• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały drewniane tarte- nieobrobione

Wyniki dla

Materiały drewniane tarte- nieobrobione - Import eksport

 1. HIJOS DE RAMON RUBAL SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Prowadzimy wycinkę drzew, korzystając z zasobów leśnych jakie oferuje obszar lokalizacji. Działamy również w sposób zrównoważony ekologicznie, minimalizując szkody ekologiczne powodowane wycinką drzew. Dysponujemy zasobami niezbędnymi do zarządzania biomasą leśną i dokonujemy zalesiania terenów górskich. Tartak Deski sosnowe Trociny Kora Zakup drewna Sprzedaż drewna Drewno suche Drewno sosnowe Sosna galicyjska Drewno konstrukcyjne

 2. UNITED LOGGERS

  Estonia

  - Zrębki drzewne opałowe do procesów produkcji ciepła i energii, - pelet drzewny opałowy do procesów produkcji ciepła i energii, - pelet drzewny do użytku w gospodarstwie domowym, - papierówka, - tarcica, - produkty drewniane, - produkcja zrębek, - rozdrabnianie drewna na zrębki, - transport zrębek, - maszyny leśne, - usługi montażowe maszyn do rozdrabniania drewna, - eksport/ import

 3. SOFRONIDIS KOSMAS & SIA E.E.

  Grecja

  Firma SOFRONIDIS KOSMAS & SIA E.E., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drewno przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały drewniane tarte, nieobrobione, palety drewniane, drewno opałowe, i Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Drama, Grecja.

 4. MARKWOOD

  Białoruś

  Firma MARKWOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach deski podłogowe, i tablice - hurt. Ma siedzibę w Vasilevichi, Białoruś.

 5. STOLYAR CENTER

  Ukraina

  Firma STOLYAR CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach suszenie drewna, i tablice - hurt. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PPA INTEGRAL SRL

  Rumunia

  Firma PPA INTEGRAL SRL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach olej słonecznikowy, palety epal, drewno cięte, i granulat drewniany. Ma siedzibę w Baia Mare, Rumunia.

 2. SIBIR WOOD TRADING D.O.O.

  Słowenia

  Firma SIBIR WOOD TRADING D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Mengeš, Słowenia.

 3. SARL ROLLIN FRÈRES

  Francja

  Firma SARL ROLLIN FRÈRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach drewno do konstrukcji szkieletowych, i Drewno konstrukcyjne. Ma siedzibę w Blainville Sur L'eau, Francja.

 4. COOMANS

  Belgia

  Firma COOMANS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Drewno przemysłowe, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Drewno tarcicowe i konserwowane, Drewno przemysłowe, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Laakdal, Belgia.

 5. LLC KIMABEL

  Białoruś

  Firma LLC KIMABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach drewno cięte. Ma siedzibę w Vitebsk Region, Polotsk District, Białoruś.

 1. HOUTBEDRIJF VANLAER EN CIE

  Belgia

  Firma HOUTBEDRIJF VANLAER EN CIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, parkiety, i parkiet. Ma siedzibę w Malle, Belgia.

 2. ANTARES BIOENERGY SRL

  Włochy

  Firma ANTARES BIOENERGY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach formy podstawowe i półprodukty drewniane, okucia drewniane, i drzwi. Ma siedzibę w Reggio Calabria, Włochy.

 1. LTD7HIT

  Białoruś

  Firma LTD7HIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. SÄGEWERK DRACHHAUSEN INH. JÄSCHKE

  Niemcy

  Firma SÄGEWERK DRACHHAUSEN INH. JÄSCHKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Drachhausen, Niemcy.

 3. MARTIN WALDHART

  Austria

  Firma MARTIN WALDHART, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Nenzing, Austria.

 4. UWE HEGEHOLZ

  Niemcy

  Firma UWE HEGEHOLZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Steimbke, Niemcy.

 5. RUBY UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RUBY UK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Holsworthy, Zjednoczone Królestwo.

 6. HEINRICH MEINERLING

  Niemcy

  Firma HEINRICH MEINERLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Lorup, Niemcy.

 7. REWISE S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma REWISE S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach sosna, i świerk. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 8. HERMANN LORENZ GMBH POCKAU

  Niemcy

  Firma HERMANN LORENZ GMBH POCKAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, Opakowania drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, i Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Pockau-Lengefeld, Niemcy.

 1. KOLB SÄGEWERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KOLB SÄGEWERK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Ruppertshofen, Niemcy.

 2. OSWALD ROSSGODERER

  Niemcy

  Firma OSWALD ROSSGODERER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tartaki - maszyny i sprzęt, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Sonnen, Niemcy.

 3. LEGNOLISS SRL

  Włochy

  Firma LEGNOLISS SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach Sprzedaż drzewa. Ma siedzibę w Bolgare, Włochy.

 4. JÖRG MANGELSEN

  Niemcy

  Firma JÖRG MANGELSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tartaki - maszyny i sprzęt, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Struxdorf, Niemcy.

 5. JOSEF BUCHER AG

  Szwajcaria

  Firma JOSEF BUCHER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Escholzmatt, Szwajcaria.

 6. MAX WEIKL E.KFR.

  Niemcy

  Firma MAX WEIKL E.KFR., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Zwiesel, Niemcy.

 7. JÜRGEN SUTTER

  Niemcy

  Firma JÜRGEN SUTTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Hohentengen, Niemcy.

 8. SÄGEWERK SCHADE KG

  Niemcy

  Firma SÄGEWERK SCHADE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Knüllwald, Niemcy.

 9. JOSEF HUBER

  Niemcy

  Firma JOSEF HUBER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Riedering, Niemcy.

 10. MARKUS SPRENGER

  Niemcy

  Firma MARKUS SPRENGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Weisel, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo