• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mieszanki gazowe

Wyniki dla

Mieszanki gazowe - Import eksport

 1. POFI-ENGINEERING

  Luksemburg

  Posiadając bardzo duże doświadczenie w dziedzinie badań zastosowanych i industrializacji firma POFI-Engineering wybrała udostępnienie Państwu swoich kompetencji w ramach usług z zakresu dozowania, mieszania i termoregulacji wszystkich składników, płynów, gazów i ciał stałych. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji części z poliuretanu, jak płyty sandwiczowe lub odlewane części samochodowe. Jesteśmy przedstawicielami marki DUT Korea w zakresie maszyn do wtryskiwania wysokociśnieniowego.

 2. CHEMOGAS

  Belgia

  Działalność Chemogas dotyczy napełniania, mieszania, sprzedaży i dystrybucji gazów chemicznych w skali międzynarodowej. Chemogas dostarcza duży wybór gazów, na przykład do sterylizacji sprzętu medycznego, hartowania metali, czynników chłodniczych do różnych branż przemysłu, jak również produktów do zastosowania skrobi w żywności. Gazy są dostarczane z kondycjonowaniem przy wysokim lub niskim ciśnieniu, w różnych typach zbiorników, stosownie do rodzaju gazu i życzeń klienta.

 3. ITAC SPA

  Włochy

 4. FIRMA CRYOGENSERVICE LLC

  Ukraina

 5. GRUPA WEBA SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji asortymentu gazowniczego. Nasze produkty są stosowane przy budowie ponad 20 tysięcy instalacji gazu ziemnego i płynnego rocznie. Stworzyliśmy i produkujemy jedyny dostępny na rynku prawdziwy SYSTEM przyłączy domowych gazu. Produkujemy również stacje i punkty gazowe, dla których opracowaliśmy innowacyjną modułową konstrukcję. Dla naszych klientów oznacza to markowe, sprawdzone i pasujące do siebie, szybkie w montażu produkty, dzięki którym oszczędzają czas i pieniądze. Oznacza to również wsparcie wiedzą techniczną, pomocą w doborze urządzeń i wycenami inwestycji. Użytkownikom instalacji wykonanych na naszym SYSTEMIE zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo i trwałość, ale również estetykę.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALL-IN-GAS E.K.

  Niemcy

  Mieszanki gazowe najwyższej jakości według potrzeb klienta! Firma All-in-Gas jest waszym kompetentnym partnerem w dziedzinie gazów testowych. Niezawodnie i szybko dostarczamy setki gazów testowych w najlepszej i najwyższej jakości. Szukasz specjalnie kalibrowanych gazów testowych i przykładasz wagę do szybkiej dostawy i uczciwych cen. Powinieneś zatem kupić gazy testowe online – na All-in-Gas.com! Możesz spodziewać się obszernej gamy, w której mamy do dysposycji setki stężeń gazów testowych i różne rozmiary butelek: Od A jak Acetylen (C2H2) poprzez M jak Metan (CH4) po gazy testowe dla detektorów gazu i dwuskładnikowe mieszanki gazów. Nasze gazy testowe – czasami nazywane gazami kalibracyjnymi lub gazami obojętnymi – są oczywiście zgodne z normą CE, odpowiadają normom DIN EN i są napełniane i dostarczane dokładnie według specyfikacji.

 2. DEUSTE GAS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Twoim specjalistą od gazów, pojemników i armatury. Nasz zakres usług obejmuje: - produkcję gazów testowych i kalibracyjnych oraz mieszanin gazowych w stanie gazowym i ciekłym w pojemnikach na sprzedaż, wynajem i w butlach zastrzeżonych - testowanie i czyszczenie gazów w puszkach ciśnieniowych i jednorazowych butlach gazowych o pojemności 12, 34, 60 lub 110 l. Na życzenie otrzymać możecie armaturę ciśnieniową do gazów i mieszanek gazów odpowiadnio do indywidualnych życzeń. Deuste Gas Solutions GmbH to średniej wielkości firma z północnego Schwarzwaldu, która od ponad 40 lat prowadzi działalność w zakresie produkcji gazów testowych i kalibracyjnych, a także sprzedaży zbiorników gazu pod ciśnieniem i armatury ciśnieniowej. Do połowy 2016 roku firma produkowała pod nazwą Deuste Steininger GmbH w Mühlhausen/Kraichgau.

 3. BUSE KSW GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Twój specjalista w zakresie gazów - stawiamy na gaz dla naszych klientów. Pod każdym względem. To wszystko już od ponad 130 lat. Jako jeden z wiodących dostawców gazów technicznych, gazów specjalnych i gazów gaśniczych jesteśmy doświadczonym partnerem. Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości produktów do wszystkich gazów, niezbędnych akcesoriów i naszego serwisu. To właśnie to poczucie wartości było w ostatnich latach czynnikiem sukcesu rozwoju naszej firmy. To się nie zmieni w przyszłości. Ponieważ wiemy dokładnie, jak przekonać, koncentrujemy się na tym, co możemy zrobić. Gazy techniczne, gazy specjalne i gazy pożarowe oraz szeroki zakres osprzętu to nasze główne kompetencje. Nieważne, czy chodzi o małe ilości, czy o duże zakupy. Elastyczne, szybkie i niezawodne dostawy. Nasze strategiczne podejście do magazynowania i międzynarodowe ukierunkowanie są decydujące dla tej zdolności działania. Naszym celem jest zwiększenie Twojej konkurencyjności.

 4. FOSHAN HUATE GASES CO., LTD

  Chiny

 5. VLADIMIR PLANT OF RUBBER TECHNICAL INDUSTRY (VLADRTI LLC)

  Rosja

  Zakład Przemysłu Gumowego Vladimir (VladRTI) projektuje i wykonuje formy oraz produkuje wyroby gumowe. Firma koncentruje się na następujących działaniach: —produkuje mieszanki gumowe różnych gatunków, spełniające wszystkie wymagania norm GOST; —produkuje zarówno standardowe wyroby gumowe, jak i elementy według rysunków klienta (węże elastyczne, węże wysokociśnieniowe, taśmy przenośnikowe, gumowe pierścienie uszczelniające, pasy klinowe, tuleje, maski gazowe i półmaski, różne wyroby gumowe); —projektuje, tworzy modele 3D, opracowuje i wytwarza formy do wyrobów gumowych; —produkuje garby drogowe (tzw."śpiących policjantów"); —produkuje kauczuk kruszony i kleje do niego oraz instaluje bezspoinowe powłoki gumowe. Zakład nie tylko dostarcza klientom wysokiej jakości wyroby gumowe własnej produkcji, ale także zmniejsza ilość odpadów na naszej planecie poprzez recykling i przetwarzanie opon gumowych na okruchy gumy, które są następnie wykorzystywane do produkcji gumowych wykładzin podłogowych zapobiegających urazom. Firma produkuje wyroby gumowe od 2005 roku. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zakład wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, w którym ponad połowa procesów jest zautomatyzowana, co pozwala na utrzymanie stałej, wysokiej jakości produktów i ich niższej ceny niż u konkurencji.

 1. FENIX ŁUKASZ RAFALSKI

  Polska

  Firma Fenix to profesjonalne przedsiębiorstwo, działające na terenie Krakowa i całego województwa Małopolskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług, z zakresu sprzedaży gazów technicznych oraz transportu i wymiany gazów technicznych. Zajmujemy się też zaworami gazowymi, profesjonalnym cięciem gazowym oraz legalizacją butli. Jesteśmy prężnie działającą firmą, która specjalizuje się w sprzedaży gazów technicznych oraz specjalnych, a także mieszanek gazowych i czynników chłodzących. Nasze produkty odznaczają się wysoka jakością. Dla nas najważniejszy jest zadowolony Klient dlatego zawsze rzetelnie doradzamy w kwestiach wyboru produktu. W ramach naszej działalności zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom produktów wysokiej jakości. Nasza oferta powstała z myślą o najbardziej wymagających Odbiorcach. Do każdego powierzonego nam zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie, wykonując je z pełna starannością i zaangażowaniem. W naszych szeregach zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności gwarantują najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług. Fenix zajmuje się w pierwszej kolejności sprzedażą gazów technicznych. Ponad to, przeprowadzamy również napełnianie butli gazowych, a także wymianę i transport gazów technicznych. Oferujemy też cięcia gazowe, fachowe napełnianie butli gazowych oraz legalizację butli. Nasz asortyment zawiera zarówno mieszanki gazów, jak i gazy specjalistyczne oraz gazy spożywcze.