trapezowe w wersji walcowanej i spiralnej, prowadnice liniowe, akcesoria takie jak łożyska i kozły łożyskowe, naprawy i przeglądy przekładni śrubowo-kulowych.

 4. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 5. BOSSONG SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Systemy mocowania dla budownictwa. Produkcja i sprzedaż kotew chemicznych, żywicy winyloestrowej, poliestru i żywic epoksydowych oraz akcesoriów. Średnie lub ciężkie kotwy metalowe, homologowane lub nie, ze stali 8, 8 i stali nierdzewnej. Korki zamac (ZnAl) i mosiężne, knagi do ładunków lekkich z metalizowanego nylonu. Automatyczne maszyny do gwoździowania, gwoździe i obciążenia kompatybilne z innymi gwoździarkami. Gwoździe ręczne i zatrzaski. Śruby ocynkowane, końcówki, korony, tarcze diamentowe, elektronarzędzia.

 1. METFIX GROUP

  Kazachstan

  Verified by europages badge

  METFIX GROUP dostarcza wkręty, kołki, kotwy, elelementy złączne do kształtek, obejmy, gwoździe, piankę montażową, masy uszczelniające itp. Nasze elementy złączne znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach budownictwa i przemysłu, a także przy drobnych naprawach domowych. Wszystkie nasze produkty mają certyfikaty jakości. Oferujemy stałą dostępność w magazynie ponad 2500 produktów. Indywidualne podejście do każdego klienta. Bezpłatna wysyłka i płatność ratalna dla zamówień już od 20.000 USD.

 2. TREX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TREX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, śruby bez łbów, wkręty specjalne, standard screws, Special screw, śruby ze stali nierdzewnej, Aluminium screws, i śruty techniczne. Ma siedzibę w Cholet, Francja.

 1. TOX-DÜBEL-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TOX-DÜBEL-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kołek, wkręty do betonu, śruby naprężające, kołki drewniane, i Kołki metalowe. Ma siedzibę w Krauchenwies, Niemcy.

 2. KLIP-IT BY K PLAST

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLIP-IT BY K PLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Nity, Nity, zamocowania, części mocujące, nakrętki z podkładką, korek, szybkie zamknięcia, i cable attachments. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 3. NORD-LOCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NORD-LOCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Lauchheim, Niemcy.

 4. REKER-NUTS HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REKER-NUTS HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, Nakrętki do śrub, nakrętki, śruby i zakrętki samoblokujące, Śruby, i Nakrętki do śrub. Ma siedzibę w Rietberg, Niemcy.

 5. HYDAC INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HYDAC INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Sulzbach, Niemcy.

 6. SCHMITZ GEWINDETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMITZ GEWINDETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 7. NIEDAX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIEDAX GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Linz/rhein, Niemcy.

 8. MESMA-BEFESTIGUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MESMA-BEFESTIGUNGSSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Bad Arolsen, Niemcy.

 1. LIEBERMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LIEBERMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Rottweil, Niemcy.

 2. BRUCHHAGE METALLWAREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRUCHHAGE METALLWAREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Sundern (sauerland), Niemcy.

 3. LOYAL TRADE GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma LOYAL TRADE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Dallikon, Szwajcaria.

 4. HÄCKER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÄCKER SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Böhmenkirch, Niemcy.

 5. ACTON S.A.

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACTON S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, Nakrętki do śrub, Pręty gwintowane, Śruby i nakrętki, wkręty do drewna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, śruby i nakrętki ze stali nierdzewnej, i Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi. Ma siedzibę w L' Horme, Francja.

 6. CARL TURCK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL TURCK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 7. ERNST THOMAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST THOMAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, i części gwintowane. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 8. KAMMERER GEWINDETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAMMERER GEWINDETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Hornberg, Niemcy.

 9. HEINRICH KNOBLOCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH KNOBLOCH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Rhauderfehn, Niemcy.

 10. INDUSTRIE ROHRHALTERUNGEN NIMZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIE ROHRHALTERUNGEN NIMZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Vettelschoß, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Montowanie- przytwierdzanie - artykuły żelazne - Import eksport

Liczba wyników

1467 Przedsiębiorstwa