• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i sprzęt do budowy dróg

Wyniki dla

Maszyny i sprzęt do budowy dróg - Import eksport

 1. GEMMO GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

 2. MULAG FAHRZEUGWERK HEINZ WÖSSNER GMBH U. CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MULAG FAHRZEUGWERK HEINZ WÖSSNER GMBH U. CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Oppenau, Niemcy.

 3. JADANECCO

  Chorwacja

  Verified by europages badge

  Firma JADANECCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy transportu zbiorowego, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Druk laserowy, Drewno - galanteria drewniana, konstrukcja budynków, Maszyny do zastosowań specjalnych - producenci, Pojazdy transportu zbiorowego, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Đurđevac, Chorwacja.

 4. SANDCORE SP. Z O.O.

  Polska

  Founded in 2014, Sandcore is specialised in the production of cutting-edge composite hatches, drainage trays, and wells. Our commitment to quality and eco-friendly practices sets us as one of the leaders in the industry. Our manufacturing processes ensure that every composite product we create meets the highest standards of precision, durability, and ecological responsibility. We take pride in reducing plastic waste by utilizing recycled polymers in our production, contributing to a sustainable future. Sustainability is the core of our ethos. We believe in responsible production practices that contribute to a greener, more sustainable future. By utilizing recycled polymers in our composite products, we actively reduce plastic waste, setting us apart as a conscientious choice for businesses seeking reliable and eco-friendly production partners.

 5. WEISIG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat, firma Weisig Maschinenbau GmbH z siedzibą w Alfeld zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą kontenerów budowlanych i biurowych oraz natryskarek do robót drogowych, ze znakiem towarowym Weiro ®. Konsekwentne zarządzanie produktami i dążenie do innowacyjności zaowocowały popytem na produkty Weiro ® na całym świecie. Produkty Weiro ® są dostępne w innych krajach, dzięki rozwiniętej sieci partnerów handlowych. Weisig Maschinenbau GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym w trzecim pokoleniu, działającym na arenie międzynarodowej. W zakładzie produkcyjnym w Alfeld, pod marką "Weiro®", produkowane są szyte na miarę produkty przeznaczone do sprzedaży międzynarodowej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rosja

  LLC Technopark Impulse jest częścią grupy zróżnicowanych przedsiębiorstw przemysłowych Tradicia. Technopark Impulse produkuje akcesoria do specjalnych urządzeń dla przedsiębiorstw budowy dróg, budownictwa komunalnego, górnictwa i przemysłu rolniczego: urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny do układania nawierzchni drogowych, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - do wydobywania minerałów i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, akcesoria do żurawi. Przedsiębiorstwo wdraża pełną gamę roziwązań - od projektowania i produkcji akcesoriów po dostawę, obsługę i serwis techniczny. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja każdego elementu i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

 2. KOLBERG GMBH

  Niemcy

  Produkcja, sprzedaż, pośrednictwo i naprawy wszelkiego rodzaju maszyn do budowy dróg; Magazynowanie i sprzedaż części zamiennych oraz doradztwo techniczne Nasze produkty i usługi: rozściełacze do asfaltu, skrapiarki do asfaltu, wywrotki (wywrotki kolebowe), produkcja jednostkowa do budowy maszyn, asfalt lany, dyle montażowe do asfaltu lanego, budowa maszyn specjalnych, rozsypywacze grysu do budowy dróg, budowa maszyn

 3. ÜNSAM CONCRETE PAVER SOLUTIONS

  Turcja

  Firma ÜNSAM CONCRETE PAVER SOLUTIONS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 4. HAMEVAC VACUUMTECHNIEK

  Holandia

  Firma HAMEVAC VACUUMTECHNIEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Haarlem, Holandia.

 5. B&Z BAUMASCHINEN HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma B&Z BAUMASCHINEN HANDELS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Kreuzau, Niemcy.

 1. BAW BAUMASCHINENVERTRIEB WARBURG GMBH

  Niemcy

  Firma BAW BAUMASCHINENVERTRIEB WARBURG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Warburg, Niemcy.

 2. PORTAL DE MAQUINARIA

  Hiszpania

  Firma PORTAL DE MAQUINARIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 1. INTERPARTS

  Belgia

  Firma INTERPARTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do maszyn do budynków, sprzęt hydrauliczny, Młoty hydrauliczne, i naprawy koparek. Ma siedzibę w Evergem, Belgia.

 2. FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT

  Turcja

  Firma FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach Kruszarki i młyny, Betoniarki, Kruszarki i młyny, Betoniarki, Maszyny do produkcji kostki brukowej, i urządzenia do kruszenia minerałów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. BOBCAT CENTER ANTWERPEN

  Belgia

  Firma BOBCAT CENTER ANTWERPEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, koparki, wózki teleskopowe, i wynajem sprzętu bobcat. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 4. HST

  Belgia

  Firma HST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Betoniarki, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, koparki, szczotki mechaniczne, i Betoniarki. Ma siedzibę w Tessenderlo, Belgia.

 5. BONNE TRADING

  Belgia

  Firma BONNE TRADING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, i drabiny przemysłowe. Ma siedzibę w Destelbergen, Belgia.

 6. MISOM OP JSC

  Białoruś

  Firma MISOM OP JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, części zamienne do maszyn do budynków, wykańczarki, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, i krany dwukurkowe krany mieszakowe. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 7. MEGABEL

  Belgia

  Firma MEGABEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, hydraulic hoses, wynajem miniładowarek, i samochód-wywrotka. Ma siedzibę w Arlon, Belgia.

 8. DE CEUSTER & CO

  Belgia

  Firma DE CEUSTER & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Żurawie budowlane, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Żurawie budowlane, i Maszyny UŻYWANE. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 1. MARCHANDISE

  Belgia

  Firma MARCHANDISE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy terenowe, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Pojazdy terenowe. Ma siedzibę w Clermont-Sous-Huy, Belgia.

 2. MISTA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma MISTA SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach równiarki drogowe. Ma siedzibę w Stalowa Wola, Polska.

 3. SOMEFE-SOCIEDADE DE METAIS E FUNDIÇAO, LDA

  Portugalia

  Firma SOMEFE-SOCIEDADE DE METAIS E FUNDIÇAO, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Quinta Pupe,, Portugalia.

 4. SE DES ETS DUSCIO

  Francja

  Firma SE DES ETS DUSCIO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, WYNAJEM Maszyn I WYPOSAŻENIA DO ROBÓT PUBLICZNYCH, sales of new spare parts, i sales of used parts. Ma siedzibę w Boe, Francja.

 5. DIGBITS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DIGBITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Rugeley, Zjednoczone Królestwo.

 6. HMB-HYUNDAI MACHINES BELGIUM

  Belgia

  Firma HMB-HYUNDAI MACHINES BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach koparki, ładowarki szynowe, i Crushers. Ma siedzibę w Paal-Beringen, Belgia.

 7. AVACO

  Belgia

  Firma AVACO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, i narzędzia. Ma siedzibę w Melle, Belgia.

 8. SNIJERS BOUWKRANEN

  Belgia

  Firma SNIJERS BOUWKRANEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Żurawie budowlane, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Żurawie budowlane, i wynajem dźwigów. Ma siedzibę w Tessenderlo, Belgia.

 9. VAN HOOF W

  Belgia

  Firma VAN HOOF W, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Drogi - wyposażenie i sprzęt do konserwacji, maszyny do cięcia asfaltu, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Drogi - wyposażenie i sprzęt do konserwacji, i maszyny i wyposażenie do budowy dróg i autostrad. Ma siedzibę w Hove, Belgia.

 10. DORELECTROMAH LTD

  Białoruś

  Firma DORELECTROMAH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Pługi odśnieżne, pojazdy użytkowe, Pogłębiarki, koparki, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Smolevichi, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny i sprzęt do budowy dróg - Import eksport

Liczba wyników

173 Przedsiębiorstwa