• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble dla laboratoriów

Wyniki dla

Meble dla laboratoriów - Import eksport

 1. TRITEC GES. FÜR LABORTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH

  Niemcy

  Technika chłodnicza i klimatyzacyjna to nasza specjalność! W zakresie energooszczędnych produktów ze wszystkich obszarów techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zawsze odpowiadają aktualnemu stanowi techniki, my w tritec® jesteśmy właściwym partnerem. Zaopatrujemy specjalistyczne laboratoria w technikę chłodniczą i klimatyzacyjną dostosowaną do potrzeb przemysłu i niewymagającą konserwacji. Obok doskonałej jakości, nasz bogaty asortyment charakteryzuje się różnorodnością modeli. Różnią się one wielkością i pojemnością, dzięki czemu każde laboratorium może znaleźć idealną chłodziarkę laboratoryjną lub chłodziarkę do leków, która spełni jego specyficzne wymagania. Wraz z naszym doświadczonym i kompetentnym zespołem mogą także Państwo opracować specjalną konstrukcję, tak aby sprzęt laboratoryjny wykonany na zamówienie dokładnie odpowiadał Państwa życzeniom i potrzebom. Naszą specjalnością jest sprzęt i urządzenia dla laboratoriów o profilu medycznym, przemysłowym i chemicznym, a także dla uniwersytetów, uczelni technicznych i innych instytucji edukacyjnych.

 2. METZMEDIC GMBH

  Niemcy

  Jako firma rodzinna kierujemy się filozofią, której celem jest długoterminowe partnerstwo z naszymi klientami. Dzięki naszemu szczególnie dużemu zaangażowaniu, dzięki połączeniu naszych produktów z odpowiednim oprogramowaniem i naszej elastyczności – która jest podstawą naszej własnej produkcji – możemy z łatwością kompensować wahania ekonomiczne i jesteśmy do dyspozycji naszych klientów jako niezawodny partner. MetzMedic dostarcza systemy zaopatrzenia szpitali o najwyższej i sprawdzonej jakości. Począwszy od wstępnej dyskusji, poprzez planowanie projektu, aż po ustanowienie pełnego procesu zaopatrzenia logistycznego, otrzymujesz kompletny wewnętrzny system zaopatrzenia z jednego źródła. W razie potrzeby chętnie przygotujemy szczegółową analizę kosztów i korzyści oraz koncepcję optymalizacji wewnętrznych procesów logistycznych. Planujemy nowe modułowe systemy dostaw i uruchamiamy je za Ciebie.

 3. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 4. LAT - LABOR- UND ANALYSEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  LAT - Labor- und Analysen-Technik GmbH jest rodzinną hurtownią laboratoryjną z około 50-letnim doświadczeniem. Jako profesjonalny dostawca kompletnego wyposażenia laboratoryjnego, sprzedajemy wysokiej jakości produkty wszystkich znanych producentów. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie obszary produktowe, takie jak sprzęt laboratoryjny, materiały eksploatacyjne do laboratoriów, meble laboratoryjne, chemikalia, materiały medyczne, materiały dydaktyczne i wiele innych. Dzięki własnej dmuchalni szkła możemy produkować aparaturę szklaną dla laboratoriów zgodnie z wymaganiami klienta (np. według DIN, ISO, VDI, DEV lub według Państwa wzoru). Ofertę uzupełnia fachowa usługa naprawy szyb. Posiadamy również własny warsztat z wykwalifikowanymi technikami. Oferujemy konserwację i naprawy wszelkiego rodzaju oraz dostarczamy wszystkie niezbędne części zamienne. Nasza koncepcja napraw i konserwacji uwzględnia wszystkie wytyczne wynikające z przepisów prawa. LAT GmbH - wszystko z jednej ręki!

 5. METAGRO EDELSTAHLTECHNIK AG

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUNI ITALIANA SPA

  Włochy

 2. GEBR. LIEBISCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. RATIOTEC PRÜFSYSTEME GMBH

  Niemcy

 4. WOHLKING LABOREINRICHTUNG UND -PLANUNG

  Niemcy

 5. MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Produkcja firmy MEDIS Medical Technology GmbH obejmuje szeroką gamę wyrobów. Firma specjalizuje się również w projektowaniu i wyposażaniu instytutów anatomicznych i patologicznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek wiele produktów przyszłościowych - zawsze z myślą o wyrobach najwyższej jakości. Tak zw. system PABH (Patologia Anatomia Manipulacja ciałami - System), w którym organizm nie musi już być przenoszony ręcznie, został stworzony przez Medis w celu zapewnienia ergonomii codziennej pracy. Program autopsji, sekcji i obdukcji oraz przygotowania zwierząt a także ekstrakcja kości, maszyny do maceracji kości do celów anatomicznych, prac przygotowawczych dla muzeów i technologii kryminalnej to najnowsze osiągnięcia firmy. a także chętnie służymy pomocą w dziedzinie konstrukcji specjalnych.

 1. PHUP LABDUD

  Polska

  Firma Labdud jest producentem dygestorium i mebli laboratoryjnych. Dygestoria laboratoryjne służą są do ochrony osób wykonujących w komorze prace badawcze z substancjami chemicznymi szkodliwymi i toksycznymi. W ofercie posiadamy dygestoria laboratoryjne laminowane i metalowe bez użycia materiałów drewnopochodnych, dygestoria Ex do pracy z substancjami lotnymi wybuchowymi. Do laboratoriów o dużych powierzchniach dygestoria dwukomorowe, natomiast do niewielkich pomieszczeń laboratoryjnych dygestorium nastołowe bez dolnej szafki - ustawiane na blacie stołu. W zależności od potrzeb dygestorium może mieć komorę pełną lub z przeszklonymi bokami. Wykonujemy także meble laboratoryjne: stoły laboratoryjne przyścienne i wyspowe, stanowiska do mycia, szafy laboratoryjne na sprzęt, szafy na odczynniki chemiczne laminowane oraz metalowe, stoły wagowe antywibracyjne, stoły pod aparaturę laboratoryjną. Posiadamy również bogatą ofertę dla szkolnych pracowni chemicznych i fizycznych. Produkujemy dygestoria szkolne z komorą przeszkloną ułatwiające uczniom obserwację doświadczeń, meble szkolne - stoły dla uczniów, stoły demonstracyjne dla nauczycieli do ćwiczeń i doświadczeń dydaktycznych. Zapewniamy transport, montaż i serwis. Zapraszamy do kontaktu. Nasi profesjonalni doradcy udzielą wszelkich informacji na temat naszych produktów.

 2. MONOLAB LABORATUVAR ÇÖZÜMLERI

  Turcja

 1. STAHLMED LABORATORY SYSTEMS

  Turcja

 2. HIGH IDENTITY BUILDINGS

  Hiszpania

 3. BUDDEBERG GMBH

  Niemcy

 4. ELMAR MOBILYA DEKORASYON SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 5. BUDDEBERG GMBH

  Niemcy

 6. DERPA

  Belgia

 7. TURA CELIK BURO MOB VE INS SAN TIC LTD STI

  Turcja

 8. MONTAJES M3 MONTADORES SL

  Hiszpania

 1. MATÉRIEL LABORATOIRE TUNISIE

  Francja

 2. ENLAB INDUSTRIAL LABORATORY SYSTEMS AND EQUIPMENT

  Turcja

 3. FREEON - APOLLO D.O.O.

  Słowenia

 4. GEPROPLUS 2006 SL

  Hiszpania

 5. RMF PHARMASYSTEM GMBH

  Niemcy

 6. POTTEAU LABO

  Belgia

 7. ALEPH S.R.L.

  Włochy

 8. NEOCHROM

  Ukraina

 9. ARQSTYLE

  Meksyk

 10. PROFIL NÁBYTEK,A.S.

  Republika Czeska