• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny offsetowe

Wyniki dla

Maszyny offsetowe - Import eksport

 1. BALLOONS WORLD STORE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Balloons World Store produkuje innowacyjne produkty, w tym balony o nowych kształtach, struktury do kompozycji balonów bez helu i nową w 100 % biodegradowalną igłę Ecostick. Od 1979 roku produkujemy drukarki sitodrukowe do balonów marszowych RIFCO (Rifco Machines), których jakość i wszechstronność nie mają sobie równych. BWS wykonuje doskonałe nadruki na wszelkiego rodzaju balonach. Oferujemy także międzynarodową usługę programistyczną z balonami.

 2. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 3. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GRAPHIC INVEST & CONSULT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sitodruk - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Prasy drukarskie, Maszyny offsetowe, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Sitodruk - artykuły zaopatrzeniowe, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Poligrafia. Ma siedzibę w Pontillas, Belgia.

 4. PANGRAPHIC ROMAN KOPIETZ, GRAPHISCHE MASCHINENHANDELS-GMBH

  Niemcy

  Firma PANGRAPHIC ROMAN KOPIETZ, GRAPHISCHE MASCHINENHANDELS-GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, skręcarki sznurów, i Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Würselen, Niemcy.

 5. ELTOSCH GRAFIX

  Niemcy

  Firma ELTOSCH GRAFIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny offsetowe, i Maszyny offsetowe. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OFIGRÀFIC - IMPRESORAS RICOH

  Hiszpania

  Firma OFIGRÀFIC - IMPRESORAS RICOH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Ma siedzibę w Vilaseca, Hiszpania.

 2. MILTON MÉDIA KFT.

  Węgry

  Firma MILTON MÉDIA KFT., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach Poligrafia, Poligrafia, i plakaty. Ma siedzibę w Érd, Węgry.

 3. LEIELAND DRUKKERIJ

  Belgia

  Firma LEIELAND DRUKKERIJ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny offsetowe, Maszyny offsetowe, drukarstwo, i wydruki typograficzne. Ma siedzibę w Deurle, Belgia.

 4. MOSS S.R.L.

  Włochy

  Firma MOSS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do sitodruku. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 5. MKS MASCHINEN HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma MKS MASCHINEN HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, i Maszyny offsetowe. Ma siedzibę w Wasserberg, Niemcy.

 1. DRUCKMASCHINEN TECHNIK SAUR INH. RÜDIGER J. SAUR

  Niemcy

  Firma DRUCKMASCHINEN TECHNIK SAUR INH. RÜDIGER J. SAUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Maszyny offsetowe, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Maszyny offsetowe, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 2. DEDRAX LTD

  Bułgaria

  Firma DEDRAX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach Druk offsetowy, Laminowanie i foliowanie papieru drukarskiego, Druk offsetowy, i Laminowanie i foliowanie papieru drukarskiego. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. ALLFA MASCHINENHANDEL FRIEDHELM-TH. ALLKEMPER E.K.

  Niemcy

  Firma ALLFA MASCHINENHANDEL FRIEDHELM-TH. ALLKEMPER E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 2. HAKRO HANS KROSEL

  Niemcy

  Firma HAKRO HANS KROSEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, i Maszyny offsetowe. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 3. MB OFFICE SRL

  Włochy

  Firma MB OFFICE SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach ploter, maszyny i urzadzenia do druku cyfrowego, wynajem trasera, i LEASING Maszyn I WYPOSAŻĘNIA PRZEMYSŁOWEGO. Ma siedzibę w San Cesareo, Włochy.

 4. IGRAPHMA

  Hiszpania

  Firma IGRAPHMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach Drukarnie - maszyny i materiały,  Maszyny używane, kupno i sprzedaż, maszyny i urządzenia do arkuszowego druku offsetowego, i maszyny do łączenia i oprawiania. Ma siedzibę w Nigrán (pontevedra), Hiszpania.

 5. DRUCK & TECHNIK THOMAS HUTTERS

  Niemcy

  Firma DRUCK & TECHNIK THOMAS HUTTERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wickede, Niemcy.

 6. IDEEGRAFICON IGC GMBH

  Szwajcaria

  Firma IDEEGRAFICON IGC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Maszyny offsetowe, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Maszyny offsetowe, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Uzwil, Szwajcaria.

 7. GERHARD PÜCHNER

  Niemcy

  Firma GERHARD PÜCHNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Heroldsberg, Niemcy.

 8. CALF S.P.A.

  Włochy

  Firma CALF S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk na plastiku i PCV, i Sitodruk na plastiku i PCV. Ma siedzibę w Montecchio Emilia, Włochy.

 1. KOENIG & BAUER AG (KBA)

  Niemcy

  Firma KOENIG & BAUER AG (KBA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wuerzburg, Niemcy.

 2. ACCESSORIGRAFICI

  Włochy

  Firma ACCESSORIGRAFICI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Ma siedzibę w Canicattini Bagni, Włochy.

 3. SCHLENTHNER UND STREU GBR

  Niemcy

  Firma SCHLENTHNER UND STREU GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Sitodruk - maszyny, Maszyny offsetowe, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 4. KBA - GRAFITEC S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KBA - GRAFITEC S.R.O., roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny offsetowe, Prasy drukarskie, Maszyny offsetowe, i Prasy drukarskie. Ma siedzibę w Dobruska, Republika Czeska.

 5. PRESSDEPO

  Bułgaria

  Firma PRESSDEPO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 6. AIRDOT PRINTING BLANKETS

  Szwajcaria

  Firma AIRDOT PRINTING BLANKETS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach druk offsetowy. Ma siedzibę w Zuzgen, Szwajcaria.

 7. EUPRINTER TECHNOLOGY CO., LTD

  Hiszpania

  Firma EUPRINTER TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Ma siedzibę w Abrera, Hiszpania.

 8. BELFAR LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BELFAR LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach papiery. Ma siedzibę w Wakefield, Zjednoczone Królestwo.

 9. DUPLO FRANCE

  Francja

  Firma DUPLO FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kserografia - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny offsetowe, Maszyny offsetowe, i gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Creteil, Francja.

 10. CAVOMIT

  Grecja

  Firma CAVOMIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny offsetowe. Jest również obecna w dziedzinach złocenia złotą folią, i maszyny do cięcia i ścinania papieru i kartonu. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo