• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • miedź i stopy miedzi

Wyniki dla

Miedź i stopy miedzi - Import eksport

 1. BDP MECHANICAL COMPONENTS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1992 roku Grupa bdp zatrudnia 150 pracowników i ma siedzibę główną w Berlinie oraz ponad 14 dodatkowych biur w Bułgarii, Chinach, Niemczech, Polsce, Hiszpanii i Szwajcarii. Spółka zależna, bdp Mechanical Components, założona w 1982 roku, jest specjalistą w zakresie międzynarodowego zaopatrzenia w odlewy, odkuwki, obróbkę skrawaniem i części samochodowe dla europejskich firm produkcyjnych z Chin i Europy Wschodniej. Zaopatrujemy ponad 50 europejskich klientów z branży motoryzacyjnej, maszynowej, kolejowej, energetycznej, transportu gazu i płynów. Wszystko z jednego źródła. Wykonanie modelu, wstępne próbkowanie, produkcja towarzysząca (rozruch), produkcja seryjna, optymalizacja. Jakość produktu. Strategiczne zaopatrzenie: optymalizacja procesów zaopatrzenia, redukcja kosztów zaopatrzenia. Wybór odpowiednich dostawców, audyty dostawców: Ocena technicznych możliwości produkcyjnych i jakościowych. Kontrola jakości na miejscu: monitorowanie produkcji, kontrola towarów wychodzących przed wysyłką

 2. ANKARA BRONZ

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od chwili swojego założenia w 1974 roku, przedsiębiorstwo udoskonaliło swoją działalność w różnorodnym spektrum metod odlewania rodem z Turcji. Jesteśmy mistrzami w sztuce odlewania brązu, aluminum, mosiądzu i mieszanki specjalnych stopów miedzianych, z których każdy jest wykonany według określonej metody. Do naszych wyróżniających się stopów należą brąz cynowy, brąz aluminiowy, brąz manganowy, brąz krzemowy, brąz cynowo-ołowiowy, brąz cynowy o wysokiej zawartości ołowiu, a także uniwersalny brąz cynowo-niklowy. Zakres naszej działalności obejmuje bogaty asortyment mosiądzów, aluminium i specjalnych stopów miedzi. W nieustannie przyspieszającej tempa technologii metali, bierzemy na siebie odpowiedzialność za dzielenie się przełomowymi innowacjami z naszymi cennymi klientami. Podstawowa norma ANKARA BRONZ nie zmienia się — zobowiązanie dostarczania stałego poziomu jakości we wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Nasze zainteresowania wybiegają daleko poza odlewanie, obejmując szeroki wybór metali: Brąz, Aluminum, Miedź, Mosiądz, Importowane żeliwo sferoidalne, Peak, Stal nierdzewna, Stal rtęciowa, Stal hartowana w oleju i inne. Jesteśmy także dumni z oferowania plastików inżynieryjnych, takich jak Kestamid, Poliamid, Politef, Pom c, PVC i Włókno. Poznaj istotę naszej głębokiej wiedzy i awangardowego potencjału w dziedzinie odlewnictwa i materiałów kontaktując się dziś z nami. ANKARA BRONZ jest zdecydowanie Twoim stałym partnerem, bogatym o dziesięciolecia nagromadzonej mądrości w dynamicznej dziedzinie metali.

 3. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem inżynierów, techników i najwyższej klasy ekspertów z 30-letnim doświadczeniem w odlewnictwie i obróbce skrawaniem. Naszym celem jest budowanie długoterminowej współpracy i relacji opartych na wzajemnym szacunku. Chcemy być dostawcą pierwszego wyboru i staramy się dostarczać produkty i usługi wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. ODLEWNIA BRĄZU: KIGEMA specjalizuje się w odlewaniu odśrodkowym do produkcji obejmi, pierścieni i tulei przy użyciu szerokiej gamy stopów miedzi zgodnie z międzynarodowymi i lokalnymi normami odlewniczymi (takimi jak DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400) oraz stopów specjalnych. Oferowane przez nas materiały obejmują brąz, brązy aluminiowe, brązy ołowiowe, brązy specjalne, mosiądz i stopy niestandardowe. OBRÓBKA CNC: Kompletne rozwiązania w zakresie obróbki stali, żeliwa, metali nieżelaznych i technicznych tworzyw sztucznych. Realizujemy wysoce precyzyjne, średnio- i małoseryjne zamówienia w szerokim zakresie wymiarów. Utrzymujemy systemy zapewniania jakości, takie jak ISO 9001: 2009, ISO 18001-2004 i ISO 14001-2005. KIGEMA posiada laboratorium pozwalające na badanie właściwości mechanicznych, takich jak twardość, wydłużenie, mikrometr. KIGEMA przeprowadza również badania penetracyjne i ultradźwiękowe oraz wydaje certyfikaty zgodności z normą EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B. Ponadto, firma posiada klimatyzowane pomieszczenie pomiarowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt pomiarowy.

 4. ETIC TUBES ET PROFILES

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 1995 roku ETIC TUBE &PROFILES to firma specjalizująca się w ciągnieniu rur. Opierając się na swoim sukcesie, kilka lat później firma rozszerzyła swoją działalność o cięcie precyzyjne. Wykonujemy również prace wykończeniowe i posiadamy warsztat umożliwiający nam wykonywanie bardziej złożonych czynności oprócz naszych własnych: gratowanie, tłoczenie, gięcie, lutowanie, wiercenie i obróbka cieplna. Z pustych półfabrykatów nasz doświadczony zespół wykonuje rury lub profile zgodnie z normą EN12449 lub specyfikacją klienta. Starannie dobieramy nasze surowce, aby zagwarantować produkt najwyższej jakości. Obrabiamy głównie metale nieżelazne, takie jak miedź i jej stopy (mosiądz i aluminium). Dbamy o to, aby zawsze dostarczać produkt spełniający Państwa oczekiwania, wyprodukowany zgodnie z procesem spełniającym wymagania normy ISO 9001: 2015. Z biegiem lat firma ETIC rozwinęła swoją działalność na arenie międzynarodowej; Staliśmy się cenionym dostawcą dla wielu firm w Europie, Afryce Północnej i Azji. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1964 roku, przedsiębiorstwo Arslan Metal ugruntowało swoją pozycję wiodącego, tureckiego producenta wyrobów ołowianych i miedzianych premium. Wykazując się niesłabnącą troską o szczegóły, oferujemy zróżnicowany asortyment arkuszy miedzianych, wykonanych tak, aby spełniać życzenia naszych wyjątkowych klientów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom przemysłu elektrycznego, branży dekarskiej, a także rozmaitych, innych zastosowań i aby sprostać zróżnicowanym potrzebom, nasze arkusze miedziane występują w wersjach miękkiej, twardej i półtwardej. Nasz proces produkcji w Arslan Metal wiąże się z precyzją podczas wlewania płynnej miedzi do form odlewniczych, a następnie walcowania w celu wytworzenia arkuszy miedzianych najwyższej jakości. W szczególności, godny odnotowania jest fakt, że skład wszystkich naszych wyrobów miedzianych jest w 100% elektrolityczny, wykazując nadzwyczajne przewodnictwo 58.58 MS, uzyskiwane wyłącznie z katod klasy A. Nasza oferta obejmuje arkusze, szynoprzewody, taśmy, pręty, rury, profile, kęsy, druty, wyroby wielowłókniste oraz przepustnice ze stopów. Skontaktuj się z nami, aby zadać pytania lub uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Odlewnia SRI, zlokalizowana w Commentry, produkuje kompletne części dla wszystkich sektorów działalności w samoutwardzalnym odlewaniu piasku w czystej miedzi, w miedzi o utwardzanej strukturalnie miedzi-alminium, w brązach cynowych, brązach ołowiowych, mosiądzach HR. Saint Rémy Industrie (SRI) ma zintegrowany warsztat obróbki w ciągłej ewolucji. Pozwala on oferować produkty całkowicie wykończone i sprawdzone, co sprawia, że nasi klienci mają tylko jednego rozmówcę w sprawie jednego artykułu

 2. INOXYDA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Inoxyda jest odlewnią piaskową elementów technicznych o dużych wymiarach (5m x 5m – 50 Ton) ze stopów odpornych na korozję: brązalu lub brązu. Inoxyda wykonuje stopy znormalizowane, jak też specyficzne brązale: Inoxyda 53H / 3P: elementy odlewane, Inoxyda 53 AMA: aplikacje niemagnetyczne-Inoxyda 154: wysoka odporność. Doświadczenie firmy Inoxyda w dziedzinie elementów o dużych wymiarach powala wykonywać wszystkie elementy techniczne do armatur, pomp, turbin, itd.

 3. G.L.P. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G.L.P. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo - maszyny i urządzenia, Smary przemysłowe, stopy metali szlachetnych dla złotnictwa i rzemiosła biżuteryjnego, Złotnictwo - maszyny i urządzenia, special alloys for welding, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 4. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektronowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Miedź i stopy miedzi, zaopatrzenie dla zakładów spawalniczych, elektroda, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, tarcze spawacza, Miedź i stopy miedzi, wyposażenie do urządzeń i maszyn do spawania metali płomieniem, i brąz. Ma siedzibę w Volvera, Włochy.

 5. EXTRA FORGE D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma EXTRA FORGE D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Import-eksport stali i metali, Miedź i stopy miedzi, Budownictwo przemysłowe, Mosiądz, Obróbka cieplna stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Wyroby metalowe, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Maribor, Słowenia.

 1. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LASERTECHNIK WÜNSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Przetwarzanie stali i metali, Miedź i stopy miedzi, Części składane CNC, Części dla przemysłu lotniczego, Cięcie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 2. DELTA METAL

  Francja

  DELTA METAL specjalizuje się w zakupie i sprzedaży stopów miedziowych, specjalnych stopów brązu, wolframu, molibdenu i tytanu. Możemy także produkować elementy według wzoru, a także duże wieńce odśrodkowe o około 2, 5 m średnicy. Nasza gama składa się z ponad 50 gatunków: CuSn6P - CuSn12 - CuSn12P - CuSn7Pb7Zn4 - CuSn7 - CuSn9P - CuAl9Ni3Fe2 - CuAl10Ni5Fe4 - CuAl11Ni6Fe5 - CuAl12Ni6Fe5 - CuCr1Zr - CuNiSiCr - CuNi2Si, itd… Posiadając doświadczenie w stopach miedziowych i w specjalnych stopach brązu, aż do 420HB, zdołaliśmy rozwinąć się w Europie i działamy we wszystkich dziedzinach przemysłu oraz podwykonawstwa, jak zbrojeniowy, żeglugi morskiej, stalowy, wyposażenia samochodowego, mechaniki, toczenia z pręta, wtryskiwania tworzyw sztucznych, formowania pod ciśnieniem i innych. Nasza ekipa handlowa jest do Państwa dyspozycji i odpowiada na pytania w jak najkrótszym terminie przez cały rok.

 1. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Odlewnia odlewów ciągłych i odśrodkowych ze wszystkich stopów miedzi i aluminium zgodnie z DIN EN 1982 i DIN EN 1706, metale nieżelazne. Jako materiał wyjściowy stosowany w rurach, pierścieniach, tulejach, płaskownikach, prętach kwadratowych i sześciokątnych, płytach do budowy maszyn, dla przemysłu chemicznego, stoczniowego i maszynowego. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat jakości QS oraz własne laboratorium, które umożliwia wykonywanie różnego rodzaju badań materiałów, sporządzanie protokołów badawczych, jak również uzyskanie certyfikatów jako wytwórca materiału.

 2. ROMBEX SP. Z O.O.

  Polska

  Odlewnia metali nieżelaznych ROMBEX produkuje odlewy z brązu, mosiądzu, alumnium, cynku, cyny, ołowiu i innych metali nieżelaznych. ROMBEX produkuje przede wszystkim tuleje odlewane odśrodkowo, anody cynkowe, odlewy kształtowe takie jak końcówki płatów śrub napędowych, lub całe śruby napędowe. W odlewni powstają również pomniki z brązu i inne odlewy artystyczne. ROMBEX oferuje również usługi związane z odlewnictwem, z których najważniejsze to regeneracja panewek łożysk ślizgowych stosując stop łożyskowy czy analizy składu chemicznego spektrometrem rentgenowskim NITON XLt. Oferujemy niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Realizujemy zamówienia dla odbiorców z całego świata. Wśród naszych klientów są m.in. firmy z Norwegii, Niemiec, Danii, Izraela, Rosji, Litwy, Anglii.Zapraszamy do współpracy!

 3. ZAKŁAD DZIAŁALNOŚCI INNOWACYJNEJ INNOVATOR SP Z O O

  Polska

  Spółka córka Łukasiewicz - Instytutu Metali Nieżelaznych INNOVATOR zajmuje się organizacją produkcji i sprzedażą maszyn flotacyjnych typu IF, których nowoczesna konstrukcja jest dziełem zespołów badawczych Ł-IMN. Oferta Spółki obejmuje również dostawy innych urządzeń i wyposażenia dla zakładów wzbogacania rud metali nieżelaznych i węgla. W zakresie dostaw maszyn INNOVATOR ściśle współpracuje z polskimi zakładami wzbogacania rud metali nieżelaznych i węgla, a w ostatnich latach równie skutecznie eksportuje te maszyny do Chin, Serbii oraz Kazachstanu.Podstawową dziedziną aktywności Spółki jest odzysk i rafinacją metali szlachetnych z różnego rodzaju złomów i odpadów zarówno przemysłowych, jak i pozyskiwanych od indywidualnych dostawców. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów z metali nieżelaznych oraz szlachetnych oraz ren, jak również druty galwanizowane oraz rdzenie magnetyczne. Oferujemy kompleksową realizację osłon radiologicznych dla placówek medycznych oraz przemysłu. Wykorzystujemy systemy mocowania blach ołowianych w istniejących budynkach, halach produkcyjnych oraz w trakcie powstawania nowych inwestycji.

 4. ZINCO GROUP. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Zinco Group powstało w latach 80 jako mała rodzinna firma wytwarzająca przewody kominowe i artykuły budowlane. Na przestrzeni lat, wyspecjalizowało się zwłaszcza w produkcji systemów kanałowych odprowadzania dymu oraz przeciwram do drzwi przesuwnych. Dzisiaj Zinco Group w oparciu o strukturę sieci handlowej, jest obecne na większym obszarze biznesowym rozciągającym się na terenie całych Włoch, jak również w Europie.

 5. CSN CARL SCHREIBER GMBH

  Niemcy

  Produkcja, obróbka i sprzedaż metali nieżelaznych każdego rodzaju. Obsługa instalacji walcowniczych, wyciągarek i zgniatarek oraz odlewni. Nasze produkty to: półfabrykaty z brązalu, półfabrykaty z miedzi, stopy miedziowe, półprodukty ze stopów miedziowych, półprodukty z brązalu, płyty miedziowe, miedziane elementy wycinane, półfabrykaty mosiężne, płyty mosiężne, mosiężne elementy wycinane.

 6. NAZIONALE BATTITURA METALLI SRL

  Włochy

  Blaszki imitacje złota i srebra, miedź. Ponad 30 różnych rodzajów blaszek utlenionych, w rolkach, karnetach, transferach, złote blaszki, abburstig, miedź, schabin. Materiały do aplikacji metalowych blaszek.

 7. WALCOWNIA METALI NIEŻELAZNYCH ŁABĘDYS.A.

  Polska

  Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A. jest członkiem grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź.Należy do wiodących producentów wyrobów z metali nieżelaznych.Specjalizujemy się w produkcji: taśm i blach miedzianych, taśm i blach mosiężnych, taśm i blach z brązu, taśm i blach z mosiądzu wysokoniklowego, blach kupalowych (bimetalowych), spoiw srebrnych / lutów srebrnych, stopów odlewniczych.

 8. BRONZAMET S.C.

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy jest zaopatrywanie Klientów w wyroby z metali nieżelaznych.W naszym asortymencie znajdą Państwo brąz, mosiądz, miedź, aluminium, stal nierdzewną w postaci: tulei, rur, prętów, blach, kształtowników.Naszym celem jest zaoferowanie materiałów w atrakcyjnych cenach, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości sprzedawanych wyrobów.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania współpracy.

 1. GLOBALKOR SP. Z O.O.

  Polska

  kupno sprzedaż katoda , walcówka miedziana

 2. JINTIAN COPPER

  Niemcy

  Firma JINTIAN COPPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach miedź i stopy, miedź, miedź, i magnes neodymowy. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 3. LEBRONZE ALLOYS

  Francja

  Firma LEBRONZE ALLOYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Rury miedziane, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Rury miedziane, stopy miedzi, i rury mosiężne. Ma siedzibę w Suippes, Francja.

 4. TECNOITALIA PRODOTTI INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma TECNOITALIA PRODOTTI INDUSTRIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Cologno Monzese, Włochy.

 5. STEELINOX PA S.R.L.

  Włochy

  Firma STEELINOX PA S.R.L., roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, aluminium, obrabiarki, Miedź i stopy miedzi, i szkielet metalowy. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 6. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Serbia

  Firma COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, Rury elastyczne z metali kolorowych, Miedź i stopy miedzi, i Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Majdanpek, Serbia.

 7. ARTAN INTERNATIONAL

  Szwajcaria

  Firma ARTAN INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Geneve, Szwajcaria.

 8. STORM POWER COMPONENTS

  Stany Zjednoczone

  Firma STORM POWER COMPONENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Decatur, Stany Zjednoczone.

 9. GULI GULI DOO

  Serbia

  Firma GULI GULI DOO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Sevojno, Serbia.

 10. MSU METALLSCHMELZWERK ULM GMBH

  Niemcy

  Firma MSU METALLSCHMELZWERK ULM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo