• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięczaki- skorupiaki

Wyniki dla

Mięczaki- skorupiaki - Import eksport

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francja

  Od ponad 30 lat Channel Sea Food z siedzibą w Boulogne-sur-Mer jest jednym z głównych dostawców mrożonych owoców morza i produktów etnicznych, takich jak: skorupaki, mięczaki, ryby, głowonogi, żabie udka, owoce, warzywa i produkty przetworzone. Po przybyciu do Francji produkty są przechowywane w dedykowanym magazynie, co umożliwia śledzenie produktu od farmy produkcyjnej do klienta i zapewnia elastyczność w wysyłce łączonej.

 2. JOANNA FARM

  Polska

  Zajmujemy się produkcją ślimaków Helix Aspersa Maxima. Nasza hodowla jest pod kontrolą weterynaryjną - nr 0819201. Nasza ślimaki są wyhodowane z własnej hodowli w ekologicznych warunkach w rejonie Natura-2000 Bory Dolnośląskie. Żywione są w sposób naturalny. Oferujemy żywe zdrowe ślimaki oczyszczone, wysuszone i uśpione o wadze 16-25 g i wymiarze muszli 35-45 mm. Są one wychodowane z własnej hodowli w ekologicznych warunkach w rejonie Natura-2000 Bory Dolnośląskie, żywione w naturalny sposób. Nasze ślimaki pakowane są w siatkach po 5-6kg umieszczonych w pastikowych skrzynkach CASI. W roku możemy dostarczyć ponad 10 ton ślimaka Helix Aspersa Maxima. Jesteśmy zainteresowani stałym kontaktem biznesowym z firmami poszukujacymi zdrowego i smacznego ślimaka Helix Aspersa Maxima jako surowca do przetwórstwa lub serwowania w restauracjach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. We are represent a family farm from Poland established in 2012. We focused is a high quality snails. Ouer offer are wholesale quantities of alive, cleaned and defecated well dried and hibernated snails Helix Aspersa Maxima(Escargot Gris Gross weight: 16-25 g, shell diameter: 35-45 mm). Snails are packed in plastic boxes, 5 - 6 kg each We would like to establish a long term trading partnership. We can delivery more then 10 tons live snails Helix Aspersa Maxima per year. Prices are negotiable. Please do not hesitate to contact us if you have any more questions +48 608364097 e-mail JoannaSnailsFarm@gmail.com

 3. MARISCOS CASTELLAR

  Hiszpania

  Castellar jest marką handlową i miejscowością, gdzie znajduje się jedna z największych w hiszpańskiej branży spożywczej jednostek gotowania skorupiaków. Duży popyt rynku i zapotrzebowanie na produkt poza prowincją Jaén spowodowały, że Mariscos Castellar dostosował świeży i rzemieślniczy produkt do produkcji przemysłowej i zaoferował go w formie mrożonej bez utraty jakości i cech produktu świeżego.

 4. COSTAS Y MIÑAN MARISCADORA

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w konfekcjonowaniu konserw rybnych i ze skorupiaków Rías Gallegas, posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie w tej branży. Dzięki naszemu doświadczeniu i trzem pokoleniom, które następowały po sobie w fabryce konserw, możemy Państwu zaproponować szeroką gamę produktów wraz z wyjątkowymi sosami.

 5. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Hiszpania

  Rozwóz ośmiornic oczyszczonych i świeżych ryb do sklepów rybnych, supermarketów i restauracji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PESCAVANTE

  Hiszpania

 2. AGENZIA ITALIANA SCAMPI SRL

  Włochy

 3. VENETO PESCA SRL

  Włochy

 4. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Hiszpania

 5. SCASS S.R.L.

  Włochy

 1. VIVIERS DE SAINT COLOMBAN ET KEROMAN

  Francja

 2. FOOD FILOSOFY S L

  Hiszpania

 1. LA FAMILLE BOUTRAIS

  Francja

 2. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Hiszpania

 3. THE BLUE SEA FOOD COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. ZUMDIECK GMBH

  Niemcy

 5. EARL HUITRES PEPONNET

  Francja

 6. THAERON

  Francja

 7. LOBSTER FISH

  Belgia

 8. WIP SRL

  Włochy

 1. SEAHARVEST SCOTLAND LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. BEGANTON

  Francja

 3. ARGIS GALAC'SEA

  Francja

 4. AST-COSTAITTICA

  Hiszpania

 5. CORSE MAREE

  Francja

 6. ZEEVISGROOTHANDEL ANDRE

  Belgia

 7. ALEXANDRIDIS & CO

  Grecja

 8. VERWIJS KREEFTENPARKEN

  Holandia

 9. ORIGINAL-LECKERLIES

  Niemcy

 10. L'OCEAN

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Mięczaki- skorupiaki - Import eksport

Liczba wyników

7540 przedsiębiorstwa