• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały siewne - posiew i ochrona

Wyniki dla

Materiały siewne - posiew i ochrona - Import eksport

 1. KREGLINGER EUROPE

  Belgia

  Kreglinger Europe to dystrybutor specjalistycznych składników, sprowadzający produkty z Ameryki do Australii i z Chin do Chile. Dostarczamy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu – od spożywczego do suplementów żywnościowych oraz dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, rolniczej i wielu gałęzi przemysłu technicznego. Dzięki wsparciu naszej własnej filii logistycznej (Kreglinger logistics – Kregspedi), świadczymy najwyższej jakości usługi handlowe, zapewniając zarówno wsparcie techniczne, jak i terminowe dostawy.

 2. ADAN VILLAGE EOOD

  Bułgaria

 3. ŁUKASZ KWARCIAK P.P.H.U. SILESIA RUBBER PLAST

  Polska

  Silesia Rubber Plast to nowoczesny zakład z siedzibą w Kłomnicach w województwie śląskim, który powstał w 2012 jako firma córka Przedsiębiorstwa Kwarciak Sp. z o.o specjalizujmy się w produkcji wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych. Oferta naszej firmy jest skierowana do różnych przedsiębiorstw z Polski i Europy, którzy cenią jakość proponowanych przez nas rozwiązań technologicznych. Wyroby gumowe są wykorzystywane w rolnictwie, obuwnictwie i przemyśle spożywczym. Naszym atutem jest nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonywać produkty o najlepszych parametrach. Wieloletnia współpraca z firmami które są liderami w swoich branżach pozwoliła nam zdobyć duże doświadczenie w produkcji części do maszyn rolniczych i podeszw do obuwia wojskowego, roboczego i dziecięcego. Obecnie nasz park maszynowy został poszerzony o nowoczesne wtryskarki do tworzyw sztucznych, dwie nowe linie mikserowe do produkcji mieszanek gumowych, ploter z nożem oscylacyjnym. Oferowane Produkty Maszyny rolnicze - Koła kopiujące 250x42, 250x50, 330x50 - wały gumowe fi 500 - amortyzatory bron talerzowych 40x200, 35x200

  Wszystkie wyroby na "materiały siewne - posiew i ochrona"

 4. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Turcja

  Entosav jest wiodącą grupą firm, która została założona w Turcji w 1995 roku jako zespół firm specjalizujących się w zwalczaniu szkodników. Obecnie, obejmując 4 firmy i zatrudniając ponad 1000 pracowników, nadal prowadzimy działalność w różnych dziedzinach, głównie w produkcji, usługach, ochronie zdrowia publicznego, zwalczaniu szkodników, biobezpieczeństwa w zakresie zdrowia zwierzęcego w gospodarstwach rolnych i hodowli drobiu, ochrony roślin, planowania środowiska i krajobrazu, budownictwa i podwykonawstwa. Entosav nieustannie opracowuje wiele nowych i różnorodnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby rynku w sposób naukowy co stawia Entosav przez ostatnich 7 lat na pozycji lidera na rynku ochrony zdowia publicznego z 40% udziałem w rynku tureckim. Oferujemy ekskluzywne usługi techniczne (know-how), specjalistyczne pojazdy, urządzenia i sprzęt oraz unikatowy, dostosowany do potrzeb i kompleksowy asortyment poroduktów takich jak środki owadobójcze, grzybobójcze, chwastobójcze i przeciw gryzoniom oraz innym szkodnikom, zawierające skuteczne formuły i należące do głównych produktów obecnych na rynkach kilku krajów.

 5. POLAND SP. Z O.O.

  Polska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

 2. BIOIPM

  Turcja

 3. TIMSPRAYER

  Turcja

 4. BIOFLORENSAGRO

  Turcja

 5. MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA

  Portugalia

 1. FUMIGATION

  Ukraina

 2. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Belgia

 1. AGRO 21 S.L

  Hiszpania

 2. HMEZAD EXIM D.D.

  Słowenia

 3. JARINI DIENSTVERLENING

  Holandia

 4. BIOFLORENS AGRO

  Turcja

 5. OLIVAOIL

  Holandia

 6. TARPS UK

  Zjednoczone Królestwo

 7. SIPLEKA OÜ

  Estonia

 8. BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. VIVEROS DE LA ROSA

  Hiszpania

 2. FIRMA HERBADOR KINGA PASTUSZEWSKA (HERBADOR)

  Polska

 3. SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH

  Niemcy

 4. GROCHOWZKI AND PARTNERS

  Niemcy

 5. SHIPEX FOR EXPORT IMPORT & SHIPPING

  Egypt

 6. ERNST HERBST PRÜFTECHNIK E.K.

  Niemcy

 7. LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V.

  Holandia

 8. AMBRUS EXPORT IMPORT KFT

  Węgry

 9. DE GROENE VLIEG B.V.

  Holandia

 10. HERMES POLSKA SP. Z O.O.

  Polska