• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

 2. SRL

  Włochy

  Rodzina Diana to przedsiębiorstwo produkcyjne prowadzące działalność już w drugim pokoleniu, zlokalizowane w Pontoni, w gminie Vitulazio (CE), na równinie Aversana, przez którą przepływa rzeka Volturno. Jesteśmy profesjonalistami i mleko pochodzące od naszych krów jest naszą mocną stroną. Tenuta Pontoni wytwarza różne formy sera mozzarella di Bufala Campana: kulki, warkocze, kęski, węzełki, „zizzone” , w wersjach klasycznych i wędzonych. Wszystko z gwarancją autentyczności i jakości

 3. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  Włochy

  Firma Velati ma długą historię. Zrodziła się jako firma produkująca maszynki do mielenia mięsa dla małych i średnich firm z sektora i rozwijała się aż do wypracowania szerokiej oferty maszyn do obróbki mięsa i pojawienia się na rynku jako firma produkująca i konstruująca pełne linie do obróbki mięs typu salami, mortadela, wurstel, hamburgery. Dziś Velati jest w stanie opracować kompleksowe projekty w swej dziedzinie

 4. TOMEGA SA

  Belgia

  TOMEGA S.A. Konstruktor maszyn do waloryzacji i przetwarzania produktów mlecznych. Wasz partner w zakresie przetwórstwa mleka. Nasze urządzenia konstruowane są na miarę i dostosowane do waszych życzeń i potrzeb. Materiały wysokiej jakości (wyłącznie europejskie). Zajmujemy się dystrybucją takich produktów, jak owoce w cukrze do jogurtów, fermenty, podpuszczki, twarożki faisselle, etaminy, akcesoria do produkcji serów, przyrządy do pomiaru itd.

 5. ROUSSEL INOX

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CASEARTECNICA BARTOLI SRL

  Włochy

 2. QUIEL GMBH

  Niemcy

 3. FLORIN GESELLSCHAFT FÜR LEBENSMITTELTECHNOLOGIE MBH

  Niemcy

 4. BERIEF NAHRUNGSMITTELMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. MILKRON GMBH

  Niemcy

 1. PHIMAR GMBH

  Niemcy

  Od chwili powstania w roku 2009 firma PHIMAR Polska wyspecjalizowała się w świadczeniu usług inżynieryjnych i automatyzacji przemysłu mleczarskiego oraz spożywczego. Oferowane przez nas usługi obejmują planowanie, doradztwo technologiczne poprzez projektowanie, montaż, programowanie aż do uruchomienia poszczególnych urządzeń lub całych linii produkcyjnych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu sprawdzone rozwiązanie do produkcji serów, masła, jogurtu napojów. W odróżnieniu od międzynarodowych koncernów, nasza firma oferuje Państwu elastyczny i kompleksowy pakiet usług inżynieryjnych dla przemysłu mleczarskiego i spożywczego.Wspólnie z Państwem opracujemy całościową koncepcję Państwa nowego urządzenia procesowego czy kompletnej linii produkcyjnej, dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Przejmiemy planowanie i projektowanie technologiczne, końcową dostawę i montaż wszystkich elementów oraz uruchomienie instalacji. Szczególną zaletą naszych usług jest nie tylko jakość, ale i możliwość zastosowania oprócz całkowicie nowych komponentów linii, urządzeń używanych w celu obniżenia kosztów inwestycji. Rozwiązanie takie z powodzeniem zastosowaliśmy niejednokrotnie w wielu już zrealizowanych z powodzeniem projektach jak pasteryzatory czy kompletne linie serowarskie. W porównaniu do stosowania wyłącznie nowych urządzeń, mogliśmy znacznie obniżyć wydatki naszych klientów.

 2. CAPPELLOTTO V. SNC DI CAPPELLOTTO GIUSEPPE VITTORIO & C.

  Włochy

  Firma Cappellotto V. Snc działa od ponad 50 lat w branży spożywczej i mleczarskiej, z kompetencjami, profesjonalizmem i niezawodnością. Projektuje, buduje i instaluje urządzenia i maszyny zgodnie z normami ISPESL/PED, produkowane na zamówienie i zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami klienta oraz z przepisami kraju instalacji. Firma może dostarczyć zarówno pojedyncze urządzenie, jak i kompletną instalację; wymaga wykwalifikowanych techników, inżynierów, spawaczy i monterów.

 1. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  Włochy

  Firma Marco Mora dostarcza używane wirówki przemysłowe po całkowitym przeglądzie i posiadające gwarancję, jak dla nowych maszyn. Wirówki i oddzielacze przemysłowe o różnych zdolnościach produkcyjnych i przeznaczone do różnych zastosowań w przedsiębiorstwach na całym świecie. Klienci używający maszyn Marco Mora pochodzą z różnych branż: mleczarsko-serowarskiej, spożywczej i konserwowej, winiarskiej, napojów owocowych, olejów mineralnych, paliwowej, produktów kosmetycznych i farmaceutycznych.

 2. WPS MOLKEREIMASCHINEN

  Niemcy

  WPS MOLKEREIMASCHINEN: Nasze przedsiębiorstwo współpracuje od ponad 20 lat z wiodącymi firmami działającymi na międzynarodowym rynku przemysłu spożywczego. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń i instalacji do produkcji i pakowania mleka, serów, soków owocowych, twarogów, jogurtów i lodów.

 3. ADDISOON

  Turcja

 4. GELMINI MACCHINE

  Włochy

 5. BIOLIFEITALY.COM

  Włochy

 6. BALABAN54 MAKINA DIS TIC LTD STI

  Zjednoczone Królestwo

 7. SETUAY MILK & WATER COOLING TANKS

  Turcja

 8. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Hiszpania

 1. MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT)

  Litwa

 2. KECKEIS NAHRUNGSMITTELTECHNIK GMBH

  Austria

 3. STC-ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 4. S&W FOOD TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. DENKROM MILK PROCESSING MACHINE

  Turcja

 6. GTA METALLVERARBEITUNG LOTHAR CLAUSS E.K.

  Niemcy

 7. TECHROS GMBH

  Niemcy

 8. DURSCHER INOX GMBH

  Szwajcaria

 9. AVA GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. FARK PROCESS

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

937 przedsiębiorstwa