• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble stylowe- antyki

Wyniki dla

Meble stylowe- antyki - Import eksport

 1. ANTYKI24.PL

  Polska

  Firma Antyki24.pl jest reprezentowana przez Wiolettę Jabłonowską. Marka od 2005 roku zajmuje się produkcją mebli antycznych. Pasjonujemy się meblarstwem w stylu retro. Obsługujemy polskich i zagranicznych klientów, sprzedając meble z różnych epok. Gwarantujemy darmową wysyłkę towarów dla klientów z całej Polski. Oferta naszych produktów skierowana jest do wszystkich pasjonatów antyków, którzy pragną urządzić własny dom w stylu retro. Posiadamy meble stylizowane na antyczne do domu i ogrodu. Zobacz naszą kolekcję barków, biurek, foteli, kanap, krzeseł czy komód oraz innych mebli stylowych. Tylko u nas znajdziesz bogatą ofertę mebli w stylu ART deco, glamour, klasyczny, kolonialny, barokowy, prowansalski czy rustykalny. W naszym sklepie zakupy zrobiło już ponad 50 000 klientów. Zapraszamy do składania zamówień. Oferujemy profesjonalną pomoc i błyskawiczną wysyłkę towarów antycznych.

 2. ANTIQUE BEAUTY

  Polska

  Antique Beauty to firma z wieloletnią tradycją, zajmująca się sprzedażą antyków oraz starych i ciekawych przedmiotów kolekcjonerskich od 1995 roku. Posiadamy również profesjonalną pracownię renowacyjną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.  W bogatej ofercie naszego salonu znajdziecie Państwo oryginalne i unikatowe przedmioty, które są starannie wyselekcjonowane. Firma Antique Beauty cieszy się uznaniem wśród tysiąca klientów. Nasze wyjątkowe i piękne meble wypełniają wnętrza rodowych dworków, restauracji, urzędów , licznych muzeów oraz domy indywidualnych klientów miłujących sztukę . W naszym salonie, każdy kto kocha wyjątkowe przedmioty i dzieła z duszą znajdzie coś dla siebie. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Państwu wejść w zaczarowany świat dawnych lat...

 3. ANTIEK DOOMEN JOHN

  Belgia

  Antiek Doomen John istnieje od 35-u lat w Bilzen. Prowadzimy zarówno import, jak i eksport antyków. Antiek Doomen John oferuje duży wybór mebli, porcelany, zegarów, obrazów, rzeźb z brązu, oświetlenia, ... Z powodzeniem prowadzimy handel detaliczny i handel hurtowy, dzięki czemu młodzi i starsi są mile widziani! W dodatku, zawsze jest jakiś drobny zakup do zrobienia w Antiek Doomen John, dobra okazja, by tam wpaść! ! !

 4. SKLEP Z ANTYKAMI

  Polska

  Sklep z AntykamiMamy dla Ciebie piękne meble antyczne do Twojego domu. Nasze antyki klasycznie wpisują się w widok gabinetu czy dodatkowo nadają wartość kolekcjonerską w salonie.My pasjonujemy się antykami i mamy blisko 500 przedmiotów, mebli na sprzedaż.Na stronach sklepu znajdą Państwo w formie katalogu prezentację ostatnio dołączonych antyków z możliwością zakupu on-line lub zaplanować swoją podróż i odwiedzić nas w sklepie we Władysławowie.Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu ANTIK.

 5. PRACOWNIA RENOWACJI MEBLI

  Polska

  Zajmujemy się profesjonalną renowacją mebli stylowych, wyrobów artystycznych i dzieł sztuki, sprzedażą mebli zabytkowych. Prowadzimy konserwację mebli dla osób prywatnych , instytucji oraz kościołów. Pracownia posiada zaświadczenie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków o uprawnieniach do prowadzenia prac konserwatorskich nr PSZOZ-5331/23/95.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TWO JAYS CORNER ANTIQUES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TWO JAYS CORNER ANTIQUES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Meble i akcesoria ogrodowe, Meble stylowe, antyki, vintage, Meble i akcesoria ogrodowe, i Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Shifnal, Zjednoczone Królestwo.

 2. GIAMPAOLO LANFREDI

  Włochy

  Firma GIAMPAOLO LANFREDI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Jest również obecna w dziedzinach meble antyczne, odnawianie mebli, antyki, i stoły. Ma siedzibę w Goito, Włochy.

 3. ANTIQUAIRE BROCANTEUR À MOULINS ALLIER

  Francja

  Firma ANTIQUAIRE BROCANTEUR À MOULINS ALLIER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Yzeure, Francja.

 4. SALLE DE VENTES ROPS

  Belgia

  Firma SALLE DE VENTES ROPS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Meble stylowe, antyki, dzieła sztuki, przedmioty dekoracyjne, Meble stylowe, antyki, i przedmioty do kolekcji. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 5. ANTICUARIUM

  Hiszpania

  Firma ANTICUARIUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Santander, Hiszpania.

 1. SALLE DES VENTES GALERIE MODERNE - VEILINGZAAL GALERIE MODERNE

  Belgia

  Firma SALLE DES VENTES GALERIE MODERNE - VEILINGZAAL GALERIE MODERNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale wystawowe i galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach Galerie sztuki, Meble stylowe, antyki, Galerie sztuki, Meble stylowe, antyki, odnawianie przedmiotów artystycznych, i obrazy i sztuka. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. EMBLEM FURNITURE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EMBLEM FURNITURE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Isleworth, Zjednoczone Królestwo.

 1. LASTENTAXI-HAMBURG.DE

  Niemcy

  Firma LASTENTAXI-HAMBURG.DE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Jest również obecna w dziedzinach meble biurowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. E&A RECLAMATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma E&A RECLAMATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Ballymena, Zjednoczone Królestwo.

 3. GALERIE LA REGENCE

  Belgia

  Firma GALERIE LA REGENCE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach Aukcyjne firmy międzynarodowe, Antyki i antykwariaty, Meble stylowe, antyki, Aukcyjne firmy międzynarodowe, Antyki i antykwariaty, dzieła sztuki, i Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Gosselles, Belgia.

 4. GOETHES GALERIE

  Austria

  Firma GOETHES GALERIE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Hotele - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble stylowe, antyki, stary obraz, zabytkowy sekretarzyk, stół do jedzenia, i Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Grünbach Am Schneeberg, Austria.

 5. ART WOOD COMPANY S.R.L.

  Rumunia

  Firma ART WOOD COMPANY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Jest również obecna w dziedzinach meble klasyczne, meble antyczne, meble artystyczne, i meble o nowoczesnych liniach. Ma siedzibę w Aurel Vlaicu, Rumunia.

 6. HET RAAYMAKERS ANTIEK & INTERIEUR

  Holandia

  Firma HET RAAYMAKERS ANTIEK & INTERIEUR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Jest również obecna w dziedzinach Antyki i antykwariaty, stare meble angielskie, sprzedaż wysyłkowa dawnych i rzadkich wydawnictw, i Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Milheeze, Holandia.

 7. JM FRENCH POLISHING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JM FRENCH POLISHING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Mitcham, Zjednoczone Królestwo.

 8. ASOCIACION MEDIOAMBIENTAL TRASTERO VERDE

  Hiszpania

  Firma ASOCIACION MEDIOAMBIENTAL TRASTERO VERDE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Palencia, Hiszpania.

 1. GEORGES POUGIN ANTIQUITES

  Belgia

  Firma GEORGES POUGIN ANTIQUITES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Meble stylowe, antyki, przedmioty antyczne, antiquarians, Meble stylowe, antyki, i kamienie antyczne. Ma siedzibę w Marche-En-Famenne, Belgia.

 2. MAIORA KRIYA ABADI

  Indonezja

  Firma MAIORA KRIYA ABADI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Jepara, Indonezja.

 3. ANTIEK VANTROIS

  Belgia

  Firma ANTIEK VANTROIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż antyków, stare instrumenty muzyczne, meble antyczne, i zabytkowa jadalnia. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 4. CERRAJEROS SAN JUAN ALICANTE

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS SAN JUAN ALICANTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 5. OLIKOR OÜ

  Estonia

  Firma OLIKOR OÜ, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Haapsalu, Estonia.

 6. ARTE Y ANTIGÜEDADES

  Meksyk

  Firma ARTE Y ANTIGÜEDADES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Jest również obecna w dziedzinach Antyki i antykwariaty, Antyki i antykwariaty, rzeźbiarstwo w brązie, zabytkowy zegar, i Lichtarze, kandelabry, świeczniki. Ma siedzibę w Mexico, Meksyk.

 7. JOHN HUBBARD ANTIQUES RESTORATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JOHN HUBBARD ANTIQUES RESTORATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w Kidderminster, Zjednoczone Królestwo.

 8. INTERDESIGN24 GMBH

  Niemcy

  Firma INTERDESIGN24 GMBH, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Jest również obecna w dziedzinach meble w stylu barokowym. Ma siedzibę w Weilerswist, Niemcy.

 9. TOWN AART

  Indie

  Firma TOWN AART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Meble stylowe, antyki, meble antyczne, spoiny z kutego żelaza, Meble stylowe, antyki, i stoły stalowe. Ma siedzibę w JODHPUR, Indie.

 10. ANTIQUE-TABLES.CO.UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANTIQUE-TABLES.CO.UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe, antyki. Ma siedzibę w West Sussex, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo