• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mleko maternizowane (dla niemowląt)

Wyniki dla

Mleko maternizowane (dla niemowląt) - Import eksport

 1. REGILAIT

  Francja

  Verified by europages badge

  Régilait, firma istniejąca od ponad 60 lat, jest liderem w dziedzinie mleka w proszku i w granulach i jednym z głównych aktorów na rynku mleka skondensowanego i mleka dla dzieci i niemowląt. Régilait jest obecna w ponad 60 krajach. Régilait sprzedaje również napoje dla smakoszy oraz pasty śniadaniowe i spready. Régilait jest filią dwóch wiodących francuskich spółdzielni mleczarskich (Laïta i Sodiaal), które zbierają we Francji mleko od ponad 14 000 producentów zaangażowanych w swoją działalność i pasjonujących się swoim zawodem.

 2. C&F EXPORT

  Hiszpania

  Firma C&F EXPORT, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Mleko i produkty mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Mleko maternizowane (dla niemowląt), i Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 3. NAVETA DISTRIBUTION AG

  Niemcy

  Firma NAVETA DISTRIBUTION AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Jest również obecna w dziedzinach wholesale. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 4. GANCHEV EOOD

  Bułgaria

  Firma GANCHEV EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Mleko maternizowane (dla niemowląt), Wózki dziecięce głębokie i spacerowe, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Mleko maternizowane (dla niemowląt), i Wózki dziecięce głębokie i spacerowe. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 5. TERMO-FOL SP. Z O. O.

  Polska

  Firma TERMO-FOL SP. Z O. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Jest również obecna w dziedzinach ogrzewanie podłogowe. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BELLAKT JSC

  Białoruś

  Firma BELLAKT JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Jest również obecna w dziedzinach żywność dla dzieci, i produkty lecznicze. Ma siedzibę w Volkovysk, Białoruś.

 2. PHARMALYS LABORATORIES

  Szwajcaria

  Firma PHARMALYS LABORATORIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Sierre, Szwajcaria.

 3. GEKO GROSSHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma GEKO GROSSHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śmietana kwaśna. Jest również obecna w dziedzinach Mleko maternizowane (dla niemowląt), Przetwory mleczne, Sery, Mleko maternizowane (dla niemowląt), Przetwory mleczne, i Sery. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. PRONUBEN BABY

  Hiszpania

  Firma PRONUBEN BABY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. NUTRICIA ZAKLADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O.

  Polska

  Firma NUTRICIA ZAKLADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Opole, Polska.

 1. VALIO EESTI AS

  Estonia

  Firma VALIO EESTI AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 2. KHOROL INFANT NUTRITION FACTORY LLC

  Ukraina

  Firma KHOROL INFANT NUTRITION FACTORY LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Khorol, Ukraina.

 1. NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 2. CREMILK GMBH

  Niemcy

  Firma CREMILK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Kappeln, Niemcy.

 3. GROUPE FERRER

  Hiszpania

  Firma GROUPE FERRER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. AZ. AGRICOLA BIO SELVA DI POGGIOLI FAUSTO

  Włochy

  Firma AZ. AGRICOLA BIO SELVA DI POGGIOLI FAUSTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko maternizowane (dla niemowląt), mleko w proszku, i Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Serramazzoni, Włochy.

 5. GIACALAIT SARL

  Szwajcaria

  Firma GIACALAIT SARL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Belmont sur Lausanne, Szwajcaria.

 6. NUTRICIA CUIJK B.V.

  Holandia

  Firma NUTRICIA CUIJK B.V., roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach Mleko maternizowane (dla niemowląt), i Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Cuijk, Holandia.

 7. MILTE PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

 8. ELIGOR, A.S.

  Republika Czeska

 1. MAZZANTI S.A.S. DI MAZZANTI RICCARDO

  Włochy

 2. LANDI MATTEO

  Włochy

 3. LACTALIS CONSOMMATION HORS FOYER

  Francja

 4. BORNHOLMS ANDELSMEJERI

  Dania

 5. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 6. H.B.A STEENS ILMA TRADING BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Ilma Trading jest wiodącą światową firmą specjalizującą się w imporcie i eksporcie produktów wysokiej jakości. Jesteśmy dumni z naszej rozległej sieci dostawców i partnerów na całym świecie, która umożliwia nam pozyskiwanie najlepszych produktów z całego globu. Nasza zróżnicowana gama produktów zaspokaja potrzeby różnych branż i konsumentów. Asortyment dostarczanych produktów obejmuje m.in.: - Żywność i Napoje: przyprawy, czekoladki, ciastka, przekąski i konserwy. Ponadto nasz wybór napojów obejmuje kawę, herbatę, soki i napoje bezalkoholowe. - Artykuły gospodarstwa domowego: środki czystości, artykuły higieny osobistej, przybory kuchenne i akcesoria domowe. - Artykuły przemysłowe: maszyny, sprzęt, narzędzia i surowce. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo elementów do produkcji, czy specjalistycznego sprzętu, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Jako firma dbająca o klienta, staramy się budować długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym rozwoju. Rozumiemy znaczenie terminowej dostawy i niezawodnej logistyki, dlatego nasz oddany zespół zapewnia szybkie i bezproblemowe wysyłki, niezależnie od lokalizacji naszych klientów. Innowacyjność leży u podstaw naszej działalności. Nieustannie dostosowujemy się do zmiennej dynamiki rynku i korzystamy z nowych technologii, aby wyprzedzać konkurencję. Śledząc na bieżąco rozwój branży i badając nowe możliwości, konsekwentnie oferujemy innowacyjne rozwiązania, które przyspieszają wzrost i tworzą wartość dla naszych klientów.

 7. ROKKO DECO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ROKKO DECO GmbH jest firmą z siedzibą w Niemczech. Z wieloletnim doświadczeniem w handlu międzynarodowym, nasza firma zajmuje się głównie napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, piwami, winami, whisky, a także żywnością dla niemowląt. ROKKO DECO GmbH jest światową firmą handlową i dostawcą napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz innych produktów spożywczych. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej i dystrybucji żywności i napojów. Chcesz kupić napoje hurtowo? Oferujemy szeroką gamę produktów. Dbamy o pozyskiwanie wysokiej jakości produktów spożywczych i napojów ze wszystkich głównych regionów produkcyjnych na świecie. Rozmiary opakowań mogą być dostosowane do wymagań hurtowych. Od kilku lat nasza marka opakowań cieszy się wysokim poziomem akceptacji w wielu częściach świata. Spełnia ona najwyższe standardy jakości wymagane zarówno przez sektor gastronomiczny, jak i detaliczny. Naszymi głównymi klientami są importerzy i nabywcy w następujących sektorach spożywczych: Przemysł, sprzedaż hurtowa, catering i sprzedaż detaliczna. Dostarczamy nasze produkty do Chin kontynentalnych, Afryki, Azji, Karaibów, Bliskiego Wschodu, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europy kontynentalnej. Wysyłamy w ilościach dostosowanych do potrzeb Twojej firmy, od pojedynczej palety do pełnego kontenera (FCL). Jednym słowem: wysyłamy do dowolnego portu na całym świecie).

 8. UFTER HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku Northlink Trading GMBH jest kluczowym graczem w handlu międzynarodowym, specjalizując się w imporcie i eksporcie towarów. Naszą główną siłą jest kupowanie produktów hurtowo i luzem i ich odsprzedaż po bardzo konkurencyjnych cenach. Przez 28 lat nawiązaliśmy silne partnerstwa z renomowanymi markami, takimi jak Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator i nie tylko. Nasz sukces opiera się na strategicznej przewadze naszej europejskiej lokalizacji, minimalizacji kosztów transportu i zapewnieniu sprawnej dostawy na całym świecie. Naszym stałym dążeniem w Northlink Trading GMBH jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klientów i partnerów. Osiągamy to poprzez dostarczanie bezpiecznych produktów o wyjątkowej jakości, wykorzystanie nowoczesnych technologii i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i środowiskową, staramy się tworzyć wartość dodaną dla klientów, partnerów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństwa ogólnie. Naszym celem jest rozpoznawalność na rynku międzynarodowym jako specjalistyczna firma wyróżniająca się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów różnych marek spożywczych i handlowych. Dążąc do rozszerzenia naszej globalnej obecności, oferujemy całodobową 24/7 obsługę klienta i bezproblemową wysyłkę na cały świat, zapewniając szybką dostawę do drzwi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 9. DANO FOOD-DELIBELGE®

  Belgia

  Verified by europages badge

  Dano Food to zaufana belgijska firma spożywcza specjalizująca się w eksporcie produktów rolnych. Zaspokajamy potrzeby naszej globalnej klienteli w Azji, Afryce, Europie i Ameryce Północnej. Rozwiązania eksportowe proponowane przez wiodącą firmę Dano pozwalają przekształcić potrzeby kupujących w odpowiadające im doskonale rozwiązania eksportowe. Nasz personel pozostający w kontakcie z klientami ma duże doświadczenie w tej dziedzinie oraz posiada doskonałą znajomość specyficznych potrzeb danego kraju.

 10. DANA EUROPE OU

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma DANA EUROPE OU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Formuła dla niemowląt, mleko dla niemowląt, mleko pasteryzowane (uht), mleka skondensowane słodzone, mleko odparowane, mleko aromatyzowane, Vuohenmaito, jogurty płynne, i mleko w proszku. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.