• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble dla laboratoriów

Wyniki dla

Meble dla laboratoriów - Import eksport

 1. LAT - LABOR- UND ANALYSEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LAT - Labor- und Analysen-Technik GmbH jest rodzinną hurtownią laboratoryjną z około 50-letnim doświadczeniem. Jako profesjonalny dostawca kompletnego wyposażenia laboratoryjnego, sprzedajemy wysokiej jakości produkty wszystkich znanych producentów. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie obszary produktowe, takie jak sprzęt laboratoryjny, materiały eksploatacyjne do laboratoriów, meble laboratoryjne, chemikalia, materiały medyczne, materiały dydaktyczne i wiele innych. Dzięki własnej dmuchalni szkła możemy produkować aparaturę szklaną dla laboratoriów zgodnie z wymaganiami klienta (np. według DIN, ISO, VDI, DEV lub według Państwa wzoru). Ofertę uzupełnia fachowa usługa naprawy szyb. Posiadamy również własny warsztat z wykwalifikowanymi technikami. Oferujemy konserwację i naprawy wszelkiego rodzaju oraz dostarczamy wszystkie niezbędne części zamienne. Nasza koncepcja napraw i konserwacji uwzględnia wszystkie wytyczne wynikające z przepisów prawa. LAT GmbH - wszystko z jednej ręki!

 2. METZMEDIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma rodzinna kierujemy się filozofią, której celem jest długoterminowe partnerstwo z naszymi klientami. Dzięki naszemu szczególnie dużemu zaangażowaniu, dzięki połączeniu naszych produktów z odpowiednim oprogramowaniem i naszej elastyczności – która jest podstawą naszej własnej produkcji – możemy z łatwością kompensować wahania ekonomiczne i jesteśmy do dyspozycji naszych klientów jako niezawodny partner. MetzMedic dostarcza systemy zaopatrzenia szpitali o najwyższej i sprawdzonej jakości. Począwszy od wstępnej dyskusji, poprzez planowanie projektu, aż po ustanowienie pełnego procesu zaopatrzenia logistycznego, otrzymujesz kompletny wewnętrzny system zaopatrzenia z jednego źródła. W razie potrzeby chętnie przygotujemy szczegółową analizę kosztów i korzyści oraz koncepcję optymalizacji wewnętrznych procesów logistycznych. Planujemy nowe modułowe systemy dostaw i uruchamiamy je za Ciebie.

 3. TRITEC GES. FÜR LABORTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technika chłodnicza i klimatyzacyjna to nasza specjalność! W zakresie energooszczędnych produktów ze wszystkich obszarów techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zawsze odpowiadają aktualnemu stanowi techniki, my w tritec® jesteśmy właściwym partnerem. Zaopatrujemy specjalistyczne laboratoria w technikę chłodniczą i klimatyzacyjną dostosowaną do potrzeb przemysłu i niewymagającą konserwacji. Obok doskonałej jakości, nasz bogaty asortyment charakteryzuje się różnorodnością modeli. Różnią się one wielkością i pojemnością, dzięki czemu każde laboratorium może znaleźć idealną chłodziarkę laboratoryjną lub chłodziarkę do leków, która spełni jego specyficzne wymagania. Wraz z naszym doświadczonym i kompetentnym zespołem mogą także Państwo opracować specjalną konstrukcję, tak aby sprzęt laboratoryjny wykonany na zamówienie dokładnie odpowiadał Państwa życzeniom i potrzebom. Naszą specjalnością jest sprzęt i urządzenia dla laboratoriów o profilu medycznym, przemysłowym i chemicznym, a także dla uniwersytetów, uczelni technicznych i innych instytucji edukacyjnych.

 4. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 5. ILK IHRACAT AS.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ILK IHRACAT AS specjalizuje się we wspólnych działaniach marketingowych w tureckim przemyśle metalowym. Oferujemy prawie wszystkie rodzaje materiałów metalowych, usługi z zakresu obróbki i produkty. Świadczymy usługi z zakresu obróbki metali, takie jak cięcie laserowe, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, produkcja kół zębatych, gięcie CNC, obróbka skrawaniem, projektowanie mebli. Obrabiamy niemal każdy rodzaj metalu, w szczególności stal węglową, stal nierdzewną lub aluminium. Oferujemy również szeroką gamę produktów, takich jak części metalowe, rury, profile, okucia meblowe itp. Naszą misją jest wypełnienie luki między firmami używającymi produktów metalowych na całym świecie a tureckimi producentami. Jeśli szukają Państwo niezawodnych producentów wysokiej jakości produktów metalowych w perspektywie długoterminowej, ILK IHRACAT AS jest właściwym wyborem! Nasza marka zaopatrzeniowa Steeling.net jest najkrótszą drogą dotarcia do producentów produktów metalowych i usług; umożliwia zakup wszystkich produktów i usług w jednym miejscu. Jeśli produkt metalowy nie jest jeszcze dostępny na Steeling.net, szukamy najlepszego producenta i wkrótce go dodamy! ILK IHRACAT AS to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Państwa potrzeby w zakresie obróbki metali! Pomagamy znaleźć odpowiedniego producenta i zapewniamy zadowolenie klientów. Pomagamy tureckim MŚP stać się eksporterami i bezpłatnie przeprowadzamy audyty w ich imieniu. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUNI ITALIANA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HUNI ITALIANA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach regały przemysłowe, metallic boxes, meble z szufladami, i meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Colzate, Włochy.

 2. METAGRO EDELSTAHLTECHNIK AG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma METAGRO EDELSTAHLTECHNIK AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Hainfeld, Austria.

 3. GEBR. LIEBISCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. LIEBISCH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 4. WOHLKING LABOREINRICHTUNG UND -PLANUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOHLKING LABOREINRICHTUNG UND -PLANUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 5. MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Produkcja firmy MEDIS Medical Technology GmbH obejmuje szeroką gamę wyrobów. Firma specjalizuje się również w projektowaniu i wyposażaniu instytutów anatomicznych i patologicznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek wiele produktów przyszłościowych - zawsze z myślą o wyrobach najwyższej jakości. Tak zw. system PABH (Patologia Anatomia Manipulacja ciałami - System), w którym organizm nie musi już być przenoszony ręcznie, został stworzony przez Medis w celu zapewnienia ergonomii codziennej pracy. Program autopsji, sekcji i obdukcji oraz przygotowania zwierząt a także ekstrakcja kości, maszyny do maceracji kości do celów anatomicznych, prac przygotowawczych dla muzeów i technologii kryminalnej to najnowsze osiągnięcia firmy. a także chętnie służymy pomocą w dziedzinie konstrukcji specjalnych.

 1. PHUP LABDUD

  Polska

  Firma Labdud jest producentem dygestorium i mebli laboratoryjnych. Dygestoria laboratoryjne służą są do ochrony osób wykonujących w komorze prace badawcze z substancjami chemicznymi szkodliwymi i toksycznymi. W ofercie posiadamy dygestoria laboratoryjne laminowane i metalowe bez użycia materiałów drewnopochodnych, dygestoria Ex do pracy z substancjami lotnymi wybuchowymi. Do laboratoriów o dużych powierzchniach dygestoria dwukomorowe, natomiast do niewielkich pomieszczeń laboratoryjnych dygestorium nastołowe bez dolnej szafki - ustawiane na blacie stołu. W zależności od potrzeb dygestorium może mieć komorę pełną lub z przeszklonymi bokami. Wykonujemy także meble laboratoryjne: stoły laboratoryjne przyścienne i wyspowe, stanowiska do mycia, szafy laboratoryjne na sprzęt, szafy na odczynniki chemiczne laminowane oraz metalowe, stoły wagowe antywibracyjne, stoły pod aparaturę laboratoryjną. Posiadamy również bogatą ofertę dla szkolnych pracowni chemicznych i fizycznych. Produkujemy dygestoria szkolne z komorą przeszkloną ułatwiające uczniom obserwację doświadczeń, meble szkolne - stoły dla uczniów, stoły demonstracyjne dla nauczycieli do ćwiczeń i doświadczeń dydaktycznych. Zapewniamy transport, montaż i serwis. Zapraszamy do kontaktu. Nasi profesjonalni doradcy udzielą wszelkich informacji na temat naszych produktów.

 2. DCD HABITAT SP. Z O.O.

  Polska

  Własna, doskonalona latami technologia produkcji, doskonała jakość, niezawodność i najwyższy poziom obsługi – to wszystko główne cechy naszej firmy. Czołowy producent mebli laboratoryjnych DCD Habitat oferuje Państwu bezkonkurencyjny sprzęt do placówek badawczych różnego typu, zawsze mając na uwadze przede wszystkim wymagania klienta. Nasze dygestoria, stoły wagowe, szafki i wszelkie inne meble do laboratorium zostaną dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, z dbałością o najmniejsze detale – 90% komponentów stosowanych w produkcji tworzymy sami, co pozwala nam nie tylko na niespotykany nigdzie indziej nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji, a przede wszystkim na idealne dobranie elementów do zamówienia. Stuprocentowy profesjonalizm naszej oferty potwierdza szereg certyfikatów jakości, jak również grono zadowolonych klientów – nasze produkty w swoich laboratoriach posiada ponad połowa polskich uniwersytetów, jak również jedne z największych marek polskich i ogólnoświatowych.

 1. DCD LAB SP. Z O.O.

  Polska

  Czołowy producent mebli laboratoryjnych DCD LAB oferuje Państwu bezkonkurencyjny sprzęt do placówek badawczych różnego typu, zawsze mając na uwadze przede wszystkim wymagania klienta. Nasza firma charakteryzuje się doskonałą, wypracowaną przez lata działalności, techniką, najwyższą jakością usług, niezawodnością oferowanych produktów oraz najwyższym poziomem obsługi.

 2. HIGH IDENTITY BUILDINGS

  Hiszpania

  Firma HIGH IDENTITY BUILDINGS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Ondarroa, Hiszpania.

 3. MONOLAB LABORATUVAR ÇÖZÜMLERI

  Turcja

  Firma MONOLAB LABORATUVAR ÇÖZÜMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Jest również obecna w dziedzinach laboratorium analityczno-badawcze, roczniki, meble dla laboratoriów naukowych, i aparatura do analiz laboratoryjnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. STAHLMED LABORATORY SYSTEMS

  Turcja

  Firma STAHLMED LABORATORY SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Istanbul, Turkey, Turcja.

 5. ELMAR MOBILYA DEKORASYON SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma ELMAR MOBILYA DEKORASYON SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble domowe. Jest również obecna w dziedzinach meble dla laboratoriów, modular kitchens, niski stolik pod telewizor, i meble drewniane. Ma siedzibę w Istanbui, Turcja.

 6. BUDDEBERG GMBH

  Niemcy

  Firma BUDDEBERG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 7. BUDDEBERG GMBH

  Niemcy

  Firma BUDDEBERG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, Instytuty i laboratoria naukowe, Chemia - wyroby laboratoryjne, Meble dla laboratoriów, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, Instytuty i laboratoria naukowe, Chemia - wyroby laboratoryjne, i Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 8. DERPA

  Belgia

  Firma DERPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach meble dla laboratoriów, szafa, blaty robocze dla laboratoriów, i urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 1. TURA CELIK BURO MOB VE INS SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma TURA CELIK BURO MOB VE INS SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Jest również obecna w dziedzinach meble i fotele biurowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MONTAJES M3 MONTADORES SL

  Hiszpania

  Firma MONTAJES M3 MONTADORES SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble techniczne. Jest również obecna w dziedzinach Meble dla laboratoriów, Meble dla laboratoriów, Montaż mebli, i commercial installations. Ma siedzibę w Alfafar, Hiszpania.

 3. LABORSHOP24 GMBH

  Niemcy

  Firma LABORSHOP24 GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy i instrumenty naukowe, Meble dla laboratoriów, Przyrządy i instrumenty naukowe, akcesoria szklane do laboratoriów, Meble dla laboratoriów, i urządzenia do laboratoriów pharmaceutycznych. Ma siedzibę w Groß Zimmern, Niemcy.

 4. GEPROPLUS 2006 SL

  Hiszpania

  Firma GEPROPLUS 2006 SL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Jest również obecna w dziedzinach fume scrubbers. Ma siedzibę w Meco, Hiszpania.

 5. PROFIL NÁBYTEK,A.S.

  Republika Czeska

  Firma PROFIL NÁBYTEK,A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Meble - design, Meble dla laboratoriów, Architektoniczne biura projektów, Meble biurowe, Meble - design, Meble dla laboratoriów, i Architektoniczne biura projektów. Ma siedzibę w Humpolec, Republika Czeska.

 6. ARQSTYLE

  Meksyk

  Firma ARQSTYLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Benito Juarez, Meksyk.

 7. FREEON - APOLLO D.O.O.

  Słowenia

  Firma FREEON - APOLLO D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki dziecięce głębokie i spacerowe. Jest również obecna w dziedzinach meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Ptuj, Słowenia.

 8. RMF PHARMASYSTEM GMBH

  Niemcy

  Firma RMF PHARMASYSTEM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Bad Münstereifel, Niemcy.

 9. DETRA SYSTEM A/S

  Dania

  Firma DETRA SYSTEM A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Jest również obecna w dziedzinach Systemy regałów półkowych. Ma siedzibę w Roedovre, Dania.

 10. ALEPH S.R.L.

  Włochy

  Firma ALEPH S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble dla laboratoriów. Jest również obecna w dziedzinach wyciągi chemiczne, szafy bezpieczeństwa na płyny łatwopalne, i szafy inkubacyjne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo