• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek

Wyniki dla

Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek - Import eksport

 1. SATNSOCKS

  Turcja

  Firma SATNSOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Jest również obecna w dziedzinach fabryki skarpet, i pończochy damskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. EVRENMAK MAKINA .

  Turcja

  Firma EVRENMAK MAKINA ., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i wyposażenie dla produkcji skarpetek, i maszyny do produkcji skarpet. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. YIGIT SOCKS TEXTILE

  Turcja

  Firma YIGIT SOCKS TEXTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Jest również obecna w dziedzinach skarpety dziecięce, i skarpetki męskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. DBG DIAMENTE ÇORAP

  Turcja

  Firma DBG DIAMENTE ÇORAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skarpety. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek, skarpetki - hurt, odzież niemowlęca, rajstopy dla dzieci, i Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CASE SUPERSTORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CASE SUPERSTORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 2. STILIM SOCKS

  Turcja

  Firma STILIM SOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Jest również obecna w dziedzinach Skarpety antybakteryjne, fabryki skarpet, Socks made from bamboo fibre, i skarpetki piłkarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. NORMIT

  Słowacja

  Firma NORMIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Jest również obecna w dziedzinach oprogramowania aplikacyjne dla przedsiębiorstw prywatnych sektora trzeciego, i industrial equipment. Ma siedzibę w Malacky, Słowacja.

 4. NARSAN MAK

  Turcja

  Firma NARSAN MAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna dla tokarstwa precyzyjnego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX

  Włochy

  Firma BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek, maszyny i wyposażenie dla produkcji skarpetek, i Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Botticino, Włochy.

 1. IRMAC TEX S.R.L.

  Włochy

  Firma IRMAC TEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek, maszyny i wyposażenie dla produkcji skarpetek, i Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Borgosatollo, Włochy.

 2. BAYBAZ TEKSTIL

  Turcja

  Firma BAYBAZ TEKSTIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. FIMATEX S.R.L.

  Włochy

  Firma FIMATEX S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek, części zamienne i akcesoria do maszyn tekstylnych, i Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 2. B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO

  Włochy

  Firma B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek, maszyny i wyposażenie dla produkcji skarpetek, i Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Ponte Buggianese, Włochy.

 3. CESARE COLOSIO S.R.L.

  Włochy

  Firma CESARE COLOSIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek, maszyny i wyposażenie dla produkcji skarpetek, i Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Rezzato, Włochy.

 4. TECNOPEA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOPEA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Quinzano D'oglio, Włochy.

 5. CETME

  Włochy

  Firma CETME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek, maszyny i wyposażenie dla produkcji skarpetek, i Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 6. ENKI SOCKS

  Turcja

  Firma ENKI SOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Edirne, Turcja.

 7. HAIYAN XINGLONG FASTENER CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma HAIYAN XINGLONG FASTENER CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Haiyan, Stany Zjednoczone.

 8. BESTON COMPANY

  Stany Zjednoczone

  Firma BESTON COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Zhengzhou, Stany Zjednoczone.

 1. DROP SOCKS

  Turcja

  Firma DROP SOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SEL ÇORAP

  Turcja

  Firma SEL ÇORAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. MESA SOCKS

  Turcja

  Firma MESA SOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. UCA ÇORAP

  Turcja

  Firma UCA ÇORAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. HABERSOCKS

  Turcja

  Firma HABERSOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i wyposażenie do produkcji skarpetek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. G.B.

  Włochy

 7. B.M. S.R.L.

  Włochy

 8. L.A.A.S. LONATI ANGLO - AMERICAN SCHOOL S.R.L.

  Włochy

 9. CALZIFICIO ROSA DI LIU MIN

  Włochy

 10. ANGELICA DI GIRELLI & PICCINOTTI ( S.N.C. )

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo