• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i sprzęt do budowy dróg

Wyniki dla

Maszyny i sprzęt do budowy dróg - Import eksport

 1. WEISIG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat, firma Weisig Maschinenbau GmbH z siedzibą w Alfeld zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą kontenerów budowlanych i biurowych oraz natryskarek do robót drogowych, ze znakiem towarowym Weiro ®. Konsekwentne zarządzanie produktami i dążenie do innowacyjności zaowocowały popytem na produkty Weiro ® na całym świecie. Produkty Weiro ® są dostępne w innych krajach, dzięki rozwiniętej sieci partnerów handlowych. Weisig Maschinenbau GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym w trzecim pokoleniu, działającym na arenie międzynarodowej. W zakładzie produkcyjnym w Alfeld, pod marką "Weiro®", produkowane są szyte na miarę produkty przeznaczone do sprzedaży międzynarodowej.

 2. GEMMO GROUP

  Włochy

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

 3. MULAG FAHRZEUGWERK HEINZ WÖSSNER GMBH U. CO KG

  Niemcy

  Firma MULAG FAHRZEUGWERK HEINZ WÖSSNER GMBH U. CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Oppenau, Niemcy.

 4. JADANECCO

  Chorwacja

  Firma JADANECCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy transportu zbiorowego, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Druk laserowy, Drewno - galanteria drewniana, konstrukcja budynków, Maszyny do zastosowań specjalnych - producenci, Pojazdy transportu zbiorowego, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Đurđevac, Chorwacja.

 5. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rosja

  LLC Technopark Impulse jest częścią grupy zróżnicowanych przedsiębiorstw przemysłowych Tradicia. Technopark Impulse produkuje akcesoria do specjalnych urządzeń dla przedsiębiorstw budowy dróg, budownictwa komunalnego, górnictwa i przemysłu rolniczego: urządzenia hydrauliczne, maszyny budowlane, sprzęt i maszyny do układania nawierzchni drogowych, maszyny i urządzenia górnicze i kopalniane - do wydobywania minerałów i rud, maszyny do czyszczenia ulic, czerpaki i chwytaki, akcesoria do żurawi. Przedsiębiorstwo wdraża pełną gamę roziwązań - od projektowania i produkcji akcesoriów po dostawę, obsługę i serwis techniczny. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny. Wszystkie wytwarzane produkty są opracowane we własnym biurze projektowym, a produkcja każdego elementu i montaż finalny gotowych wyrobów odbywa się w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOLBERG GMBH

  Niemcy

  Produkcja, sprzedaż, pośrednictwo i naprawy wszelkiego rodzaju maszyn do budowy dróg; Magazynowanie i sprzedaż części zamiennych oraz doradztwo techniczne Nasze produkty i usługi: rozściełacze do asfaltu, skrapiarki do asfaltu, wywrotki (wywrotki kolebowe), produkcja jednostkowa do budowy maszyn, asfalt lany, dyle montażowe do asfaltu lanego, budowa maszyn specjalnych, rozsypywacze grysu do budowy dróg, budowa maszyn

 2. ÜNSAM CONCRETE PAVER SOLUTIONS

  Turcja

 3. HAMEVAC VACUUMTECHNIEK

  Holandia

 4. B&Z BAUMASCHINEN HANDELS GMBH

  Niemcy

 5. BAW BAUMASCHINENVERTRIEB WARBURG GMBH

  Niemcy

 1. SNIJERS BOUWKRANEN

  Belgia

 2. HMB-HYUNDAI MACHINES BELGIUM

  Belgia

 1. AVACO

  Belgia

 2. SE DES ETS DUSCIO

  Francja

 3. FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT

  Turcja

 4. MEGABEL

  Belgia

 5. MEGA-MAT

  Belgia

 6. BONNE TRADING

  Belgia

 7. MAROPSA

  Hiszpania

 8. HST

  Belgia

 1. BOBCAT CENTER ANTWERPEN

  Belgia

 2. SOMEFE-SOCIEDADE DE METAIS E FUNDIÇAO, LDA

  Portugalia

 3. VAN HOOF W

  Belgia

 4. DORELECTROMAH LTD

  Białoruś

 5. DE CEUSTER & CO

  Belgia

 6. MISTA SP. Z O.O.

  Polska

 7. MISOM OP JSC

  Białoruś

 8. BELMACO

  Belgia

 9. DIPL. ING. ARNOLD SKLOVSKI BAUMASCHINENHANDEL E.K.

  Niemcy

 10. ADACO ENGINEERING

  Armenia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny i sprzęt do budowy dróg - Import eksport

Liczba wyników

173 Przedsiębiorstwa