• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble stylowe (kopie)

Wyniki dla

Meble stylowe (kopie) - Import eksport

 1. ETNIKO ORIGINAL IMPORT

  Włochy

  Firma Original Import powstała z myślą o nowym sposobie życia i meblowania domu, składającego się z emocji, doświadczenia i historii do opowiadania na temat każdego artykułu, ponieważ każdy przedmiot jest jedyny w swoim rodzaju i osobiście wybrany przez Francesco w samym miejscu produkcji, w tym fascynującym kraju, którym jest Indonezja. Jesteśmy wyspecjalizowani w imporcie-eksporcie, produkcji i wyszukiwaniu mebli drewnianych. W naszej wzorcowni znajdą Państwo szeroki asortyment mebli z litego drewna, lamp, dodatków meblarskich, itd.

 2. OFI SALON MEBLOWY JACEK SZYMAŃSKI

  Polska

  Firma OFI Meble istnieje od 2001 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór mebli kuchennych oraz szaf wnękowych produkowanych na wymiar przez Fabrykę Mebli Rawa z Rawy Mazowieckiej. Zapraszamy serdecznie do naszego studia kuchni i szaf mieszczącego się w warszawskim Centrum Handlowym Jupiter przy ulicy Towarowej 22 (box B7). W zajmującym 150 m2 powierzchni studio znajdziecie Państwo bogatą ekspozycję mebli kuchennych oraz szaf wnękowych w wyjątkowych aranżacjach, w pełniej palecie wzorów. Realizujemy meble według własnych projektów klienta. Aranżacji kuchni, łazienek i wnęk dokonujemy przy użyciu – pozwalającego na uzyskanie bardzo dobrej wizualizacji – programu Fusion 2020. Dzięki doświadczeniu współpracujących z nami projektantów i montażystów oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu Fabryki Mebli Rawa, jesteśmy w stanie rzetelnie realizować zamówienia, proponując meble najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

 3. OLD EUROPE DI GNOCCHI A. SNC

  Włochy

  Projektowanie i produkcja rzemieślnicza mebli w stylu Ludwika XIV i XV, holenderskim, art nouveau. Meble z intarsjami wykonanymi z różnych gatunków drewna, z możliwością zmiany w zależności od wymagań klienta. Firma jest obecna od 25 lat na Międzynarodowym Salonie w Mediolanie. Sprzedaż hurtowa mebli do jadalni, sypialni, meble proste, meble stylizowane dla hoteli i sklepów. Dysponujemy szerokim, ilustrowanym katalogiem, który na życzenie może zostać wysłany na CD.

 4. ANTYKI GNIEZNO JERZY KAZMIERCZAK

  Polska

  Firma ANTYKI GNIEZNO JERZY KAZMIERCZAK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach Antyki i antykwariaty, i Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

 5. MAESTA BATHROOM FURNITURE

  Turcja

  Firma MAESTA BATHROOM FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble stylowe (kopie), kąpiel, Furnishings, Meble stylowe (kopie), i przedmioty kąpielowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LATO SRL

  Włochy

  Firma LATO SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach Studia grafiki reklamowej, Meble domowe, meble, badania projektów form wyposażenia dla hoteli, Studia grafiki reklamowej, i Meble domowe. Ma siedzibę w Pantalla Di Todi, Włochy.

 2. MOBIL HOUSE S.A.S.

  Włochy

  Firma MOBIL HOUSE S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Isola Rizza, Włochy.

 3. FRATELLI BASILE INTERIORS SRL

  Włochy

  Firma FRATELLI BASILE INTERIORS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - design. Jest również obecna w dziedzinach Meble stylowe (kopie), meble klasyczne i nowoczesne, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Nocera Superiore, Włochy.

 4. CHRISTIAN PINGEON - ATELIERS D'ART COMPAGNONS DE TRADITION

  Francja

  Firma CHRISTIAN PINGEON - ATELIERS D'ART COMPAGNONS DE TRADITION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. BERTOLI DI BERTOLI FILIPPO MATTIA

  Włochy

  Firma BERTOLI DI BERTOLI FILIPPO MATTIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach umeblowanie. Ma siedzibę w Cerea, Włochy.

 1. LINIA ZETTA SRL

  Rumunia

  Firma LINIA ZETTA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliuretan. Jest również obecna w dziedzinach Meble stylowe (kopie), Oporniki, Meble stylowe (kopie), i Oporniki. Ma siedzibę w Taureni, Rumunia.

 2. HAUPTSTADT BETTEN

  Turcja

  Firma HAUPTSTADT BETTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, meble sypialniane, nakrycia, furniture, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. ERGIN ANTIK MOBILYA

  Turcja

  Firma ERGIN ANTIK MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. VERSION ORIGINALE

  Francja

  Firma VERSION ORIGINALE, roku i działającą w sektorze Dyskoteki - wyposażenie i dekoracja wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach Meble stylowe (kopie), Meble - design, Meble stylowe (kopie), Meble - design, wyposażenie dyskotek, i badania projektów form wyposażenia dla barów i restauracji. Ma siedzibę w Templemars, Francja.

 3. INTERIOR ANTIQUE LTD.

  Bułgaria

  Firma INTERIOR ANTIQUE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach Stoły drewniane, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, Stoły drewniane, i Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Ma siedzibę w Troyan, Bułgaria.

 4. DOIMODESIGN

  Włochy

  Firma DOIMODESIGN, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Meble projektowane, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble - design, Meble stylowe (kopie), Meble projektowane, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble - design, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Mosnigo di Moriago (TV), Włochy.

 5. SIRAL MOBILI DI PRESTIGIO

  Włochy

  Firma SIRAL MOBILI DI PRESTIGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach meble prestiżowe, meble, i umeblowanie. Ma siedzibę w Fagnano OLona, Włochy.

 6. ESEASONSGR

  Grecja

  Firma ESEASONSGR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach meble ogrodowe, i artykuły bożonarodzeniowe. Ma siedzibę w Nea Smirni, Grecja.

 7. SEGURA

  Francja

  Firma SEGURA, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, świeczniki z kutego żelaza, krzesło z kutego żelaza, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i artykuły z kutego żelaza. Ma siedzibę w Roquevaire, Francja.

 8. CHARACTERISED FURNITURE. ART WORKSHOP

  Słowacja

  Firma CHARACTERISED FURNITURE. ART WORKSHOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Bratislava , Słowacja.

 1. CASANOVA SRL - MOBILI CLASSICI CONTEMPORANEI

  Włochy

  Firma CASANOVA SRL - MOBILI CLASSICI CONTEMPORANEI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach meble ręcznie malowane, i meble klasyczne. Ma siedzibę w Città Di Castello, Włochy.

 2. SANVITO ANGELO & FIGLI

  Włochy

  Firma SANVITO ANGELO & FIGLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach meble rzemieślnicze, Meble salonowe z drewna patynowanego, i meble wysokiej jakości. Ma siedzibę w Cabiate, Włochy.

 3. NICOL ARREDA

  Rumunia

  Firma NICOL ARREDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach meble włoskie. Ma siedzibę w Lugoj, Rumunia.

 4. ANTIK-DECOR CO. LTD.

  Węgry

  Firma ANTIK-DECOR CO. LTD., roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach dekoracja wnętrza, i posągi. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 5. LEONARDO NENCIONI

  Włochy

  Firma LEONARDO NENCIONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach lakierowanie mebli, i odnawianie mebli. Ma siedzibę w Tavarnuzze (fi), Włochy.

 6. BINDA MOBILI D'ARTE

  Włochy

  Firma BINDA MOBILI D'ARTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Castel Rozzone, Włochy.

 7. STILE ELISA S.R.L.

  Włochy

  Firma STILE ELISA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

 8. PARISE M.P.M. MOBILI

  Włochy

  Firma PARISE M.P.M. MOBILI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach meble stylowe, i meble klasyczne. Ma siedzibę w MAROSTICA, Włochy.

 9. PUKA DISAINS

  Łotwa

  Firma PUKA DISAINS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Jest również obecna w dziedzinach projektowanie. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 10. ORIENTAL EXPRESSION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ORIENTAL EXPRESSION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Pampisford, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo