• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urządzenia introligatorskie

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia introligatorskie - Import eksport

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. MÜLLER MARTINI AG

  Szwajcaria

  Jako pionier w branży poligraficznej, Muller Martini jest znany na całym świecie z systemów wykańczania druku o najwyższej jakości. Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym na arenie międzynarodowej, które wcześnie rozpoznaje trendy rynkowe - i czyni to od momentu założenia firmy w 1946 r. Muller Martini posiada Wysoce zautomatyzowane najnowocześniejsze maszyny. W ramach strategii rozwoju Finishing 4.0 oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie uszlachetniania druku cyfrowego i offsetowego. Ponad 1400 pracowników Muller Martini pozostają do Państwa każdego dnia. Jesteśmy obecni na wszystkich ważnych rynkach z własnymi firmami handlowymi i serwisowymi. Nasi doświadczeni technicznie specjaliści ds. sprzedaży i serwisu są kompetentnymi partnerami kontaktowymi. Muller Martini oznacza: Niezależność jako firma rodzinna, wiedza fachowa łańcucha wartości w branży poligraficznej, szwajcarskie innowacje i umiejętności inżynierskie, wysokie kompetencje w zakresie rozwiązań i systemów.

 3. POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Portfolio produktów sprzedawanych pod marką POLAR było stale rozszerzane przez ostatnie dziesięciolecia i obejmuje dzisiaj oprócz szybkich maszyn tnących, kompleksowe i w pełni zautomatyzowane systemy do wycinania, systemy do etykiet wycinanych i perforowanych, systemy na zamówienie dla hurtowni papieru, trójnoże i kompaktowe maszyny tnące do druku małoformatowego. Slogan: POLAR - power and precision in postpress.

 4. AKONDA

  Polska

  Oferujemy urządzenia uszlachetniające oraz introligatorskie. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dostarcza solidne urządzenia. Nasi specjaliści zapewnią fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu oraz zadbają o komfort każdego Klienta. Gwarantujemy serwis urządzeń pogwarancyjnych zakupionych u nas. Sprawdź naszą ofertę na: akonda.pl lub zadzwoń pod numer: 22 355 01 92

 5. ESTYMA WIESŁAW ROGOŻNICKI

  Polska

  Firma Estyma powstała w 1989r. Od początku swojego istnienia zajmujemy się projektowaniem, budową maszyn i automatów użytkowych dla różnych branż a w szczególności dla introligatorni.Dynamicznie rozwijając produkcję półfabrykatów dla przemysłu poligraficznego tj. spirale zamykane, zawieszki do kalendarzy, listwy do oprawy kalendarzy i plakatów, okienka do kalendarzy staliśmy się liderem w dostarczaniu produktów potrzebnych do szeroko rozumianej oprawy introligatorskiej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMAGING SOLUTIONS AG

  Szwajcaria

  Firma IMAGING SOLUTIONS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Regensdorf, Szwajcaria.

 2. GMP BELGIUM-BIBLIOFILM

  Belgia

  Firma GMP BELGIUM-BIBLIOFILM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do broszurowania i zszywania. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, maszyny introligatorskie do pokrywania plastikiem, i urządzenia do obsługi dokumentów. Ma siedzibę w Evere, Belgia.

 3. GRAPHIC SYSTEMS

  Niemcy

  Firma GRAPHIC SYSTEMS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Import-eksport - branża drukarska i wydawnicza. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Maszyny i urządzenia introligatorskie, flexography - machines, maszyny do druku offsetowego, Okazyjne maszyny i urządzenia, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 4. METALOGRAFIJA, UAB

  Litwa

  Firma METALOGRAFIJA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty typograficzne i fotograficzne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia introligatorskie, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Fotochemigrafia, Czcionki drukarskie, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Fotochemigrafia, i Czcionki drukarskie. Ma siedzibę w VILNIUS, Litwa.

 5. 2020 MAILING EQUIPMENT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma 2020 MAILING EQUIPMENT LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Allington, Zjednoczone Królestwo.

 1. THEODOR ATTENBERGER BUCHBINDEREI GMBH

  Niemcy

  Firma THEODOR ATTENBERGER BUCHBINDEREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. B. KRUSE-BSAT GMBH

  Niemcy

  Firma B. KRUSE-BSAT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Minden, Niemcy.

 1. HAAS AG

  Szwajcaria

  Firma HAAS AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Volketswil, Szwajcaria.

 2. SPYDER TRADE

  Austria

  Firma SPYDER TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 3. D & S METALLTECHNIK INH. STEFAN STAUCH

  Niemcy

  Firma D & S METALLTECHNIK INH. STEFAN STAUCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Tarmstedt, Niemcy.

 4. PROBOOK-TECH GMBH

  Szwajcaria

  Firma PROBOOK-TECH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Zofingen, Szwajcaria.

 5. GRAFISCHE MASCHINEN & ZUBEHÖR

  Niemcy

  Firma GRAFISCHE MASCHINEN & ZUBEHÖR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. B&R MOLL INTERNATIONAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma B&R MOLL INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Essex, Zjednoczone Królestwo.

 7. H. HOLLE BUCHBINDEREIMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma H. HOLLE BUCHBINDEREIMASCHINEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Bad Essen, Niemcy.

 8. BINDESYSTEME-JETBIND® E.K.

  Niemcy

  Firma BINDESYSTEME-JETBIND® E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Tettnang, Niemcy.

 1. SYSTEM GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG PRODUKTIONSSYSTEME UND SERVICE

  Niemcy

  Firma SYSTEM GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG PRODUKTIONSSYSTEME UND SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. GEBRAUCHTMASCHINENHANDEL MANFRED MASSOW

  Niemcy

  Firma GEBRAUCHTMASCHINENHANDEL MANFRED MASSOW, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Wasbek, Niemcy.

 3. SOUREN GRAPHIC- & PRINTSERVICE

  Niemcy

  Firma SOUREN GRAPHIC- & PRINTSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 4. DGR GRAPHIC GMBH

  Niemcy

  Firma DGR GRAPHIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Espelkamp, Niemcy.

 5. BABICKY GRAPHIC SERVICE GMBH

  Austria

  Firma BABICKY GRAPHIC SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Berndorf, Austria.

 6. ANCIENS ETABLISSEMENTS GH PUT

  Belgia

  Firma ANCIENS ETABLISSEMENTS GH PUT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Broszurowanie i wykończenie introligatorskie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia introligatorskie, Maszyny i urządzenia introligatorskie, oprawa książek, oprawianie w skórę, i introligatorstwo. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. JAMES BURN INTERNATIONAL

  Francja

  Firma JAMES BURN INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w LA FLECHE, Francja.

 8. HEIDELBERG POSTPRESS DEUTSCHLAND GMBH WERK LEIPZIG

  Niemcy

  Firma HEIDELBERG POSTPRESS DEUTSCHLAND GMBH WERK LEIPZIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 9. SWIGRAPH AG

  Szwajcaria

  Firma SWIGRAPH AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Bubikon, Szwajcaria.

 10. SHORT RUN ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma SHORT RUN ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia introligatorskie - Import eksport

Liczba wyników

12 932 Przedsiębiorstwa