• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny myjąco-czyszczące

Wyniki dla

Maszyny myjąco-czyszczące - Import eksport

 1. MULTIDRONET S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MULTIDRONET S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach pompy ciśnieniowe, akcesoria wysokociśnieniowe, HAWK, PRATISSOLI, INTERPUMP, FOG SYSTEM, i Maszyny do czyszczenia wodnego pod wysokim ciśnieniem. Ma siedzibę w Lleida, Hiszpania.

 2. HAERSON URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE

  Polska

  Od 10 lat sprzedajemy urządzenia czyszczące oraz maszyny do czyszczenia podłóg. Wyspecjalizowaliśmy się w doradztwie i szkoleniach z zastosowań profesjonalnych urządzeń do mycia podłóg oraz szorowarek. Jesteśmy autoryzowanym dealerem maszyn, wózków i odkurzaczy angielskiej firmy Numatic. Zaopatrujemy szkoły, hotele, szpitale, fabryki i magazyny w sprzęt profesjonalny do sprzątania. Świadczymy usługi serwisowe na terenie całej Polski w 48 godzin. Numatic jest znanym producentem urządzeń do profesjonalnego sprzątania. Jest liderem w produkcji szorowarek - jednotarczowych urządzeń do szorowania i doczyszczania podłóg. Oprócz tego Numatic jest znany z wózków sprzątających, wózków hotelowych, odkurzaczy do biur i odkurzaczy piorących. Nasza firma służy również doradztwem przy wyborze mopów profesjonalnych oraz wózków do sprzątania - nasze doświadczenie pozwala na szybkie zdiagnozowanie potrzeb klienta i wskazanie mu sposobu, jak szybko i oszczędnie uporać się z zabrudzeniami.

 3. MULTIMATIC ROBERT SZACHERSKI

  Polska

  Polski dystrybutor parowych urządzeń czyszczących Multimatic. Firma posiada swoją siedzibę przy ulicy Nad Jarem 4 w Olsztynie, ale usługi mają zasięg na całą Polskę. Firmę reprezentuje Robert Szacherski, który proponuje usługi wynajmu myjek parowych (parownic) na terenie Olsztyna i okolic. W katalogu Multi-Matic.pl można zamówić profesjonalne maszyny i urządzenia czyszczące dedykowane dla różnych gałęzi przemysłu. W serwisie można znaleźć solidne szorowarki i polerki dostępne w przystępnych i konkurencyjnych na rynku cenach. Firma specjalizuje się w dystrybucji parownic profesjonalnych, a także myjek parowych przemysłowych. Na stronie można znaleźć także ekologiczne odkurzacze piorące parą. Katalog Multi-Maric.pl udostępnia profesjonalne porady na temat mycia, czyszczenia i konserwacji maszyn przemysłowych, w tym CNC. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie zamówienia urządzenia czyszczącego i służymy pomocą w doborze odpowiedniej maszyny dedykowanej dla zdefiniowanych celów.

 4. «ROBOTKOMPLEKT» LLC (DKR GROUP)

  Rosja

  ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP) projektuje i dostarcza urządzenia do myjni samochodowych, zapewnia wyposażenie i instalację myjni samochodowych samoobsługowych w Rosji i krajach WNP. Przedsiębiorstwo oferuje opracowanie projektu, konstrukcję, oddanie do użytku, instalacją i kontrolę samoobsługowych myjni samochodowych w terminie do 3 tygodni; produkcja i dostawa urządzeń do myjni samochodowych w ciągu 7 dni; dostarczanie rocznego planu rozwoju przedsiębiorstwa, wsparcie marketingowe, strategia szybkiego zwrotu kosztów, zamknięte oprogramowanie do śledzenia efektywności obiektu; obsługa posprzedażna, w tym całodobowe wsparcie klienta (konserwatorzy są do dyspozycji w całej Rosji i krajach WNP); modernizacja istniejących obiektów poprzez wprowadzanie zaawansowanych instalacji i urządzeń do mycia samochodów; konserwacja techniczna, szkolenie personelu myjni samochodowych z rozwiązywania drobnych problemów. Wszystkie maszyny i akcesoria myjni samochodowej, wyprodukowane przez ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP), są objęte 12-miesięczną gwarancją.

 5. MADO S.C.

  Polska

  MADO S.C. dostarcza wysokiej jakości środki i sprzęt przeznaczone do utrzymania czystości. Naszym głównym celem jest zaopatrywanie klientów w artykuły renomowanych producentów – Dreumex, Buzil, Tork, Filmop, Bol, Polchem i wielu innych. Chemia profesjonalna - przeznaczona jest do każdego zakładu, w którym najważniejsze jest utrzymanie wysokiego poziom czystości i higieny. To chemia spożywcza, chemia przemysłowa, chemia do gastronomii, także różnego rodzaju produkty specjalistyczne do mycia i dezynfekcji. Chemia dla przemysłu spożywczego, przemysłu, gastronomii jest dostępna u nas w przystępnych cenach. Artykuły do utrzymania czystości - zestawy ręczne do sprzątania – wózki do sprzątania, wózki hotelowe, mopy, zbieraki czy zmywaki, również praktyczne dozowniki do papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła w płynie, odświeżaczy powietrza czy czyściw, czyściwa papierowe, kosze i worki na śmieci w różnych wersjach i rozmiarach. Dostarczamy także system higieniczne – ręczniki do rąk.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KLIMRES. MYJNIE PODKARPACKIE SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy budowę oraz sprzedaż myjni dla zwierząt, w szczególności dla psów. Produkowane przez nas myjnie są samoobsługowe. Obsługa i kąpiel psa dokonywana jest wyłącznie przez właściciela, dzięki czemu pupil nie jest narażony na dodatkowy stres związany z przebywaniem osób trzecich. Budowane przez nas myjnie dla psów wyposażone są w niezbędny sprzęt myjący i suszący, który zapewnia pupilom należyty komfort ich użytkowania. Przy produkcji i budowie naszych myjni przykładamy wagę do wszystkich, najdrobniejszych nawet szczegółów. Robimy wszystko, by zapewnić najwyższą jakość produkowanych przez nas stacji myjących. Ma to widoczne przełożenie na wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Nasza oferta to kompleksowa obsługa obejmująca budowę myjni bezdotykowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 2. OZZY CELIKTURK CO.

  Turcja

  Firma OZZY CELIKTURK CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla kosmetyczek, i ekologiczne artykuły do czyszczenia i pielęgnacji. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 3. MAESTRI SRL

  Włochy

  Firma MAESTRI SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, zamiatarki, zmywarka podłogi, Cleaners, i Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 4. EGGER OSKAR & CO. SAS KG IDROPULITRICI IPC PORTOTECNICA HOCHDRUCKREINIGER

  Włochy

  Firma EGGER OSKAR & CO. SAS KG IDROPULITRICI IPC PORTOTECNICA HOCHDRUCKREINIGER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, części zamienne, agregaty prądotwórcze, Sprężarki, i pralnice wodne. Ma siedzibę w Merano, Włochy.

 5. OZZY CELIKTURK CO

  Turcja

  Firma OZZY CELIKTURK CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, Development and manufacture of cosmetics, Maszyny myjąco-czyszczące, akcesoria dla zwierząt domowych, i Marka dystrybutora. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. AHN SERVICIO TECNICO

  Chile

  Firma AHN SERVICIO TECNICO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach pralnice wodne. Ma siedzibę w Santiago, Chile.

 2. ACCESORIOS GUERRERO MULTI-EXPORT, SL

  Hiszpania

  Firma ACCESORIOS GUERRERO MULTI-EXPORT, SL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Ma siedzibę w Lleida, Hiszpania.

 1. ISLAK MENDIL IMALATI

  Turcja

  Firma ISLAK MENDIL IMALATI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 2. POTAK AMBALAJ

  Turcja

  Firma POTAK AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach mokre chusteczki, opakowania, tworzenie logo, i wody toaletowe. Ma siedzibę w Elazig, Turcja.

 3. PULIVAPOR SAS

  Włochy

  Firma PULIVAPOR SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach myjki na ciepłą wodę, i myjki wodne ciśnieniowe na zimno. Ma siedzibę w Marcaria, Włochy.

 4. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Rumunia

  Firma BEST SPRING ECOCLEAN SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Urządzenia do mycia przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Urządzenia do mycia przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Botosani, Rumunia.

 5. EVEREST AMBALAJ

  Turcja

  Firma EVEREST AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach mokre chusteczki, napełniarki do proszków, i środki antybakteryjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. SKY TOWEL

  Niemcy

  Firma SKY TOWEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Ma siedzibę w Münich, Niemcy.

 7. CUYPERS

  Belgia

  Firma CUYPERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Maszyny myjąco-czyszczące, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, i Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 8. CCWC SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CCWC SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Ma siedzibę w Cardiff, Zjednoczone Królestwo.

 1. IDROFLUENT

  Włochy

  Firma IDROFLUENT, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, przemysłowe maszyny sprzątające, pranie - suszenie podłóg, Maszyny myjąco-czyszczące, i wyciągi. Ma siedzibę w Osio Sopra (bg), Włochy.

 2. CLEAN & CONSTRUCT

  Belgia

  Firma CLEAN & CONSTRUCT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, Czyszczenie budynków, Firmy sprzątające, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Maszyny myjąco-czyszczące, Czyszczenie budynków, Firmy sprzątające, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Sint-Laureins, Belgia.

 3. L I M O R O M S.R.L.

  Rumunia

  Firma L I M O R O M S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, Odkurzacze domowe, Smary samochodowe, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Maszyny myjąco-czyszczące, Odkurzacze domowe, Smary samochodowe, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 4. CLEAN RIGHT CO

  Stany Zjednoczone

  Firma CLEAN RIGHT CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Ma siedzibę w Spokane, Stany Zjednoczone.

 5. NEXIA VITAL SL

  Hiszpania

  Firma NEXIA VITAL SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, Zamiatarki przemysłowe, wynajem maszyn do prania przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 6. ORAKIL DAGITIM PAZARLAMA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ORAKIL DAGITIM PAZARLAMA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. INDORS SNC

  Włochy

  Firma INDORS SNC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach myjki na ciepłą wodę, myjki wodne ciśnieniowe na zimno, i wytwornice prądu. Ma siedzibę w Lauzacco, Włochy.

 8. SERVICIO TÉCNICO DANIEL ROS

  Hiszpania

  Firma SERVICIO TÉCNICO DANIEL ROS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach naprawy obrabiarek, i konserwacja urządzeń i maszyn do spawania i lutowania metalu. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 9. ECOAUDIN GROUP SRL

  Włochy

  Firma ECOAUDIN GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny myjąco-czyszczące, odkurzacze przemysłowe, sprzęt do mycia samochodów wodą pod wysokim ciśnieniem, i Maszyny myjąco-czyszczące. Ma siedzibę w Fiumicino, Włochy.

 10. IDROBASE GROUP

  Włochy

  Firma IDROBASE GROUP, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach myjki przemysłowe, i Rozpylacze przemysłowe - systemy. Ma siedzibę w Borgoricco, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo