• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mieszarki do włókien tekstylnych

Wyniki dla

Mieszarki do włókien tekstylnych - Import eksport

 1. MIKRO-TECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma MIKRO-TECHNIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki do włókien tekstylnych. Ma siedzibę w Bürgstadt, Niemcy.

 2. SANT'ANDREA TEXTILE MACHINES S.R.L.

  Włochy

  Firma SANT'ANDREA TEXTILE MACHINES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki do włókien tekstylnych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, maszyny i urządzenia do czesania i gręplowania wełny, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, i multi-head drawing frame. Ma siedzibę w Novara, Włochy.

 3. ÖZBAY TEKSTIL LDT

  Turcja

  Firma ÖZBAY TEKSTIL LDT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mieszarki do włókien tekstylnych. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 4. GÜNEY FANTAZI IPLIK

  Turcja

  Firma GÜNEY FANTAZI IPLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki do włókien tekstylnych. Jest również obecna w dziedzinach nici fantazyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. HAJ TEX GROUP

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  HAJ TEX został założony w 2018 roku w Uzbekistanie i jest w pełni zintegrowaną pionowo firmą tekstylną specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości produktów i cieszącą się niezawodną reputacją. Ideą „Cot Cluster Economy” jest odpowiedzialna uprawa bawełny i głębokie przetwarzanie jej wszystkich komponentów, maksymalizacja wartości dodanej i minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko poprzez ponowne wykorzystanie odpadów produkcyjnych i przy pomocy wtórnego przetwarzania technologii odzieżowej. Odpady z bawełny są wykorzystywane jako baza paszowa w naszym kompleksie hodowlanym, a także w fabryce oleju bawełnianego. Klaster ten jest grupą zintegrowanych jednostek biznesowych zaangażowanych w cały łańcuch wartości w zakresie przetwarzania bawełny, odziarniania, przędzenia, produkcji i wykańczania tkanin oraz produkcji odzieży. Nasze produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty: STANDARD 100 by OEKO-TEX®, BSCI, ISO 14001 - 2015, ISO 9001 - 2008, ISO 45001 - 2018, COM4, ORGANIC EU, GOTS. Naszym przykładem postanowiliśmy udowodnić, że przemysł bawełniany w Uzbekistanie może spełniać światowe standardy jakości i bezpieczeństwa warunków pracy. Przyciągnęliśmy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i profesjonalny sprzęt światowej klasy marek, aby stworzyć pełny cykl produkcyjny, począwszy od sadzenia bawełny na polach, a skończywszy na produkcji stylowej odzieży z dzianiny naszej własnej marki. Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje przędzy bawełnianej, tkanin bawełnianych, dzianin i wyrobów gotowych.