• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble i ścianki działowe

Wyniki dla

Meble i ścianki działowe - Import eksport

 1. MULTIWAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MULTIWAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Großrudestedt, Niemcy.

 2. ASTORPLAST GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ASTORPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Jest również obecna w dziedzinach double-sided adhesives. Ma siedzibę w Ansfelden, Austria.

 3. BLS MOBILE TRENNWANDSYSTEME GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLS MOBILE TRENNWANDSYSTEME GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Wölfersheim, Niemcy.

 4. KARL GÜNTHER GMBH & CO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL GÜNTHER GMBH & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Glatten, Niemcy.

 5. MULTISPACE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MULTISPACE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Volketswil, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELEKTRON FURNITURE

  Polska

  Manufacturer of furniture for offices, hotels and restaurants. Production of coffee tables, tables, desks, metal beds, shelves, accessories. Our offer also includes industrial furniture made of high-quality materials; combination of powder coated metal profiles and glued oak wood. We produce thousands of pieces of furniture per month. Our production plant is located in Poland, in the Podkarpackie Province. We produce metal furniture components and then combine them with wooden components to obtain a high-quality product. We offer furniture for companies and retail consumers. Elektron Furniture exports furniture to markets all over Europe.

 2. VIA GUIDE GMBH

  Niemcy

  Firma VIA GUIDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 3. FRANNER HANDELSGESMBH LÄRMSCHUTZ

  Austria

  Firma FRANNER HANDELSGESMBH LÄRMSCHUTZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. GLI ARTIGIANI DEI F.LLI M.& S. CORDI

  Włochy

  Firma GLI ARTIGIANI DEI F.LLI M.& S. CORDI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krzesła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Stoły drewniane, Meble i ścianki działowe, Szafy, gablotki i kredensy, Stoły drewniane, Meble i ścianki działowe, i Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. EXPOSER MESSEBAU

  Niemcy

  Firma EXPOSER MESSEBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 1. REINER GMBH

  Austria

  Firma REINER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Hohenems, Austria.

 2. CONTRACT PROPERTY SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CONTRACT PROPERTY SERVICES LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Haynes, Zjednoczone Królestwo.

 1. SCHINDLER FALTWÄNDE®

  Niemcy

  Firma SCHINDLER FALTWÄNDE®, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble i ścianki działowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Wyposażenie meblowe banków, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble i ścianki działowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, i Wyposażenie meblowe banków. Ma siedzibę w Hainichen, Niemcy.

 2. LABEL4FRIENDS.DE LADENEINRICHTUNGEN

  Niemcy

  Firma LABEL4FRIENDS.DE LADENEINRICHTUNGEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sklepy - regały i stojaki sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i ścianki działowe, Store layout, dividers, Meble i ścianki działowe, i ścianki działowe ruchome. Ma siedzibę w Fehmarn, Niemcy.

 3. VITRAPOINT

  Belgia

  Firma VITRAPOINT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble projektowane, Meble przedpokojowe, garderoby, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble i ścianki działowe, Meble projektowane, Meble przedpokojowe, garderoby, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. SCHIEBETÜR MANUFAKTUR

  Niemcy

  Firma SCHIEBETÜR MANUFAKTUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Frechen, Niemcy.

 5. INTEREX PLUS S.R.O.

  Słowacja

  Firma INTEREX PLUS S.R.O., roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Meble i ścianki działowe, i Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Trencin, Słowacja.

 6. ABSOLUT INVEST SP Z O O

  Polska

  Firma ABSOLUT INVEST SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble i ścianki działowe, Meble biurowe, Meble i ścianki działowe, i Meble biurowe. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 7. HMM LTD - BEYLER DESIGN

  Bośnia i Hercegowina

  Firma HMM LTD - BEYLER DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Gradacac, Bośnia i Hercegowina.

 8. SA AGEM

  Francja

  Firma SA AGEM, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble i ścianki działowe, i Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Cherré, Francja.

 1. KENNETH BOUGHTON

  Zjednoczone Królestwo

 2. SIMPLEX SECTIONAL BOOKCASES

  Zjednoczone Królestwo

 3. FL-BUUR APS

  Dania

 4. CAGDAS BÖLME TEMIZLER MAKINE SAN. VE TIC AS

  Turcja

 5. MIM - INDUSTRIA DE MOBILIARIO INTERNACIONAL MACICO, LDA

  Portugalia

 6. DILUTECTOS-TECTOS FALSOS E DIVISORIAS, LDA.

  Portugalia

 7. ACA MOBLE S.L.

  Hiszpania

 8. BDA GLOBAL TRADING

  Turcja

  Verified by europages badge

  BDA GLOBAL TRADING oferuje ciągłe, niezawodne i lukratywne możliwości handlowe w dostawach i marketingu na całym świecie. Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe, specjalizujemy się w proponowaniu sprawnych rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw i marketingu, wzmacniających pozycje partnerów w różnych sektorach, celem optymalizacji zysków w skali globalnej. W BDA GLOBAL, mamy za zadanie ułatwianie różnorodnych możliwości handlowych w branżach budowlanej i lotniczej, włącznie z zaopatrzeniem w oparciu o projekt. Nasza rola wykracza poza ułatwianie prowadzenia handlu międzynarodowego; działamy jak katalizator wobec lokalnych firm, będących naszymi partnerami, otwierając globalne możliwości handlowe i pełniąc funkcję wyłącznych dostawców naszych światowych partnerów. Posiadając udokumentowane doświadczenie, stawiamy na profesjonalizm, materiały wysokiej jakości i niezachwiane wsparcie klienta w naszych wszystkich projektach. Uczciwość jest podstawą naszej filozofii biznesu. Dzięki wielu udanym projektom, zyskaliśmy opinię jednego z najrzetelniejszych przedsiębiorstw budowlanych w Turcji. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie i narzędzia, gwarantujemy efektywność, bez uszczerbku dla szczegółów tak, aby zapewnić dokładne wykonanie każdego aspektu. Na przestrzeni lat, nasze pomysły, technologia i dedykowane zespoły dały impuls wielu olbrzymim zmianom, pełniąc rolę transformacyjnych punktów zwrotnych, które na nowo ukształtowały życie, przemysł i społeczeństwo. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej!

 9. RE:QUIET

  Polska

  Verified by europages badge

  Re: Quiet dostarcza rozwiązania i materiały dźwiękochłonne, systemy i meble, które zmienią Twoje biuro w wygodne miejsce. Nowa kultura korporacyjna dąży do wydajności, która nie ma nic wspólnego z pośpiechem i zgiełkiem. Naszym zadaniem jest przywrócenie ludziom radości z codziennej pracy i umożliwienie im zwiększenia wydajności dzięki redukcji stresu. Naszym narzędziem są materiały akustyczne i wykonane z nich konstrukcje oraz wygodne meble. Akustyczne panele ścienne, przegrody sufitowe z filcu pet, dźwiękochłonne panele sufitowe sprawią, że Twoja sala konferencyjna lub sala narad będzie bardziej komfortowa. Dźwiękochłonne, mobilne ścianki działowe lub przegrody biurkowe oraz akustyczne ekrany biurkowe do biurowych przestrzeni otwartych typu open space zwiększą poczucie bezpieczeństwa i prywatności pracowników, zmniejszą poziom pogłosu i pomogą pozbyć się echa. Hałas w biurza znika, poziom stresu w tle spada, a dzięki wiszącym lub podwieszonym płytom akustycznym lub ściankom działowym można znów produktywnie pracować. Aby zapewnić przytulną i komfortową atmosferę, oferujemy różnorodne lampy akustyczne, które nie tylko służą do oświetlenia, ale także pochłaniają fale dźwiękowe. Możemy wykonać obliczenia inżynieryjne i projekty akustyczne dla wnętrz komercyjnych. Do wdrażania rozwiązań akustycznych używamy filcu PET z plastikowych butelek z recyklingu. Hipoalergiczne, nietoksyczne i łatwe w czyszczeniu - to najlepsze rozwiązanie dla przestrzeni publicznych i prywatnych. Ważne jest dla nas, aby używać materiałów pochodzących z recyklingu - jest to nasz wkład w zmniejszanie ilości odpadów na naszej planecie.

 10. USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PAWEŁ SIEŃKOWSKI

  Polska

  Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług remontowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu remontów mieszkań i domów oraz produkcji mebli na zamówienie. Klientom firmy oferujemy meble kuchenne, pokojowe i biurowe w konkurencyjnej cenie, wykonane zgodnie z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami! Zajmujemy się także układaniem glazury i terakoty, wykonawstwem posadzek oraz izolacji. Ponadto montujemy kominki, instalacje hydrauliczne i elektryczne. Oferta prac remontowych: remonty mieszkań, domów i biur, remonty kuchni, łazienki, pokoi, wykończenia wnętrz, meble na wymiar: meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, biurowe, produkcja mebli: garderoby, szafy wnękowe, remont poddaszy, adaptacje poddaszy, wylewki, posadzki, hydroizolacje, uszczelnianie tarasów i piwnic, malowanie ścian i sufitów, układanie glazury, terakoty, płytek podłogowych, paneli, montaż drzwi i okien, montaż kominków z wkładami, ścianki działowe, sufity podwieszane z płyt g-k, ocieplenia poddaszy, docieplanie budynków.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo