• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięczaki- skorupiaki

Wyniki dla

Mięczaki- skorupiaki - Import eksport

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francja

  Verified by Europages badge

  Od ponad 30 lat Channel Sea Food z siedzibą w Boulogne-sur-Mer jest jednym z głównych dostawców mrożonych owoców morza i produktów etnicznych, takich jak: skorupaki, mięczaki, ryby, głowonogi, żabie udka, owoce, warzywa i produkty przetworzone. Po przybyciu do Francji produkty są przechowywane w dedykowanym magazynie, co umożliwia śledzenie produktu od farmy produkcyjnej do klienta i zapewnia elastyczność w wysyłce łączonej.

  Witryna www Open In New icon
 2. JOANNA FARM

  Polska

  Zajmujemy się produkcją ślimaków Helix Aspersa Maxima. Nasza hodowla jest pod kontrolą weterynaryjną - nr 0819201. Nasza ślimaki są wyhodowane z własnej hodowli w ekologicznych warunkach w rejonie Natura-2000 Bory Dolnośląskie. Żywione są w sposób naturalny. Oferujemy żywe zdrowe ślimaki oczyszczone, wysuszone i uśpione o wadze 16-25 g i wymiarze muszli 35-45 mm. Są one wychodowane z własnej hodowli w ekologicznych warunkach w rejonie Natura-2000 Bory Dolnośląskie, żywione w naturalny sposób. Nasze ślimaki pakowane są w siatkach po 5-6kg umieszczonych w pastikowych skrzynkach CASI. W roku możemy dostarczyć ponad 10 ton ślimaka Helix Aspersa Maxima. Jesteśmy zainteresowani stałym kontaktem biznesowym z firmami poszukujacymi zdrowego i smacznego ślimaka Helix Aspersa Maxima jako surowca do przetwórstwa lub serwowania w restauracjach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. We are represent a family farm from Poland established in 2012. We focused is a high quality snails. Ouer offer are wholesale quantities of alive, cleaned and defecated well dried and hibernated snails Helix Aspersa Maxima(Escargot Gris Gross weight: 16-25 g, shell diameter: 35-45 mm). Snails are packed in plastic boxes, 5 - 6 kg each We would like to establish a long term trading partnership. We can delivery more then 10 tons live snails Helix Aspersa Maxima per year. Prices are negotiable. Please do not hesitate to contact us if you have any more questions +48 608364097 e-mail JoannaSnailsFarm@gmail.com

 3. MARISCOS CASTELLAR

  Hiszpania

  Castellar jest marką handlową i miejscowością, gdzie znajduje się jedna z największych w hiszpańskiej branży spożywczej jednostek gotowania skorupiaków. Duży popyt rynku i zapotrzebowanie na produkt poza prowincją Jaén spowodowały, że Mariscos Castellar dostosował świeży i rzemieślniczy produkt do produkcji przemysłowej i zaoferował go w formie mrożonej bez utraty jakości i cech produktu świeżego.

 4. COSTAS Y MIÑAN MARISCADORA

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w konfekcjonowaniu konserw rybnych i ze skorupiaków Rías Gallegas, posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie w tej branży. Dzięki naszemu doświadczeniu i trzem pokoleniom, które następowały po sobie w fabryce konserw, możemy Państwu zaproponować szeroką gamę produktów wraz z wyjątkowymi sosami.

 5. MARISCOS VEIRO SL

  Hiszpania

  Import/eksport małży Świętego Jakuba, turbotów, clams, skorupiaków, owoców morza, małży jadalnych, migdałów morskich, krewetek, mul, pobrzeżek pospolitych, krabów, mięsa z kraba, Chamelea Gallina, coquina, jeżowców, Venus Verrucosa, małży, solenoidea, ostryg płaskich, ostryg pacyficznych, balan, przegrzebków, ryb, itp. Czyszczenie małży. Zbiornik wodny z turbotem.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Hiszpania

  Rozwóz ośmiornic oczyszczonych i świeżych ryb do sklepów rybnych, supermarketów i restauracji.

 2. LEVIRES POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Hodowla ślimaków z rodziny Apersa Maxima, sprzedaż dzikich winniczków w okresie maj, czerwiec. Akcesoria dla hodowli ślimaków.

 3. PESCAVANTE

  Hiszpania

 4. VENETO PESCA SRL

  Włochy

 5. AGENZIA ITALIANA SCAMPI SRL

  Włochy

 1. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Hiszpania

 2. FOOD FILOSOFY S L

  Hiszpania

 3. SCASS S.R.L.

  Włochy

 4. VIVIERS DE SAINT COLOMBAN ET KEROMAN

  Francja

 5. LA FAMILLE BOUTRAIS

  Francja

 6. ALEXANDRIDIS & CO

  Grecja

 7. THE BLUE SEA FOOD COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. BIOFRESCOS - COMÉRCIO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA

  Portugalia

 9. SEAHARVEST SCOTLAND LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. VERWIJS KREEFTENPARKEN

  Holandia

 1. ARGIS GALAC'SEA

  Francja

 2. WIP SRL

  Włochy

 3. CRUSTIMEX SEAFOOD HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 4. EARL HUITRES PEPONNET

  Francja

 5. CORSE MAREE

  Francja

 6. ORIGINAL-LECKERLIES

  Niemcy

 7. L'OCEAN

  Belgia

 8. VIVIERS D'AUDIERNE

  Francja

 9. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Hiszpania

 10. AST-COSTAITTICA

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Mięczaki- skorupiaki - Import eksport

Liczba wyników

8630 przedsiębiorstwa