• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny offsetowe

Wyniki dla

Maszyny offsetowe - Import eksport

 1. BALLOONS WORLD STORE SRL

  Włochy

  Balloons World Store produkuje innowacyjne produkty, w tym balony o nowych kształtach, struktury do kompozycji balonów bez helu i nową w 100 % biodegradowalną igłę Ecostick. Od 1979 roku produkujemy drukarki sitodrukowe do balonów marszowych RIFCO (Rifco Machines), których jakość i wszechstronność nie mają sobie równych. BWS wykonuje doskonałe nadruki na wszelkiego rodzaju balonach. Oferujemy także międzynarodową usługę programistyczną z balonami.

 2. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 3. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Firma GRAPHIC INVEST & CONSULT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sitodruk - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Prasy drukarskie, Maszyny offsetowe, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Sitodruk - artykuły zaopatrzeniowe, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Poligrafia. Ma siedzibę w Pontillas, Belgia.

 4. ELTOSCH GRAFIX

  Niemcy

  Firma ELTOSCH GRAFIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny offsetowe, i Maszyny offsetowe. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

 5. MCLANTIS GROUP

  Chiny

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PANGRAPHIC ROMAN KOPIETZ, GRAPHISCHE MASCHINENHANDELS-GMBH

  Niemcy

 2. MOSS S.R.L.

  Włochy

 3. LEIELAND DRUKKERIJ

  Belgia

 4. PRINTERS PARTS & EQUIPMENT

  Kanada

 5. OFIGRÀFIC - IMPRESORAS RICOH

  Hiszpania

 1. DEDRAX LTD

  Bułgaria

 2. CALF S.P.A.

  Włochy

 1. MB OFFICE SRL

  Włochy

 2. IGRAPHMA

  Hiszpania

 3. PRESSDEPO

  Bułgaria

 4. BELFAR LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. VERBOK, DISTRIBUIDOR OFICIAL IMPRESORAS XEROX EN BARCELONA

  Hiszpania

 6. CAVOMIT

  Grecja

 7. KBA - GRAFITEC S.R.O.

  Republika Czeska

 8. ECONUO TECHNOLOGY

  Chiny

 1. SIALCA SISTEMS

  Hiszpania

 2. EUPRINTER TECHNOLOGY CO., LTD

  Hiszpania

 3. MIOTTO ESTE SPA

  Włochy

 4. GREAT WESTERN GRAPHICS

  Niemcy

 5. UNIÃO INDUSTRIA GRAFICA

  Brazylia

 6. MENGI MACHIN

  Turcja

 7. PRINTPRESS.EU

  Rumunia

 8. ROTAPRINT HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 9. WORLD GRAPHIC MACHINE SRL

  Włochy

 10. GRAPHIC MACHINE SERVICE S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo