• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny- narzędzia

Wyniki dla

Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny- narzędzia - Import eksport

 1. ME.RO. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Me.Ro. produkuje systemy do obróbki powierzchniowej (obróbka koronowa, obróbka plazmowa) i indukcyjne systemy uszczelniające (cap sealing). System obróbki plazmowej sprawia, że folia z tworzywa sztucznego nadaje się do drukowania i walcowania. System obróbki plazmowej ma, w przypadku niektórych materiałów, szczególne zalety w porównaniu z obróbką koronową. System „cap sealing” jest stosowany w przemyśle rozlewniczym i służy do szczelnego zamykania pojemników po ich napełnieniu.

 2. MATRICERÍA INVIR

  Hiszpania

  MATRICERÍA INVIR S.L. rozpoczęła swoją działalność w 2001 r., zaspakajając potrzeby przemysłu związane z użyciem wysokiej technologii do produkcji wzorników cięcia wytłaczania oraz do produkcji narzędzi rozwojowych i produkcji seryjnej części obrabianych. Nasza działalność obejmuje również wykonywanie elektrod do grawerowania znaków, wycinania prototypów maszynami WEDM i inne prace związane z obróbką.

 3. ARIETE GROUP

  Bułgaria

  Firma ARIETE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Logistyka zintegrowana. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, Automaty montażowe, Zarządzanie towarem składowanym w magazynach, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Formowanie tworzyw sztucznych, Automaty montażowe, Zarządzanie towarem składowanym w magazynach, i Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Pazardzhik, Bułgaria.

 4. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Firma MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Formy do odlewów precyzyjnych, budowa - wyposażenie, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Formy do odlewów precyzyjnych, i projektowanie i produkcja form. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 5. AL-DA CILINDRI E VITI PER MATERIE PLASTICHE

  Włochy

  Firma AL-DA CILINDRI E VITI PER MATERIE PLASTICHE, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje, maszyny i urządzenia dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Garbagnate Milanese, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PERFORATION MACHINERY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PERFORATION MACHINERY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 2. GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS

  Włochy

  Firma GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów instalacji przemysłowych, linii linia formowania termicznego, instalacje przemysłowe, Biura projektów instalacji przemysłowych, i konserwacja maszyn. Ma siedzibę w Casnigo, Włochy.

 3. PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA.

  Portugalia

  Firma PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Oliveira De Azeméis, Portugalia.

 4. MATRICERÍA ROYAN, S.L.

  Hiszpania

  Firma MATRICERÍA ROYAN, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Matryce i formy odlewnicze, matryce do dziurkarek, maszyny do przygotowania matryc, i matryce poliestrowe. Ma siedzibę w Denia, Hiszpania.

 5. KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, formy dla przemysłu cukierniczego, i wytłaczarki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Bad-Schwartau, Niemcy.

 1. EXROTEC GMBH

  Niemcy

  Firma EXROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Formowanie stali i metali, budowa form, budowa - wyposażenie, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Neuhaus-Schierschnitz, Niemcy.

 2. ECO KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ECO KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Neumarkt I.d.opf, Niemcy.

 1. GRUBER A/S

  Dania

  Firma GRUBER A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Haderslev, Dania.

 2. SALAPLAST KFT.

  Węgry

  Firma SALAPLAST KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, i Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Szeged, Węgry.

 3. INDÚSTRIA PORTUGUESA PARA MOLDES (IPPM)

  Portugalia

  Firma INDÚSTRIA PORTUGUESA PARA MOLDES (IPPM), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie form do tworzyw sztucznych, projektowanie form, projektowanie form do opakowań, i produkcja form. Ma siedzibę w Porto De Mós, Portugalia.

 4. INDUSTRIAS MICAL

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS MICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, Formy i modele odlewnicze, odlewy ze znalu, Formy odlewnicze, i Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 5. EXTREMPLAST BT.

  Węgry

  Firma EXTREMPLAST BT., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Recykling opakowań, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Recykling opakowań, i Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Székesfehérvár, Węgry.

 6. EMQTEC AG

  Niemcy

  Firma EMQTEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 7. OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Winhöring, Niemcy.

 8. FRIEDRICH WEIßBARTH & SOHN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH WEIßBARTH & SOHN GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 1. GRIESBECK KUNSTSTOFFPRODUKTE KG

  Niemcy

  Firma GRIESBECK KUNSTSTOFFPRODUKTE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Peiting, Niemcy.

 2. WAREMA KUNSTSTOFFTECHNIK UND MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma WAREMA KUNSTSTOFFTECHNIK UND MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Blacha tłoczna, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Marktheidenfeld, Niemcy.

 3. KUNSTSTOFFTECHNIK SCHERER & TRIER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KUNSTSTOFFTECHNIK SCHERER & TRIER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Michelau i.OFr, Niemcy.

 4. HÄRING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÄRING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Eslarn, Niemcy.

 5. ROS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ROS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Druty i kable stalowe, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, i Druty i kable stalowe. Ma siedzibę w Coburg, Niemcy.

 6. RUDOLF GEITZ GMBH

  Niemcy

  Firma RUDOLF GEITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Blacha tłoczna, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Blacha tłoczna, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Dinkelsbühl, Niemcy.

 7. VF VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma VF VERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Sulzberg, Niemcy.

 8. DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Niederwinkling, Niemcy.

 9. FRITSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRITSCH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Dziurkacze do papieru i tektury, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Welden, Niemcy.

 10. WALTER ZINK GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER ZINK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, i Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Jettingen-Scheppach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo