• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • membrany do pomp

Wyniki dla

Membrany do pomp - Import eksport

 1. PUMPPORT

  Turcja

  Firma PUMPPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach membrany do pomp. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. DESMI FRANCE

  Francja

  Firma DESMI FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, Pompy odśrodkowe, stacje pompowania, membrany do pomp, i Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Voisins-Le-Bretonneux, Francja.

 3. GARLOCK GMBH

  Niemcy

  Firma GARLOCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach armatura, uszczelki, membrany do pomp, i Dławnice. Ma siedzibę w Neus, Niemcy.

 4. SPECK-TRIPLEX-PUMPEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferta firmy Speck-Triplex-Pumpen GmbH & Co. KG proponuje dużą liczbę pomp przemysłowych, takich jak pompy tłokowe, pompy nurnikowe, pompy kolbowe, pompy dozujące, pompy do cieczy, pompy procesowe i pompy wysokociśnieniowe. Pompy firmy Speck-Triplex to pompy najwyższej klasy. Nasze wysokociśnieniowe pompy nurnikowe znajdują zastosowanie w przemyśle maszynowym a także w wielu innych sektorach i dziedzinach. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu nowych materiałów i ciągłemu zwiększaniu natężenia przepływu i ciśnienia, pompy Speck Triplex mogą znajdować nowe zastosowania. Nasze pompy wysokociśnieniowe i agregaty są szeroko stosowane. Dzięki pompom przemysłowym firma gwarantuje spełnienie standardów jakościowych klienta. Dzięki najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym, najwyższej jakości wytwarzane są pompy wysokociśnieniowe i agregaty tłokowe Speck-Triplex.

 5. SINUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sinus GmbH została założona w 2002 roku w szwabskim mieście Mönsheim. W styczniu 2012 roku Bassem Bouhlel kupił firmę Sinus GmbH. Od tego czasu pan Bouhlel jest dyrektorem zarządzającym Sinus GmbH. Bezpośrednio po przejęciu Sinus GmbH w 2012 roku siedziba firmy została przeniesiona z Mönsheim do Kerpen. Pod koniec 2014 roku siedziba firmy została ponownie przeniesiona - z Kerpen do Hamburga. Do powierzchni biurowej dodano zwiekszoną powierzchnię magazynową, tak by zamówienia można było dostarczać z jednego źródła. W związku z rosnącym obrotem towarowym, w 2021 roku siedzibę firmy przeniesiono do strategicznie zoptymalizowanej lokalizacji w miejscowości Bargteheide, gdzie powiększono powierzchnię magazynową o ponad 2000 m². Pozwoliło nam to dostarczać naszym klientom poszerzony asortyment naszych produków w dużych ilościach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie techniki filtracji jesteśmy w stanie realizować i nadzorować projekty o dużej skali. Nasza własna logistyka magazynowa pozwala nam elastycznie i skutecznie reagować na życzenia klientów. Nasz dział spedycji z przyjemnością zajmie się transportem Twoich towarów. Naszą motywacją jest rozpatrywanie wszystkich zapytań i zamówień w ciągu 24 godzin oraz bycie towarzyszenie klientom na całym świecie jako partner w dziedzinie filtracji, olejarek końcowych, separatorów, silników i akcesoriów. Sinus GmbH oznacza nieustanny rozwój oraz wysoką jakość - Made in Germany-

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MP GMBH MONTAGE- UND PRÜFSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Spółka MP GmbH Montage- und Prüfsysteme została założona w 1990 roku i zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn do procesów montażu, pomiarów i testowania dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Do systemów montażowych stosujemy naszą modułową konstrukcję z indywidualnym projektem technologicznym. Nasze produkty - prasa do łączenia MP, komputer główny (identyfikowalność) i tester ilości dozowania - cieszą się dużym powodzeniem u naszych klientów i są bardzo często używane. Nasi klienci, tacy jak AAM, Biotronik, BMW, Bosch, Continental, Daimler, Häfele, Linamar, Magna, Nidec, Oerlikon, Stihl, Volkswagen, ZF i inni, działają w branży motoryzacyjnej, medycznej, meblarskiej i sprzętu ogrodowego. Posiadamy duże doświadczenie w montażu i testowaniu skrzyń biegów, chłodnic z recyrkulacją spalin, modułów wałka rozrządu, tłumików drgań, pomp samochodowych, rozruszników serca, worków kolostomijnych, nożyc do żywopłotów itp. i dostarczyliśmy je już aż do Brazylii, Chin, Meksyku, Tajlandii, USA.

 2. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo ORTAKLAR HYDRAULIC jest czołowym, mieszczącym się w Turcji, producentem siłowników hydraulicznych i osprzętu do pomp do betonu. Dotrzymując kroku rozwojowi technologicznemu i wymaganiom klientów, nasz portfel produktów obejmuje obecnie dostawy cylindrów do betonu, siłowników hydraulicznych oraz osprzętu do pomp do betonu. Od początku lat 2000, z powodzeniem rozwinęliśmy działalność zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych, zyskując opinię preferowanej marki producentów pomp w USA, Indiach, Rosji i Australii. Zróżnicowane obszary naszej działalności zaspokajają potrzeby różnych branż: •Sprzęt budowlany ruchomy, •Części do pomp do betonu, •Maszyny rolnicze, •Przemysł motoryzacyjny, •Pojazdy przemysłowe, •Przemysł stoczniowy i przemysł spożywczy. Nasze zdolności produkcyjne pozwalają na wytwarzanie siłowników hydraulicznych standardowych i na specjalne zamówienie, których wewnętrzne średnice wynoszą od ⌀ 40 do 400mm, a skok do 4000mm. Dzięki elastycznym metodom produkcji, maszynom CNC, głębokiemu wierceniu, honowaniu, szlifowaniu cylindrycznemu, skórowaniu i nagniataniu tocznemu, automatycznym maszynom spawalniczym i kompleksowemu systemowi chromowania, dostarczamy szeroki asortyment części i aplikacji. Mieszczący się w KOCAELI, nasz awangardowy zakład zatrudnia wykwalifikowany personel i stosuje nowoczesne maszyny, priorytetowo traktując efektywność i najwyższą jakość. Naszym zamysłem jest bycie liderem w tureckiej produkcji siłowników hydraulicznych, motywowanym przez satysfakcję klienta, doskonałość produktów i odpowiedzialność społeczną. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. D.I.M. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma D.I.M. Srl produkuje rozpylacze od 1980 r. i 8 lat temu z powodzeniem wprowadziła, Nasza produkcja pozwala dostarczać zarówno nowe artykuły, jak i pracować na materiale powierzonym, regenerując tłok / sworzeń oryginalnej części. Oprócz przemysłu morskiego produkcja obejmuje także sektor tworzyw sztucznych. Produkowane są rozpylacze 8- i 9-otworowe do rozpylania poliuretanu.

 4. FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, konserwacja pomp próżniowych, AFPUMPS, pompy podwodne, Pompy hydrauliczne, SETTIMA MECCANICA, przegląd techniczny pomp, SAER, i Rozruch pomp odśrodkowych do uzdatniania wody. Ma siedzibę w Arcola, Włochy.

 5. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ECOCYCLE HEAT PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Klimatyzacja - urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, montaż pomp cieplnych, heat pump heating, Energia odnawialna, i ogrzewanie przemysłowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 1. AUTODIESEL SNC

  Włochy

  Firma AUTODIESEL SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach naprawa pomp wtryskowych, pompy wtryskowe do silników, wsporniki do pomp wtryskowych, i diagnostyka elektroniczna. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 2. ALPINA CONSTRUCTION MACHINERY SRL

  Włochy

  Firma ALPINA CONSTRUCTION MACHINERY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, części zamienne do pomp do betonu, akcesoria do pomp do betonu, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, i pompy do szlamu. Ma siedzibę w Baranzate, Włochy.

 1. STAR TECH MAC

  Turcja

  Firma STAR TECH MAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do pomp do betonu, i części zamienne do pomp do betonu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. REPARATII POMPE INJECTIE

  Rumunia

  Firma REPARATII POMPE INJECTIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach naprawa pomp wtryskowych, elektroniczne pompy wtryskowe, i wsporniki do pomp wtryskowych. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 3. RAWEMAN / TECH INDUSTRY

  Turcja

  Firma RAWEMAN / TECH INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do pomp do betonu, i części zamienne do pomp do betonu. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 4. AVENIR CHAUFFAGE

  Francja

  Firma AVENIR CHAUFFAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach montaż pomp cieplnych, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, i wymiana kocioł parowy. Ma siedzibę w Vannes, Francja.

 5. ERSET SARL ETUDES REALISATION SUIVI D'EQUIPEMENT THERMO

  Francja

  Firma ERSET SARL ETUDES REALISATION SUIVI D'EQUIPEMENT THERMO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Pompy cieplne przemysłowe, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Pompy cieplne przemysłowe, i montaż pomp cieplnych. Ma siedzibę w Colmar, Francja.

 6. ONAT DTS

  Turcja

  Firma ONAT DTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do prób pomp i wtryskiwaczy, kontuary do prób pomp diesla, wyposażenie do testów wtryskiwaczy, i system pompowtrysku do silników diesla. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. CALIS PROJECTS

  Belgia

  Firma CALIS PROJECTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach usługi dla techniki chłodniczej, pompy cieplne, montaż pomp cieplnych, i instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych. Ma siedzibę w Geluwe, Belgia.

 8. NOVASOLAR A/S

  Dania

  Firma NOVASOLAR A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach montaż pomp cieplnych, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, i nagrzewnice powietrza do użytku prywatnego. Ma siedzibę w Risskov, Dania.

 1. AIR-CO LUX

  Luksemburg

  Firma AIR-CO LUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty zamrażalnicze, montaż pomp cieplnych, Przewietrzanie pomieszczeń - urządzenia, Agregaty zamrażalnicze, i instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych. Ma siedzibę w Rodange, Luksemburg.

 2. COLDTEC KÄLTE-KLIMA WÄRMEPUMPENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma COLDTEC KÄLTE-KLIMA WÄRMEPUMPENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, i montaż pomp cieplnych. Ma siedzibę w Vlotho, Niemcy.

 3. WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE

  Niemcy

  Firma WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do pomp do betonu, Produkcja części zamiennych do pomp do cementu i betoniarek, i części zamienne do maszyn do budynków. Ma siedzibę w Hemsbach, Niemcy.

 4. 040 WARMTEPOMP

  Holandia

  Firma 040 WARMTEPOMP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, i montaż pomp cieplnych. Ma siedzibę w Veldhoven, Holandia.

 5. ARNABAT CONSTRUCCIÓN

  Hiszpania

 6. BOMBAS LUGO

  Hiszpania

  Firma BOMBAS LUGO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria hydrauliczne do pomp i zbiorników, serwis pomp naziemnych, zanurzeniowe pompy odśrodkowe, i pompy automatyczne. Ma siedzibę w Lugo, Hiszpania.