• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mielenie i siekanie mięsa - maszyny

Wyniki dla

Mielenie i siekanie mięsa - maszyny - Import eksport

 1. PAULUS STUART SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od ponad 25 lat TenderStar specjalizuje się w produkcji maszyn rzeźniczych dla profesjonalistów. Z biegiem lat opracowaliśmy szeroką gamę zmiękczaczy, siekaczy, spłaszczaczy do mięsa. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, zwłaszcza pod względem higieny, konserwacji i bezpieczeństwa. Nasze urządzenia zgodne z normami CE są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości, ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej i poliketalu zapobiegającego rdzewieniu.

 2. ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Wels/thalheim, Austria.

 3. FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN)

  Niemcy

  Firma FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN), jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Oschatz, Niemcy.

 4. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  Włochy

  Firma C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, tarki elektryczne do użytku handlowego, elektryczne tarki do sera do użytku domowego, i elektryczny młynek do kawy. Ma siedzibę w Verucchio, Włochy.

 5. ALOYS PLENTER

  Niemcy

  Firma ALOYS PLENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Legden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RADUS INDUSTRIAL LTD

  Chiny

  Firma RADUS INDUSTRIAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, maszyny do cięcia, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Hongkong, Chiny.

 2. S.A. WATHELET

  Belgia

  Firma S.A. WATHELET, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, okapy kuchenne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i piec konwekcyjny. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Włochy

  Firma AMB FOOD TECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, przetwórstwo mięsa, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w San Lazzaro Di Savena, Włochy.

 4. MOHN GMBH

  Niemcy

  Firma MOHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Meinerzhagen, Niemcy.

 5. RISCO S.P.A.

  Włochy

  Firma RISCO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, urządzenia i sprzęt do przetwarzania mięsa oraz pakowania produktów, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i sprzęt i urządzenia do pakowania produktów wędliniarskich. Ma siedzibę w Thiene, Włochy.

 1. BIRO FRANCE

  Francja

  Firma BIRO FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach tasaki przemysłowe. Ma siedzibę w Marne La Vallée Cedex 4, Francja.

 2. CLAES MACHINES

  Belgia

  Firma CLAES MACHINES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, naprawa maszyn przemysłu spożywczego, maszyny do cięcia i rozbierania mięsa, Przenośniki dla przemysłu mięsnego, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Paal-Beringen, Belgia.

 1. BRITEK

  Francja

  Firma BRITEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i vacuum packaging machines. Ma siedzibę w Pleucadeuc, Francja.

 2. FIMAR S.P.A.

  Włochy

  Firma FIMAR S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, zagniatarki dla przemysłu spożywczego, piece elektryczne, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Verucchio, Włochy.

 3. EGGERMONT

  Belgia

  Firma EGGERMONT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, drobny sprzęt agd kuchenny, i sprzęt kuchenny dla kolektywów. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 4. KARAKUS IND. KITCH. EQ

  Turcja

  Firma KARAKUS IND. KITCH. EQ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Kawiarnie i bary - wyposażenie, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, wyposażenie gastronomii fast-food, i Szafa chłodnicza dla cukiernii i kawiarni. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. LORZ SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma LORZ SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Masarnie - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 6. HPM E.K.

  Niemcy

  Firma HPM E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Wolfhagen, Niemcy.

 7. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francja

  Firma STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Solesmes, Francja.

 8. POWINOX

  Turcja

  Firma POWINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H.

  Austria

  Firma HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Thalgau, Austria.

 2. QINGDAO XIAODAO FOOD MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO XIAODAO FOOD MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 3. SHIJIAZHUANG HELPER FOOD MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG HELPER FOOD MACHINERY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 4. CLAES DISTRIBUTION

  Belgia

  Firma CLAES DISTRIBUTION, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Paal, Belgia.

 5. MINERVA OMEGA GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma MINERVA OMEGA GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, piła do kości, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 6. JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach maszynka do mięsa. Ma siedzibę w Wernau, Niemcy.

 7. CURIONI BILANCE S.R.L.

  Włochy

  Firma CURIONI BILANCE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kasy rejestrujące i fiskalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Kasy rejestrujące i fiskalne, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Como, Włochy.

 8. SIRMAN S.P.A.

  Włochy

  Firma SIRMAN S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Curtarolo, Włochy.

 9. CAVAZZA CARLO

  Włochy

  Firma CAVAZZA CARLO, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Sasso Marconi, Włochy.

 10. BENELLI MAURIZIO

  Włochy

  Firma BENELLI MAURIZIO, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do przetwarzania mięsa, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do przetwarzania mięsa, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mielenie i siekanie mięsa - maszyny - Import eksport

Liczba wyników

109 Przedsiębiorstwa