• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble biurowe

Wyniki dla

Meble biurowe - Import eksport

 1. A.B.C. WORLDWIDE GMBH

  Niemcy

  Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wyposażania obiektów oraz szeroką ofertę produktów, zapraszamy do rozgoszczenia się na naszych meblach do siedzenia dla hoteli i gastronomii. W ofercie można znaleźć krzesła do sztaplowania, stoły barowe z najwyższej jakości materiałów, wszystkie meble są sprawdzone w praktyce i mają ładny wygląd, co sprawia, że zapraszają do spędzania czasu w obiektach gastronomicznych i na zewnątrz. Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest jednym z najważniejszych, które pozwala pozyskać gości do pomieszczeń. Dlatego poza pierwszorzędną obsługą i dobrą ofertą potraw wybór wyposażania wnętrz powinien się odbywać świadomie. Jako ekspert w dziedzinie wyposażenia hoteli, restauracji i stołówek jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie doradzimy i przedstawimy liczne możliwości, które pomogą Państwu i Pańskim gościom w realizacji udanej koncepcji całkowitej.

 2. VALDEMAR KROG GMBH

  Niemcy

  Od 100 lat oferujemy zróżnicowany, wysokiej jakości asortyment wyposażenia magazynowego i fabrycznego. Secjalizujemy się w niektórych obszarach, oferując produkty wysokiej jakości i funkcjonalne: OZNAKOWAĆ. ZAZNACZYĆ. WIZUALIZOWAĆ. W ramach Lean Production, organizacji pracy według zasad 5S i metody Kanban etykietowanie i oznakowywanie ma ogromne znaczenie w produkcji, montażu i magazynowaniu. Oferujemy niezwykle szeroką gamę różnych produktów do oznakowywania i etykietowania pojemników magazynowych i transportowych, półek oraz maszyn, urządzeń i komponentów. Oprócz funkcjoalności nasze produkty charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz długą żywotnością. MAGAZYNOWAĆ. KOMPLETOWAĆ. TRANSPORTOWAĆ. Nasze rozwiązania w zakresie wybierania wspierają Państwa podczas kompletacji, montażu i produkcji. Dzięki szufladom pracownicy zawsze mają łatwy dostęp do towaru, a przestrzeń magazynowa jest optymalnie wykorzystana.

 3. RIVA OFFICE SUPPLIES

  Portugalia

  RIVA GROUP ma 25 lat doświadczenia, 100% kapitału portugalskiego, siedzibę główną o powierzchni 400 m2 z własnymi obiektami w Portugalii. Jesteśmy producentami, handlowcami i dystrybutorami. Tworzymy ekskluzywne produkty, sprzedajemy i importujemy produkty od dostawców z różnych rynków, produkty z kilku sektorów i kategorii, dla osób prywatnych i firm, wszystko za pośrednictwem naszych sklepów internetowych. RIVA OFFICE SUPPLIES jest dumna z reprezentowania szerokiej gamy marek w różnych obszarach produktów, artykułów papierniczych i biurowych, dekoracji wnętrz, krzeseł biurowych, mebli biurowych, szafek... Stale się rozwijamy i mamy szeroki zasięg geograficzny w Europie (Francja, Hiszpania, ...) i Afryce (Angola, Mozambik...). Dzięki możliwościom produkcyjnym i zapasom zawsze gwarantowanym, nasz eksport jest szybko wysyłany do każdego zakątka świata, od Ameryki do Oceanii, od Europy do Afryki. Na naszej stronie prezentujemy wybór naszych produktów w różnych kategoriach. Zapewniamy pełną dokumentację naszych produktów, którą można znaleźć w dziale "katalogi" na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do złożenia zapytania o bezpłatną, niezobowiązującą analizę. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ARTERIOR KOMPLEX KFT

  Węgry

  Arterior Komplex Kft. specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz zgodnie z życzeniami klienta, produkcji, projektowaniu i dystrybucji mebli designerskich od 2014 roku. Należymy do Grupy Linea, obecnej na rynku węgierskim od ponad 30 lat, zatrudniającej ponad 150 pracowników i osiągającej roczne obroty rzędu 22 milionów EURO. Arterior oferuje ekspertyzę, odpowiednio do Twoich wymagań technicznych i potrzeb dekoracyjnych, poprzez opracowanie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu i dokładnego kosztorysu. Doradzamy naszym klientom w kwestiach technicznych, wyborze materiału i zarządzania czasem. Dysponujemy biurami projektów i rozwoju technicznego, które zapewniają nam know-how, niezbędne do spełnienia wymagań odpowiadających Twoim standardom. Dzięki naszym urządzeniom produkcyjnym, realizujemy projekty pod klucz dla hoteli, a także sektorów detalicznego i mieszkaniowego. Stosujemy najnowocześniejsze technologie do wykonywania naszych przedsięwzięć. Dostawcą naszych maszyn jest jeden z czołowych, światowych producentów. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować prototypy, produkcję wielkoseryjną i artykuły na specjalne zamówienie klienta. W skład naszego wykwalifikowanego personelu wchodzą architekci, inżynierowie przemysłu drzewnego i projektanci wnętrz. Działamy w sektorze B2B, a naszymi klientami są głównie: instytucje rządowe i publiczne/ firmy międzynarodowe/ przedsiębiorstwa inwestycyjne sektora nieruchomości/architekci, projektanci i projektanci wnętrz. Towarzyszymy naszym partnerom od fazy studium technicznego po instalację na miejscu. Nasz zespół, władający wieloma językami (Francuski, Angielski, Niemiecki, Włoski) jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania w dowolnym miejscu w Europie.

 5. CIMES HOME

  Turcja

  Cimes Group to producent i dystrybutor z młodym, dynamicznym, innowacyjnym zespołem z siedzibą w Turcji. Naszym celem jest eksport i działalność w różnych dziedzinach. Dla nas kluczem jest oferowanie wysokiej jakości materiałów w przystępnej cenie w branży produktów i silników rolniczych oraz przemysłu meblowego. Wynosimy naszych klientów na najwyższy poziom, poszukując najbardziej odpowiednich rozwiązań dla ich oczekiwań. Naszą podstawową zasadą jest oferowanie wysokiej jakości materiałów w przystępnych cenach w branży okuć, mebli, produktów rolniczych, spedycji międzynarodowej i doradztwa w zakresie handlu międzynarodowego oraz utrzymywanie zadowolenia naszych klientów na najwyższym poziomie poprzez tworzenie najbardziej odpowiednich rozwiązań dla ich oczekiwań. Naszym głównym celem jest osiągnięcie wiodącej pozycji w sektorze okuć i dekoracji budowlanych oraz znalezienie się w gronie szanowanych firm w naszym kraju, w oparciu o filozofię stuprocentowej satysfakcji klienta. Jako grupa Cimes działamy w różnych obszarach, takich jak: Dystrybucja maszyn i urządzeń rolniczych i leśnych, produkcja materacy, łóżek, podstaw i wezgłowi. W dziedzinie mebli produkujemy i zajmujemy się dystrybucją różnych foteli, sof, grup wypoczynkowych, mebli dziecięcych, stołów, krzeseł i wielu innych! Prosimy skontaktować się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GAL-STEEL

  Polska

 2. BUROONE

  Belgia

 3. MAGNITO EU LTD.

  Bułgaria

 4. TECHNEB SHOP

  Francja

 5. TISCHKÖNIG GMBH

  Niemcy

 1. FORMPOS

  Polska

 2. BM GROUP - MOBILIER DE BUREAU

  Francja

 1. JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD

  Polska

 2. RMZ OFFICE

  Turcja

 3. ALUPRESS DESIGN S.R.O.

  Republika Czeska

 4. KUNESA GMBH

  Niemcy

 5. BRUNO KLEIN SYSTEMBAU GMBH

  Niemcy

 6. 30 TIEF GMBH

  Niemcy

 7. CALAMP OFFICE DESIGN GMBH

  Szwajcaria

 8. ASIACTION SOURCING

  Francja

 1. OE ELECTRICS GMBH

  Niemcy

 2. MALT INTERNATIONAL INH. KARSTEN MALT

  Niemcy

 3. R&M BÜRO- UND DESIGNMÖBEL GMBH

  Niemcy

 4. EUROBOX KG GESELLSCHAFT FÜR SICHERHEITSTECHNIK

  Niemcy

 5. BOARDIT E.K.

  Niemcy

 6. KERN STUDER GMBH

  Niemcy

 7. ASSMANN BÜROMÖBEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. P.+ K. LAGER- UND BETRIEBSEINRICHTUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. IMD INTERNATIONALE MÖBELTRANSPORT UND DIENSTLEISTER UG

  Niemcy

 10. GOODSFORBUSINESS GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Meble biurowe - Import eksport

Liczba wyników

28 052 przedsiębiorstwa