• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble dla laboratoriów

Wyniki dla

Meble dla laboratoriów - Import eksport

 1. GEBR. RETTBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Dzięki know-how naszych pracowników i ponad 50-letniemu doświadczeniu w produkcji szklanego sprzętu stawiamy na sprawdzoną jakość, kompleksową obsługę i innowacyjne rozwiązania problemów. Jako dostawca usług w dziedzinie chemii i nauki oferujemy naszym klientom pełną gamę sprzętu laboratoryjnego, techniki laboratoryjnej i wyrobów szklanych laboratoryjnych. Nasz asortyment obejmuje ponad 150.000 artykułów renomowanych producentów i dealerów laboratoryjnych. Od 1958 r. specjalistyczne laboratorium aparatury szklanej przetwarza np. szkło borokrzemianowe 3.3, na laboratoryjne wyroby szklane dla przemysłu i instytucji naukowych. Produkty indywidualne i produkcja seryjna, według rysunków, szkiców i modeli. Nasi pracownicy specjalizują się w produkcji według specyfikacji klienta. A pracownicy działu sprzedaży chętnie poinformują Państwa o licznych obszarach zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 2. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

  Witryna www Open In New icon
 3. TRITEC GES. FÜR LABORTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technika chłodnicza i klimatyzacyjna to nasza specjalność! W zakresie energooszczędnych produktów ze wszystkich obszarów techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zawsze odpowiadają aktualnemu stanowi techniki, my w tritec® jesteśmy właściwym partnerem. Zaopatrujemy specjalistyczne laboratoria w technikę chłodniczą i klimatyzacyjną dostosowaną do potrzeb przemysłu i niewymagającą konserwacji. Obok doskonałej jakości, nasz bogaty asortyment charakteryzuje się różnorodnością modeli. Różnią się one wielkością i pojemnością, dzięki czemu każde laboratorium może znaleźć idealną chłodziarkę laboratoryjną lub chłodziarkę do leków, która spełni jego specyficzne wymagania. Wraz z naszym doświadczonym i kompetentnym zespołem mogą także Państwo opracować specjalną konstrukcję, tak aby sprzęt laboratoryjny wykonany na zamówienie dokładnie odpowiadał Państwa życzeniom i potrzebom. Naszą specjalnością jest sprzęt i urządzenia dla laboratoriów o profilu medycznym, przemysłowym i chemicznym, a także dla uniwersytetów, uczelni technicznych i innych instytucji edukacyjnych.

  Witryna www Open In New icon
 4. METZMEDIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma rodzinna kierujemy się filozofią, której celem jest długoterminowe partnerstwo z naszymi klientami. Dzięki naszemu szczególnie dużemu zaangażowaniu, dzięki połączeniu naszych produktów z odpowiednim oprogramowaniem i naszej elastyczności – która jest podstawą naszej własnej produkcji – możemy z łatwością kompensować wahania ekonomiczne i jesteśmy do dyspozycji naszych klientów jako niezawodny partner. MetzMedic dostarcza systemy zaopatrzenia szpitali o najwyższej i sprawdzonej jakości. Począwszy od wstępnej dyskusji, poprzez planowanie projektu, aż po ustanowienie pełnego procesu zaopatrzenia logistycznego, otrzymujesz kompletny wewnętrzny system zaopatrzenia z jednego źródła. W razie potrzeby chętnie przygotujemy szczegółową analizę kosztów i korzyści oraz koncepcję optymalizacji wewnętrznych procesów logistycznych. Planujemy nowe modułowe systemy dostaw i uruchamiamy je za Ciebie.

  Witryna www Open In New icon
 5. LAT - LABOR- UND ANALYSEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LAT - Labor- und Analysen-Technik GmbH jest rodzinną hurtownią laboratoryjną z około 50-letnim doświadczeniem. Jako profesjonalny dostawca kompletnego wyposażenia laboratoryjnego, sprzedajemy wysokiej jakości produkty wszystkich znanych producentów. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie obszary produktowe, takie jak sprzęt laboratoryjny, materiały eksploatacyjne do laboratoriów, meble laboratoryjne, chemikalia, materiały medyczne, materiały dydaktyczne i wiele innych. Dzięki własnej dmuchalni szkła możemy produkować aparaturę szklaną dla laboratoriów zgodnie z wymaganiami klienta (np. według DIN, ISO, VDI, DEV lub według Państwa wzoru). Ofertę uzupełnia fachowa usługa naprawy szyb. Posiadamy również własny warsztat z wykwalifikowanymi technikami. Oferujemy konserwację i naprawy wszelkiego rodzaju oraz dostarczamy wszystkie niezbędne części zamienne. Nasza koncepcja napraw i konserwacji uwzględnia wszystkie wytyczne wynikające z przepisów prawa. LAT GmbH - wszystko z jednej ręki!

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BUDDEBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. METAGRO EDELSTAHLTECHNIK AG

  Austria

  Verified by europages badge
 3. HUNI ITALIANA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. GEBR. LIEBISCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. WOHLKING LABOREINRICHTUNG UND -PLANUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Produkcja firmy MEDIS Medical Technology GmbH obejmuje szeroką gamę wyrobów. Firma specjalizuje się również w projektowaniu i wyposażaniu instytutów anatomicznych i patologicznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek wiele produktów przyszłościowych - zawsze z myślą o wyrobach najwyższej jakości. Tak zw. system PABH (Patologia Anatomia Manipulacja ciałami - System), w którym organizm nie musi już być przenoszony ręcznie, został stworzony przez Medis w celu zapewnienia ergonomii codziennej pracy. Program autopsji, sekcji i obdukcji oraz przygotowania zwierząt a także ekstrakcja kości, maszyny do maceracji kości do celów anatomicznych, prac przygotowawczych dla muzeów i technologii kryminalnej to najnowsze osiągnięcia firmy. a także chętnie służymy pomocą w dziedzinie konstrukcji specjalnych.

 2. PHUP LABDUD

  Polska

  Firma Labdud jest producentem dygestorium i mebli laboratoryjnych. Dygestoria laboratoryjne służą są do ochrony osób wykonujących w komorze prace badawcze z substancjami chemicznymi szkodliwymi i toksycznymi. W ofercie posiadamy dygestoria laboratoryjne laminowane i metalowe bez użycia materiałów drewnopochodnych, dygestoria Ex do pracy z substancjami lotnymi wybuchowymi. Do laboratoriów o dużych powierzchniach dygestoria dwukomorowe, natomiast do niewielkich pomieszczeń laboratoryjnych dygestorium nastołowe bez dolnej szafki - ustawiane na blacie stołu. W zależności od potrzeb dygestorium może mieć komorę pełną lub z przeszklonymi bokami. Wykonujemy także meble laboratoryjne: stoły laboratoryjne przyścienne i wyspowe, stanowiska do mycia, szafy laboratoryjne na sprzęt, szafy na odczynniki chemiczne laminowane oraz metalowe, stoły wagowe antywibracyjne, stoły pod aparaturę laboratoryjną. Posiadamy również bogatą ofertę dla szkolnych pracowni chemicznych i fizycznych. Produkujemy dygestoria szkolne z komorą przeszkloną ułatwiające uczniom obserwację doświadczeń, meble szkolne - stoły dla uczniów, stoły demonstracyjne dla nauczycieli do ćwiczeń i doświadczeń dydaktycznych. Zapewniamy transport, montaż i serwis. Zapraszamy do kontaktu. Nasi profesjonalni doradcy udzielą wszelkich informacji na temat naszych produktów.

 3. GEFESD LTD

  Rosja

  Od ponad 15 lat firma produkcyjna GEFESD jest rosyjskim liderem na rynku produkcji mebli przemysłowym. Stoły robocze GEFESD są dostępne zarówno w klasycznych wersjach przemysłowych, jak i antystatycznych. Nasza firma opracowała i zrealizowała ponad 2000 złożonych projektów wyposażenia instalacji produkcyjnych w meble przemysłowe. Wiele firm z branży obronnej, radiotechnicznej, nuklearnej i lotniczej, a także uniwersytetów i instytutów badawczych od wielu lat jest wyposażonych w meble GEFESD.

 4. HIGH IDENTITY BUILDINGS

  Hiszpania

 5. STAHLMED LABORATORY SYSTEMS

  Turcja

 6. MONOLAB LABORATUVAR ÇÖZÜMLERI

  Turcja

 7. ELMAR MOBILYA DEKORASYON SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 8. BUDDEBERG GMBH

  Niemcy

 9. DERPA

  Belgia

 10. TURA CELIK BURO MOB VE INS SAN TIC LTD STI

  Turcja

 1. MONTAJES M3 MONTADORES SL

  Hiszpania

 2. FREEON - APOLLO D.O.O.

  Słowenia

 3. ENLAB INDUSTRIAL LABORATORY SYSTEMS AND EQUIPMENT

  Turcja

 4. RMF PHARMASYSTEM GMBH

  Niemcy

 5. NEOCHROM

  Ukraina

 6. MATÉRIEL LABORATOIRE TUNISIE

  Francja

 7. GEPROPLUS 2006 SL

  Hiszpania

 8. ALEPH S.R.L.

  Włochy

 9. KONSTANTINA GLAMPEDAKI

  Grecja

 10. ARQSTYLE

  Meksyk