• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • montaż filmów - sprzęt

Wyniki dla

Montaż filmów - sprzęt - Import eksport

 1. IMOTEC MONTAGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IMOTEC MONTAGETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montaż filmów - sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wkrętaki elektryczne. Ma siedzibę w Planegg-Martinsried, Niemcy.

 2. SAN FILMÍN

  Hiszpania

  Firma SAN FILMÍN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Montaż filmów - sprzęt. Ma siedzibę w Azagra, Hiszpania.

 3. LES AUDITORIUMS DE JOINVILLE

  Francja

  Firma LES AUDITORIUMS DE JOINVILLE, roku i działającą w sektorze Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Montaż filmów - sprzęt, i Montaż filmów - sprzęt. Ma siedzibę w Joinville Le Pont, Francja.

 4. RED NOSES PRODUCTION HOUSE

  Polska

  Firma RED NOSES PRODUCTION HOUSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Montaż filmów - sprzęt. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

 5. TUS OJOS 2030

  Hiszpania

  Firma TUS OJOS 2030, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montaż filmów - sprzęt. Ma siedzibę w Azagra, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARCADE

  Francja

  Firma MARCADE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Montaż filmów - sprzęt, i Montaż filmów - sprzęt. Ma siedzibę w Courbevoie, Francja.

 2. EQUIPOS PROFESIONALES CINEMATOGRAFICOS SA

  Hiszpania

  Firma EQUIPOS PROFESIONALES CINEMATOGRAFICOS SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Montaż filmów - sprzęt, i Montaż filmów - sprzęt. Ma siedzibę w Pozuelo De Alarcon, Hiszpania.

 3. PROYECSON SA

  Hiszpania

  Firma PROYECSON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Montaż filmów - sprzęt, i Montaż filmów - sprzęt. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. MONTAJES TECNICOS DEMANDA S.L.

  Hiszpania

 5. BSM INTERNATIONAL COMMUNICATION

  Francja

 1. AVID TECHNOLOGY INTERNATIONAL B.V.

  Irlandia

 2. SA MONTAGES ET REALISATIONS MECANIQUES

  Francja

 1. EUROFLEXO SA

  Hiszpania

 2. YUG-CONTRACT LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

 3. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  GRUPA PATELEC jest obecna na rynku od przeszło 50 lat. Wykonujemy produkcję i przetwarzanie miedzi. Nasze produkty są dostarczane do zakładów konstruujących elektronarzędzia, pompy zanurzeniowe, instrumenty medyczne i wiele innych. Warto wspomnieć, że wszystkie wykonane przez nas kable elektryczne, przewody nieizolowane i taśmy są poddawane testom wytrzymałości i starzenia, zaś przetwarzanie walcówki miedzianej odbywa się zgodnie z normami EN 13602 i EN 60228. Ściśle kontrolując cały proces produkcji, wytwarzamy także: – wtyczki elektryczne; – kable płaskie i kable płaskie dzielone; – kable PVC; – kable okrągłe i kable spiralne; – przewody elektryczne; – walcówkę. Głównymi produktami w naszym asortymencie są kable niskiego napięcia w izolacji PCV lub gumowej, w zakresie napięć 300/500 V– 450/750 V. Dostarczamy kable spełniające standardy, takie jak SPT, SV, VCTF i SJ. Produkujemy także wiązki kablowe do zasilania urządzeń pracujących w wilgotnym środowisku, w całkowitym zanurzeniu lub na powierzchni wody. Nasze własne rozwiązania techniczne obejmują produkty Ghelios, wytwarzane do działania w strefach niskiej emisji dymu oraz niskiej toksyczności w razie pożaru, a także produkty Thorex do zastosowań w środowisku niebezpiecznym (ATEX). Polecamy także opatentowaną konstrukcję Hercules do zastosowań wymagających przenoszenia dużych obciążeń, włączając w to pracę w środowisku wodnym lub olejowym.

 4. ANDREWS GRAPHIC SYSTEMS LTD

  Irlandia