• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • miary- przymiary taśmowe- centymetry krawieckie

Wyniki dla

Miary- przymiary taśmowe- centymetry krawieckie - Import eksport

 1. KIPP ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Fírma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

 2. ADGA - ADOLF GAMPPER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ADGA - ADOLF GAMPPER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Jest również obecna w dziedzinach Promotional rulers, Rulers, Środki reklamy, przestrzeń reklamowa, i wynajem przestrzeni reklamowych. Ma siedzibę w Mainhardt, Niemcy.

 3. CI-PENCILS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CI-PENCILS E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Hersbruck, Niemcy.

 4. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polska

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem wyrobów z zakresu technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala realizować produkcję na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje ponad 25 000 części, a ich szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP jest tym samym niezawodnym partnerem dla przemysłu, branży budowy maszyn i urządzeń. Katalog KIPP „Elementy manipulacyjne | standardowe elementy maszyn” wydawany jest co 2 lata i zawiera za każdym razem wiele nowych produktów. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz pojedynczych elementów w ramach wykonań specjalnych. W fazie projektowej elementów manipulacyjnych KIPP kładzie szczególny nacisk na ergonomię i jakość produktu. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 r., a od 1950 r. koncentruje się na autorskich uchwytach do mocowania takich jak klasyczna dźwignia zaciskowa KIPP. Firma zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników i jest reprezentowana w ponad 50 krajach.

 5. JINHUA YEALONG GIFT CO.,LTD

  Chiny

  Firma JINHUA YEALONG GIFT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Jinhua, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROMOCARDS

  Niemcy

  Firma PROMOCARDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Rödermark, Niemcy.

 2. WINTAPE MEASURING TAPE COMPANY

  Chiny

  Firma WINTAPE MEASURING TAPE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Jest również obecna w dziedzinach przedmioty promocyjne. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 3. ANDREAS UND MATTHIAS MÜLLER GBR DOMFACTORY

  Niemcy

  Firma ANDREAS UND MATTHIAS MÜLLER GBR DOMFACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. METRIE HOLZWAREN UND MANUFAKTUR GMBH

  Niemcy

  Firma METRIE HOLZWAREN UND MANUFAKTUR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Jest również obecna w dziedzinach Drewniane stojaki na butelki, i linijki. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 5. BAUER MASSSTABFABRIK GMBH BAUMA

  Niemcy

  Firma BAUER MASSSTABFABRIK GMBH BAUMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Jest również obecna w dziedzinach przymiary zwijane, artykuły reklamowe, i Środki reklamy. Ma siedzibę w Laufen, Niemcy.

 1. HENAN WINWAY ELECTROMECHANICAL TECHNOLOGY CO,.LTD

  Chiny

  Firma HENAN WINWAY ELECTROMECHANICAL TECHNOLOGY CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Shangqiu, Chiny.

 2. SERVICE-UND PLANUNGSBÜRO GBR

  Niemcy

  Firma SERVICE-UND PLANUNGSBÜRO GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Radary i radionawigacja, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Radary i radionawigacja, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Wolfratshausen, Niemcy.

 1. FRIEDRICH RICHTER MESSWERKZEUGFABRIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH RICHTER MESSWERKZEUGFABRIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - systemy nawigacji, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Pojazdy - systemy nawigacji, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Speichersdorf, Niemcy.

 2. COMET DENECKE GMBH

  Niemcy

  Firma COMET DENECKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Radary i radionawigacja, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Papeteria - artykuły, Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Radary i radionawigacja, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Hersbruck, Niemcy.

 3. WESTER SPECIAL FIBRE CO.,LTD

  Chiny

  Firma WESTER SPECIAL FIBRE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Jinjiang, Chiny.

 4. SEIBOLD & KETTERER GMBH WERKZEUG- U. SPEZIALMASCHINEN

  Niemcy

  Firma SEIBOLD & KETTERER GMBH WERKZEUG- U. SPEZIALMASCHINEN, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Bad Dürrheim, Niemcy.

 5. LANDSTRASSER METALL- UND HOLZWARENFABRIK, GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma LANDSTRASSER METALL- UND HOLZWARENFABRIK, GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Radary i radionawigacja, Papeteria - artykuły, Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Radary i radionawigacja, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Leonding, Austria.

 6. WARANET SOLUTIONS

  Francja

  Firma WARANET SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Jest również obecna w dziedzinach czujniki temperatury. Ma siedzibę w Auch, Francja.

 7. A. KLUG E.K.

  Niemcy

  Firma A. KLUG E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Feldafing, Niemcy.

 8. OPIKA JSC

  Białoruś

  Firma OPIKA JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Jest również obecna w dziedzinach ruletka, i pobieranie próbek. Ma siedzibę w Molodechno, Białoruś.

 1. MESACON MESSELEKTRONIK GMBH DRESDEN

  Niemcy

  Firma MESACON MESSELEKTRONIK GMBH DRESDEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 2. SLOB BEHEERSMAATSCHAPPIJ B.V.

  Holandia

  Firma SLOB BEHEERSMAATSCHAPPIJ B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Papendrecht, Holandia.

 3. QUALITY MEASUREMENT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUALITY MEASUREMENT LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Burgess Hill, Zjednoczone Królestwo.

 4. MIB GMBH MESSTECHNIK UND INDUSTRIEBERATUNG

  Niemcy

  Firma MIB GMBH MESSTECHNIK UND INDUSTRIEBERATUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Ihringen, Niemcy.

 5. SAM SENSORIK AKTORIK MEßTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SAM SENSORIK AKTORIK MEßTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Schlüchtern, Niemcy.

 6. ROYAL ALFRED KÖNIG GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ROYAL ALFRED KÖNIG GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Landsberg, Niemcy.

 7. ALCA, S.A.

  Hiszpania

  Firma ALCA, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Eibar, Hiszpania.

 8. KREIENBAUM WISSENSCHAFTLICHE MEßSYSTEME E.K.

  Niemcy

  Firma KREIENBAUM WISSENSCHAFTLICHE MEßSYSTEME E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 9. SISTEMAS ATEQ ESPANA S.A.

  Hiszpania

  Firma SISTEMAS ATEQ ESPANA S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 10. MODE - STAR SP. Z O.O.

  Polska

  Firma MODE - STAR SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki krawieckie, galanteria, Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie, Dodatki krawieckie, galanteria, i Miary, przymiary taśmowe, centymetry krawieckie. Ma siedzibę w Lowicz, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo