• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięczaki- skorupiaki

Wyniki dla

Mięczaki- skorupiaki - Import eksport

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 30 lat Channel Sea Food z siedzibą w Boulogne-sur-Mer jest jednym z głównych dostawców mrożonych owoców morza i produktów etnicznych, takich jak: skorupaki, mięczaki, ryby, głowonogi, żabie udka, owoce, warzywa i produkty przetworzone. Po przybyciu do Francji produkty są przechowywane w dedykowanym magazynie, co umożliwia śledzenie produktu od farmy produkcyjnej do klienta i zapewnia elastyczność w wysyłce łączonej.

 2. AMÉLIE, LES HUÎTRES

  Francja

  Verified by europages badge

  Najbardziej elegancką nazwą nadaną ostrydze jest AMÉLIE, wynik czterech lat ciężkiej pracy na morzu. To morskie stworzenie, w połowie drogi między rybą a skorupiakiem, odmawia otwarcia przez kogokolwiek, opierając się niewtajemniczonym. Nasze zespoły, kierujące się wartościami pasji, doskonałości i poświęcenia, ucieleśniają każdego dnia nieustanne pragnienie przekraczania swoich granic. AMÉLIE jest ostoją dla francuskich ostryg, zbudowaną w oparciu o wiedzę najbardziej doświadczonych hodowców, którzy hodują i wybierają wyjątkowe ostrygi. Morza u wybrzeży Atlantyku, we współpracy z otaczającym je lądem, nadają ostrygom AMÉLIE subtelne dojrzewanie i niezwykłą finezję, pożądaną przez najwybitniejszych szefów kuchni i najbardziej wyrafinowane podniebienia. U podstaw jakości AMÉLIE leży żyzne, bogate podłoże. Historia Marennnes-Oléron mówi o istnieniu ostryg słynących z wyjątkowych zalet, gwarantujących jednorodne i obfite ostrygi każdego roku. Nasi hodowcy ostryg wykorzystują te cenne sekrety, rezerwując wyjątkowe lokalizacje dla AMÉLIE w parku ostryg Marennnes-Oléron. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 3. OCEANORD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OCEANORD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Mięczaki, skorupiaki, seafood product sales, produkty morskie mrożone, i handel świeżymi produktami morskimi. Ma siedzibę w Boulogne-Sur-Mer, Francja.

 4. ESCARGOTS SP. Z O.O.

  Polska

  Sprzedaż Ślimaków Żywych, schłodzonych i Mrożonych. Mięso ślimaka Helix Aspersa Maxima oraz Helix Aspersa Muller Produkcja na najwyższym poziomie! Escargots to spółka z wielkim kapitałem wiedzy w przetwórstwie ślimaków. Wszystkie nasze produkty tworzyliśmy przy współpracy francuskich i hiszpańskich partnerów. Zakład produkcyjny przetwarza ponad 60 milionów Polskich ślimaków hodowlanych rocznie, z przeznaczeniem na tuszkę ślimaka, konserwy, słoiki i gotowe produkty mrożone. Rarytasy z polskich ślimaków! Od rodzinnej hodowli, aż do dominacji na rynku produktów dostarczanych na półki sklepowe na całym Świecie! Polskie ślimaki, to nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim przepyszne potrawy, serwowane jako przysmaki, do wina i wykwintnej kolacji, a także w ścisłych dietach np, dla sportowców, ceniących sobie niską kaloryczność i wysoki poziom białka w mięsie. My przygotowujemy je w tradycyjny sposób, ale również dostarczamy Wam produkty według własnych przepisów. Bon appétit!

 5. WILCO GMBH

  Niemcy

  Wilco tworzy produkty dla zdrowego życia, wysublimowanej pielęgnacji, wewnętrznego dobrego samopoczucia i harmonii. Chcemy wzmacniać zdrowie ludzi naturalnymi produktami i wspierać ich w odnajdywaniu osobistej równowagi, dobrego samopoczucia i podążania z siłą przez życie. W tym celu korzystamy ze skarbnicy natury i stawiamy na proste i skuteczne receptury bez zbytniego balastu, składające się wyłącznie z naturalnych składników. Wszystkie nasze produkty są w 100% naturalne, w większości certyfikowane organiczne i bez żadnych dodatków.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JOANNA FARM

  Polska

  Zajmujemy się produkcją ślimaków Helix Aspersa Maxima. Nasza hodowla jest pod kontrolą weterynaryjną - nr 0819201. Nasza ślimaki są wyhodowane z własnej hodowli w ekologicznych warunkach w rejonie Natura-2000 Bory Dolnośląskie. Żywione są w sposób naturalny. Oferujemy żywe zdrowe ślimaki oczyszczone, wysuszone i uśpione o wadze 16-25 g i wymiarze muszli 35-45 mm. Są one wychodowane z własnej hodowli w ekologicznych warunkach w rejonie Natura-2000 Bory Dolnośląskie, żywione w naturalny sposób. Nasze ślimaki pakowane są w siatkach po 5-6kg umieszczonych w pastikowych skrzynkach CASI. W roku możemy dostarczyć ponad 10 ton ślimaka Helix Aspersa Maxima. Jesteśmy zainteresowani stałym kontaktem biznesowym z firmami poszukujacymi zdrowego i smacznego ślimaka Helix Aspersa Maxima jako surowca do przetwórstwa lub serwowania w restauracjach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. We are represent a family farm from Poland established in 2012. We focused is a high quality snails. Ouer offer are wholesale quantities of alive, cleaned and defecated well dried and hibernated snails Helix Aspersa Maxima(Escargot Gris Gross weight: 16-25 g, shell diameter: 35-45 mm). Snails are packed in plastic boxes, 5 - 6 kg each We would like to establish a long term trading partnership. We can delivery more then 10 tons live snails Helix Aspersa Maxima per year. Prices are negotiable. Please do not hesitate to contact us if you have any more questions +48 608364097 e-mail JoannaSnailsFarm@gmail.com

 2. MARISCOS CASTELLAR

  Hiszpania

  Castellar jest marką handlową i miejscowością, gdzie znajduje się jedna z największych w hiszpańskiej branży spożywczej jednostek gotowania skorupiaków. Duży popyt rynku i zapotrzebowanie na produkt poza prowincją Jaén spowodowały, że Mariscos Castellar dostosował świeży i rzemieślniczy produkt do produkcji przemysłowej i zaoferował go w formie mrożonej bez utraty jakości i cech produktu świeżego.

 3. COSTAS Y MIÑAN MARISCADORA

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w konfekcjonowaniu konserw rybnych i ze skorupiaków Rías Gallegas, posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie w tej branży. Dzięki naszemu doświadczeniu i trzem pokoleniom, które następowały po sobie w fabryce konserw, możemy Państwu zaproponować szeroką gamę produktów wraz z wyjątkowymi sosami.

 4. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Hiszpania

  Rozwóz ośmiornic oczyszczonych i świeżych ryb do sklepów rybnych, supermarketów i restauracji.

 5. LEVIRES POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Hodowla ślimaków z rodziny Apersa Maxima, sprzedaż dzikich winniczków w okresie maj, czerwiec. Akcesoria dla hodowli ślimaków.

 1. PESCAVANTE

  Hiszpania

  Firma PESCAVANTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, owoce morza i skorupiaki, owoce morza, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, i owoce morza w puszce. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 2. AGENZIA ITALIANA SCAMPI SRL

  Włochy

  Firma AGENZIA ITALIANA SCAMPI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. VENETO PESCA SRL

  Włochy

  Firma VENETO PESCA SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, produkty rybne, i Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Portogruaro, Włochy.

 2. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Hiszpania

  Firma VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Langusty, owoce morza zamrożone, i Langusty. Ma siedzibę w Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, Hiszpania.

 3. VIVIERS DE SAINT COLOMBAN ET KEROMAN

  Francja

  Firma VIVIERS DE SAINT COLOMBAN ET KEROMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach mięczaki, kadłuby, homary, i Kraby kieszeńce - kraby. Ma siedzibę w Carnac, Francja.

 4. SCASS S.R.L.

  Włochy

  Firma SCASS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Mięczaki, skorupiaki, i Ryby. Ma siedzibę w Salerno, Włochy.

 5. FOOD FILOSOFY S L

  Hiszpania

  Firma FOOD FILOSOFY S L, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Algi świeże, organizowanie imprez okolicznościowych, łososie paczkowane, i Sturgeon caviar. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. LA FAMILLE BOUTRAIS

  Francja

  Firma LA FAMILLE BOUTRAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach ostrygi. Ma siedzibę w Saint-Coulomb, Francja.

 7. ORIGINAL-LECKERLIES

  Niemcy

  Firma ORIGINAL-LECKERLIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Przyprawy, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, i Przyprawy. Ma siedzibę w Sandesneben, Niemcy.

 8. KRONE GMBH

  Niemcy

  Firma KRONE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, Artykuły delikatesowe, dania na bazie ryb, i owoce morza. Ma siedzibę w Steinbach, Niemcy.

 1. CRUSTIMEX SEAFOOD HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma CRUSTIMEX SEAFOOD HANDELSGESELLSCHAFT MBH, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby mrożone, Owoce morza mrożone, mrożone produkty spożywcze, Ryby, Ryby mrożone, i Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. VERWIJS KREEFTENPARKEN

  Holandia

  Firma VERWIJS KREEFTENPARKEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach kraby, i ostrygi. Ma siedzibę w Yerseke, Holandia.

 3. AST-COSTAITTICA

  Hiszpania

  Firma AST-COSTAITTICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma PABLO IGLESIAS, S.L., roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby morskie, Ryby mrożone, Ryby, Ryby morskie, Ryby mrożone, i homarce. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 5. BUZZZ

  Belgia

  Firma BUZZZ, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, produkty morskie mrożone, Mięczaki, skorupiaki, ryba zamrożona, i świeża ryba. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. THE BLUE SEA FOOD COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE BLUE SEA FOOD COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Paignton, Zjednoczone Królestwo.

 7. WIP SRL

  Włochy

  Firma WIP SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach czyszczenie mięczaków, ostrygi, ŚWIEŻE Mięczaki, i mięczak. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 8. ALEXANDRIDIS & CO

  Grecja

  Firma ALEXANDRIDIS & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Eleochori, Grecja.

 9. VDM GALICIA SL

  Hiszpania

  Firma VDM GALICIA SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Żywność - import-eksport, targi sprzedaży hurtowej, muszle, Kultura wodna i hodowla ryb, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Ribeira, Hiszpania.

 10. BIOFRESCOS - COMÉRCIO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA

  Portugalia

  Firma BIOFRESCOS - COMÉRCIO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, głowonogi, i Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Linda-A-Velha, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo