• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. BELGOMILK IA SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Company jest wiodącym podmiotem w sektorze rolnictwa i hodowli bydła. Założona w 1996 roku, firma ma ponad 25-o doświadczenie w działalności handlowej. W 2005 roku, przedsiębiorstwo zainwestowało w przyszłość i stworzyło specjalny zespół kadry kierowniczej celem rozwinięcia nowego zakładu produkcyjnego, wyspecjalizowanego w szerokim zakresie kategorii. Firma oferuje jednostki żywego inwentarza po przystępnej cenie, tradycyjne budynki hodowlane, magazyny, dojarnie, zatrzaski, pasy transportowe paszy, sieczkarnie, silosy, serownie i schładzalniki. Belgo-Milk Company zajmuje się wieloma wysokiej jakości rasami hodowlanymi, w tym owce Lacaune, ASSAF i rasa Fryzyjska aby dostarczać wyroby mleczarskie jak najlepszej jakości. Ponadto, firma wykorzystuje TYROBOX®, zaawansowany system pomagający zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo jego produktów. Dzięki swojemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości i innowacji, Belgo-Milk Company nieprzerwanie dostarcza wysokiej klasy produkty i usługi swoim klientom.

 2. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

 3. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Velati ma długą historię. Zrodziła się jako firma produkująca maszynki do mielenia mięsa dla małych i średnich firm z sektora i rozwijała się aż do wypracowania szerokiej oferty maszyn do obróbki mięsa i pojawienia się na rynku jako firma produkująca i konstruująca pełne linie do obróbki mięs typu salami, mortadela, wurstel, hamburgery. Dziś Velati jest w stanie opracować kompleksowe projekty w swej dziedzinie

 4. TOMEGA SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. Konstruktor maszyn do waloryzacji i przetwarzania produktów mlecznych. Wasz partner w zakresie przetwórstwa mleka. Nasze urządzenia konstruowane są na miarę i dostosowane do waszych życzeń i potrzeb. Materiały wysokiej jakości (wyłącznie europejskie). Zajmujemy się dystrybucją takich produktów, jak owoce w cukrze do jogurtów, fermenty, podpuszczki, twarożki faisselle, etaminy, akcesoria do produkcji serów, przyrządy do pomiaru itd.

 5. ROUSSEL INOX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ROUSSEL INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Maszyny DO PRZETWARZANIA MLEKA, urządzenia i sprzęt do produkcji serów miękkich, Sery - urządzenia do produkcji, i urządzenia i sprzęt do produkcji serów twardych. Ma siedzibę w Creissels, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QUIEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUIEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lübbenau, Niemcy.

 2. ALBORA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALBORA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Sery, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, serowarstwo, żywność, Spożywczy - Import/Eksport, ser wyrabiany metodą rzemieślniczą, ser biologiczny, Sery, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mamirolle, Francja.

 3. FILLPACK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FILLPACK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, rozlewarki, dozowarka automatyczna do butelkowania, i butelkowanie. Ma siedzibę w Schwarmstedt, Niemcy.

 4. BERIEF NAHRUNGSMITTELMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERIEF NAHRUNGSMITTELMASCHINEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wadersloh, Niemcy.

 5. MILKRON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MILKRON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

 1. PHIMAR GMBH

  Niemcy

  Od chwili powstania w roku 2009 firma PHIMAR Polska wyspecjalizowała się w świadczeniu usług inżynieryjnych i automatyzacji przemysłu mleczarskiego oraz spożywczego. Oferowane przez nas usługi obejmują planowanie, doradztwo technologiczne poprzez projektowanie, montaż, programowanie aż do uruchomienia poszczególnych urządzeń lub całych linii produkcyjnych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu sprawdzone rozwiązanie do produkcji serów, masła, jogurtu napojów. W odróżnieniu od międzynarodowych koncernów, nasza firma oferuje Państwu elastyczny i kompleksowy pakiet usług inżynieryjnych dla przemysłu mleczarskiego i spożywczego.Wspólnie z Państwem opracujemy całościową koncepcję Państwa nowego urządzenia procesowego czy kompletnej linii produkcyjnej, dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Przejmiemy planowanie i projektowanie technologiczne, końcową dostawę i montaż wszystkich elementów oraz uruchomienie instalacji. Szczególną zaletą naszych usług jest nie tylko jakość, ale i możliwość zastosowania oprócz całkowicie nowych komponentów linii, urządzeń używanych w celu obniżenia kosztów inwestycji. Rozwiązanie takie z powodzeniem zastosowaliśmy niejednokrotnie w wielu już zrealizowanych z powodzeniem projektach jak pasteryzatory czy kompletne linie serowarskie. W porównaniu do stosowania wyłącznie nowych urządzeń, mogliśmy znacznie obniżyć wydatki naszych klientów.

 2. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  Włochy

  Firma Marco Mora dostarcza używane wirówki przemysłowe po całkowitym przeglądzie i posiadające gwarancję, jak dla nowych maszyn. Wirówki i oddzielacze przemysłowe o różnych zdolnościach produkcyjnych i przeznaczone do różnych zastosowań w przedsiębiorstwach na całym świecie. Klienci używający maszyn Marco Mora pochodzą z różnych branż: mleczarsko-serowarskiej, spożywczej i konserwowej, winiarskiej, napojów owocowych, olejów mineralnych, paliwowej, produktów kosmetycznych i farmaceutycznych.

 1. CAPPELLOTTO V. SNC DI CAPPELLOTTO GIUSEPPE VITTORIO & C.

  Włochy

  Firma Cappellotto V. Snc działa od ponad 50 lat w branży spożywczej i mleczarskiej, z kompetencjami, profesjonalizmem i niezawodnością. Projektuje, buduje i instaluje urządzenia i maszyny zgodnie z normami ISPESL/PED, produkowane na zamówienie i zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami klienta oraz z przepisami kraju instalacji. Firma może dostarczyć zarówno pojedyncze urządzenie, jak i kompletną instalację; wymaga wykwalifikowanych techników, inżynierów, spawaczy i monterów.

 2. WPS MOLKEREIMASCHINEN

  Niemcy

  WPS MOLKEREIMASCHINEN: Nasze przedsiębiorstwo współpracuje od ponad 20 lat z wiodącymi firmami działającymi na międzynarodowym rynku przemysłu spożywczego. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń i instalacji do produkcji i pakowania mleka, serów, soków owocowych, twarogów, jogurtów i lodów.

 3. UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI

  Turcja

  Firma UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, mleko, cheese graters, Zbiorniki chłodnicze, i Mieszarki spożywcze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. GELMINI MACCHINE

  Włochy

  Firma GELMINI MACCHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Langhirano, Włochy.

 5. ADDISOON

  Turcja

  Firma ADDISOON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, krowy mleczne, Rolnictwo - import-export, i akcesoria do dojarek. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. honex food machines

  Turcja

  Firma honex food machines, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji śmietanki, masła oraz jogurtów, urządzenia i sprzęt do produkcji mleka uht, i urządzenia i sprzęt do produkcji nugatu. Ma siedzibę w Sakarya/arifiye, Turcja.

 7. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAL FUERPLA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Benetusser, Hiszpania.

 8. SETUAY MILK & WATER COOLING TANKS

  Turcja

  Firma SETUAY MILK & WATER COOLING TANKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny DO PRZETWARZANIA MLEKA, garnek do gotowania mleka, i chłodzenie wody. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 1. BALABAN54 MAKINA DIS TIC LTD STI

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BALABAN54 MAKINA DIS TIC LTD STI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach homogenizatory dla przemysłu mleczarskiego, urządzenia do oddzielania śmietanki i serwatki dla przemysłu mleczarskiego, instalacje dla zakładów mleczarskich, i Maszyny DO PRZETWARZANIA MLEKA. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 2. MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT)

  Litwa

  Firma MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, gliceryna, Serwatka, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Klaipeda, Litwa.

 3. BIOLIFEITALY

  Włochy

  Firma BIOLIFEITALY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, przetwory rybne, packing of dried fruits, kadzie do hodowli ryb, i Ryby, przetwory rybne. Ma siedzibę w Partinico, Włochy.

 4. KECKEIS NAHRUNGSMITTELTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma KECKEIS NAHRUNGSMITTELTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Höchst, Austria.

 5. CASEARTECNICA BARTOLI SRL

  Włochy

  Firma CASEARTECNICA BARTOLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt dla mleczarni. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 6. STC-ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma STC-ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Waldenburg, Niemcy.

 7. FLORIN GESELLSCHAFT FÜR LEBENSMITTELTECHNOLOGIE MBH

  Niemcy

  Firma FLORIN GESELLSCHAFT FÜR LEBENSMITTELTECHNOLOGIE MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 8. DENKROM MILK PROCESSING MACHINE

  Turcja

  Firma DENKROM MILK PROCESSING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Jogurty - urządzenia do produkcji, Zbiorniki chłodnicze, Sery - urządzenia do produkcji, Jogurty - urządzenia do produkcji, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 9. S&W FOOD TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma S&W FOOD TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ostbevern, Niemcy.

 10. TECHROS GMBH

  Niemcy

  Firma TECHROS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

935 Przedsiębiorstwa