• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami

Wyniki dla

Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami - Import eksport

 1. TORREGGIANI SRL

  Włochy

  Firma TORREGGIANI S.R.L. narodziła się w miejscowości Redondesco, w prowincji Mantua w 1974 roku, z pomysłu braci Livio i Carlo Torreggiani, by spróbować szczęścia w dość eksperymentalnym wówczas sektorze Livio zajął się stroną handlową, natomiast młodszy Carlo stroną produkcyjną. Stworzyli w sposób RZEMIEŚLNICZY maszynę do produkcji pierwszych GWOŹDZI METALOWYCH, które oferowali ograniczonej klienteli z branży meblowej z regionu Wenecji Euganejskiej oraz Lombardii. Dziś TORREGGIANI Srl to jedna z wiodących włoskich firm w terj branży, przywiązująca szczególną wagę do jakości oraz kwestii środowiska. Wysoce wydajne narzędzia spełniają wszystkie najnowsze standardy technologiczne. Zintegrowany proces produkcji, który zaczyna się od obróbki surowca (pręt) aż do ukończonego produktu, pozwala nam stosować ścisłą kontrolę jakości. Poza tym, że jesteśmy obecni na rynku włoskim, znaczna część naszych produktów jest eksportowana do Europy i innych krajów.

 2. FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Jest również obecna w dziedzinach Gwoździe, wibrator, instalacje sprężonego powietrza, Gwoździe, i urządzenia pneumatyczne i hydropneumatyczne. Ma siedzibę w Montecosaro, Włochy.

 3. SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT)

  Francja

  Firma SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane do obróbki drewna. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Wiertarki przenośne, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Narzędzia przenośne zasilane, Wiertarki przenośne, gwoździownice, i Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Ma siedzibę w Bourg Les Valence, Francja.

 4. RGN EUROPE

  Dania

  Firma RGN EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Jest również obecna w dziedzinach pistolety do wstrzeliwania gwoździ, i pistolety pneumatyczne. Ma siedzibę w Rønde, Dania.

 5. GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK

  Szwajcaria

  Firma GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Przekładnie pneumatyczne, Młoty pneumatyczne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Przekładnie pneumatyczne, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Subingen, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CONTI ADAMO

  Włochy

  Firma CONTI ADAMO, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, i Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Ma siedzibę w Tavullia, Włochy.

 2. AIRTECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma AIRTECHNOLOGY S.R.L., roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, i Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Ma siedzibę w Reggiolo, Włochy.

 3. RICHARD SCHULZE GESELLSCHAFT FÜR HEFT- UND NAGELTECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma RICHARD SCHULZE GESELLSCHAFT FÜR HEFT- UND NAGELTECHNIK MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, i Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Ma siedzibę w Wölfersheim, Niemcy.

 4. KRAMER EN DUYVIS-HOLDING B.V.

  Holandia

  Firma KRAMER EN DUYVIS-HOLDING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, i Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Ma siedzibę w Zaandam, Holandia.

 5. COSTA EUGENIO S.R.L.

  Włochy

  Firma COSTA EUGENIO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, i Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 1. A.B.M. UTENSILERIA PNEUMATICA DI BORDESE MAURIZIO & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma A.B.M. UTENSILERIA PNEUMATICA DI BORDESE MAURIZIO & C. S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, i Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Ma siedzibę w Racconigi, Włochy.

 2. AVRMET

  Białoruś

  Firma AVRMET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami. Jest również obecna w dziedzinach specjalistyczne narzędzia pneumatyczne, i pistolety do wstrzeliwania gwoździ. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 1. C.S.F. DI BASTA NICOLA

  Włochy

 2. K.S.V. S.R.L.

  Włochy

 3. BLU SERVICE S.R.L.

  Włochy

 4. BANCALA' DISTRIBUZIONE S.R.L.

  Włochy

 5. O.M.G.B. DI GAMBERINI STEFANO

  Włochy

 6. R.U.P. S.R.L.

  Włochy

 7. OLIMPIA CHIODATRICI S.R.L.

  Włochy

 8. META CHIODATRICI E PUNTI METALLICI S.R.L.

  Włochy

 1. I.P.I. S.A.S. DI BOCCIA PALMA & C.

  Włochy

 2. NEW EREDI GANDOLFO

  Włochy

 3. DEL.MA S.R.L.

  Włochy

 4. HOLMS FINMEKANIK APS

  Dania

 5. DUP S.R.L.

  Włochy

 6. T.S.A. TECNOLOGIE SPECIALI APPLICATE S.R.L.

  Włochy