• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny dziewiarskie- domowe

Wyniki dla

Maszyny dziewiarskie- domowe - Import eksport

 1. ALPACA WINKEL

  Holandia

  Firma ALPACA WINKEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Jest również obecna w dziedzinach przędze i nici wełniane, i tkaniny z alpaki. Ma siedzibę w Beverwijk, Holandia.

 2. LIBRA GROUP LTD.

  Bułgaria

  Firma LIBRA GROUP LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, pranie bielizny pościelowej i stołowej, maszyny i urządzenia suszące, Piece piekarskie, i kuchenka mikrofalowa. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 3. BRIGHI GROUP

  Włochy

  Firma BRIGHI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 4. CO - MAC S.A.S.

  Włochy

  Firma CO - MAC S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w San Prospero, Włochy.

 5. SHIMA - ORSI S.P.A.

  Włochy

  Firma SHIMA - ORSI S.P.A., roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Segrate, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Quarrata, Włochy.

 2. LARSEN ITALIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma LARSEN ITALIANA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Moglia, Włochy.

 3. PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO

  Włochy

  Firma PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Carpi, Włochy.

 4. VE.MA.R. ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma VE.MA.R. ( S.R.L. ), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 5. CORGHI PAOLO & C.

  Włochy

 1. GROZ - BECKERT ITALIA S.R.L.

  Włochy

 2. RONCHETTI S.R.L.

  Włochy

 1. LENCERIA MITJANS SA

  Hiszpania

 2. ROMA RENATO

  Włochy

 3. TECNOTESSILE S.R.L.

  Włochy

 4. TARDUCCI MARIO

  Włochy

 5. ICO COMMERCIALE S.R.L.

  Włochy

 6. MENU' DI CECCARELLI EMANUELA

  Włochy

 7. O.M.S. S.N.C. DI FISOGNI E C.

  Włochy

 8. AVIACOTTON SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

 1. C.T.F. GANDOLFI S.R.L.

  Włochy

 2. TEXTI S.R.L.

  Włochy

 3. FUJITEX S.R.L.

  Włochy

 4. A.M.P. PISANI S.R.L.

  Włochy

 5. KELM SERVICE DI GHIDONI LAURO

  Włochy

 6. GUANDALINI GIOVANNI

  Włochy

 7. DALLA LONGA RAFFAELE

  Włochy

 8. ENGLITEX - MALHAS E CONFECÇOES, LDA.

  Portugalia

 9. M. GUINART SA

  Hiszpania

 10. AEMME S.N.C. DI CAMAIONI MARINO & C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo