• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble i witryny sklepowe chłodnicze

Wyniki dla

Meble i witryny sklepowe chłodnicze - Import eksport

 1. EVROMARKET

  Rosja

  Verified by europages badge

  «SE« Euromarket »jest producentem wyposażenia sklepów oraz gablot chłodniczych i witryn. Dział regałów, wyposażenia magazynów i witryn sklepowych produkuje całą gamę regałów sklepowych. Dzięki własnemu biuru projektów jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie lady sklepowe jako POS dla sklepów i supermarketów. Dział wyposażenia sklepów koncentruje się na produkcji lad kasowych, drewnianych gablot i stojaków podłogowych z płyt wiórowych. Dział chłodnictwa komercyjnego i oczyszczania powietrza zajmuje się produkcją zamrażarek i witryn chłodniczych. Od 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję oczyszczaczy powietrza. Produkujemy ponad 60 000 metrów bieżących regałów rocznie, dostarczając regały sklepowe i sprzęt chłodniczy na cały świat. Dysponujemy 4500 m2 powierzchni produkcyjnej oraz własnym działem projektowania sklepów. Naszą misją jest produkcja regałów i witryn chłodniczych, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów i maksymalizują efektywność ich powierzchni handlowych

  Witryna www Open In New icon
 2. HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN )

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. K. MAYER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BANHOLZER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 2. RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. HEFA KÜHLMÖBEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge
 5. REFRA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge
 1. KS-OKTJABR, JSC

  Rosja

  KS-OKTJABR jest wiodącym producentem urządzeń chłodniczych, systemów regałów do sprzedaży detalicznej i kas sklepowych w Rosji. Stosowanie najlepszych krajowych i importowanych komponentów i materiałów, światowej klasy urządzeń high-tech i dostępność wykwalifikowanych specjalistów zapewniają nam konkurencyjność wytworzonych produktów. Zagwarantowane certyfikaty zgodności Federacji Rosyjskiej, Euroazjatyckiej Unii Celnej i Unii Europejskiej potwierdzają wysoką jakość naszych wyrobów. Wysoki poziom urządzeń technologicznych wyprodukowanych we Włoszech, Niemczech, Finlandii, Republice Czeskiej i Stanach Zjednoczonych umożliwia nam wytwarzanie wysokiej jakości funkcjonalnych mebli komercyjnych na europejskim poziomie. Największe rosyjskie i globalne marki, takie jak Lenta, Auchan, Metro, Globus, X5 Retail Group, OK, Miratorg, Billa, KDV Group, Vkusville, BIGZZ (RB), HIPPO (RB), Euroopt (RB), PETIT FORESTIER (Francja), MIX MARKT (Niemcy), PENNY MARKET (Republika Czeska) i wiele innych tworzą listę naszych klientów.

 2. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Grecja

  Firma TROCHIDIS dostarcza sprzęt i urządzenia chłodnicze dla punktów handlowych i sklepów, takich jak piekarnie, ciastkarnie, stołówki, sklepy mięsne, bary i kawiarnie, supermarkety, fast foody, kwiaciarnie, sklepy rybne, restauracje, pizzerie. Od ponad 40 lat firma cieszy się zaufaniem znanych sklepów spożywczych i sieci cateringowych, dostarczając projektów pod klucz w dziedzinie sprzętu chłodniczego i wyposażenia sklepów, takiego jak: - Ekspozytor okrągły, - Ekspozytory bufetowe ze stali nierdzewnej, - Okrągłe ekspozytory ciastek, - Ekspozytory chłodzące, - Ekspozytory typu bemar, - Komory chłodnicze INOX, - Wyposażenie ze stali nierdzewnej dla laboratoriów mikrobiologicznych, Nasza główna działalność: - Sprzedaż wyposażenia dla punktów handlowych - Sprzedaż komór chłodniczych do użytku komercyjnego, - Sprzedaż ekspozytorów chłodzących, - Sprzedaż ekspozytorów typu bemar do użytku komercyjnego, - Sprzedaż gablot z ekspozytorami chłodzącymi dla piekarni, - Montaż sprzętu chłodniczego do użytku komercyjnego, - Obsługa posprzedażowa sprzętu chłodniczego i restauracyjnego, ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU 40 lat działalności w branży sprzętu chłodniczego do użytku komercyjnego Wyślij e-mail

 3. HYDRACOOLING

  Portugalia

  HYDRACOOLING projektuje, rozwija i produkuje witryny do składowania i wystawiania wyrobów do sprzedaży detalicznej, przede wszystkim do dystrybucji środków spożywczych, dla branży hotelarskiej, restauracyjnej wymagających szczególnych warunków konserwacji: meble chłodnicze, witryny, szafki ścienne, lady, îles i szafy chłodnicze, sprzęt i podstawy chłodzące. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne dzięki zoptymalizowanej strukturze kosztów. Wszyscy współpracownicy posiadają długie doświadczenie w branży, od zasad termodynamiki do inżynierii chłodniczej, od projektowania i dystrybucji spożywczej do architektury handlowej i sprzedaży tego typu sprzętu we wszystkich regionach świata. Proces rozwoju wyrobu odbywa się w 5 kluczowych etapach: Słuchanie klienta w celu poznania jego potrzeb; Modelowanie; Projektowanie; Optymalizacja stosunku objętość schłodzona/ zajmowana przestrzeń; Skuteczność energetyczna i wpływ środowiskowy.

 4. ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY "MERTON"

  Polska

  Zakład Handlowo Usługowy "Merton" jest firmą oferującą kompleksowe wyposażenie sklepów, hurtowni, marketów i gastronomii w sprzęt AGD. Chłodnictwo to właśnie to, na czym znamy się najlepiej. Zajmujemy się również sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych. Na rynku działamy od 1989 roku i ciągle powiększamy swoją ofertę handlową o nowe pozycje. Umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, duży wybór urządzeń, atrakcyjne ceny są powodem, że grono naszych Klientów ciągle się powiększa. Kompleksowe wyposażenie sklepów dostarczyliśmy już wielu klientom.

 5. JAMP

  Polska

  JAMP to firma handlowo - produkcyjna z rodzimym kapitałem, na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyposażenia dla różnego typu sklepów i gastronomii. Nasze bogate doświadczenie w branży pozwala oferować naszym Klientom najlepsze rozwiązania, tak by ich lokale były funkcjonalne, o dużych walorach estetycznych. Dzięki własnej produkcji możemy dostosowywać nasze wyroby do standaryzacji panujących w poszczególnych sieciach handlowych. Wykonujemy także remodeling istniejących placówek handlowych. Zaprojektujemy wnętrze Twojego sklepu, wyposażymy je. Przygotujemy Twój sklep na miarę Twoich potrzeb, w zgodzie z Twoimi wymaganiami i preferencjami, a w razie potrzeby służymy wsparciem serwisowym.

 6. KARSEL SOGUTMA

  Turcja

  ÖZŞENOL Refrigeration wszedł na rynek chłodniczy w 1998 r. jako producent małych lodówek i ma siedzibę w Maltepe w Stambule. W lutym 2011 r. firma zmieniła nazwę na ÖZŞENOL, KARSEL COOLING İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Produkuje regały dla sklepów, piekarni, ciastkarni, delikatesów itp. oraz urządzenia chłodnicze.

 7. VITRINAS GÓMEZ

  Hiszpania

  Proponujemy szeroki wachlarz wystaw i podstawek dla każdego rodzaju budynków hotelowych oraz branży rolno-spożywczej, łączących różne materiały, kolory i motywy. Proponujemy również możliwość produkcji wystaw i podstawek na miarę. Witryny chłodnicze, ogrzewane, ścienne, lady, neutralne wystawy z kryształu płaskiego lub zaokrąglonego, seria Black, akcesoria.

 8. FREEZEPOINT LTD

  Polska

 9. MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA

  Portugalia

 10. D.I. TRIUMPH

  Grecja

 1. GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH

  Niemcy

 2. SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH

  Niemcy

 3. HOTEL-WERK

  Niemcy

 4. CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE

  Niemcy

 5. WECO MIETSERVICE

  Niemcy

 6. TASTVIN

  Francja

 7. RA-VIT ZAGREB

  Chorwacja

 8. STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL

  Niemcy

 9. CLIMAVER

  Grecja

 10. WILHELM EBINGER METALLWAREN GMBH

  Niemcy