• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble szpitalne

Wyniki dla

Meble szpitalne - Import eksport

 1. ARTERIOR KOMPLEX KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Arterior Komplex Kft. specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz zgodnie z życzeniami klienta, produkcji, projektowaniu i dystrybucji mebli designerskich od 2014 roku. Należymy do Grupy Linea, obecnej na rynku węgierskim od ponad 30 lat, zatrudniającej ponad 150 pracowników i osiągającej roczne obroty rzędu 22 milionów EURO. Arterior oferuje ekspertyzę, odpowiednio do Twoich wymagań technicznych i potrzeb dekoracyjnych, poprzez opracowanie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu i dokładnego kosztorysu. Doradzamy naszym klientom w kwestiach technicznych, wyborze materiału i zarządzania czasem. Dysponujemy biurami projektów i rozwoju technicznego, które zapewniają nam know-how, niezbędne do spełnienia wymagań odpowiadających Twoim standardom. Dzięki naszym urządzeniom produkcyjnym, realizujemy projekty pod klucz dla hoteli, a także sektorów detalicznego i mieszkaniowego. Stosujemy najnowocześniejsze technologie do wykonywania naszych przedsięwzięć. Dostawcą naszych maszyn jest jeden z czołowych, światowych producentów. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować prototypy, produkcję wielkoseryjną i artykuły na specjalne zamówienie klienta. W skład naszego wykwalifikowanego personelu wchodzą architekci, inżynierowie przemysłu drzewnego i projektanci wnętrz. Działamy w sektorze B2B, a naszymi klientami są głównie: instytucje rządowe i publiczne/ firmy międzynarodowe/ przedsiębiorstwa inwestycyjne sektora nieruchomości/architekci, projektanci i projektanci wnętrz. Towarzyszymy naszym partnerom od fazy studium technicznego po instalację na miejscu. Nasz zespół, władający wieloma językami (Francuski, Angielski, Niemiecki, Włoski) jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania w dowolnym miejscu w Europie.

 2. SUREN SPACE

  Indie

  Verified by europages badge

  Firma SUREN SPACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanapy. Jest również obecna w dziedzinach Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble warsztatowe, Umeblowanie pokoi hotelowych, Hotele - meble, Meble szpitalne, Meble - design, Meble biurowe - biura architektoniczne, meble wiejskie, i meble skórzane. Ma siedzibę w Jodhpur, Indie.

 3. ZHONGSHAN JUNCHENG MEDICAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma JunCheng Medical Co., Ltd została założona w 2009 roku i znajduje się w mieście ZhongShan w Chinach. JunCheng jest rozwojową, produkcyjną i handlową korporacją, która od 15 lat koncentruje się na produktach w dziedzinie rehabilitacji medycznej z doskonałymi usługami OEM/ODM. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym łóżka domowe, łóżka szpitalne, spacerowicze, krzesła prysznicowe, laski, kule i komody itp. Co ważniejsze, JunCheng z powodzeniem przekształcił się w wyspecjalizowaną korporację, koncentrującą się głównie na łóżkach szpitalnym i łóżkach do opieki domowej jako orientacji produktowej firmy. Dostarczamy nasze produkty do Europy, Skandynawii, Australii, Południowo-Wschodniej Azji i Ameryki. Zbudowaliśmy naszą konkurencyjność dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w zarządzaniu i zdolności dostosowania się do różnych rynków. Zawsze szukamy innowacji, aby mόc spełnić każde z Twoich wymagań. JunCheng posiada certyfikaty ISO13485 2016, ISO9001 2015, CE i FDA.

 4. KEPA HOSPITAL EQUIPMENT

  Grecja

  Od 1979 KEPA z sukcesem projektuje, produkuje i rozprowadza na rynku sprzęt medyczny dla instytucji, szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych i domów opieki. Nasze produkty to łóżka szpitalne, szafki nocne i stoliki, łóżka do opieki pielęgniarskiej i szafki przy łóżkach, materace, kozetki dla krwiodawców, stojaki do kroplówek, przepierzenia dla oddziałów szpitalnych, wózki i tace na użytek szpitalny, wózki inwalidzkie, nosze, wózki do bielizny szpitalnej, stoły podręczne i regały. Poszukujemy hurtowników i sprzedawców detalicznych dla naszych produktów.

 5. MIXTA HOSPITAL EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma MIXTA HOSPITAL EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARTINOX INC.

  Białoruś

  Firma ARTINOX INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach meble dla szpitali, stoliki nocne dla szpitali, i łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. HEBEI SATCON MEDICAL EQUIPMENT CO.,LTD

  Hiszpania

  Firma HEBEI SATCON MEDICAL EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, krzesła na kółkach, i łóżka medyczne do masażu. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. SME SOCIÉTÉ MÉDICALE À L'EXPORTATION

  Belgia

  Firma SME SOCIÉTÉ MÉDICALE À L'EXPORTATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo techniczne w dziedzinie instalacji i urządzeń szpitalnych i medycznych. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

 4. PROJESAN HOSPITAL FURNITURE CO

  Turcja

  Firma PROJESAN HOSPITAL FURNITURE CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, meble dla szpitali, szafy dal szpitali, i MEBLE I KRZESŁA biurowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. BELINTRA

  Belgia

  Firma BELINTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Szpitale - meble, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Szpitale - meble, Meble szpitalne, i pojemniki na odpady szpitalne. Ma siedzibę w Semmerzake, Belgia.

 1. GERO WONEN

  Belgia

  Firma GERO WONEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Meble warsztatowe, Meble szpitalne, Hotele - wyposażenie meblowe, Meble na stoiska wystawowe, Meble warsztatowe, Meble szpitalne, i Hotele - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 2. INDUSTRIAL LABORUM - INDUSTRIA DE MOBILIARIO E EQUIPAMENTO DE LABORATORIO, S.A.

  Portugalia

  Firma INDUSTRIAL LABORUM - INDUSTRIA DE MOBILIARIO E EQUIPAMENTO DE LABORATORIO, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Szpitale - meble, Wyposażenie szkół, Szpitale - meble, furnishing for pharmacies, i Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Albergaria-A-Velha, Portugalia.

 1. HOME MEDICAL SERVICE

  Francja

  Firma HOME MEDICAL SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt medyczny, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, Sprzęt medyczny, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, i Transport sprzętu medycznego. Ma siedzibę w Loos, Francja.

 2. HELDT + WIEN

  Niemcy

  Firma HELDT + WIEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Gifhorn, Niemcy.

 3. SANITÄTSHAUS SANAG GMBH

  Austria

  Firma SANITÄTSHAUS SANAG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. AYDIN MEDICAL

  Turcja

  Firma AYDIN MEDICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne, Tworzywa sztuczne w medycynie, urządzenia medyczne, Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne, Medical Furniture, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Shanliurfa, Turcja.

 5. VEREINIGTE BÜROSTAHLMÖBEL UND KASSENFABRIKEN HANS SCHNEIDER & CO - ANVANDER & CO

  Austria

  Firma VEREINIGTE BÜROSTAHLMÖBEL UND KASSENFABRIKEN HANS SCHNEIDER & CO - ANVANDER & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 6. MEDI HELP HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma MEDI HELP HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble szpitalne, Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe, Wyroby farmaceutyczne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble szpitalne, i Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

 7. ESAMED-EXPRESSSERVICE FÜR ARZT- UND KRANKENHAUSBEDARF HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma ESAMED-EXPRESSSERVICE FÜR ARZT- UND KRANKENHAUSBEDARF HANDELS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Tiefenbach, Niemcy.

 8. PROFIL NÁBYTEK,A.S.

  Republika Czeska

  Firma PROFIL NÁBYTEK,A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Meble - design, Meble dla laboratoriów, Architektoniczne biura projektów, Meble biurowe, Meble - design, Meble dla laboratoriów, i Architektoniczne biura projektów. Ma siedzibę w Humpolec, Republika Czeska.

 1. INMEG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma INMEG GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. MEDSYSTEM MEDIZINISCHE ANLAGEN UND SYSTEME GMBH

  Austria

  Firma MEDSYSTEM MEDIZINISCHE ANLAGEN UND SYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble szpitalne, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i Meble szpitalne. Ma siedzibę w Kritzendorf, Austria.

 3. DIETZEL-UMWELTTECHNIK E.KFM. INH. HENRY DIETZEL

  Niemcy

  Firma DIETZEL-UMWELTTECHNIK E.KFM. INH. HENRY DIETZEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble biurowe, Meble szpitalne, Meble sklepowe, Wyroby farmaceutyczne, Meble biurowe, Meble szpitalne, i Meble sklepowe. Ma siedzibę w Oelsnitz, Niemcy.

 4. MEDIC E.U.

  Austria

  Firma MEDIC E.U., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Saalfelden Am Steinernen Meer, Austria.

 5. THM MEDIZINTECHNIK

  Niemcy

  Firma THM MEDIZINTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Stockelsdorf, Niemcy.

 6. SIO MEDICAL GMBH

  Niemcy

  Firma SIO MEDICAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Cham, Niemcy.

 7. KEMPAMED OBJEKTAUSSTATTUNG MIT KONZEPT

  Niemcy

  Firma KEMPAMED OBJEKTAUSSTATTUNG MIT KONZEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Szpitale i kliniki, szpitale, pomoc dla instytutów pomocy i opieki społecznej, i Szpitale i kliniki. Ma siedzibę w Sternenfels, Niemcy.

 8. MA-CO PLAST D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MA-CO PLAST D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 9. NÁBYTEK PENTA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma NÁBYTEK PENTA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, Meble szpitalne, Meble biurowe, Meble szkolne, Wyposażenie szkół, Meble szpitalne, Meble biurowe, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Trutnov , Republika Czeska.

 10. J &L HEALTHCARE FURNITURE

  Irlandia

  Firma J &L HEALTHCARE FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach struktury szpitalne, nursing home, i pomoc domowa niepielęgniarska. Ma siedzibę w Navan, Irlandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo