• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały siewne - posiew i ochrona

Wyniki dla

Materiały siewne - posiew i ochrona - Import eksport

 1. KREGLINGER EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Kreglinger Europe to dystrybutor specjalistycznych składników, sprowadzający produkty z Ameryki do Australii i z Chin do Chile. Dostarczamy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu – od spożywczego do suplementów żywnościowych oraz dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, rolniczej i wielu gałęzi przemysłu technicznego. Dzięki wsparciu naszej własnej filii logistycznej (Kreglinger logistics – Kregspedi), świadczymy najwyższej jakości usługi handlowe, zapewniając zarówno wsparcie techniczne, jak i terminowe dostawy.

 2. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Turcja

  Entosav jest wiodącą grupą firm, która została założona w Turcji w 1995 roku jako zespół firm specjalizujących się w zwalczaniu szkodników. Obecnie, obejmując 4 firmy i zatrudniając ponad 1000 pracowników, nadal prowadzimy działalność w różnych dziedzinach, głównie w produkcji, usługach, ochronie zdrowia publicznego, zwalczaniu szkodników, biobezpieczeństwa w zakresie zdrowia zwierzęcego w gospodarstwach rolnych i hodowli drobiu, ochrony roślin, planowania środowiska i krajobrazu, budownictwa i podwykonawstwa. Entosav nieustannie opracowuje wiele nowych i różnorodnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby rynku w sposób naukowy co stawia Entosav przez ostatnich 7 lat na pozycji lidera na rynku ochrony zdowia publicznego z 40% udziałem w rynku tureckim. Oferujemy ekskluzywne usługi techniczne (know-how), specjalistyczne pojazdy, urządzenia i sprzęt oraz unikatowy, dostosowany do potrzeb i kompleksowy asortyment poroduktów takich jak środki owadobójcze, grzybobójcze, chwastobójcze i przeciw gryzoniom oraz innym szkodnikom, zawierające skuteczne formuły i należące do głównych produktów obecnych na rynkach kilku krajów.

 3. AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

  Firma AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. BIOIPM

  Turcja

  Firma BIOIPM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy, nawozy, pestycydy, i urzyźniacze organiczne i biologiczne. Ma siedzibę w Kepez, Turcja.

 5. TIMSPRAYER

  Turcja

  Firma TIMSPRAYER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze, rozpylacze do maszyn rolniczych, zraszacze, Materiały siewne - posiew i ochrona, i Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VITISERVE GMBH

  Niemcy

  Firma VITISERVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, i Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Sommerhausen, Niemcy.

 2. BIOFLORENSAGRO

  Turcja

  Firma BIOFLORENSAGRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, i Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 3. AGRO 21 S.L

  Hiszpania

  Firma AGRO 21 S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w La Almunia, Hiszpania.

 4. JARINI DIENSTVERLENING

  Holandia

  Firma JARINI DIENSTVERLENING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w De Lier, Holandia.

 5. HMEZAD EXIM D.D.

  Słowenia

  Firma HMEZAD EXIM D.D., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, Prace żniwne, słód, słód dla przemysłu napojów, Materiały siewne - posiew i ochrona, i Prace żniwne. Ma siedzibę w Zalec, Słowenia.

 1. SPICELAND CO.

  Niemcy

  Firma SPICELAND CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w 10th Of Ramadan City, Niemcy.

 2. MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA

  Portugalia

  Firma MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, Materiały siewne - posiew i ochrona, i Wina - Portugalia. Ma siedzibę w Pias Serpa, Portugalia.

 1. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Belgia

  Firma SAINTENOY BERNARD ET FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Jest również obecna w dziedzinach Prace żniwne, Materiały siewne - posiew i ochrona, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, Prace żniwne, Materiały siewne - posiew i ochrona, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, i traktory rolnicze. Ma siedzibę w Rouveroy, Belgia.

 2. FUMIGATION

  Ukraina

  Firma FUMIGATION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, fumigacja, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Zaporozhie, Ukraina.

 3. TARPS UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TARPS UK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, i Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Beiersdorf-Freudenberg, Niemcy.

 5. SIPLEKA OÜ

  Estonia

  Firma SIPLEKA OÜ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, owies biologiczny, pszenica biologiczna, farming supplies, i Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Lootvina, Estonia.

 6. VIVEROS DE LA ROSA

  Hiszpania

  Firma VIVEROS DE LA ROSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Castro Del Río, Hiszpania.

 7. AGROSAVFE

  Belgia

  Firma AGROSAVFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ochrony roślin. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, Środki owadobójcze, Materiały siewne - posiew i ochrona, Środki owadobójcze, producent środka owadobójczego naturalnego, i Grzybobójcze i bakteriobójcze środki. Ma siedzibę w Ghent, Belgia.

 8. BIOFLORENS AGRO

  Turcja

  Firma BIOFLORENS AGRO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, materiały rolnicze, horticultural supplies, i Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w antalya, Turcja.

 1. ARÁNDANOS VALBERRY

  Hiszpania

  Firma ARÁNDANOS VALBERRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Vega De Villafufre, Hiszpania.

 2. GROCHOWZKI AND PARTNERS

  Niemcy

  Firma GROCHOWZKI AND PARTNERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Eksport ziemniaków opakowanych, cebule, kukurydza pakowana, i ziarna soi. Ma siedzibę w Erndtebruck, Niemcy.

 3. SHIPEX FOR EXPORT IMPORT & SHIPPING

  Egypt

  Firma SHIPEX FOR EXPORT IMPORT & SHIPPING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach mięso świeże - hurt. Ma siedzibę w Gizaa, Egypt.

 4. SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH

  Niemcy

  Firma SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Materiały siewne - posiew i ochrona, Prace żniwne, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Materiały siewne - posiew i ochrona, i Prace żniwne. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 5. FIRMA HERBADOR KINGA PASTUSZEWSKA (HERBADOR)

  Polska

 6. KUM SEPETI

  Turcja

  Firma KUM SEPETI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. GERHARD JETTER GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Niemcy

  Firma GERHARD JETTER GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Materiały siewne - posiew i ochrona, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Nürtingen, Niemcy.

 8. KITE MEZÖGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ RT

  Węgry

  Firma KITE MEZÖGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ RT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Rolnictwo - import-export, i Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Ma siedzibę w Nadudvar, Węgry.

 9. AMBRUS EXPORT IMPORT KFT

  Węgry

  Firma AMBRUS EXPORT IMPORT KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, Zboża, ziarna zbożowe, Materiały siewne - posiew i ochrona, i Zboża, ziarna zbożowe. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 10. AGROQUIROS

  Hiszpania

  Firma AGROQUIROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Medellín (badajoz), Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo