• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble szkolne

Wyniki dla

Meble szkolne - Import eksport

 1. DANAKOL

  Polska

  Verified by europages badge

  DANAKOL od lat doskonali swoją wiedzię fachową w zakresie projektowania i produkcji mebli szkolnych, przedszkolnych, biurowych i mieszkaniowych. Dostarczamy meble na zamówienie, spełniające potrzeby placówek oświatowych, jak również indywidualne wymagania. Nasze kolekcje mebli powstają na podstawie własnych projektów, rysunków techniczych, zdjęć i szkiców dostarczonych przez klientów. Oprócz naszego bogatego portfolio mebli szkolnych, naszą mocną stroną jest tworzenie wysokiej klasy mebli do biur, powierzchni handlowych, centrów wystawowych i dla domu. Wiele z naszych linii mebli na zamówienie jest dystrybuowanych przez naszych partnerów do szkół i przedszkoli w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o wprowadzanie zmian i produkcję mebli w różnych ilościach. Większość naszych kolekcji mebli jest starannie pakowana i zabezpieczana w odpowiednich kartonach zapewniających bezpieczną dostawę do klienta. Nasza firma wyposażona jest w duży park maszyn, w tym nowoczesne obrabiarki CNC. Rozpoczęcie cyklu produkcyjnego przebiega według skrupulatnie opracowanego protokołu: •Zapoznanie się z wymaganiami i oczekiwaniami klienta (rysunki, zdjęcia, dokumentacja techniczna itp.). •Ustalenie rodzaju materiałów na elementy mebli oraz rozwiązań technicznych. •Wstępna wycena w porównaniu z oczekiwaniami budżetowymi klienta. •Stworzenie prototypu. •Zatwierdzenie prototypu i ostateczne ustalenie ceny. •Wdrożenie do masowej produkcji.

 2. BERGER-SPINDE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERGER-SPINDE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Ma siedzibę w Korntal-Münchingen, Niemcy.

 3. GEORG H. KNICKMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEORG H. KNICKMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach stoły biurowe, Krzesła sztaplowane, i książki szkolne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. A.S.A. RAPPRESENTANZE SRL ARREDI E MOBILI PER UFFICIO

  Włochy

  ASA Rappresentanze to specjalista w dziedzinie mebli i dodatkowych dekoracyjnych elementów wyposażenia dla biur oraz mebli i elementów wyposażenia wnętrz dla obiektów przemysłowych, szkół i innych budynków użyteczności publicznej, jak również dla parków i ogrodów publicznych. ASA oferuje projekty na najwyższym poziomie oraz udane i trwałe realizacje w zakresie urządzania biur zarządów i biur operacyjnych, centrów telefonicznych, powierzchni open space i poczekalni. Szeroka gama produktów i wysokiej jakości rozwiązań podnoszących poziom najlepszych ofert na rynku

 5. REFAS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Refas z Mszanej Dolnej od ponad 20 lat zajmuje się produkcją mebli do szkół. Oferujemy wyposażenie sal szkolnych i przedszkolnych w m.in. ławki, krzesła oraz stoliki szkolne, a także szafki i szafy. Zajmujemy się również produkcją tablic, stojaków na parasole oraz wieszaków na kółkach. Wszystkie realizacje wykonujemy w ustalonym terminie. Rozbudowane zaplecze technologiczne umożliwia nam również produkcję na zamówienie klienta na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej. Oferujemy meble w różnych kolorach i wymiarach. W naszej ofercie posiadamy nie tylko ławki i krzesła szkolne i przedszkolne, ale również stoliki komputerowe, szafki oraz tablice i wieszaki ścienne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LÜLLMANN GMBH - INDUSTRIEMÖBEL

  Niemcy

  Lüllmann jest przedsiębiorstwem przemysłowym specjalizującym się w dziedzinie wyposażenia biur i zakładów, kontenery podbiurkowe, technika magazynowania i komisjonowania. Program produkcyjny (produkcja i dystrybucja) wyposażenia biur i zakładów: biurka, stoły konferencyjne, biurowe krzesła obrotowe, meble do siedzenia, meble do systemów biurowych, biurka z regulacją wysokości, meble biurowe ze stali, stalowe szafy na akta, wyposażenie pomieszczeń socjalnych, ławki, szafy stalowe, wyposażenie przebieralni i garderób, wyposażenie warsztatów itd. Regały i systemy regałów: regały półkowe, regały z dużymi półkami, regały o dużej rozpiętości, regały paletowe, regały przesuwne i inne. Systemy magazynowania i komisjonowania: regały przepływowe do ładunków drobnicowych oraz paletowe regały przepływowe, zautomatyzowane instalacje komisjonujące, regały paletowe i wjezdne, regały wielokondygnacyjne i inne. Otwarte skrzynki magazynowe, pojemniki do sztaplowania, minikontenery, pojemniki wielokrotnego użytku, regały i pojemniki do składowania materiałów, duże kontenery itp.

 2. "JARD" PPHU DARIUSZ MICHALSKI

  Polska

  W wystroju pokoju dziecka bardzo ważne jest odpowiednie biurko i inne elementy do nauki, jak choćby krzesło, oświetlenie itp. Niewłaściwie dopasowane mogą sprzyjać wadom postawy i chorobom kręgosłupa. W naszym sklepie możesz kupić odpowiednie meble do pokoju swojego dziecka. Jesteśmy dystrybutorem niemieckiej marki Moll- jest to marka ergonomicznych mebli dla dzieci. Meble ergonomiczne są idealnie dopasowane pod względem wieku i wzrostu dziecka. Są również dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. W ofercie: meble, biurka, oświetlenie, krzesła, kontenery, dodatki. Zadbaj już dziś o właściwy rozwój swojego dziecka i kup nasze meble Moll. Oferta na stronie: https: //meblemoll.pl

 3. BIURO MEBLE SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma dostarcza meble i pozostałe wyposażenie do szkół, przedszkoli oraz biur i innych obiektów użyteczności publicznej. Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze odpowiednich mebli do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich. W naszej ofercie znaleźć można również duży wybór pomocy dydaktycznych stanowiących idealne uzupełnienie zajęć z biologii, chemii, geografii, historii oraz innych przedmiotów szkolnych. Główny magazyn naszej firmy znajduje się w województwie Zachodniopomorskim, jednak oferujemy sprzedaż wysyłkową do klientów zlokalizowanych na terenie na terenie całej Polski. Aktualna oferta jest dostępna na naszej stronie internetowej, tam również można składać zamówienia.

 4. MEXTRA SCHOOL - MEBLUJEMY OŚWIATĘ

  Polska

  Zajmujemy się projektowaniem i dystrybucją mebli dla szkół i przedszkoli. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, które wykorzystujemy przy tworzeniu komfortowego wyposażenia, dzięki któremu każdy dzień pracy będzie przyjemniejszy.

 5. NOVUM

  Polska

  Firma NOVUM zajmuje się głównie produkcją wyposażenia placów zabaw, mebli oraz wyrobów z pianki (materacy, kształtów piankowych itp). Naszymi docelowymi odbiorcami zarówno w kraju jak i za granica są głównie placówki edukacyjne. Zapraszamy dystrybutorów do współpracy.

 1. TAMER SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Tamer specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości mebli szkolnych oraz przedszkolnych. Naszym Klientom dostarczamy niestandardowe meble edukacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy meble i mebelki edukacyjne dla branżowych, dużych i znanych firm dystrybucyjnych zarówno polskich jak i zagranicznych według ich projektu i wymagań jakościowo-ilościowych. Zapraszamy do współpracy!

 2. FINGERSAFE GB LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FINGERSAFE GB LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, Meble szkolne, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, artykuły bezpieczeństwa, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Rayleigh, Zjednoczone Królestwo.

 1. ALFA VEGA

  Rumunia

  Firma ALFA VEGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach producent mebli do obiektów użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Satu Mare, Rumunia.

 2. ALBEDO EDUCATIONAL FURNITURE

  Turcja

  Firma ALBEDO EDUCATIONAL FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, producent mebli biurowych, wyposażenie dla szkół, Meble szkolne, i biurka dla szkół. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ERNUR OFFICE & SCHOOL FURNITURE

  Turcja

  Firma ERNUR OFFICE & SCHOOL FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, biura dla szkół, meble i fotele biurowe, warsztaty dydaktyczne dla szkół, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ERNUR OFFICE & SCHOOL FURNITURE

  Turcja

  Firma ERNUR OFFICE & SCHOOL FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach meble dla szkół, meble biurowe, biurka dla szkół, i warsztaty dydaktyczne dla szkół. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ALFA

  Włochy

  Firma ALFA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble metalowe, Meble szkolne, Płyty izolacji akustycznej, Meble metalowe, Meble szkolne, Płyty izolacji akustycznej, i Office and shop planning. Ma siedzibę w Novara, Włochy.

 6. H+H SYSTEM GMBH

  Austria

  Firma H+H SYSTEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Meble szkolne, Meble biurowe, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Strobl, Austria.

 7. SCROSATI ARREDAMENTI METALLICI SRL

  Włochy

  Firma SCROSATI ARREDAMENTI METALLICI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka szpitalne, Łóżka szpitalne, Obróbka rur stalowych, i cięcie blach. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 8. CROWN SCHOOL LOCKERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CROWN SCHOOL LOCKERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach Szafki szkolne. Ma siedzibę w Paignton, Zjednoczone Królestwo.

 1. CONEN PRODUKTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CONEN PRODUKTE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Ma siedzibę w Morbach, Niemcy.

 2. HANTA GMBH

  Austria

  Firma HANTA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Ma siedzibę w Eugendorf, Austria.

 3. BACKWINKEL GMBH

  Niemcy

  Firma BACKWINKEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, Przyrządy naukowe i materiały dydaktyczne, Wyposażenie szkół, i Przyrządy naukowe i materiały dydaktyczne. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 4. LES MOBILIERS LEMARCHAND

  Francja

  Firma LES MOBILIERS LEMARCHAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Saint Quentin, Francja.

 5. TITAN FURNITURE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TITAN FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach meble dla szkół, krzesła dla szkół, biurka dla szkół, i MEBLE I KRZESŁA biurowe. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 6. GÖDDE - SPIELPLATZGERÄTE, KITABEDARF

  Niemcy

  Firma GÖDDE - SPIELPLATZGERÄTE, KITABEDARF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zabawy ogrodowe - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, Meble szkolne, place zabaw, playground product, i teren zabaw. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 7. OFFICESHOP IKE

  Grecja

  Firma OFFICESHOP IKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Ma siedzibę w Chalkis, Grecja.

 8. THOMAS DITTFACH EDV- UND SYSTEMMÖBEL GMBH

  Niemcy

  Firma THOMAS DITTFACH EDV- UND SYSTEMMÖBEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

 9. PLANOFURN

  Belgia

  Firma PLANOFURN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Szpitale - meble, Meble szkolne, Szpitale - meble, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Waregem, Belgia.

 10. ARDIS

  Białoruś

  Firma ARDIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo