• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny krojnicze do tkanin

Wyniki dla

Maszyny krojnicze do tkanin - Import eksport

 1. EUROLASER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Eurolaser jest światowym partnerem w zakresie techniki laserowej, specjalistą w dziedzinie laserowych systemów do cięcia, grawerowania i znakowania różnorodnych materiałów, takich jak akryl, drewno, tekstylia i folie z tworzywa sztucznego. Oferujemy kompleksowe usługi, wszystkie z jednego źródła! Nasze przecinarki znajdują zastosowanie w przemyśle reklamowym, samochodowym, odzieżowym, meblarskim i w aranżacji wnętrz, w produkcji klawiatur foliowych oraz w przemyśle elektrycznym, modelarstwie, architekturze i w wielu innych dziedzinach.

 2. WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K.

  Niemcy

  Maszyny do produkcji wzorników - ząbkarki do wycinania materiałów do wzorników oraz maszyny do klejenia wzorników typu kaskada. Oferujemy również kompletne wyposażenie, jak np. noże ząbkowane, jednostronne noże ząbkowane, noże z płaskim ostrzem, przebijaki, podkładki do tłoczenia i cięcia, wiertarki do papieru, wiertarki do materiału, zszywarki wielopozycyjne. Jako usługodawca produkujemy: kolekcje wzorów, wzorniki tkanin, katalogi tkanin, prezentacje próbek tkanin, kaskady lub wzorniki typu kaskada

 3. GARDINERY INTERNATIONAL

  Rumunia

  Firma GARDINERY INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Włókna przędne naturalne, Tkaniny z włókien mieszanych, Włókna przędne naturalne, i Tkaniny z włókien mieszanych. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 4. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma MULTI-PLOT EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Atramenty i farby drukarskie, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Atramenty i farby drukarskie, Aplikacje CAO do wykrawania, i kolorymetry elektroniczne. Ma siedzibę w Bad Emstal, Niemcy.

 5. MIRAMAC MACHINERY

  Turcja

  Firma MIRAMAC MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAMON

  Francja

  Firma HAMON, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma COMHAIRE INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny krojnicze do tkanin, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny krojnicze do tkanin, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i maszyny do obróbki i wykańczania włókien tekstylnych. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 3. SANODOR

  Rumunia

  Firma SANODOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołdry, koce, pierzyny i narzuty. Jest również obecna w dziedzinach Garnitury męskie, konfekcja męska, Maszyny krojnicze do tkanin, Konfekcja damska gotowa, Pościel, Garnitury męskie, konfekcja męska, Maszyny krojnicze do tkanin, Konfekcja damska gotowa, i Pościel. Ma siedzibę w Piatra Neamt, Rumunia.

 4. BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE

  Francja

  Firma BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w La Clayette, Francja.

 5. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumunia

  Firma VAELLA MASCHINEN SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, Maszyny krojnicze do tkanin, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Maszyny do szycia, Maszyny krojnicze do tkanin, Maszyny do prasowania, przemysłowe, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 1. DKTEX

  Bułgaria

  Firma DKTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Szmaty - odzysk i użycie wtórne, waty, marszczenie tkanin i wyrobów tekstylnych, i Szmaty - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Shipkovo, Bułgaria.

 2. ZUND BENELUX

  Holandia

  Firma ZUND BENELUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach przecinaki, i System wycinania. Ma siedzibę w Eersel, Holandia.

 1. COBBY'S

  Belgia

  Firma COBBY'S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przerób nadwyżek towarowych, Nici i nitki przędzalnicze naturalne, Maszyny krojnicze do tkanin, Tkaniny i dzianiny, Przerób nadwyżek towarowych, Nici i nitki przędzalnicze naturalne, Maszyny krojnicze do tkanin, i Tkaniny i dzianiny. Ma siedzibę w Drongen, Belgia.

 2. KONMAKSAN

  Turcja

  Firma KONMAKSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach stoły szwalnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. STITCHER GMBH SEWING-MACHINES

  Niemcy

  Firma STITCHER GMBH SEWING-MACHINES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny krojnicze do tkanin, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS

  Portugalia

  Firma CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do artykułów tekstylnych, Sewing machines for textiles, maszyny tekstylne, i konserwacja maszyn tkackich. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalicão, Portugalia.

 5. MERCERIE NET

  Rumunia

  Firma MERCERIE NET, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Żelazka, Maszyny krojnicze do tkanin, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Żelazka, Maszyny krojnicze do tkanin, i Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 6. ALPHAFORM AG

  Niemcy

  Firma ALPHAFORM AG, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne, Maszyny krojnicze do tkanin, Elektryczność - aparatura, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne, Maszyny krojnicze do tkanin, Elektryczność - aparatura, i Urządzenia do wykonywania prób i testów. Ma siedzibę w Feldkirchen, Niemcy.

 7. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Stany Zjednoczone

  Firma FREEMAN SCHWABE MACHINERY, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Maszyny krojnicze do tkanin, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Maszyny krojnicze do tkanin, i Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Cincinnati, Stany Zjednoczone.

 8. OZBILIM TEXTILE MACHINERY

  Turcja

  Firma OZBILIM TEXTILE MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. INTERFASHION PRODESIGN S.R.L.

  Rumunia

  Firma INTERFASHION PRODESIGN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie tkanin, Garnitury męskie, konfekcja męska, Konfekcja damska gotowa, Wykańczanie tkanin, Garnitury męskie, konfekcja męska, i Konfekcja damska gotowa. Ma siedzibę w Bradu, Rumunia.

 2. DUO TAILOR SRL

  Rumunia

  Firma DUO TAILOR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja damska gotowa, Garnitury męskie, konfekcja męska, Ubrania robocze i ochronne, Bielizna nocna, Konfekcja damska gotowa, Garnitury męskie, konfekcja męska, Ubrania robocze i ochronne, i Bielizna nocna. Ma siedzibę w Brad, Rumunia.

 3. LAMOTEX

  Belgia

  Firma LAMOTEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Deerlijk, Belgia.

 4. OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Firma OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Textile machine manufacture, i Machine manufacturing. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MARIA KILIC

  Turcja

  Firma MARIA KILIC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Pościel, Ręczniki, Ślubne i komunijne akcesoria odzieżowe, Pościel, Ręczniki, i Ślubne i komunijne akcesoria odzieżowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. ZAELLA PARIS

  Francja

  Firma ZAELLA PARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. ROTAR - POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ROTAR - POLAND SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny krojnicze do tkanin, i Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Torun, Polska.

 8. T.W. EATON & CO. LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma T.W. EATON & CO. LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny krojnicze do tkanin, i Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 9. AMKODOR O A O

  Białoruś

  Firma AMKODOR O A O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny krojnicze do tkanin, i Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 10. BEDBUR GMBH

  Niemcy

  Firma BEDBUR GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny krojnicze do tkanin, i Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo