• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble i witryny sklepowe chłodnicze

Wyniki dla

Meble i witryny sklepowe chłodnicze - Import eksport

 1. W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK

  Niemcy

 2. K. MAYER GMBH

  Niemcy

 3. BANHOLZER AG

  Szwajcaria

 4. RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. HEFA KÜHLMÖBEL GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

 2. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Grecja

  Firma TROCHIDIS dostarcza sprzęt i urządzenia chłodnicze dla punktów handlowych i sklepów, takich jak piekarnie, ciastkarnie, stołówki, sklepy mięsne, bary i kawiarnie, supermarkety, fast foody, kwiaciarnie, sklepy rybne, restauracje, pizzerie. Od ponad 40 lat firma cieszy się zaufaniem znanych sklepów spożywczych i sieci cateringowych, dostarczając projektów pod klucz w dziedzinie sprzętu chłodniczego i wyposażenia sklepów, takiego jak: - Ekspozytor okrągły, - Ekspozytory bufetowe ze stali nierdzewnej, - Okrągłe ekspozytory ciastek, - Ekspozytory chłodzące, - Ekspozytory typu bemar, - Komory chłodnicze INOX, - Wyposażenie ze stali nierdzewnej dla laboratoriów mikrobiologicznych, Nasza główna działalność: - Sprzedaż wyposażenia dla punktów handlowych - Sprzedaż komór chłodniczych do użytku komercyjnego, - Sprzedaż ekspozytorów chłodzących, - Sprzedaż ekspozytorów typu bemar do użytku komercyjnego, - Sprzedaż gablot z ekspozytorami chłodzącymi dla piekarni, - Montaż sprzętu chłodniczego do użytku komercyjnego, - Obsługa posprzedażowa sprzętu chłodniczego i restauracyjnego, ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU 40 lat działalności w branży sprzętu chłodniczego do użytku komercyjnego Wyślij e-mail

 3. HYDRACOOLING

  Portugalia

  HYDRACOOLING projektuje, rozwija i produkuje witryny do składowania i wystawiania wyrobów do sprzedaży detalicznej, przede wszystkim do dystrybucji środków spożywczych, dla branży hotelarskiej, restauracyjnej wymagających szczególnych warunków konserwacji: meble chłodnicze, witryny, szafki ścienne, lady, îles i szafy chłodnicze, sprzęt i podstawy chłodzące. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne dzięki zoptymalizowanej strukturze kosztów. Wszyscy współpracownicy posiadają długie doświadczenie w branży, od zasad termodynamiki do inżynierii chłodniczej, od projektowania i dystrybucji spożywczej do architektury handlowej i sprzedaży tego typu sprzętu we wszystkich regionach świata. Proces rozwoju wyrobu odbywa się w 5 kluczowych etapach: Słuchanie klienta w celu poznania jego potrzeb; Modelowanie; Projektowanie; Optymalizacja stosunku objętość schłodzona/ zajmowana przestrzeń; Skuteczność energetyczna i wpływ środowiskowy.

 4. ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY "MERTON"

  Polska

  Zakład Handlowo Usługowy "Merton" jest firmą oferującą kompleksowe wyposażenie sklepów, hurtowni, marketów i gastronomii w sprzęt AGD. Chłodnictwo to właśnie to, na czym znamy się najlepiej. Zajmujemy się również sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych. Na rynku działamy od 1989 roku i ciągle powiększamy swoją ofertę handlową o nowe pozycje. Umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, duży wybór urządzeń, atrakcyjne ceny są powodem, że grono naszych Klientów ciągle się powiększa. Kompleksowe wyposażenie sklepów dostarczyliśmy już wielu klientom.

 5. JAMP

  Polska

  JAMP to firma handlowo - produkcyjna z rodzimym kapitałem, na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyposażenia dla różnego typu sklepów i gastronomii. Nasze bogate doświadczenie w branży pozwala oferować naszym Klientom najlepsze rozwiązania, tak by ich lokale były funkcjonalne, o dużych walorach estetycznych. Dzięki własnej produkcji możemy dostosowywać nasze wyroby do standaryzacji panujących w poszczególnych sieciach handlowych. Wykonujemy także remodeling istniejących placówek handlowych. Zaprojektujemy wnętrze Twojego sklepu, wyposażymy je. Przygotujemy Twój sklep na miarę Twoich potrzeb, w zgodzie z Twoimi wymaganiami i preferencjami, a w razie potrzeby służymy wsparciem serwisowym.

 1. KARSEL SOGUTMA

  Turcja

  ÖZŞENOL Refrigeration wszedł na rynek chłodniczy w 1998 r. jako producent małych lodówek i ma siedzibę w Maltepe w Stambule. W lutym 2011 r. firma zmieniła nazwę na ÖZŞENOL, KARSEL COOLING İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Produkuje regały dla sklepów, piekarni, ciastkarni, delikatesów itp. oraz urządzenia chłodnicze.

 2. VITRINAS GÓMEZ

  Hiszpania

  Proponujemy szeroki wachlarz wystaw i podstawek dla każdego rodzaju budynków hotelowych oraz branży rolno-spożywczej, łączących różne materiały, kolory i motywy. Proponujemy również możliwość produkcji wystaw i podstawek na miarę. Witryny chłodnicze, ogrzewane, ścienne, lady, neutralne wystawy z kryształu płaskiego lub zaokrąglonego, seria Black, akcesoria.

 1. MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA

  Portugalia

 2. FREEZEPOINT LTD

  Polska

 3. D.I. TRIUMPH

  Grecja

 4. GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN )

  Niemcy

 5. HOTEL-WERK

  Niemcy

 6. GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH

  Niemcy

 7. HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH

  Niemcy

 8. SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH

  Niemcy

 1. CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE

  Niemcy

 2. WECO MIETSERVICE

  Niemcy

 3. TASTVIN

  Francja

 4. RA-VIT ZAGREB

  Chorwacja

 5. STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL

  Niemcy

 6. CLIMAVER

  Grecja

 7. NOVUM (OVERSEAS) LTD

  Irlandia

 8. FEUER & EIS HÖLLER

  Niemcy

 9. WILHELM EBINGER METALLWAREN GMBH

  Niemcy

 10. VEGA GMBH

  Niemcy