• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • medyczno-chirurgiczne narzędzia

Wyniki dla

Medyczno-chirurgiczne narzędzia - Import eksport

 1. MEDELA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Medela ma 19 filii w Europe, Ameryce Północnej i Azji, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 1700 osób na całym świecie.

 2. OTTO RÜTTGERS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO RÜTTGERS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 3. MAX RUDSCHUCK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAX RUDSCHUCK GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Celle, Niemcy.

 4. FAIRMED MEDIZINTECHNIK KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FAIRMED MEDIZINTECHNIK KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Vomp, Austria.

 5. PREISMED - MEDIZIN-DISCOUNT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PREISMED - MEDIZIN-DISCOUNT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALXR LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma ALXR LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, zaopatrzenie dla szpitali, disposable urine bags, strzykawki do użytku medycznego, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Medical Furniture, Medyczna aparatura radiologiczna, i blok operacyjny sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 2. ACME SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ACME SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Instrumenty elektryczno-medyczne, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 3. LANZONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LANZONI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Chirurgiczny sprzęt i instrumenty, Medical Furniture, urządzenia sanitarne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, i Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 4. BIO-GATE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIO-GATE AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. MEDICAL TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEDICAL TECHNOLOGIES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Kircheib, Niemcy.

 1. HIPP ENDOSKOP SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma Hipp Endoskop Service GmbH została założona w czerwcu 1996 roku przez Alexandra i Franka Hipp. Jesteśmy dostawcą zintegrowanych usług i producentem o tradycyjnych wartościach. Nasza praca od samego początku skupia się na projektowaniu, naprawie i produkcji wszelkiego rodzaju boroskopów przemysłowych. Nasza bogata wiedza połączona z dużym osobistym zaangażowaniem wszystkich pracowników, kreatywnością, duchem pracy zespołowej i trwałością rodzinnej firmy są gwarancją najwyższej niemieckiej jakości. Endoskopy przemysłowe, sztywne boroskopy. Nasze sztywne boroskopy idealnie nadają się do zastosowań przemysłowych w trudnych warunkach. Serwis napraw made by Hipp dla endoskopów sztywnych. Serwis napraw made by Hipp dla ureterorenoskopów. Akcesoria i używane endoskopy - endoskopy Storz, endoskopy Wolf, endoskopy Stryker, endoskopy Olympus, endoskopy Dyonics, endoskopy Arthrex.

 2. GÜNTER BISSINGER MEDIZINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Günter Bissinger Medizintechnik GmbH jest innowacyjną, średniej wielkości firmą medyczną specjalizującą się w produkcji instrumentów do chirurgii wysokiej częstotliwości. W centrum naszej działalności znajdują się wyłącznie produkty, które sami wytwarzamy. To bez wyjątku produkty wysokiej jakości. Zawsze należą do najlepszych pod względem jakości produktόw. Nasza misja to zapewnienie naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości. Bezpieczeństwo pacjenta i użytkownika stanowi dla nas zawsze najwyższy priorytet. Zawsze spełniamy życzenia naszych klientów, ku ich pełnemu zadowoleniu oraz wynikające z nich wymagania, zapewniamy również techniczne, ekonomiczne i terminowe umowy. Poprzez dobrą jakość proponowanych produktów, jak również doradztwo i wsparcie dla klientów, chcemy działać w sposób satysfakcjonujący i korzystny dla wszystkich stron: klientów, użytkowników i pacjentów.

 1. HBH MEDIZINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  HBH Medizintechnik GmbH - Tutaj produkowane są instrumenty chirurgiczne i specjalne instrumenty ginekologiczne na bardzo wysokim poziomie. Firma HBH została założona w 1985 r. Najpierw zakład produkcyjny znajdował się w Hattingen, a następnie został przeniesiony do Tuttlingen przy Bismarckstraße. Z czasem i tam zdolności produkcyjne stały się niewystarczające i zakład produkcyjny przeniesiono do nowo powstałej strefy przemysłowej w Nendingen. Tutaj produkujemy od lat 90. XX w. instrumenty chirurgiczne wysokiej jakości. Dzięki nowoczesnej technologii i tradycyjnemu kunsztowi spełniamy najwyższe standardy jakości. Certyfikat ISO 9000 : 2008 i ISO 13485: 2012

 2. HYB D.O.O.

  Słowenia

  Posiadamy pięćdziesięcioletnie, powszechnie uznane doświadczenie w produkcji obwodów hybrydowych grubowarstwowych, czujników ciśnienia, produktów wykonanych na indywidualne życzenie klienta i urządzeń medycznych Zapewniamy pełen zakres usług, obejmujący procesy od opracowania do produkcji seryjnej po wytwarzanie wyrobów na specjalne zamówienie, zgodnie z potrzebami naszych klientów. Technologia hybrydowa, stosowana w procesach produkcyjnych HYB, łączy różne technologie celem wytwarzania wysokiej jakości i mocy czujników ciśnienia. Oferujemy dostosowane do potrzeb rozwiązania, od niewielkich modyfikacji standardowych produktów pod marką hybysens® po opracowanie całkowicie nowych czujników ciśnienia, zgodnie z życzeniami klienta. Program medyczny jest wynikiem długofalowego rozwoju i wieloletniego doświadczenia w produkcji czujników ciśnienia. Najbardziej rozbudowane są program pomiaru ciśnienia krwi metodą inwazyjną, opatrzoną znakiem towarowym hybymed®, a także autonomiczne komponenty, dostępne także dla innych urządzeń. Certyfikowany i wprowadzony system zarządzania jakością ISO 13485 oraz własna produkcja w pomieszczeniu typu clean room (Klasa 8 według ISO 14644-1) gwarantują wysoką i niezmienną jakość naszych produktów. Wszystkie wyroby hybymed® są opatrzone certyfikatem CE. Działalność przedsiębiorstwa spełnia standardy jakości ISO 9001, ISO 13485 i ISO 14001 a także wymagania przepisów medycznych. Przedstawiamy nasze nowatorskie rozwiązania społeczeństwu. Jako laureaci wielu nagród, jesteśmy dumni z bycia w czołówce najbardziej nowatorskich słoweńskich firm.

 3. RENOSEM CO.,LTD

  Korea Południowa

  Firma RENOSEM CO., LTD. to innowacyjny dostawca sterylizatorów plazmowych sterylizujących w niskiej temperaturze, zapobiegających zakażeniom i ograniczających zanieczyszczenia mikrobiologiczne. Wykorzystując doświadczenie w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań plazmowych, RENOSEM opracowuje szeroką gamę urządzeń medycznych. Za pośrednictwem partnerów na całym świecie RENOSEM CO., LTD. dystrybuuje najnowocześniejsze produkty medyczne. Sterylizator plazmowy RENO chroni pacjentów i użytkowników przed zakażeniami, zapewniając poziom sterylizacji narzędzi chirurgicznych 10-6 SAL.

 4. ANTONINO MILAZZO MEDIZINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Milazzo Medizintechnik produkuje nożyczki chirurgiczne od 1980 roku. . Z ponad 40-letniemu doświadczeniem produkujemy wysokiej jakości nożyczki dla całego sektora techniki medycznej i specjalizujemy się w kardiochirurgii i torachochirurgii, jak również w nożycach do dysekcji i cienkich nożyczkach naczyniowych oraz nożyczkach kątowych. Gwarantujemy najwyższą jakość powierzchni, cięcia i wyczucia cięcia. Z tego powodu produkujemy wyłącznie w Niemczech. Od 2021 roku firmą zarządza w drugim pokoleniu Davide Milazzo. Zapewnianie jakości: Dzięki cyfryzacji zgodnie z normą DIN EN ISO 13485 zwracamy uwagę podczas produkcji na najwyższą staranność i jakość. W ciągłym dążeniu do doskonalenia zwiększamy zarówno jakość naszych produktów, jak i satysfakcję naszych klientów. Unikalne zalety naszej produkcji i produktów: - Znakomite wykończenie powierzchni i powłoki, a także jakość cięcia i wrażenia dotykowe. - Nasza elastyczność. - Nasza przyjazne nastawienie na klienta. - 100% wyprodukowane w Niemczech. - Surowce niemieckie najwyższej klasy. Chętnie przyjmujemy również zamówienia na produkty niestandardowe, wykonane na zamówienie. Wystarczy wysłać do nas zapytanie o potrzebne nożyczki wraz z rysunkiem/zdjęciem lub wzorcem, a sprawdzimy wykonalność i jak najszybciej prześlemy ofertę z ceną i terminem dostawy.

 5. CHDE POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  CHDE POLSKA Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą internetowy sklep z bogatym asortymentem urządzeń przydatnych zarówno w placówkach medycznych, jak również w prywatnych domach. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala zaoferować konkurencyjne ceny, szeroki wybór produktów oraz oczywiście w pełni profesjonalną obsługą wykwalifikowanych pracowników. Wszystko to sprawia, że firmie zdążyło zaufać dziesiątki Klientów. W skład oferty wchodzą precyzyjne ciśnieniomierze i glukometry, poduszki elektryczne oraz inhalatory - wszystkie pochodzące do renomowanych producentów. Na każde urządzenie obowiązuje gwarancja producenta. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z firmą, jej ofertą oraz stroną internetową.

 6. "MAG-MED" GABINET LEKARSKI RAFAŁ ZIÓŁKOWSKI

  Polska

  Jestem chirurgiem naczyniowym i specjalizuję się w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu chorób układu krążenia. Wspieram również profilaktykę chorób naczyń krwionośnych oraz działania zapobiegawcze dalszym postępom już występujących schorzeń. Przyjmuję między w następujących gabinetach: Centrum medyczne Gemini - ul. Stefana Batorego 65, Łask Centrum medyczne Kamedi - ul. Piotrkowska 17, Łódź Przychodnie Salve

 7. NJ ENTERPRISES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NJ ENTERPRISES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach instrumenty chirurgiczne, i produkty do użytku weterynaryjnego. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. FLYNTHER BV

  Holandia

  Firma FLYNTHER BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne. Jest również obecna w dziedzinach Igły do strzykawek, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Igły do strzykawek, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, i Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Dronten, Holandia.

 1. MOMAN INDUSTRY

  Pakistan

  Firma MOMAN INDUSTRY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach nożyce chirurgiczne, instrumenty chirurgiczne, i pończochy medyczne. Ma siedzibę w Sialkot, Pakistan.

 2. G. HIPP & SOHN GMBH

  Niemcy

  Firma G. HIPP & SOHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach oprzyrządowanie chirurgiczne, i ortopedia. Ma siedzibę w Neuhausen, Niemcy.

 3. VUBU-MEDICAL INSTRUMENTS GERMANY

  Niemcy

  Firma VUBU-MEDICAL INSTRUMENTS GERMANY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Tuttlingen, Niemcy.

 4. KLAS MEDIKAL

  Turcja

  Firma KLAS MEDIKAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. W. BLASER AG

  Szwajcaria

  Firma W. BLASER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Wyroby farmaceutyczne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Burgdorf, Szwajcaria.

 6. K & P ÄRZTESERVICE OHG

  Niemcy

  Firma K & P ÄRZTESERVICE OHG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 7. STRÄTZ FN GMBH

  Niemcy

  Firma STRÄTZ FN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Estenfeld, Niemcy.

 8. M.C. MEDIZINTECHNIK-EXPORT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma M.C. MEDIZINTECHNIK-EXPORT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, endoskopia, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Wurmlingen, Niemcy.

 9. NAPLES INSTITUTE OF TECHNOLOGIES

  Włochy

  Firma NAPLES INSTITUTE OF TECHNOLOGIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, aparaty elektromedyczne, biomechanika, i laboratorium analityczno-badawcze. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 10. G. ALBERT STORZ SURGICAL INSTRUMENTS

  Niemcy

  Firma G. ALBERT STORZ SURGICAL INSTRUMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt medyczny, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, oprzyrządowanie chirurgiczne, Sprzęt medyczny, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Wurmlingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Medyczno-chirurgiczne narzędzia - Import eksport

Liczba wyników

8067 Przedsiębiorstwa