• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble używane

Wyniki dla

Meble używane - Import eksport

 1. OCASIONS QUASIDETOT

  Hiszpania

  Nasza firma kupuje i sprzedaje półki, urządzenia dla hotelarstwa, piece, frytkownice, miksery, kuchenki, meble do kuchni przemysłowej, schowki do szatni, nowe i używane. Meble antyki.

 2. P.L.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma P.L.M. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble używane, Meble drobne, przesuwne, Meble używane, Meble drobne, przesuwne, ścianki działowe wyposażone, i meble do pokoi hotelowych. Ma siedzibę w Casaleone, Włochy.

 3. OFFICE-4-SALE BÜROMÖBEL GMBH

  Niemcy

  Firma OFFICE-4-SALE BÜROMÖBEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. BMV BÜROMÖBEL

  Niemcy

  Firma BMV BÜROMÖBEL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Hahnbach, Niemcy.

 5. KONTORZONEN

  Dania

  Firma KONTORZONEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Albertslund, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REYOOZ

  Zjednoczone Królestwo

  Firma REYOOZ, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach meble komputerowe biurowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. ALQUILER MUEBLES EVENTOS

  Hiszpania

  Firma ALQUILER MUEBLES EVENTOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. SOLUTIONPOOL - FIRST CLASS SECOND HAND FURNITURE

  Szwajcaria

  Firma SOLUTIONPOOL - FIRST CLASS SECOND HAND FURNITURE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 4. SPIT

  Belgia

  Firma SPIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Makulatura - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Meble używane, Artykuły używane - odzysk i użycie wtórne, Ubrania używane, Meble używane, Artykuły używane - odzysk i użycie wtórne, Ubrania używane, i książki używane. Ma siedzibę w Heverlee, Belgia.

 5. MUEBLES JIMENEZ DIAZ

  Hiszpania

  Firma MUEBLES JIMENEZ DIAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach meble drewniane, fabryka mebli, meble dla sklepów i supermarketów, i meble do domu. Ma siedzibę w Sonseca, Hiszpania.

 1. SPOTHANE

  Turcja

  Firma SPOTHANE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ZUR SCHÖNEN LINDE

  Niemcy

  Firma ZUR SCHÖNEN LINDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach Meble metalowe, Biura projektów przemysłowych, Meble - design, Meble artystyczne, Meble metalowe, Biura projektów przemysłowych, Meble - design, i Meble artystyczne. Ma siedzibę w Eggenstein-Leopoldshafen, Niemcy.

 1. CLEAR ENVIRONMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLEAR ENVIRONMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w High Wycombe, Zjednoczone Królestwo.

 2. BLT SERVICE GMBH -USED:OFFICE-

  Niemcy

  Firma BLT SERVICE GMBH -USED:OFFICE-, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Dreieich, Niemcy.

 3. DANSK ANTIK

  Dania

  Firma DANSK ANTIK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Hørve, Danmark, Dania.

 4. BEAUTIFUL WASTE

  Holandia

  Firma BEAUTIFUL WASTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż mebli, i szafy. Ma siedzibę w Zeewolde, Holandia.

 5. STEVE'S FURNISHINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEVE'S FURNISHINGS LTD, roku i działającą w sektorze Meble domowe. Jest również obecna w dziedzinach meble sypialniane, urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, running shoes, i meble używane. Ma siedzibę w Middlesbrough, Zjednoczone Królestwo.

 6. ALANYER SPOT

  Turcja

  Firma ALANYER SPOT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ATELIER AUTÊNTICO

  Portugalia

  Firma ATELIER AUTÊNTICO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach meble, dekoracja, laboratoria odnawiania mebli, i umeblowanie. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 8. BUROCAZ

  Francja

  Firma BUROCAZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż mebli, i fotel biurowy. Ma siedzibę w Gennevilliers, Francja.

 1. VVUD 20TH CENTURY DESIGN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VVUD 20TH CENTURY DESIGN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 2. BUYUKCEKMECE IKINCI EL ESYA

  Turcja

  Firma BUYUKCEKMECE IKINCI EL ESYA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble używane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ART KLASIKA

  Bułgaria

  Firma ART KLASIKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach meble do pokoi dziennych, Krzesła do holów, tapczany skórzane, i kanapy. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. VAN DER MEULEN KANTOORMEUBELEN BV

  Holandia

  Firma VAN DER MEULEN KANTOORMEUBELEN BV, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Fotele i krzesła biurowe. Jest również obecna w dziedzinach meble używane, Office furniture, i meble przemysłowe. Ma siedzibę w Katwijk, Holandia.

 5. ROA GROUP SRL

  Włochy

  Firma ROA GROUP SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do mebli. Ma siedzibę w Pesaro, Włochy.

 6. 2.EL EŞYA

  Turcja

  Firma 2.EL EŞYA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble używane. Jest również obecna w dziedzinach Meble domowe, kupno-sprzedaż artykułów używanych, urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, Meble domowe, i office fittings. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 7. MP S.R.L.

  Włochy

  Firma MP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble używane, Meble drobne, przesuwne, Meble używane, i Meble drobne, przesuwne. Ma siedzibę w Castel Madama, Włochy.

 8. COLOMBO 9O7 S.R.L.

  Włochy

  Firma COLOMBO 9O7 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble używane, Meble drobne, przesuwne, Meble używane, i Meble drobne, przesuwne. Ma siedzibę w Carugo, Włochy.

 9. GIESSEGI INDUSTRIA MOBILI S.P.A.

  Włochy

  Firma GIESSEGI INDUSTRIA MOBILI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble używane, Meble drobne, przesuwne, Meble używane, i Meble drobne, przesuwne. Ma siedzibę w Appignano, Włochy.

 10. FRISON LUIGINO

  Włochy

  Firma FRISON LUIGINO, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble używane, Meble drobne, przesuwne, Meble używane, i Meble drobne, przesuwne. Ma siedzibę w Casale Di Scodosia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo