• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urządzenia introligatorskie

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia introligatorskie - Import eksport

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. MÜLLER MARTINI AG

  Szwajcaria

  Jako pionier w branży poligraficznej, Muller Martini jest znany na całym świecie z systemów wykańczania druku o najwyższej jakości. Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym na arenie międzynarodowej, które wcześnie rozpoznaje trendy rynkowe - i czyni to od momentu założenia firmy w 1946 r. Muller Martini posiada Wysoce zautomatyzowane najnowocześniejsze maszyny. W ramach strategii rozwoju Finishing 4.0 oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie uszlachetniania druku cyfrowego i offsetowego. Ponad 1400 pracowników Muller Martini pozostają do Państwa każdego dnia. Jesteśmy obecni na wszystkich ważnych rynkach z własnymi firmami handlowymi i serwisowymi. Nasi doświadczeni technicznie specjaliści ds. sprzedaży i serwisu są kompetentnymi partnerami kontaktowymi. Muller Martini oznacza: Niezależność jako firma rodzinna, wiedza fachowa łańcucha wartości w branży poligraficznej, szwajcarskie innowacje i umiejętności inżynierskie, wysokie kompetencje w zakresie rozwiązań i systemów.

 3. AKONDA

  Polska

  Oferujemy urządzenia uszlachetniające oraz introligatorskie. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dostarcza solidne urządzenia. Nasi specjaliści zapewnią fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu oraz zadbają o komfort każdego Klienta. Gwarantujemy serwis urządzeń pogwarancyjnych zakupionych u nas. Sprawdź naszą ofertę na: akonda.pl lub zadzwoń pod numer: 22 355 01 92

 4. METALOGRAFIJA, UAB

  Litwa

 5. GMP BELGIUM-BIBLIOFILM

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRAPHIC SYSTEMS

  Niemcy

 2. 2020 MAILING EQUIPMENT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. FIDIA MACCHINE GRAFICHE S.R.L.

  Włochy

 4. FERRARI CARLO

  Włochy

 5. SWIGRAPH AG

  Szwajcaria

 1. YANCHENG XIEHE MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 2. ESTYMA WIESŁAW ROGOŻNICKI

  Polska

  Firma Estyma powstała w 1989r. Od początku swojego istnienia zajmujemy się projektowaniem, budową maszyn i automatów użytkowych dla różnych branż a w szczególności dla introligatorni.Dynamicznie rozwijając produkcję półfabrykatów dla przemysłu poligraficznego tj. spirale zamykane, zawieszki do kalendarzy, listwy do oprawy kalendarzy i plakatów, okienka do kalendarzy staliśmy się liderem w dostarczaniu produktów potrzebnych do szeroko rozumianej oprawy introligatorskiej.

 1. WILLI GANTENBEIN

  Szwajcaria

 2. EURIST SRL

  Włochy

 3. LE MATERIEL AUXILIAIRE D'INFORMA TIQUE

  Francja

 4. B. KRUSE-BSAT GMBH

  Niemcy

 5. SOCIETE DE SERVICE ET FACONNAGE INTERBANCAIRE RELIANCE

  Francja

 6. BIMAS MASCHINENHANDEL

  Niemcy

 7. H. HOLLE BUCHBINDEREIMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 8. SYSTEM GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG PRODUKTIONSSYSTEME UND SERVICE

  Niemcy

 1. THEODOR ATTENBERGER BUCHBINDEREI GMBH

  Niemcy

 2. TOSINGRAF MACHINERY S.R.L.

  Włochy

 3. PAPYRUS MASCHINENHANDELS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. ORIO S.R.L.

  Włochy

 5. GHP GRAPHISCHE MASCHINEN HERMANN PUHR JUN.

  Niemcy

 6. SPYDER TRADE

  Austria

 7. MBT S.R.L.

  Włochy

 8. D & S METALLTECHNIK INH. STEFAN STAUCH

  Niemcy

 9. GIETZ & CO AG

  Szwajcaria

 10. WALTER & MACKH GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia introligatorskie - Import eksport

Liczba wyników

11 797 przedsiębiorstwa