• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny dziewiarskie- domowe

Wyniki dla

Maszyny dziewiarskie- domowe - Import eksport

 1. BRIGHI GROUP

  Włochy

  Firma BRIGHI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 2. ALPACA WINKEL

  Holandia

  Firma ALPACA WINKEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Jest również obecna w dziedzinach przędze i nici wełniane, i tkaniny z alpaki. Ma siedzibę w Beverwijk, Holandia.

 3. LIBRA GROUP LTD.

  Bułgaria

  Firma LIBRA GROUP LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, pranie bielizny pościelowej i stołowej, maszyny i urządzenia suszące, Piece piekarskie, i kuchenka mikrofalowa. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 4. CO - MAC S.A.S.

  Włochy

  Firma CO - MAC S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w San Prospero, Włochy.

 5. LARSEN ITALIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma LARSEN ITALIANA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Moglia, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHIMA - ORSI S.P.A.

  Włochy

  Firma SHIMA - ORSI S.P.A., roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Segrate, Włochy.

 2. HIKING ELECTRONIC CO LTD

  Chiny

  Firma HIKING ELECTRONIC CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 3. SHAOXING COUNTY RAINBOWE IMPORT & EXPORT CO., LTD

  Chiny

  Firma SHAOXING COUNTY RAINBOWE IMPORT & EXPORT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Shaoxing, Chiny.

 4. PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO

  Włochy

  Firma PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Carpi, Włochy.

 5. VE.MA.R. ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma VE.MA.R. ( S.R.L. ), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 1. STONELY INDUSTRIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma STONELY INDUSTRIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Quarrata, Włochy.

 1. CHINASHOPPING

  Chiny

  Firma CHINASHOPPING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Chaoyang, Chiny.

 2. XIN DELIN TECHNOLOGY DEVELOPMENT COMPANY

  Chiny

  Firma XIN DELIN TECHNOLOGY DEVELOPMENT COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. TEXTI S.R.L.

  Włochy

 4. SIRMAT S.R.L.

  Włochy

 5. MALHAS E CONFECÇOES ANALUC, LDA.

  Portugalia

 6. C.T.F. GANDOLFI S.R.L.

  Włochy

 7. AVIACOTTON SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

 8. ROMA RENATO

  Włochy

 1. DALLA LONGA RAFFAELE

  Włochy

 2. M. GUINART SA

  Hiszpania

 3. FUJITEX S.R.L.

  Włochy

 4. RONCHETTI S.R.L.

  Włochy

 5. KELM SERVICE DI GHIDONI LAURO

  Włochy

 6. A.M.P. PISANI S.R.L.

  Włochy

 7. MENU' DI CECCARELLI EMANUELA

  Włochy

 8. GUANDALINI GIOVANNI

  Włochy

 9. O.M.S. S.N.C. DI FISOGNI E C.

  Włochy

 10. LENCERIA MITJANS SA

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo