• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • miedź i stopy miedzi

Wyniki dla

Miedź i stopy miedzi - Import eksport

 1. BDP MECHANICAL COMPONENTS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Założona w 1992 roku Grupa bdp zatrudnia 150 pracowników i ma siedzibę główną w Berlinie oraz ponad 14 dodatkowych biur w Bułgarii, Chinach, Niemczech, Polsce, Hiszpanii i Szwajcarii. Spółka zależna, bdp Mechanical Components, założona w 1982 roku, jest specjalistą w zakresie międzynarodowego zaopatrzenia w odlewy, odkuwki, obróbkę skrawaniem i części samochodowe dla europejskich firm produkcyjnych z Chin i Europy Wschodniej. Zaopatrujemy ponad 50 europejskich klientów z branży motoryzacyjnej, maszynowej, kolejowej, energetycznej, transportu gazu i płynów. Wszystko z jednego źródła. Wykonanie modelu, wstępne próbkowanie, produkcja towarzysząca (rozruch), produkcja seryjna, optymalizacja. Jakość produktu. Strategiczne zaopatrzenie: optymalizacja procesów zaopatrzenia, redukcja kosztów zaopatrzenia. Wybór odpowiednich dostawców, audyty dostawców: Ocena technicznych możliwości produkcyjnych i jakościowych. Kontrola jakości na miejscu: monitorowanie produkcji, kontrola towarów wychodzących przed wysyłką

 2. ANKARA BRONZ

  Turcja

  Od chwili swojego założenia w 1974 roku, przedsiębiorstwo udoskonaliło swoją działalność w różnorodnym spektrum metod odlewania rodem z Turcji. Jesteśmy mistrzami w sztuce odlewania brązu, aluminum, mosiądzu i mieszanki specjalnych stopów miedzianych, z których każdy jest wykonany według określonej metody. Do naszych wyróżniających się stopów należą brąz cynowy, brąz aluminiowy, brąz manganowy, brąz krzemowy, brąz cynowo-ołowiowy, brąz cynowy o wysokiej zawartości ołowiu, a także uniwersalny brąz cynowo-niklowy. Zakres naszej działalności obejmuje bogaty asortyment mosiądzów, aluminium i specjalnych stopów miedzi. W nieustannie przyspieszającej tempa technologii metali, bierzemy na siebie odpowiedzialność za dzielenie się przełomowymi innowacjami z naszymi cennymi klientami. Podstawowa norma ANKARA BRONZ nie zmienia się — zobowiązanie dostarczania stałego poziomu jakości we wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Nasze zainteresowania wybiegają daleko poza odlewanie, obejmując szeroki wybór metali: Brąz, Aluminum, Miedź, Mosiądz, Importowane żeliwo sferoidalne, Peak, Stal nierdzewna, Stal rtęciowa, Stal hartowana w oleju i inne. Jesteśmy także dumni z oferowania plastików inżynieryjnych, takich jak Kestamid, Poliamid, Politef, Pom c, PVC i Włókno. Poznaj istotę naszej głębokiej wiedzy i awangardowego potencjału w dziedzinie odlewnictwa i materiałów kontaktując się dziś z nami. ANKARA BRONZ jest zdecydowanie Twoim stałym partnerem, bogatym o dziesięciolecia nagromadzonej mądrości w dynamicznej dziedzinie metali.

 3. ETIC TUBES ET PROFILES

  Francja

  Firma ETIC TUBES ET PROFILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, rury profilowane, Integrated drawing bench, rury metalowe, rury ciągnione, Metal tubes, rury nieżelazne, pipe manufacturer, i gratowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Saint Vulbas, Francja.

 4. INOXYDA SA

  Francja

  Inoxyda jest odlewnią piaskową elementów technicznych o dużych wymiarach (5m x 5m – 50 Ton) ze stopów odpornych na korozję: brązalu lub brązu. Inoxyda wykonuje stopy znormalizowane, jak też specyficzne brązale: Inoxyda 53H / 3P: elementy odlewane, Inoxyda 53 AMA: aplikacje niemagnetyczne-Inoxyda 154: wysoka odporność. Doświadczenie firmy Inoxyda w dziedzinie elementów o dużych wymiarach powala wykonywać wszystkie elementy techniczne do armatur, pomp, turbin, itd.

 5. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Francja

  Odlewnia SRI, zlokalizowana w Commentry, produkuje kompletne części dla wszystkich sektorów działalności w samoutwardzalnym odlewaniu piasku w czystej miedzi, w miedzi o utwardzanej strukturalnie miedzi-alminium, w brązach cynowych, brązach ołowiowych, mosiądzach HR. Saint Rémy Industrie (SRI) ma zintegrowany warsztat obróbki w ciągłej ewolucji. Pozwala on oferować produkty całkowicie wykończone i sprawdzone, co sprawia, że nasi klienci mają tylko jednego rozmówcę w sprawie jednego artykułu

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. G.L.P. SRL

  Włochy

  Firma G.L.P. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo - maszyny i urządzenia, Smary przemysłowe, stopy metali szlachetnych dla złotnictwa i rzemiosła biżuteryjnego, Złotnictwo - maszyny i urządzenia, special alloys for welding, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 2. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Włochy

  Firma VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie elektronowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Miedź i stopy miedzi, zaopatrzenie dla zakładów spawalniczych, elektroda, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, tarcze spawacza, Miedź i stopy miedzi, wyposażenie do urządzeń i maszyn do spawania metali płomieniem, i blachy brązowe w miedzi i mosiądzu. Ma siedzibę w Volvera, Włochy.

 3. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Niemcy

  Firma LASERTECHNIK WÜNSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Przetwarzanie stali i metali, Miedź i stopy miedzi, Części składane CNC, Części dla przemysłu lotniczego, Cięcie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 4. DELTA METAL

  Francja

  DELTA METAL specjalizuje się w zakupie i sprzedaży stopów miedziowych, specjalnych stopów brązu, wolframu, molibdenu i tytanu. Możemy także produkować elementy według wzoru, a także duże wieńce odśrodkowe o około 2, 5 m średnicy. Nasza gama składa się z ponad 50 gatunków: CuSn6P - CuSn12 - CuSn12P - CuSn7Pb7Zn4 - CuSn7 - CuSn9P - CuAl9Ni3Fe2 - CuAl10Ni5Fe4 - CuAl11Ni6Fe5 - CuAl12Ni6Fe5 - CuCr1Zr - CuNiSiCr - CuNi2Si, itd… Posiadając doświadczenie w stopach miedziowych i w specjalnych stopach brązu, aż do 420HB, zdołaliśmy rozwinąć się w Europie i działamy we wszystkich dziedzinach przemysłu oraz podwykonawstwa, jak zbrojeniowy, żeglugi morskiej, stalowy, wyposażenia samochodowego, mechaniki, toczenia z pręta, wtryskiwania tworzyw sztucznych, formowania pod ciśnieniem i innych. Nasza ekipa handlowa jest do Państwa dyspozycji i odpowiada na pytania w jak najkrótszym terminie przez cały rok.

 5. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Odlewnia odlewów ciągłych i odśrodkowych ze wszystkich stopów miedzi i aluminium zgodnie z DIN EN 1982 i DIN EN 1706, metale nieżelazne. Jako materiał wyjściowy stosowany w rurach, pierścieniach, tulejach, płaskownikach, prętach kwadratowych i sześciokątnych, płytach do budowy maszyn, dla przemysłu chemicznego, stoczniowego i maszynowego. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat jakości QS oraz własne laboratorium, które umożliwia wykonywanie różnego rodzaju badań materiałów, sporządzanie protokołów badawczych, jak również uzyskanie certyfikatów jako wytwórca materiału.

 1. ROMBEX SP. Z O.O.

  Polska

  Odlewnia metali nieżelaznych ROMBEX produkuje odlewy z brązu, mosiądzu, alumnium, cynku, cyny, ołowiu i innych metali nieżelaznych. ROMBEX produkuje przede wszystkim tuleje odlewane odśrodkowo, anody cynkowe, odlewy kształtowe takie jak końcówki płatów śrub napędowych, lub całe śruby napędowe. W odlewni powstają również pomniki z brązu i inne odlewy artystyczne. ROMBEX oferuje również usługi związane z odlewnictwem, z których najważniejsze to regeneracja panewek łożysk ślizgowych stosując stop łożyskowy czy analizy składu chemicznego spektrometrem rentgenowskim NITON XLt. Oferujemy niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Realizujemy zamówienia dla odbiorców z całego świata. Wśród naszych klientów są m.in. firmy z Norwegii, Niemiec, Danii, Izraela, Rosji, Litwy, Anglii.Zapraszamy do współpracy!

 2. ZAKŁAD DZIAŁALNOŚCI INNOWACYJNEJ INNOVATOR SP Z O O

  Polska

  Spółka córka Łukasiewicz - Instytutu Metali Nieżelaznych INNOVATOR zajmuje się organizacją produkcji i sprzedażą maszyn flotacyjnych typu IF, których nowoczesna konstrukcja jest dziełem zespołów badawczych Ł-IMN. Oferta Spółki obejmuje również dostawy innych urządzeń i wyposażenia dla zakładów wzbogacania rud metali nieżelaznych i węgla. W zakresie dostaw maszyn INNOVATOR ściśle współpracuje z polskimi zakładami wzbogacania rud metali nieżelaznych i węgla, a w ostatnich latach równie skutecznie eksportuje te maszyny do Chin, Serbii oraz Kazachstanu.Podstawową dziedziną aktywności Spółki jest odzysk i rafinacją metali szlachetnych z różnego rodzaju złomów i odpadów zarówno przemysłowych, jak i pozyskiwanych od indywidualnych dostawców. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów z metali nieżelaznych oraz szlachetnych oraz ren, jak również druty galwanizowane oraz rdzenie magnetyczne. Oferujemy kompleksową realizację osłon radiologicznych dla placówek medycznych oraz przemysłu. Wykorzystujemy systemy mocowania blach ołowianych w istniejących budynkach, halach produkcyjnych oraz w trakcie powstawania nowych inwestycji.

 1. ZINCO GROUP. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Zinco Group powstało w latach 80 jako mała rodzinna firma wytwarzająca przewody kominowe i artykuły budowlane. Na przestrzeni lat, wyspecjalizowało się zwłaszcza w produkcji systemów kanałowych odprowadzania dymu oraz przeciwram do drzwi przesuwnych. Dzisiaj Zinco Group w oparciu o strukturę sieci handlowej, jest obecne na większym obszarze biznesowym rozciągającym się na terenie całych Włoch, jak również w Europie.

 2. CSN CARL SCHREIBER GMBH

  Niemcy

  Produkcja, obróbka i sprzedaż metali nieżelaznych każdego rodzaju. Obsługa instalacji walcowniczych, wyciągarek i zgniatarek oraz odlewni. Nasze produkty to: półfabrykaty z brązalu, półfabrykaty z miedzi, stopy miedziowe, półprodukty ze stopów miedziowych, półprodukty z brązalu, płyty miedziowe, miedziane elementy wycinane, półfabrykaty mosiężne, płyty mosiężne, mosiężne elementy wycinane.

 3. NAZIONALE BATTITURA METALLI SRL

  Włochy

  Blaszki imitacje złota i srebra, miedź. Ponad 30 różnych rodzajów blaszek utlenionych, w rolkach, karnetach, transferach, złote blaszki, abburstig, miedź, schabin. Materiały do aplikacji metalowych blaszek.

 4. BRONZAMET S.C.

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy jest zaopatrywanie Klientów w wyroby z metali nieżelaznych.W naszym asortymencie znajdą Państwo brąz, mosiądz, miedź, aluminium, stal nierdzewną w postaci: tulei, rur, prętów, blach, kształtowników.Naszym celem jest zaoferowanie materiałów w atrakcyjnych cenach, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości sprzedawanych wyrobów.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania współpracy.

 5. WALCOWNIA METALI NIEŻELAZNYCH ŁABĘDYS.A.

  Polska

  Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A. jest członkiem grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź.Należy do wiodących producentów wyrobów z metali nieżelaznych.Specjalizujemy się w produkcji: taśm i blach miedzianych, taśm i blach mosiężnych, taśm i blach z brązu, taśm i blach z mosiądzu wysokoniklowego, blach kupalowych (bimetalowych), spoiw srebrnych / lutów srebrnych, stopów odlewniczych.

 6. LEBRONZE ALLOYS

  Francja

 7. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

 8. JINTIAN COPPER

  Niemcy

 1. TECNOITALIA PRODOTTI INDUSTRIALI

  Włochy

 2. STEELINOX PA S.R.L.

  Włochy

 3. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Serbia

 4. METALLURICAL.EU

  Słowacja

 5. STORM POWER COMPONENTS

  Stany Zjednoczone

 6. MSU METALLSCHMELZWERK ULM GMBH

  Niemcy

 7. GULI GULI DOO

  Serbia

 8. WIELAND AUSTRIA GES.M.B.H.

  Austria

 9. ALBROMET GMBH

  Niemcy

 10. RK COPPER & ALLOY LLP

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo