• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • meble biurowe

Wyniki dla

Meble biurowe - Import eksport

 1. STECKO MEBLE S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Stecko Meble jest renomowanym przedsiębiorstwem produkcji mebli, oferującym wysokiej jakości, stylowe rozwiązania meblowe, służące transformacji powierzchni mieszkalnych i biurowych. Nasza oferta produktowa jest szeroka i urozmaicona, uwzględniająca różne potrzeby i upodobania. Bez względu na to, czy szukasz eleganckich kompletów mebli do salonu, ergonomicznych mebli biurowych, kolekcji nowoczesnych sypialni lub funkcjonalnych rozwiązań kuchennych, proponujemy szeroki wybór opcji, pragnąc wyjść naprzeciw zróżnicowanym stylom i potrzebom. Od klasycznych wzorów po współczesne trendy, nieustannie rozwijamy nasz asortyment, aby znajdować się w czołówce i spełniać zmieniające się oczekiwania klientów. Wraz z naszym zespołem utalentowanych projektantów i rzemieślników, szczycimy się naszą zdolnością kreowania mebli, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Zapewniamy naszym klientom bezproblemowy i przyjemny proces, od opracowania projektu po instalację. Aktywnie staramy się uzyskać ekologiczne materiały i metody produkcyjne, redukujące do minimum nasz ślad węglowy i przyczyniające się do bardziej zielonej przyszłości. Dzięki naszej solidnej reputacji, zbudowanej na rzetelności i doskonałości, z powodzeniem obsłużyliśmy szeroką grupę klientów, w tym gospodarstwa domowe, architektów wnętrz i placówki handlowe. Zarówno w przypadku pojedynczej sztuki, jak i kompleksowego projektu mebli, podchodzimy do każdego zlecenia profesjonalnie i sumiennie, aby stanąć na wysokości zadania.

 2. DANISH FURNITURE

  Dania

  Verified by europages badge

  Duńskie meble: tam, gdzie ponadczasowy design spotyka się z wyjątkowym kunsztem. Dzięki bogatemu dziedzictwu głęboko zakorzenionemu w duńskich tradycjach projektowych, jesteśmy oddani dostarczaniu najlepszego wyboru mebli harmonijnie łączących elegancję, funkcjonalność i nienaganną jakość. Niezależnie od tego, czy urządzasz dom, biuro, czy inną przestrzeń, staramy się zapewnić Ci idealne połączenie stylu i praktyczności. Nasza wyselekcjonowana kolekcja prezentuje szeroką gamę mebli, od klasycznych duńskich wzorów po współczesne arcydzieła, wszystkie starannie dobrane, aby podnieść poziom przestrzeni życiowej. Każdy oferowany przez nas mebel jest wykonany z dbałością o szczegóły przez wykwalifikowanych rzemieślników przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Od litego drewna i naturalnych włókien po luksusowe tkaniny i wyrafinowane wykończenia - zapewniamy, że każdy element odzwierciedla najwyższą jakość, z której słynie duński design. Od eleganckich zestawów do jadalni i wygodnych sof po stylowe rozwiązania do przechowywania i funkcjonalne meble biurowe - nasza oferta zaspokaja różne gusta i potrzeby. Odkryj niezrównane piękno i funkcjonalność oferowane przez Danish Furniture i stwórz przestrzenie, które inspirują, zapewniają komfort i odzwierciedlają Twój osobisty styl. Poznaj sztukę życia z Danish Furniture - bramy do świata wyrafinowanego i trwałego wzornictwa.

 3. ARTERIOR KOMPLEX KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Arterior Komplex Kft. specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz zgodnie z życzeniami klienta, produkcji, projektowaniu i dystrybucji mebli designerskich od 2014 roku. Należymy do Grupy Linea, obecnej na rynku węgierskim od ponad 30 lat, zatrudniającej ponad 150 pracowników i osiągającej roczne obroty rzędu 22 milionów EURO. Arterior oferuje ekspertyzę, odpowiednio do Twoich wymagań technicznych i potrzeb dekoracyjnych, poprzez opracowanie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu i dokładnego kosztorysu. Doradzamy naszym klientom w kwestiach technicznych, wyborze materiału i zarządzania czasem. Dysponujemy biurami projektów i rozwoju technicznego, które zapewniają nam know-how, niezbędne do spełnienia wymagań odpowiadających Twoim standardom. Dzięki naszym urządzeniom produkcyjnym, realizujemy projekty pod klucz dla hoteli, a także sektorów detalicznego i mieszkaniowego. Stosujemy najnowocześniejsze technologie do wykonywania naszych przedsięwzięć. Dostawcą naszych maszyn jest jeden z czołowych, światowych producentów. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować prototypy, produkcję wielkoseryjną i artykuły na specjalne zamówienie klienta. W skład naszego wykwalifikowanego personelu wchodzą architekci, inżynierowie przemysłu drzewnego i projektanci wnętrz. Działamy w sektorze B2B, a naszymi klientami są głównie: instytucje rządowe i publiczne/ firmy międzynarodowe/ przedsiębiorstwa inwestycyjne sektora nieruchomości/architekci, projektanci i projektanci wnętrz. Towarzyszymy naszym partnerom od fazy studium technicznego po instalację na miejscu. Nasz zespół, władający wieloma językami (Francuski, Angielski, Niemiecki, Włoski) jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania w dowolnym miejscu w Europie.

 4. A.B.C. WORLDWIDE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wyposażania obiektów oraz szeroką ofertę produktów, zapraszamy do rozgoszczenia się na naszych meblach do siedzenia dla hoteli i gastronomii. W ofercie można znaleźć krzesła do sztaplowania, stoły barowe z najwyższej jakości materiałów, wszystkie meble są sprawdzone w praktyce i mają ładny wygląd, co sprawia, że zapraszają do spędzania czasu w obiektach gastronomicznych i na zewnątrz. Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest jednym z najważniejszych, które pozwala pozyskać gości do pomieszczeń. Dlatego poza pierwszorzędną obsługą i dobrą ofertą potraw wybór wyposażania wnętrz powinien się odbywać świadomie. Jako ekspert w dziedzinie wyposażenia hoteli, restauracji i stołówek jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie doradzimy i przedstawimy liczne możliwości, które pomogą Państwu i Pańskim gościom w realizacji udanej koncepcji całkowitej.

 5. VALDEMAR KROG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 100 lat oferujemy zróżnicowany, wysokiej jakości asortyment wyposażenia magazynowego i fabrycznego. Secjalizujemy się w niektórych obszarach, oferując produkty wysokiej jakości i funkcjonalne: OZNAKOWAĆ. ZAZNACZYĆ. WIZUALIZOWAĆ. W ramach Lean Production, organizacji pracy według zasad 5S i metody Kanban etykietowanie i oznakowywanie ma ogromne znaczenie w produkcji, montażu i magazynowaniu. Oferujemy niezwykle szeroką gamę różnych produktów do oznakowywania i etykietowania pojemników magazynowych i transportowych, półek oraz maszyn, urządzeń i komponentów. Oprócz funkcjoalności nasze produkty charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz długą żywotnością. MAGAZYNOWAĆ. KOMPLETOWAĆ. TRANSPORTOWAĆ. Nasze rozwiązania w zakresie wybierania wspierają Państwa podczas kompletacji, montażu i produkcji. Dzięki szufladom pracownicy zawsze mają łatwy dostęp do towaru, a przestrzeń magazynowa jest optymalnie wykorzystana.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DANAKOL

  Polska

  Verified by europages badge

  DANAKOL od lat doskonali swoją wiedzię fachową w zakresie projektowania i produkcji mebli szkolnych, przedszkolnych, biurowych i mieszkaniowych. Dostarczamy meble na zamówienie, spełniające potrzeby placówek oświatowych, jak również indywidualne wymagania. Nasze kolekcje mebli powstają na podstawie własnych projektów, rysunków techniczych, zdjęć i szkiców dostarczonych przez klientów. Oprócz naszego bogatego portfolio mebli szkolnych, naszą mocną stroną jest tworzenie wysokiej klasy mebli do biur, powierzchni handlowych, centrów wystawowych i dla domu. Wiele z naszych linii mebli na zamówienie jest dystrybuowanych przez naszych partnerów do szkół i przedszkoli w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o wprowadzanie zmian i produkcję mebli w różnych ilościach. Większość naszych kolekcji mebli jest starannie pakowana i zabezpieczana w odpowiednich kartonach zapewniających bezpieczną dostawę do klienta. Nasza firma wyposażona jest w duży park maszyn, w tym nowoczesne obrabiarki CNC. Rozpoczęcie cyklu produkcyjnego przebiega według skrupulatnie opracowanego protokołu: •Zapoznanie się z wymaganiami i oczekiwaniami klienta (rysunki, zdjęcia, dokumentacja techniczna itp.). •Ustalenie rodzaju materiałów na elementy mebli oraz rozwiązań technicznych. •Wstępna wycena w porównaniu z oczekiwaniami budżetowymi klienta. •Stworzenie prototypu. •Zatwierdzenie prototypu i ostateczne ustalenie ceny. •Wdrożenie do masowej produkcji.

 2. DURABLE HUNKE & JOCHHEIM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DURABLE Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG opracowuje i produkuje inteligentne produkty i rozwiązania dla nowoczesnego miejsca pracy. Firma, z siedzibą w regionie Sauerland w Niemczech, opiera się na ponad 100-letniej udanej historii dzięki swojej trwałej sile innowacyjnej. Zatrudniając około 700 pracowników na całym świecie, DURABLE postrzega siebie jako międzynarodową firmę o niemieckich korzeniach. W zmieniającym się świecie pracy celem DURABLE jest oferowanie doskonałych rozwiązań, które pomagają użytkownikom w profesjonalnym wykonywaniu codziennych zadań, a tym samym przyczyniają się do ich sukcesu. Produkty opracowane w tym celu charakteryzują się jakością, wzornictwem i funkcjonalnością. Rozwiązania produktowe obejmują następujące zakresy: - Klasyczne artykuły biurowe aż po nowoczesne rozwiązania New Work - Wysokiej jakości identyfikatory i uchwyty na identyfikatory, produkowane w DE i UE - Systemy informacyjne i etykietujące dla biur, budynków użyteczności publicznej, magazynów i firm - Koncepcje zarządzania odpadami prywatnymi i komercyjnymi.

 3. FLEXISPOT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista w dziedzinie mebli, FlexiSpot od wielu lat koncentruje się na ergonomicznych innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie mebli biurowych & domowych. O firmie FleiSpot GmbH: Firma macierzysta, LOCTEK została założona w 1998 roku. W 2016 roku FlexiSpot wprowadził na rynek swój pierwszy produkt. Rok później wprowadzony został system dwusilnikowy. Do 2021 roku FlexiSpot zdobył największy udział w rynku biurek stojących w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Japonii. W przyszłości będziemy nadal wprowadzać innowacje w zakresie najpopularniejszych mebli kinetycznych. Magazyn FlexiSpot: Do chwili obecnej spółka macierzysta FlexiSpot otworzyła na całym świecie 12 magazynów o łącznej powierzchni magazynowej wynoszącej 352.000 metrów kwadratowych. Wybieramy najbliższy magazyn w stosunku do adresu dostawy. FlexiSpot opanował podstawową technologię inteligentnej kolumny podnoszącej: Pierwszy na świecie szybki napęd liniowy o prędkości 80 mm/s, pierwszy na świecie system antykolizyjny dla napędów liniowych, pierwsza na świecie technologia bezdotykowego wykrywania tętna serca, pierwszy na świecie system adaptacyjny z napędem liniowym, samodzielnie opracowane algorytmy sterowania napędem liniowym, pierwsza na świecie technologia podnośnika z napędem liniowym. Zrównoważony rozwój: Używamy materiałów poddających się recyklingowi. Dbamy o to, aby drewno pochodziło z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Selekcjonując naszych dostawców, bierzemy pod uwagę aspekty ekologiczne i społeczne. Produkujemy trwałe i wytrzymałe produkty

 4. L'EMPREINTE DU TEMPS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2009 roku firma L’EMPREINTE DU TEMPS specjalizuje się w tworzeniu mebli wewnętrznych i zewnętrznych dla profesjonalistów i klientów prywatnych. Od ponad 10 lat jesteśmy u Waszego boku, odciskając ślad naszej obecności nadawaniem stylu i autentyczności Waszym wnętrzom i najpiękniejszym projektom. Towarzyszą nam utalentowani rzemieślnicy i z pełnym zaangażowaniem oferujemy Państwu wyjątkowe produkty doskonałej jakości, spełniające Państwa oczekiwania. Profesjonalne meble są niezbędne w obiektach komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie, hotele i bary. Meble wewnętrzne zapewniają komfort i estetyczny wygląd pomieszczniom, natomiast meble zewnętrzne są odporne na warunki atmosferyczne i tworzą przyjemną atmosferę. Każdy szczegół się liczy, od stolików kawowych po oprawy oświetleniowe, lady i krzesła. Kawiarnie i bary na świeżym powietrzu wymagają leżaków i parasoli, aby umożliwić klientom relaks na słońcu. Hotele i domy wymagają różnorodnych mebli, które zaspokoją potrzeby w zakresie wyposażenia pokoi i przestrzeni wspólnych, w tym wygodnych podwójnych łóżek i eleganckich blatów stołowych, starannie dobranych tak, aby zadowolić klientów.

 5. ASBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASBER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, meble drewniane, meble, meble biurowe, meble z pełnego drewna, kontuary biurowe, stół do jedzenia, nowoczesne meble, i meble artystyczne. Ma siedzibę w Bavaria, Niemcy.

 1. Z. D. JAWOR

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasz zakład założony w 1995 roku przekształcił się z firmy rodzinnej w prężnie rozwijającą się firmę produkcyjną. Ciągły rozwój i udoskonalane techniki produkcji poszerzają naszą ofertę produktów o szeroką gamę artykułów drewnianych do domu i ogrodu. Nasze zaangażowanie w innowacyjność sprawia, że regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele. Twoje unikatowe pomysły są również mile widziane w przypadku zamówień niestandardowych. Nasza naczelna zasada "ESTETYCZNIE, NIEZAWODNIE I EKOLOGICZNIE" kształtuje naszą ofertę produktów i etos operacyjny. Dzięki zaawansowanej technologii, wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu parkowi maszynowemu i sprzyjającemu środowisku nasze produkty niezmiennie utrzymują najwyższe standardy jakości. Szczególną uwagę przywiązujemy do precyzji i staranności. Strategiczna lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Sandomierskiej zapewnia dostęp do drewna sosnowego najwyższej jakości z certyfikatem FSC®. W wyborze materiałów przykładamy wagę do ich pochodzenia i trwałości. Nasze naturanle produkty nie wymagają żadnej obróbki chemicznej, a drewno jest odporne na zginanie.

 2. EMPIRE MEUBEL

  Holandia

  Verified by europages badge

  Empire meubel, dom towarowy online numer 1, proponujący wszystkie rodzaje mebli i dekoracji do domu! Z pasją kreujemy idealną, przytulną atmosferę w Twoim domu. Z zaangażowaniem oferujemy Ci to, co najlepsze, dbając o niezawodność, wysoką jakość i obsługę. Jest to możliwe dzięki naszej szerokiej ofercie i zróżnicowanemu wzornictwu. Proponowane przez nas produkty są funkcjonalne i stylowe. Szeroki wachlarzow trendów i stylów wnętrz pozwala Ci cieszyć się codziennym przebywaniem w domu, w pięknej przestrzeni życiowej. W Empire meubel, chcemy wykreować motywujące środowisko, w którym nasi klienci znajdują inspirację i odkrywają swój styl. Mamy wiele propozycji dla domu, ogrodu, biura, baru i restauracji. Na przykład, panele ścienne i dekoracje dla domu, aby Twój pokój lśnił królewskim blaskiem i wiele więcej. Także krzesła, stoły, stołki barowe, półki, meble pod telewizor, łóżka kontynentalne, łóżka, zagłówki, materace, szafki nocne, stoliki nocne, biurka, szafki pod umywalkę, szafki do pralki i zestawy mebli do jadalni

 1. GLADIUS - CUSTOM HOTEL FURNITURE

  Polska

  Verified by europages badge

  Jako przedsiębiorstwo GLADIUS posiada 20 letnie doświadczenie z zakresu realizacji wszystkich rodzajów projektów, od najmniej złożonych, takich jak projektowanie i produkcja mebli hotelowych, po trudniejsze, na przykład kompleksowe projektowanie wnętrz hoteli, w tym recepcji, barów, restauracji i sal konferencyjnych. Ponadto, produkujemy, dostarczamy i montujemy meble i dodatkowe akcesoria w oparciu od wzory zewnętrznych biur projektów. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, doskonałą ergonomią, bogatym wzornictwem, niepowtarzalnym stylem i zróżnicowaną kolorystyką. Stosujemy sprawdzone metody stolarskie i nowoczesne technologie materiałowe w naszych projektach i praktykach produkcyjnych, a mianowicie: płyty melaminowane, fornir, HPL, MDF, Drewno twarde, Lakierowane powierzchnie, Szkło, Stal, Materiały kompozytowe, Kamień naturalny, folie 3D. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie projektu. Wyspecjalizowane zespoły odpowiadają za dostawę i montaż naszych produktów, gwarantując najwyższą jakość usług.

 2. HYGINOX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HYGINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach stainless steel shelves, zbiorniki ze stali nierdzewnej, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Saint-Pierre En Faucigny, Francja.

 3. BUROONE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BUROONE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble projektowane. Jest również obecna w dziedzinach Fotele i krzesła biurowe, Meble biurowe, Ścianki działowe rozciągane, Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe, Fotele i krzesła biurowe, Meble biurowe, Ścianki działowe rozciągane, i Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe. Ma siedzibę w Glabais, Belgia.

 4. MAGNITO EU LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MAGNITO EU LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Stoły i krzesła, Meble domowe, Hotele - wyposażenie meblowe, Wyposażenie szkół, Meble ogrodowe, meble o nowoczesnych liniach, obróbka stali, i akcesoria do mebli. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 5. ALUPRESS DESIGN S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma ALUPRESS DESIGN S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - design, Hotele - wyposażenie meblowe, kominki do wystroju wnętrz, projektowanie mebli, Meble - design, i Hotele - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Prague 9, Republika Czeska.

 6. MAISON TECHNEB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON TECHNEB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble - design. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Umeblowanie pokoi hotelowych, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble i akcesoria ogrodowe, Meble projektowane, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble drobne, przesuwne, Stoły i krzesła, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 7. PRODITECH SUD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRODITECH SUD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble biurowe, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble biurowe, krzesła, i krzesła dla hoteli i restauracji. Ma siedzibę w Sauve, Francja.

 8. TISCHKÖNIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TISCHKÖNIG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Fotele i krzesła biurowe, Meble biurowe, Wyposażenie szkół, Stoły drewniane, stoły składane, biurka, Fotele i krzesła biurowe, krzesła obrotowe, i wysokie stołki kontuarów. Ma siedzibę w Kirchenlamitz, Niemcy.

 1. JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Hotele - wyposażenie meblowe, Meble biurowe, Meble warsztatowe, Schody drewniane, i Meble domowe. Ma siedzibę w Nowy Tomyśl, Polska.

 2. TRENIN GROUP LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma TRENIN GROUP LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble domowe, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble biurowe - biura architektoniczne, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble przedpokojowe, garderoby, office furniture, Meble domowe, bar furniture, i projektowanie mebli. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 3. FORMPOS

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma FORMPOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Regały i stojaki targowe i wystawowe, Meble sklepowe, Lady sklepowe, Sklepy - regały i stojaki sklepowe, Meble biurowe, stojaki podłogowe, meble drewniane, meble sklepowe, i display stands for shops. Ma siedzibę w Zaleszany, Polska.

 4. RIVA OFFICE SUPPLIES

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma RIVA OFFICE SUPPLIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach stoły konferencyjne, meble do szatni, meble dla restauracji, Office furniture, office chairs, i producent mebli biurowych. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 5. RMZ OFIS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma RMZ OFIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach szafki, szafy metalowe, bindownice biurowe, Szafki metalowe, meble do archiwów, regały biurowe, Szafki szkolne, Depozyty wartościowe - usługi bankowe, i skrytki na przedmioty wartościowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. LILI POP ART

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LILI POP ART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, indywidualizacja produktów, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Office furniture, i sprzęt medyczny. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 7. KUNESA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNESA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie aptek. Jest również obecna w dziedzinach Druk wypukły i wklęsły, Meble biurowe, przetwórstwo tworzyw sztucznych, polyurethane scenery accessories, budowa - wyposażenie, Druk wypukły i wklęsły, architektura wnętrz, furniture for hotels, i Meble biurowe. Ma siedzibę w Weiskirchen, Niemcy.

 8. EUROBOX KG GESELLSCHAFT FÜR SICHERHEITSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROBOX KG GESELLSCHAFT FÜR SICHERHEITSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Ma siedzibę w Sangerhausen, Niemcy.

 9. BOARDIT E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOARDIT E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Ma siedzibę w Weissach, Niemcy.

 10. MALT INTERNATIONAL INH. KARSTEN MALT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MALT INTERNATIONAL INH. KARSTEN MALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Ma siedzibę w Großwallstadt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Meble biurowe - Import eksport

Liczba wyników

25 806 Przedsiębiorstwa