• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i sprzęt do plastyfikacji

Wyniki dla

Maszyny i sprzęt do plastyfikacji - Import eksport

 1. PME SERVICES GBR

  Niemcy

 2. DÜZGÜN LAMINASYON

  Turcja

 3. PC-LABORSYSTEM GMBH

  Szwajcaria

  Firma PC Laborsystem specjalizuje się w produkcji maszyn mieszających i dyspergujących dostosowanych do potrzeb klienta dla laboratoriów i zakładów specjalistycznych. W zależności od potrzeb, oferujemy proste maszyny z różnymi możliwościami sterowania, aż po mieszalniki sterowane procesowo. Nasze wysokiej jakości maszyny są produkowane według najnowszych osiągnięc w technologii mieszania. Dzięki optymalnemu współdziałaniu momentu obrotowego i prędkości obrotowej, można przetwarzać zarówno produkty o niskiej, jak i wysokiej lepkości. Narzędzia do mieszania i miksowania produkowane przez nas specjalnie do różnych zastosowań i zadań gwarantują optymalne wyniki obróbki. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie inżynierii procesowej i projektowania systemów mieszania. Wspólny odbiór z klientem przed dostawą maszyn naszej produkcji, szkolenie w zakresie obsługi maszyny i techniki bezpieczeństwa. Całodobowy (24-godz) serwis części zamiennych. Kompletny program do użytku laboratoryjnego. Konserwacja (umowa serwisowa)

 4. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy silnym i niezawodnym partnerem rozwojowym dla producentów silników elektrycznych i ich wysoce zautomatyzowanego procesu produkcyjnego. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH oznacza solidne know-how w dziedzinie planowania, projektowania, produkcji i montażu maszyn i narzędzi do produkcji stojanów. Nasi klienci doceniają między innymi wysoki poziom naszej wiedzy doradzczej w rozwiązywaniu trudnych problemów i zadań związanych z optymalizacją kompletnych produktów i linii produkcyjnych. Dzięki ścisłej współpracy, specjalistycznej wiedzy i innowacjom tworzymy optymalnie dostosowane rozwiązania w dziedzinie technologii nawijania i ciągnienia, formowania i bandowania stojana, maszyn i kompletnego oprzyrządowania dla wszystkich obszarów produkcji.

 5. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YMCUP

  Turcja

  Założone w 2016 roku, przedsiębiorstwo YMCUP ze Stambułu, Turcja, jest producentem maszyn do produkcji kubków papierowych, drukowania i wycinania. Od początku naszej działalności, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, ze skuteczną i szybką dostawą. Nasza firma uważa innowację za klucz trwałego sukcesu i spogląda na każdy dzień z nowej perspektywy. Dlatego też, przywiązuje wagę do innowacji. Dążymy do poszerzenia asortymentu naszych produktów, uważnie śledząc rozwój technologiczny. W szybkim tempie, kontynuujemy nasze inwestycje, szczęśliwi z produkowania wyrobów z myślą o zdrowiu ludzi i o środowisku. Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: •Maszyny do produkcji kubków papierowych, •Maszyny do produkcji kubków papierowych z podwójną ścianką, •Maszyny do produkcji misek papierowych, •Maszyny do produkcji misek papierowych na sałatki, •Maszyny do produkcji opakowań, •Maszyny do drukowania & wycinania, •Prasy •Akcesoria i części zamienne do maszyn. Nasze maszyny do produkcji kubków papierowych są w stanie wyprodukować różne rozmiary i ilości kubków papierowych, takie jak 12 oz, 8 oz, 9 oz i wiele więcej! Zapraszamy do naszej witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o asortymencie naszych produktów. Naszą misją jest dbałość o standardy wysokiej jakości poprzez dobór surowców. Zapewniamy wszystkie procesy, od produkcji po dostawę do naszych klientów. Produkcja YMCUP spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 certyfikacja systemu zarządzania jakością. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Turcja

  Założona w 2000 roku, firma Makenas Grain Milling Technology jest producentem finalnym mąki, semoliny, kukurydzy i stalowych silosów do roślin młynarskich z Turcji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z naszym zakładem produkcyjnym o powierzchni 28.000m2 (10.000m2 powierzchni zamkniętej i 18.000m2 powierzchni otwartej). Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: •Separatory Ziarna, •Zmywacze Poziome, •Suche Kamieniarki, •Maszyny Tłumiące •Maszyny Młyńskie •Przesiewacze •Wyciągi Kubełkowe •Przenośniki Łańcuchowe, •Cyklon Pneumatyczny •Silosy do przechowywania produktów •Młyny Młotkowe, •Przesiewacz Bębnowy i wiele innych jest do znalezienia na naszej stronie internetowej! Naszą główną misją jest produkcja i sprzedaż maszyn oraz części zamiennych, a także materiałów eksploatacyjnych o najlepszej jakości i odpowiednich cenach dla naszych klientów. Doskonalimy nasze produkty, śledząc najnowsze trendy w nowych technologiach i dążymy do osiągnięcia pozycji lidera na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Ponadto zajmujemy się również instalacją obiektów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. CCF S.R.L.

  Włochy

  CCF - Wszystkie formy lodów. Od 2007 r. produkujemy urządzenia do lodów na patyku, inwestując środki w technologię i badania oraz osiągając doskonałe rezultaty dzięki jednej z najbardziej udanych maszyn, jaką jest Gelato by Ghiacciola - niezwykły automat do produkcji lodów na patyku, który pozwala zachować autentyczność produktu dzięki wydajnemu, opatentowanemu systemowi chłodzenia umożliwiającemu produkcję rzemieślniczych lodów i sorbetów na patyku w bardzo niskich temperaturach. PAI – Inna forma lodów! Wykorzystanie tradycyjnych witryn do przechowywania lodów w tubach staje się coraz bardziej popularne we Włoszech i za granicą, zarówno ze względu na historię, którą reprezentują, nawiązując do początków rzemieślniczej produkcji wysokiej jakości lodów, jak i ze względu na to, że zapewniają dobrą konserwację produktu. Firma CCF uprościła budowę tej charakterystycznej witryny i jeszcze bardziej udoskonaliła wysoką jakość konserwacji produktu dzięki zastosowaniu prostej, lecz skutecznej technologii.

 4. GEMMO GROUP

  Włochy

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

 5. ITALPAST SRL

  Włochy

  Lider w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości maszyn, urządzeń automatycznych oraz linii produkcji makaronu. Makaron suchy, świeży, bezglutenowy, nadziewany oraz makaron wstępnie obgotowany używany do dań gotowych. Wałkownice, formierki, maszyny do ravioli, lasagne i gniazdek, urządzenia do suchego makaronu o wydajności produkcyjnej od 30 do 1000 kg/godz. z automatycznymi prasami wytłaczającymi. Linia Multipla, jedyna linia dostępna w wersjach od 150 do 500 kg/godzinę.

 1. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

 2. HERFRAGA

  Hiszpania

 1. RACITI MACCHINE AGRICOLE S.R.L.

  Włochy

 2. GRAZIOLI REMAC MACCHINE AGRICOLE S.R.L.

  Włochy

 3. MARANGON S.R.L.

  Włochy

 4. EUROSYSTEMS S.P.A.

  Włochy

 5. MANUEL GARI E HIJOS S.R.C.

  Hiszpania

 6. RSBAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 7. C.S.F. S.R.L.

  Włochy

 8. DE FRANCESCHI ARATRI DI POLATO DEBORA

  Włochy

 1. FIORINI UMBERTO & GIANCARLO

  Włochy

 2. ZANIN F.LLI S.R.L.

  Włochy

 3. MURATORI S.P.A.

  Włochy

 4. O.M.A. S.N.C. DI LAMBERTI & BRUNO

  Włochy

 5. DALLAVALLE

  Włochy

 6. BENASSI S.P.A.

  Włochy

 7. GREGORI SIMONE

  Włochy

 8. ABIMAC S.R.L.

  Włochy

 9. GL2 COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L.

  Włochy

 10. TECNOMECCANICA S.R.L.

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Maszyny i sprzęt do plastyfikacji - Import eksport

Liczba wyników

614 przedsiębiorstwa