• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mleko maternizowane (dla niemowląt)

Wyniki dla

Mleko maternizowane (dla niemowląt) - Import eksport

 1. LACTALIS NUTRITION SANTE

  Francja

  Verified by europages badge

  Lactalis Nutrition Santé jest podmiotem należącym do francuskiej grupy LACTALIS, światowego lidera na rynku produktów mlecznych. Oddział ten specjalizuje się przede wszystkim w żywności dla niemowląt. Flagowy produkt firmy, preparat do początkowego żywienia niemowląt, jest produkowany w sercu jednego z największych regionów mleczarskich we Francji. Znana ze swoich marek takich jak Picot i Celia, Lactalis Nutrition Santé rozwinęła również działalność skupioną na BtoB (Business to Business). Dzięki szerokiej ofercie mleka dla niemowląt (płynnego lub w proszku) jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania dostosowane do oczekiwań Państwa i rynku. Oprócz produktόw do żywienia niemowląt, oferujemy Państwu również nasze doświadczenie w żywieniu klinicznym, z szeroką gamą wyrobów przeznaczonych do zarządzania niedożywieniem. Elastyczność i oferta spersonalizowanych usług sprawiają, że Lactalis Nutrition Santé jest idealnym partnerem do rozwoju Twojej firmy na globalnym rynku żywienia.

  Witryna www Open In New icon
 2. REGILAIT

  Francja

  Verified by europages badge

  Régilait, firma istniejąca od ponad 60 lat, jest liderem w dziedzinie mleka w proszku i w granulach i jednym z głównych aktorów na rynku mleka skondensowanego i mleka dla dzieci i niemowląt. Régilait jest obecna w ponad 60 krajach. Régilait sprzedaje również napoje dla smakoszy oraz pasty śniadaniowe i spready. Régilait jest filią dwóch wiodących francuskich spółdzielni mleczarskich (Laïta i Sodiaal), które zbierają we Francji mleko od ponad 14 000 producentów zaangażowanych w swoją działalność i pasjonujących się swoim zawodem.

  Witryna www Open In New icon
 3. HAPPY MILK

  Stany Zjednoczone

 4. C&F EXPORT

  Hiszpania

 5. GANCHEV EOOD

  Bułgaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 2. NATURAL SOURCE GROUP

  Singapur

 3. PRONUBEN BABY

  Hiszpania

 4. CREMILK GMBH

  Niemcy

 5. NUTRICIA ZAKLADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O.

  Polska

 1. NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

 2. GROUPE FERRER

  Hiszpania

 3. AZ. AGRICOLA BIO SELVA DI POGGIOLI FAUSTO

  Włochy

 4. GIACALAIT SARL

  Szwajcaria

 5. PHARMALYS LABORATORIES

  Szwajcaria

 6. BELLAKT JSC

  Białoruś

 7. AUSNUTRIA HYPROCA

  Holandia

 8. VALIO EESTI AS

  Estonia

 9. BORNHOLMS ANDELSMEJERI

  Dania

 10. MAZZANTI S.A.S. DI MAZZANTI RICCARDO

  Włochy

 1. LANDI MATTEO

  Włochy

 2. ANGARSKY DAIRY PLANT

  Rosja

 3. LACTALIS CONSOMMATION HORS FOYER

  Francja

 4. NUTRICIA CUIJK B.V.

  Holandia

 5. ELIGOR, A.S.

  Republika Czeska

 6. MILTE PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

 7. Z.V.C. HOLZ - PONTE GLOBAL NETHERLANDS

  Holandia

  Verified by europages badge

  Ponte Global Trading jest prywatną firmą handlową z licznymi długimi odcinkami zaangażowania w montaż i wymianę żywności ogrodniczej i orzeźwiającej, dozowalnych artykułów klinicznych i pozyskiwanie różnych pozycji, takich jak sprężarki ac/kompresory lodówkowe, używane szyny HMS 1&2, drut miedziany, złom papierowy, napoje energetyczne, brązowe i białe świeże jaja kurczaka, papier do kopiowania biurowego, orzechy Macadamia, Red Bulls, suche makrele. Nieustannie staramy się zapewnić obecność na składzie najważniejszych pozycji i idealnie uwzględnić teraźniejszość i przyszłość naszych klientów. Dzięki stale rozwijającemu się portfolio pozycji i nowym osiągnięciom, jesteśmy wyjątkowi w rozwiązywaniu wszystkich trudności. Nasze produkty: Produkty rolne, nabiał, ryby i produkty mięsne, elektronika, produkty złomu, napoje, ziarna, zdrowie i medycyna, orzechy i jądra, produkty papiernicze wysokiej jakości i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby poprawić naszą obsługę klienta, aby zapewnić to, czego nasi klienci potrzebują do celów handlowych. Dziś jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać wysokiej jakości produkty bezpośrednio pod Twoje drzwi. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 8. J.D.F. IMPORT-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JDF Import-Export GmbH to firma założona 27 lipca 2000 roku. Przedsiębiorstwo założone w 2000 roku. Nasza siedziba główna znajduje się w Niemczech. Spełnia ona najwyższe standardy obowiązujące na rynku handlowym. Korzystamy z różnic w cenach towarów pochodzących z zagranicy i innych rynków. Kupujemy towary po najlepszych cenach i sprzedajemy je tam, gdzie jest na nie popyt. Oferujemy produkty po cenach niższych niż te, które obowiązują w danym kraju. Specjalizujemy się w dystrybucji globalnych marek FMCG. W ciągu kilku lat osiągnęliśmy znaczącą pozycję jako kluczowy gracz na niemieckim rynku napojów i słodyczy. Obecnie rozszerzamy zakres działalności na rynkach zagranicznych. Oferujemy atrakcyjne ceny i sprawną realizację zamówień, a także etykietowanie i przepakowywanie produktów. Oferujemy różne teksty w języku angielskim, niemieckim, francuskim, arabskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim i wielu innych. W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu prosimy o kontakt. Prosimy o zapoznanie się z innymi produktami na naszej stronie internetowej.

  Witryna www Open In New icon
 9. DANO FOOD-DELIBELGE®

  Belgia

  Verified by europages badge

  Dano Food to zaufana belgijska firma spożywcza specjalizująca się w eksporcie produktów rolnych. Zaspokajamy potrzeby naszej globalnej klienteli w Azji, Afryce, Europie i Ameryce Północnej. Rozwiązania eksportowe proponowane przez wiodącą firmę Dano pozwalają przekształcić potrzeby kupujących w odpowiadające im doskonale rozwiązania eksportowe. Nasz personel pozostający w kontakcie z klientami ma duże doświadczenie w tej dziedzinie oraz posiada doskonałą znajomość specyficznych potrzeb danego kraju.

  Witryna www Open In New icon
 10. DANA EUROPE OU

  Estonia

  Verified by europages badge