• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mieszanki gazowe

Wyniki dla

Mieszanki gazowe - Import eksport

 1. INGAS LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  INGAS zyskał uznanie na światowym rynku produkcji i dostaw gazów obojętnych i mieszanin gazowych o wysokiej czystości jako jedyny ukraiński producent i dostawca gazów obojętnych o wysokiej czystości. W 1994 roku INGAS rozpoczął produkcję własnego sprzętu do produkcji gazów obojętnych o wysokiej czystości, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu i rozwoju firmy. W 2002 roku firma uzyskała certyfikat ISO 9001: 2000, a w 2010 roku - ISO 9001: 2008, co odzwierciedla wysoki poziom jakości i standardów, których przestrzega firma. W 2015 roku zbudowano nową jednostkę produkcyjną kryptonu i ksenonu, a w 2016 roku zbudowano i uruchomiono nową jednostkę produkcyjną neonu. Projekty te wyróżniały się tym, że wszystkie prace od początku do uruchomienia zostały wykonane we własnym zakresie, co świadczy o wysokich kwalifikacjach i potencjale firmy. W 2017 roku spółka uzyskała certyfikację zgodnie z normami ISO 9001: 2015, a także certyfikację laboratorium produkcyjnego zgodnie z normami ISO 17025. W 2020 roku INGAS LLC rozpoczęła produkcję i sprzedaż ksenonu medycznego własnej marki „XeLife”. Ten nowy produkt pozwolił firmie dostarczyć nowe rozwiązania w branży medycznej. INGAZ produkuje i dostarcza gazy obojętne o wysokiej czystości, takie jak ksenon, krypton, neon i hel, mieszaniny gazów, a także świadczy usługi inżynieryjne w zakresie konserwacji i regulacji instalacji kriogenicznych, naprawy i certyfikacji butli, usług dostawczych.

 2. POFI-ENGINEERING

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Posiadając bardzo duże doświadczenie w dziedzinie badań zastosowanych i industrializacji firma POFI-Engineering wybrała udostępnienie Państwu swoich kompetencji w ramach usług z zakresu dozowania, mieszania i termoregulacji wszystkich składników, płynów, gazów i ciał stałych. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji części z poliuretanu, jak płyty sandwiczowe lub odlewane części samochodowe. Jesteśmy przedstawicielami marki DUT Korea w zakresie maszyn do wtryskiwania wysokociśnieniowego.

 3. GRUPA WEBA SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji asortymentu gazowniczego. Nasze produkty są stosowane przy budowie ponad 20 tysięcy instalacji gazu ziemnego i płynnego rocznie. Stworzyliśmy i produkujemy jedyny dostępny na rynku prawdziwy SYSTEM przyłączy domowych gazu. Produkujemy również stacje i punkty gazowe, dla których opracowaliśmy innowacyjną modułową konstrukcję. Dla naszych klientów oznacza to markowe, sprawdzone i pasujące do siebie, szybkie w montażu produkty, dzięki którym oszczędzają czas i pieniądze. Oznacza to również wsparcie wiedzą techniczną, pomocą w doborze urządzeń i wycenami inwestycji. Użytkownikom instalacji wykonanych na naszym SYSTEMIE zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo i trwałość, ale również estetykę.

 4. CHEMOGAS

  Belgia

  Działalność Chemogas dotyczy napełniania, mieszania, sprzedaży i dystrybucji gazów chemicznych w skali międzynarodowej. Chemogas dostarcza duży wybór gazów, na przykład do sterylizacji sprzętu medycznego, hartowania metali, czynników chłodniczych do różnych branż przemysłu, jak również produktów do zastosowania skrobi w żywności. Gazy są dostarczane z kondycjonowaniem przy wysokim lub niskim ciśnieniu, w różnych typach zbiorników, stosownie do rodzaju gazu i życzeń klienta.

 5. ITAC SPA

  Włochy

  Firma ITAC SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki gazowe. Jest również obecna w dziedzinach bez/wodnik węglowy, gazy techniczne, i gazy pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Laterina, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FIRMA CRYOGENSERVICE LLC

  Ukraina

  Firma FIRMA CRYOGENSERVICE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki gazowe. Ma siedzibę w Petrovskoe Village, Ukraina.

 2. ALL-IN-GAS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mieszanki gazowe najwyższej jakości według potrzeb klienta! Firma All-in-Gas jest waszym kompetentnym partnerem w dziedzinie gazów testowych. Niezawodnie i szybko dostarczamy setki gazów testowych w najlepszej i najwyższej jakości. Szukasz specjalnie kalibrowanych gazów testowych i przykładasz wagę do szybkiej dostawy i uczciwych cen. Powinieneś zatem kupić gazy testowe online – na All-in-Gas.com! Możesz spodziewać się obszernej gamy, w której mamy do dysposycji setki stężeń gazów testowych i różne rozmiary butelek: Od A jak Acetylen (C2H2) poprzez M jak Metan (CH4) po gazy testowe dla detektorów gazu i dwuskładnikowe mieszanki gazów. Nasze gazy testowe – czasami nazywane gazami kalibracyjnymi lub gazami obojętnymi – są oczywiście zgodne z normą CE, odpowiadają normom DIN EN i są napełniane i dostarczane dokładnie według specyfikacji.

 3. VLADIMIR PLANT OF RUBBER TECHNICAL INDUSTRY (VLADRTI LLC)

  Rosja

  Zakład Przemysłu Gumowego Vladimir (VladRTI) projektuje i wykonuje formy oraz produkuje wyroby gumowe. Firma koncentruje się na następujących działaniach: —produkuje mieszanki gumowe różnych gatunków, spełniające wszystkie wymagania norm GOST; —produkuje zarówno standardowe wyroby gumowe, jak i elementy według rysunków klienta (węże elastyczne, węże wysokociśnieniowe, taśmy przenośnikowe, gumowe pierścienie uszczelniające, pasy klinowe, tuleje, maski gazowe i półmaski, różne wyroby gumowe); —projektuje, tworzy modele 3D, opracowuje i wytwarza formy do wyrobów gumowych; —produkuje garby drogowe (tzw."śpiących policjantów"); —produkuje kauczuk kruszony i kleje do niego oraz instaluje bezspoinowe powłoki gumowe. Zakład nie tylko dostarcza klientom wysokiej jakości wyroby gumowe własnej produkcji, ale także zmniejsza ilość odpadów na naszej planecie poprzez recykling i przetwarzanie opon gumowych na okruchy gumy, które są następnie wykorzystywane do produkcji gumowych wykładzin podłogowych zapobiegających urazom. Firma produkuje wyroby gumowe od 2005 roku. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zakład wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, w którym ponad połowa procesów jest zautomatyzowana, co pozwala na utrzymanie stałej, wysokiej jakości produktów i ich niższej ceny niż u konkurencji.

 4. FENIX ŁUKASZ RAFALSKI

  Polska

  Firma Fenix to profesjonalne przedsiębiorstwo, działające na terenie Krakowa i całego województwa Małopolskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług, z zakresu sprzedaży gazów technicznych oraz transportu i wymiany gazów technicznych. Zajmujemy się też zaworami gazowymi, profesjonalnym cięciem gazowym oraz legalizacją butli. Jesteśmy prężnie działającą firmą, która specjalizuje się w sprzedaży gazów technicznych oraz specjalnych, a także mieszanek gazowych i czynników chłodzących. Nasze produkty odznaczają się wysoka jakością. Dla nas najważniejszy jest zadowolony Klient dlatego zawsze rzetelnie doradzamy w kwestiach wyboru produktu. W ramach naszej działalności zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom produktów wysokiej jakości. Nasza oferta powstała z myślą o najbardziej wymagających Odbiorcach. Do każdego powierzonego nam zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie, wykonując je z pełna starannością i zaangażowaniem. W naszych szeregach zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności gwarantują najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług. Fenix zajmuje się w pierwszej kolejności sprzedażą gazów technicznych. Ponad to, przeprowadzamy również napełnianie butli gazowych, a także wymianę i transport gazów technicznych. Oferujemy też cięcia gazowe, fachowe napełnianie butli gazowych oraz legalizację butli. Nasz asortyment zawiera zarówno mieszanki gazów, jak i gazy specjalistyczne oraz gazy spożywcze.