• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny myjąco-czyszczące

Wyniki dla

Maszyny myjąco-czyszczące - Import eksport

 1. MULTIDRONET S.L.

  Hiszpania

  Firma MULTIDRONET S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny myjąco-czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach pompy ciśnieniowe, akcesoria wysokociśnieniowe, HAWK, PRATISSOLI, INTERPUMP, FOG SYSTEM, i Maszyny do czyszczenia wodnego pod wysokim ciśnieniem. Ma siedzibę w Lleida, Hiszpania.

 2. MADO S.C.

  Polska

  MADO S.C. dostarcza wysokiej jakości środki i sprzęt przeznaczone do utrzymania czystości. Naszym głównym celem jest zaopatrywanie klientów w artykuły renomowanych producentów – Dreumex, Buzil, Tork, Filmop, Bol, Polchem i wielu innych. Chemia profesjonalna - przeznaczona jest do każdego zakładu, w którym najważniejsze jest utrzymanie wysokiego poziom czystości i higieny. To chemia spożywcza, chemia przemysłowa, chemia do gastronomii, także różnego rodzaju produkty specjalistyczne do mycia i dezynfekcji. Chemia dla przemysłu spożywczego, przemysłu, gastronomii jest dostępna u nas w przystępnych cenach. Artykuły do utrzymania czystości - zestawy ręczne do sprzątania – wózki do sprzątania, wózki hotelowe, mopy, zbieraki czy zmywaki, również praktyczne dozowniki do papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła w płynie, odświeżaczy powietrza czy czyściw, czyściwa papierowe, kosze i worki na śmieci w różnych wersjach i rozmiarach. Dostarczamy także system higieniczne – ręczniki do rąk.

 3. MULTIMATIC ROBERT SZACHERSKI

  Polska

  Polski dystrybutor parowych urządzeń czyszczących Multimatic. Firma posiada swoją siedzibę przy ulicy Nad Jarem 4 w Olsztynie, ale usługi mają zasięg na całą Polskę. Firmę reprezentuje Robert Szacherski, który proponuje usługi wynajmu myjek parowych (parownic) na terenie Olsztyna i okolic. W katalogu Multi-Matic.pl można zamówić profesjonalne maszyny i urządzenia czyszczące dedykowane dla różnych gałęzi przemysłu. W serwisie można znaleźć solidne szorowarki i polerki dostępne w przystępnych i konkurencyjnych na rynku cenach. Firma specjalizuje się w dystrybucji parownic profesjonalnych, a także myjek parowych przemysłowych. Na stronie można znaleźć także ekologiczne odkurzacze piorące parą. Katalog Multi-Maric.pl udostępnia profesjonalne porady na temat mycia, czyszczenia i konserwacji maszyn przemysłowych, w tym CNC. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie zamówienia urządzenia czyszczącego i służymy pomocą w doborze odpowiedniej maszyny dedykowanej dla zdefiniowanych celów.

 4. «ROBOTKOMPLEKT» LLC (DKR GROUP)

  Rosja

  ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP) projektuje i dostarcza urządzenia do myjni samochodowych, zapewnia wyposażenie i instalację myjni samochodowych samoobsługowych w Rosji i krajach WNP. Przedsiębiorstwo oferuje opracowanie projektu, konstrukcję, oddanie do użytku, instalacją i kontrolę samoobsługowych myjni samochodowych w terminie do 3 tygodni; produkcja i dostawa urządzeń do myjni samochodowych w ciągu 7 dni; dostarczanie rocznego planu rozwoju przedsiębiorstwa, wsparcie marketingowe, strategia szybkiego zwrotu kosztów, zamknięte oprogramowanie do śledzenia efektywności obiektu; obsługa posprzedażna, w tym całodobowe wsparcie klienta (konserwatorzy są do dyspozycji w całej Rosji i krajach WNP); modernizacja istniejących obiektów poprzez wprowadzanie zaawansowanych instalacji i urządzeń do mycia samochodów; konserwacja techniczna, szkolenie personelu myjni samochodowych z rozwiązywania drobnych problemów. Wszystkie maszyny i akcesoria myjni samochodowej, wyprodukowane przez ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP), są objęte 12-miesięczną gwarancją.

 5. KLIMRES. MYJNIE PODKARPACKIE SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy budowę oraz sprzedaż myjni dla zwierząt, w szczególności dla psów. Produkowane przez nas myjnie są samoobsługowe. Obsługa i kąpiel psa dokonywana jest wyłącznie przez właściciela, dzięki czemu pupil nie jest narażony na dodatkowy stres związany z przebywaniem osób trzecich. Budowane przez nas myjnie dla psów wyposażone są w niezbędny sprzęt myjący i suszący, który zapewnia pupilom należyty komfort ich użytkowania. Przy produkcji i budowie naszych myjni przykładamy wagę do wszystkich, najdrobniejszych nawet szczegółów. Robimy wszystko, by zapewnić najwyższą jakość produkowanych przez nas stacji myjących. Ma to widoczne przełożenie na wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Nasza oferta to kompleksowa obsługa obejmująca budowę myjni bezdotykowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OZZY CELIKTURK CO.

  Turcja

 2. MAESTRI SRL

  Włochy

 3. OZZY CELIKTURK CO

  Turcja

 4. EGGER OSKAR & CO. SAS KG IDROPULITRICI IPC PORTOTECNICA HOCHDRUCKREINIGER

  Włochy

 5. ISLAK MENDIL IMALATI

  Turcja

 1. PULIVAPOR SAS

  Włochy

 2. EVEREST AMBALAJ

  Turcja

 1. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Rumunia

 2. ACCESORIOS GUERRERO MULTI-EXPORT, SL

  Hiszpania

 3. AHN SERVICIO TECNICO

  Chile

 4. POTAK AMBALAJ

  Turcja

 5. CCWC SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

 6. IDROFLUENT

  Włochy

 7. SKY TOWEL

  Niemcy

 8. INDORS SNC

  Włochy

 1. SERVICIO TÉCNICO DANIEL ROS

  Hiszpania

 2. ORAKIL DAGITIM PAZARLAMA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 3. ECOAUDIN GROUP SRL

  Włochy

 4. WET WIPES TURKEY

  Turcja

 5. FIMIS SRL

  Włochy

 6. SIMMM ENIGINEERING (S.R.L.)

  Włochy

 7. CIXI V-MART ELECTRIC TECH. CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

 8. ÖZDAMARLAR GIDA A.Ş.

  Turcja

 9. OLCA AMBALAJ

  Turcja

 10. DOCTOR SILVER ION

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo