• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble szpitalne

Wyniki dla

Meble szpitalne - Import eksport

 1. ARTERIOR KOMPLEX KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Arterior Komplex Kft. specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz zgodnie z życzeniami klienta, produkcji, projektowaniu i dystrybucji mebli designerskich od 2014 roku. Należymy do Grupy Linea, obecnej na rynku węgierskim od ponad 30 lat, zatrudniającej ponad 150 pracowników i osiągającej roczne obroty rzędu 22 milionów EURO. Arterior oferuje ekspertyzę, odpowiednio do Twoich wymagań technicznych i potrzeb dekoracyjnych, poprzez opracowanie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu i dokładnego kosztorysu. Doradzamy naszym klientom w kwestiach technicznych, wyborze materiału i zarządzania czasem. Dysponujemy biurami projektów i rozwoju technicznego, które zapewniają nam know-how, niezbędne do spełnienia wymagań odpowiadających Twoim standardom. Dzięki naszym urządzeniom produkcyjnym, realizujemy projekty pod klucz dla hoteli, a także sektorów detalicznego i mieszkaniowego. Stosujemy najnowocześniejsze technologie do wykonywania naszych przedsięwzięć. Dostawcą naszych maszyn jest jeden z czołowych, światowych producentów. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować prototypy, produkcję wielkoseryjną i artykuły na specjalne zamówienie klienta. W skład naszego wykwalifikowanego personelu wchodzą architekci, inżynierowie przemysłu drzewnego i projektanci wnętrz. Działamy w sektorze B2B, a naszymi klientami są głównie: instytucje rządowe i publiczne/ firmy międzynarodowe/ przedsiębiorstwa inwestycyjne sektora nieruchomości/architekci, projektanci i projektanci wnętrz. Towarzyszymy naszym partnerom od fazy studium technicznego po instalację na miejscu. Nasz zespół, władający wieloma językami (Francuski, Angielski, Niemiecki, Włoski) jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania w dowolnym miejscu w Europie.

 2. ZHONGSHAN JUNCHENG MEDICAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma JunCheng Medical Co., Ltd została założona w 2009 roku i znajduje się w mieście ZhongShan w Chinach. JunCheng jest rozwojową, produkcyjną i handlową korporacją, która od 15 lat koncentruje się na produktach w dziedzinie rehabilitacji medycznej z doskonałymi usługami OEM/ODM. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym łóżka domowe, łóżka szpitalne, spacerowicze, krzesła prysznicowe, laski, kule i komody itp. Co ważniejsze, JunCheng z powodzeniem przekształcił się w wyspecjalizowaną korporację, koncentrującą się głównie na łóżkach szpitalnym i łóżkach do opieki domowej jako orientacji produktowej firmy. Dostarczamy nasze produkty do Europy, Skandynawii, Australii, Południowo-Wschodniej Azji i Ameryki. Zbudowaliśmy naszą konkurencyjność dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w zarządzaniu i zdolności dostosowania się do różnych rynków. Zawsze szukamy innowacji, aby mόc spełnić każde z Twoich wymagań. JunCheng posiada certyfikaty ISO13485 2016, ISO9001 2015, CE i FDA.

 3. KEPA HOSPITAL EQUIPMENT

  Grecja

  Od 1979 KEPA z sukcesem projektuje, produkuje i rozprowadza na rynku sprzęt medyczny dla instytucji, szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych i domów opieki. Nasze produkty to łóżka szpitalne, szafki nocne i stoliki, łóżka do opieki pielęgniarskiej i szafki przy łóżkach, materace, kozetki dla krwiodawców, stojaki do kroplówek, przepierzenia dla oddziałów szpitalnych, wózki i tace na użytek szpitalny, wózki inwalidzkie, nosze, wózki do bielizny szpitalnej, stoły podręczne i regały. Poszukujemy hurtowników i sprzedawców detalicznych dla naszych produktów.

 4. MIXTA HOSPITAL EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma MIXTA HOSPITAL EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ARTINOX INC.

  Białoruś

  Firma ARTINOX INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach meble dla szpitali, stoliki nocne dla szpitali, i łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HEBEI SATCON MEDICAL EQUIPMENT CO.,LTD

  Hiszpania

  Firma HEBEI SATCON MEDICAL EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, krzesła na kółkach, i łóżka medyczne do masażu. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. ZHANGJIAGANG AEGEAN TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHANGJIAGANG AEGEAN TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Ma siedzibę w Zhangjiagang City, Chiny.

 3. BELINTRA

  Belgia

  Firma BELINTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Szpitale - meble, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Szpitale - meble, Meble szpitalne, i pojemniki na odpady szpitalne. Ma siedzibę w Semmerzake, Belgia.

 4. HOME MEDICAL SERVICE

  Francja

  Firma HOME MEDICAL SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt medyczny, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, Sprzęt medyczny, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, i Transport sprzętu medycznego. Ma siedzibę w Loos, Francja.

 5. PROFIL NÁBYTEK,A.S.

  Republika Czeska

  Firma PROFIL NÁBYTEK,A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Meble - design, Meble dla laboratoriów, Architektoniczne biura projektów, Meble biurowe, Meble - design, Meble dla laboratoriów, i Architektoniczne biura projektów. Ma siedzibę w Humpolec, Republika Czeska.

 1. PROJESAN HOSPITAL FURNITURE CO

  Turcja

  Firma PROJESAN HOSPITAL FURNITURE CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, meble dla szpitali, szafy dal szpitali, i MEBLE I KRZESŁA biurowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. FASHIONFURNITUREWORKS

  Indie

  Firma FASHIONFURNITUREWORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach meble dla szpitali, i łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Thrissur, Indie.

 1. INDUSTRIAL LABORUM - INDUSTRIA DE MOBILIARIO E EQUIPAMENTO DE LABORATORIO, S.A.

  Portugalia

  Firma INDUSTRIAL LABORUM - INDUSTRIA DE MOBILIARIO E EQUIPAMENTO DE LABORATORIO, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Szpitale - meble, Wyposażenie szkół, Szpitale - meble, furnishing for pharmacies, i Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Albergaria-A-Velha, Portugalia.

 2. SME SOCIÉTÉ MÉDICALE À L'EXPORTATION

  Belgia

  Firma SME SOCIÉTÉ MÉDICALE À L'EXPORTATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo techniczne w dziedzinie instalacji i urządzeń szpitalnych i medycznych. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

 3. GERO WONEN

  Belgia

  Firma GERO WONEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Meble warsztatowe, Meble szpitalne, Hotele - wyposażenie meblowe, Meble na stoiska wystawowe, Meble warsztatowe, Meble szpitalne, i Hotele - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 4. NÁBYTEK PENTA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma NÁBYTEK PENTA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, Meble szpitalne, Meble biurowe, Meble szkolne, Wyposażenie szkół, Meble szpitalne, Meble biurowe, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Trutnov , Republika Czeska.

 5. PAVEL VRÁNA

  Republika Czeska

  Firma PAVEL VRÁNA, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, Szpitale - meble, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Szafki łazienkowe, Szpitale - meble, Stoły i krzesła, i Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Ma siedzibę w Rousínov U Vyskova, Republika Czeska.

 6. MEDI HELP HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma MEDI HELP HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble szpitalne, Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe, Wyroby farmaceutyczne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble szpitalne, i Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

 7. SANITÄTSHAUS SANAG GMBH

  Austria

  Firma SANITÄTSHAUS SANAG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. VLABO S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma VLABO S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, Meble szpitalne, Meble biurowe, Meble szkolne, Wyposażenie szkół, Meble szpitalne, Meble biurowe, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Litomysl, Republika Czeska.

 1. ESAMED-EXPRESSSERVICE FÜR ARZT- UND KRANKENHAUSBEDARF HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma ESAMED-EXPRESSSERVICE FÜR ARZT- UND KRANKENHAUSBEDARF HANDELS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Tiefenbach, Niemcy.

 2. ACME ENTERPRISES (A UNIT OF AEMPL)

  Indie

  Firma ACME ENTERPRISES (A UNIT OF AEMPL), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach stoliki nocne dla szpitali. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 3. INMEG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma INMEG GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 4. AYDIN MEDICAL

  Turcja

  Firma AYDIN MEDICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne, Tworzywa sztuczne w medycynie, urządzenia medyczne, Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne, Medical Furniture, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Shanliurfa, Turcja.

 5. MEDSYSTEM MEDIZINISCHE ANLAGEN UND SYSTEME GMBH

  Austria

  Firma MEDSYSTEM MEDIZINISCHE ANLAGEN UND SYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble szpitalne, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i Meble szpitalne. Ma siedzibę w Kritzendorf, Austria.

 6. VEREINIGTE BÜROSTAHLMÖBEL UND KASSENFABRIKEN HANS SCHNEIDER & CO - ANVANDER & CO

  Austria

  Firma VEREINIGTE BÜROSTAHLMÖBEL UND KASSENFABRIKEN HANS SCHNEIDER & CO - ANVANDER & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. THM MEDIZINTECHNIK

  Niemcy

  Firma THM MEDIZINTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Stockelsdorf, Niemcy.

 8. YTM GROUP LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma YTM GROUP LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble biurowe, Meble szpitalne, Meble szkolne, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble biurowe, Meble szpitalne, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Pontefract, Zjednoczone Królestwo.

 9. SIO MEDICAL GMBH

  Niemcy

  Firma SIO MEDICAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Wyroby farmaceutyczne, Meble szpitalne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Cham, Niemcy.

 10. WURZWALLNER TISCHLEREI GMBH & CO KG

  Austria

  Firma WURZWALLNER TISCHLEREI GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble szpitalne, Okna, Meble sklepowe, Meble biurowe, Meble szpitalne, Okna, Meble sklepowe, i Meble biurowe. Ma siedzibę w Langenwang, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo