• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i sprzęt do plastyfikacji

Wyniki dla

Maszyny i sprzęt do plastyfikacji - Import eksport

 1. PME SERVICES GBR

  Niemcy

 2. DÜZGÜN LAMINASYON

  Turcja

 3. PC-LABORSYSTEM GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PC Laborsystem specjalizuje się w produkcji maszyn mieszających i dyspergujących dostosowanych do potrzeb klienta dla laboratoriów i zakładów specjalistycznych. W zależności od potrzeb, oferujemy proste maszyny z różnymi możliwościami sterowania, aż po mieszalniki sterowane procesowo. Nasze wysokiej jakości maszyny są produkowane według najnowszych osiągnięc w technologii mieszania. Dzięki optymalnemu współdziałaniu momentu obrotowego i prędkości obrotowej, można przetwarzać zarówno produkty o niskiej, jak i wysokiej lepkości. Narzędzia do mieszania i miksowania produkowane przez nas specjalnie do różnych zastosowań i zadań gwarantują optymalne wyniki obróbki. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie inżynierii procesowej i projektowania systemów mieszania. Wspólny odbiór z klientem przed dostawą maszyn naszej produkcji, szkolenie w zakresie obsługi maszyny i techniki bezpieczeństwa. Całodobowy (24-godz) serwis części zamiennych. Kompletny program do użytku laboratoryjnego. Konserwacja (umowa serwisowa)

  Witryna www Open In New icon
 4. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy silnym i niezawodnym partnerem rozwojowym dla producentów silników elektrycznych i ich wysoce zautomatyzowanego procesu produkcyjnego. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH oznacza solidne know-how w dziedzinie planowania, projektowania, produkcji i montażu maszyn i narzędzi do produkcji stojanów. Nasi klienci doceniają między innymi wysoki poziom naszej wiedzy doradzczej w rozwiązywaniu trudnych problemów i zadań związanych z optymalizacją kompletnych produktów i linii produkcyjnych. Dzięki ścisłej współpracy, specjalistycznej wiedzy i innowacjom tworzymy optymalnie dostosowane rozwiązania w dziedzinie technologii nawijania i ciągnienia, formowania i bandowania stojana, maszyn i kompletnego oprzyrządowania dla wszystkich obszarów produkcji.

  Witryna www Open In New icon
 5. LEMMEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i import-eksport skóry zamszowej, gąbek, szczotek do myjni oraz ścierek samochodowych. Firma założona w 1770 r. ma długą historię w branży skóry zamszowej i samochodowej. Od początku istnienia widzieliśmy wiele zmian i wykorzystujemy nasze bogactwo doświadczeń i wiedzę fachową, aby wyprzedzać czas. Wraz z naszą niemiecką siostrzaną firmą Lemmen GmbH z siedzibą w Burscheid (Kolonia) korzystamy z wieloletniego doświadczenia w prduckji gabek sytetycznych i naturalnych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu, naszym klientom, doskonałych produktów i nienagannej obsługi.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  LLC Technopark Impulse jest częścią grupy zróżnicowanych przedsiębiorstw przemysłowych Tradicia. Technopark Impulse produkuje akcesoria do specjalnych urządzeń dla przedsiębiorstw budowy dróg, budownictwa komunalnego, górnictwa i przemysłu rolniczego: urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny do układania nawierzchni drogowych, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - do wydobywania minerałów i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, akcesoria do żurawi. Przedsiębiorstwo wdraża pełną gamę roziwązań - od projektowania i produkcji akcesoriów po dostawę, obsługę i serwis techniczny. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja każdego elementu i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

  Witryna www Open In New icon
 2. ALLURE LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Nasza firma Allure LLC ma siedzibę w Moskwie, Rosja. Jesteśmy producentami wysokiej klasy maszyn do rzemieślniczej produkcji czekolad. Do naszych klientów należą producenci czekolady z ponad 25 krajów. Nasze maszyny są wykonane z najlepszych europejskich komponentów. Nasza wysoka jakość jest potwierdzona europejskimi certyfikatami, które są także ważne w Stanach Zjednoczonych. Wysoko cenimy zaufanie naszych klientów i gwarantujemy wysoką jakość oraz niezawodność naszych urządzeń. Maszyny te są odzwierciedleniem nowatorskich pomysłów inżynieryjnych, gwarantują 100 procentową jakość i niezawodność. Korzystająć z urządzeń Allure, będzieśz w stanie osiągnąć niespotykane wyżyny smaku czekolady Bean-to-Bar! Skuteczność, wydajność, niezawodność, są podstawą końcowego wyniku: smak, aromat, przyjazność dla środowiska i naturalność czekolady rzemieślniczej — oto podstawowe zasady ideologi wytwarzania urządzeń Allure Bean-to-Bar!

  Witryna www Open In New icon
 3. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

  Witryna www Open In New icon
 4. GEMMO GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

  Witryna www Open In New icon
 5. ITALPAST SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Lider w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości maszyn, urządzeń automatycznych oraz linii produkcji makaronu. Makaron suchy, świeży, bezglutenowy, nadziewany oraz makaron wstępnie obgotowany używany do dań gotowych. Wałkownice, formierki, maszyny do ravioli, lasagne i gniazdek, urządzenia do suchego makaronu o wydajności produkcyjnej od 30 do 1000 kg/godz. z automatycznymi prasami wytłaczającymi. Linia Multipla, jedyna linia dostępna w wersjach od 150 do 500 kg/godzinę.

  Witryna www Open In New icon
 1. ESPERA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Jako lider runku pod kątem ważenia i wyceny wstępnie pakowanej żywności, doskonale wiemy, że ważne jest, by każdego dnia wszystko sprawnie działało. Z tego powodu nasze systemu wciąż się rozwijają, bo dostosowywać się do wszelkich życzeń naszych klientów, w Niemczech i na świecie.

  Witryna www Open In New icon
 2. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge
 3. GRILLO S.P.A.

  Włochy

 4. SPERTINO GIOVANNI BATTISTA

  Włochy

 5. GALLIGNANI S.P.A.

  Włochy

 6. MAAG S.R.L.

  Włochy

 7. VIGNOLI DI VIGNOLI NICOLA

  Włochy

 8. RELCOM DI LUPARIA ALESSANDRO E SIMONA E C. S.N.C.

  Włochy

 9. XELAN INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

 10. BOSCO VITTORIO

  Włochy

 1. F.LLI ZAFFINO DI SALVATORE ZAFFINO & C.

  Włochy

 2. VAN HOOF W

  Belgia

 3. LONGO TECNOLOGIE DEL TRASPORTO S.R.L.

  Włochy

 4. GAMBERINI S.R.L.

  Włochy

 5. RANDAZZO GIANNI & GIUSEPPE

  Włochy

 6. CHIRONNA E FIGLIO

  Włochy

 7. DIESSE S.R.L.

  Włochy

 8. TECMA S.R.L.

  Włochy

 9. CESARI S.R.L.

  Włochy

 10. MA - AG DIVISIONE SEMINATRICI S.R.L.

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Maszyny i sprzęt do plastyfikacji - Import eksport

Liczba wyników

629 przedsiębiorstwa