• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble i witryny sklepowe chłodnicze

Wyniki dla

Meble i witryny sklepowe chłodnicze - Import eksport

 1. RIGHTWAY ASIA

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma RIGHTWAY ASIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. K. MAYER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma K. MAYER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Burladingen, Niemcy.

 3. W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Karlsfeld, Niemcy.

 4. RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Graz, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Grecja

  Firma TROCHIDIS dostarcza sprzęt i urządzenia chłodnicze dla punktów handlowych i sklepów, takich jak piekarnie, ciastkarnie, stołówki, sklepy mięsne, bary i kawiarnie, supermarkety, fast foody, kwiaciarnie, sklepy rybne, restauracje, pizzerie. Od ponad 40 lat firma cieszy się zaufaniem znanych sklepów spożywczych i sieci cateringowych, dostarczając projektów pod klucz w dziedzinie sprzętu chłodniczego i wyposażenia sklepów, takiego jak: - Ekspozytor okrągły, - Ekspozytory bufetowe ze stali nierdzewnej, - Okrągłe ekspozytory ciastek, - Ekspozytory chłodzące, - Ekspozytory typu bemar, - Komory chłodnicze INOX, - Wyposażenie ze stali nierdzewnej dla laboratoriów mikrobiologicznych, Nasza główna działalność: - Sprzedaż wyposażenia dla punktów handlowych - Sprzedaż komór chłodniczych do użytku komercyjnego, - Sprzedaż ekspozytorów chłodzących, - Sprzedaż ekspozytorów typu bemar do użytku komercyjnego, - Sprzedaż gablot z ekspozytorami chłodzącymi dla piekarni, - Montaż sprzętu chłodniczego do użytku komercyjnego, - Obsługa posprzedażowa sprzętu chłodniczego i restauracyjnego, ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU 40 lat działalności w branży sprzętu chłodniczego do użytku komercyjnego Wyślij e-mail

 2. SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA

  Turcja

  15 lat doświadczenia w branży chłodniczej pozwoliło nam stworzyć trzy marki: Salvo, Klimaitalia i Tosca. Nasza podróż, która zaczęła się od Salvo İç ve Dış Tic. prowadzi do Klimaitalya. W naszym zakładzie w İzmir - Kemalpaşa oferujemy doskonałe i wyjątkowe zamrażarki zaprojektowane w całości przez tureckich projektantów. Dzięki zamówieniom klientów, gama naszych produktów się poszerza i dociera do rozleglejszych rynków. Nasze produkty są wytwarzane z surowców przyjaznych środowisku i przy zastosowaniu energooszczędnych metod.

 3. HYDRACOOLING

  Portugalia

  HYDRACOOLING projektuje, rozwija i produkuje witryny do składowania i wystawiania wyrobów do sprzedaży detalicznej, przede wszystkim do dystrybucji środków spożywczych, dla branży hotelarskiej, restauracyjnej wymagających szczególnych warunków konserwacji: meble chłodnicze, witryny, szafki ścienne, lady, îles i szafy chłodnicze, sprzęt i podstawy chłodzące. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne dzięki zoptymalizowanej strukturze kosztów. Wszyscy współpracownicy posiadają długie doświadczenie w branży, od zasad termodynamiki do inżynierii chłodniczej, od projektowania i dystrybucji spożywczej do architektury handlowej i sprzedaży tego typu sprzętu we wszystkich regionach świata. Proces rozwoju wyrobu odbywa się w 5 kluczowych etapach: Słuchanie klienta w celu poznania jego potrzeb; Modelowanie; Projektowanie; Optymalizacja stosunku objętość schłodzona/ zajmowana przestrzeń; Skuteczność energetyczna i wpływ środowiskowy.

 4. ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY "MERTON"

  Polska

  Zakład Handlowo Usługowy "Merton" jest firmą oferującą kompleksowe wyposażenie sklepów, hurtowni, marketów i gastronomii w sprzęt AGD. Chłodnictwo to właśnie to, na czym znamy się najlepiej. Zajmujemy się również sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych. Na rynku działamy od 1989 roku i ciągle powiększamy swoją ofertę handlową o nowe pozycje. Umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, duży wybór urządzeń, atrakcyjne ceny są powodem, że grono naszych Klientów ciągle się powiększa. Kompleksowe wyposażenie sklepów dostarczyliśmy już wielu klientom.

 5. KARSEL SOGUTMA

  Turcja

  ÖZŞENOL Refrigeration wszedł na rynek chłodniczy w 1998 r. jako producent małych lodówek i ma siedzibę w Maltepe w Stambule. W lutym 2011 r. firma zmieniła nazwę na ÖZŞENOL, KARSEL COOLING İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Produkuje regały dla sklepów, piekarni, ciastkarni, delikatesów itp. oraz urządzenia chłodnicze.

 1. JAMP

  Polska

  JAMP to firma handlowo - produkcyjna z rodzimym kapitałem, na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyposażenia dla różnego typu sklepów i gastronomii. Nasze bogate doświadczenie w branży pozwala oferować naszym Klientom najlepsze rozwiązania, tak by ich lokale były funkcjonalne, o dużych walorach estetycznych. Dzięki własnej produkcji możemy dostosowywać nasze wyroby do standaryzacji panujących w poszczególnych sieciach handlowych. Wykonujemy także remodeling istniejących placówek handlowych. Zaprojektujemy wnętrze Twojego sklepu, wyposażymy je. Przygotujemy Twój sklep na miarę Twoich potrzeb, w zgodzie z Twoimi wymaganiami i preferencjami, a w razie potrzeby służymy wsparciem serwisowym.

 2. VITRINAS GÓMEZ

  Hiszpania

  Proponujemy szeroki wachlarz wystaw i podstawek dla każdego rodzaju budynków hotelowych oraz branży rolno-spożywczej, łączących różne materiały, kolory i motywy. Proponujemy również możliwość produkcji wystaw i podstawek na miarę. Witryny chłodnicze, ogrzewane, ścienne, lady, neutralne wystawy z kryształu płaskiego lub zaokrąglonego, seria Black, akcesoria.

 1. FREEZEPOINT LTD

  Polska

  Firma FREEZEPOINT LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, urządzenia i instalacje chłodnicze handlowe, lodówki dla handlu, i Lodówki wystawowe. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 2. MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA

  Portugalia

  Firma MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne, Urządzenia i wyposażenie dla supermarketów, regały do sklepów, i Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 3. D.I. TRIUMPH

  Grecja

  Firma D.I. TRIUMPH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach lodówki dla handlu, szafy chłodnicze do użytku handlowego, Szafa chłodnicza dla cukiernii i kawiarni, i lady chłodnicze dla sklepów, barów, restauracji. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 4. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Agregaty zamrażalnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Agregaty zamrażalnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Sivas, Turcja.

 5. GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN )

  Niemcy

  Firma GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN ), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Dötlingen, Niemcy.

 6. HOTEL-WERK

  Niemcy

  Firma HOTEL-WERK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w St. Georgen, Niemcy.

 7. HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH

  Niemcy

  Firma HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Weinbach, Niemcy.

 8. SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 1. GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH

  Niemcy

  Firma GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 2. CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE

  Niemcy

  Firma CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 3. WECO MIETSERVICE

  Niemcy

  Firma WECO MIETSERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Wörth, Niemcy.

 4. BANHOLZER AG

  Szwajcaria

  Firma BANHOLZER AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Deitingen, Szwajcaria.

 5. TASTVIN

  Francja

  Firma TASTVIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach sejf na wino, piwnice na wina dojrzewające, producent modulowanych regałów na wina, i szafy klimatyzowane do wina. Ma siedzibę w La Ciotat, Francja.

 6. FRIGOTEKNIKA GROUP

  Macedonia Północna

  Firma FRIGOTEKNIKA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Meble sklepowe, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Meble sklepowe, i Szafki-chłodziarki. Ma siedzibę w Zherovjane, Macedonia Północna.

 7. STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL

  Niemcy

  Firma STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 8. RA-VIT ZAGREB

  Chorwacja

  Firma RA-VIT ZAGREB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach witryny do przechowywania bułek w cieple, i witryny dla sklepów. Ma siedzibę w Lucko-Zagreb, Chorwacja.

 9. CLIMAVER

  Grecja

  Firma CLIMAVER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach gazy chłodnicze, lodówki dla handlu, gazy i płyny chłodnicze do urzadzeń i instalacji chłodniczych, i air conditioning systems. Ma siedzibę w Veria, Grecja.

 10. NOVUM (OVERSEAS) LTD

  Irlandia

  Firma NOVUM (OVERSEAS) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach szafa chłodnicza, freezers with lids, chest freezers, i Zamrażarki DO LODÓW. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo