• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • miotły

Wyniki dla

Miotły - Import eksport

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 2. BÄUMER BETRIEBSHYGIENE VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BÄUMER BETRIEBSHYGIENE VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Tönisvorst, Niemcy.

 3. FORMEX PLASTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FORMEX PLASTIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Kevelaer, Niemcy.

 4. RALLOPACK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma RALLOPACK AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Bettlach, Szwajcaria.

 5. BURGIA SAUERLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BURGIA SAUERLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHUHREINIGER & STOLLENREINIGER

  Niemcy

  Firma Schuhreiniger & Stollenreiniger produkuje wysokiej jakości środki i urządzenia czyszczące dla sektora sportowego, rekreacyjnego i gastronomicznego. Jednak także w leśnictwie i rolnictwie, jak również w budynkach publicznych nasze urządzenia i materiały są stosowane jako niezawodne środki do czyszczenia zabrudzonych butów i wszelkiego rodzaju obuwia. Nasze produkty są bardzo wysokiej jakości i wytwarzane ręcznie. Metalowe elementy nośne są spawane ręcznie i cynkowane ogniowo. W naszym bogatym asortymencie znajdują się także modele z podporą ze stali nierdzewnej (V2A) i powłoką wykonaną metodą proszkową. Pojedyńcze szczotki czyszczące są trwałe i dostępne w 10 indywidualnych kolorach. Dzięki ogromnej różnorodności kolorów na bazie 10 barw podstawowych możemy zrealizować każdą pożądaną kombinację kolorystczną. Szczotki dwukolorowe lub kombinacje wielobarwnych szczotek są zamawiane głównie przez kluby sportowe, firmy i koncerny. Spośród naszych urządzeń i środków czyszczących coraz częściej przez klientów prywatnych są kupowane skrobaki do butów i zgrabiacze.

 2. E-ŚRODKI CZYSTOŚCI

  Polska

  Pracujesz w firmie sprzątającej bądź szukasz wyposażenia do swojego biura, domu w chemię gospodarczą? Jeśli tak, to w e-środki czystości mamy wszystko czego potrzebujesz. Znajdziesz u nas kompleksową ofertę z produktami czyszczącymi, urządzeniami sprzątającymi oraz wyposażeniem łazienek, toalet w suszarki i dozowniki. Profesjonalna chemia czyszcząca to sposób na perfekcyjną czystość i świeżość w każdym pomieszczeniu. Specjalistyczne preparaty znanych i uznanych marek, to gwarancja najwyższej jakości oraz efektywności sprzątania. Środki czystości sklep E-środki czystości to miejsce, w którym nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Wiemy, jak ważne jest utrzymanie sterylnych warunków w takich miejscach jak: palcówki medyczne, hale produkcyjne, warsztaty samochodowe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze środki czystości w sklepie sprostały każdym wymaganiom. Wszytko po to, aby w krótkim czasie pozbywać się nawet trudnych zabrudzeń oraz zostawiać lśniącą i śnieżno białą przestrzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 3. ROBOTO

  Luksemburg

  Firma ROBOTO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Higiena osobista, środki toaletowe, Higiena osobista, środki toaletowe, miotły, wózki czyszczące, i haccp. Ma siedzibę w Junglinster, Luksemburg.

 4. PINSEL-WURM MALERWERKZEUGE GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma PINSEL-WURM MALERWERKZEUGE GMBH & CO.KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Mutterstadt, Niemcy.

 5. VARIVENDO INHABER CHRISTIAN MEIER

  Niemcy

  Firma VARIVENDO INHABER CHRISTIAN MEIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Höhn, Niemcy.

 1. ENDRES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ENDRES GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 2. LAMPL & SCHREIBER GMBH

  Austria

  Firma LAMPL & SCHREIBER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Leonding, Austria.

 1. ADOLF FREY GMBH

  Niemcy

  Firma ADOLF FREY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Fürstenfeldbruck, Niemcy.

 2. HEEMANN OHG FACHGROSSHANDEL FÜR HYGIENE UND SAUBERKEIT

  Niemcy

  Firma HEEMANN OHG FACHGROSSHANDEL FÜR HYGIENE UND SAUBERKEIT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 3. CLEANAGENT MEHLFELD + GÖRING GMBH

  Niemcy

  Firma CLEANAGENT MEHLFELD + GÖRING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Kabelsketal, Niemcy.

 4. RAUSSER HANDELSFIRMA

  Szwajcaria

  Firma RAUSSER HANDELSFIRMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Ebmatingen, Szwajcaria.

 5. KEIL GMBH

  Niemcy

  Firma KEIL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 6. GRUPO MAIA ®

  Portugalia

  Firma GRUPO MAIA ®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki techniczne, miotły, czyszczenie, i szczotki. Ma siedzibę w Ovar, Portugalia.

 7. BUENA

  Grecja

  Firma BUENA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miotły. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, krzesła ogrodowe, wycieraczki, i obsada szczotkowa. Ma siedzibę w Keratsini-Piraeus, Grecja.

 8. REMUE MENAGE

  Francja

  Firma REMUE MENAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach Ścierki, miotły, Ścierki, Szczotki, i household items. Ma siedzibę w Sassenage, Francja.

 1. LERICAS DI STRAZZA LUIGI

  Włochy

  Firma LERICAS DI STRAZZA LUIGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Miotły, Miotły, pergole i domki, i trzcina do pergoli i ogrodów. Ma siedzibę w Monticiano, Włochy.

 2. FIMM ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma FIMM ITALIA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Cerreto Guidi-Stabbia, Włochy.

 3. BROSSERIE THOMAS S.A.

  Francja

  Firma BROSSERIE THOMAS S.A., roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach Miotły, Ścierki, Miotły, Ścierki, skrobaczka, i łopaty. Ma siedzibę w Chevry-cossigny, Francja.

 4. ALEKSI KOMPANI DOO

  Serbia

  Firma ALEKSI KOMPANI DOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Selenca, Serbia.

 5. FOREST CAMP INDUSTRIES

  Ukraina

  Firma FOREST CAMP INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miotły. Jest również obecna w dziedzinach Drewno opałowe, nadawanie nieprzepuszczalności, drewno opałowe bukowe i dębowe, Drewno opałowe, i węgiel drzewny. Ma siedzibę w Chernivtsy, Ukraina.

 6. BROSAHEL

  Maroko

  Firma BROSAHEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, miotły, szczotki, i Szczotki do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Had Soualem, Maroko.

 7. EVERCLEAN DI ERICA NERI

  Włochy

  Firma EVERCLEAN DI ERICA NERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miotły. Ma siedzibę w Larciano, Włochy.

 8. SCOPIFICIO DIAPASON DI GIROLAMI MAURIZIO

  Włochy

  Firma SCOPIFICIO DIAPASON DI GIROLAMI MAURIZIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach miotły, szczotki, szczotki grube, i akcesoria do czyszczenia. Ma siedzibę w Larciano, Włochy.

 9. MAINE BROSSERIE PRODUCTION

  Francja

  Firma MAINE BROSSERIE PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach szczotki przemysłowe, miotły, szczotki, i szczotki specjalistyczne. Ma siedzibę w Montfort Le Gesnois, Francja.

 10. "ECO BROOMS" DOO

  Serbia

  Firma "ECO BROOMS" DOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miotły. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, i Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Ma siedzibę w Selenca, Serbia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Miotły - Import eksport

Liczba wyników

626 Przedsiębiorstwa