• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego- akcesoria

Wyniki dla

Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego- akcesoria - Import eksport

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ESER CHEMICALS jest producentem specjalistycznych chemikaliów obsługującym różne dziedziny przemysłu dostarczającym smary i płyny do obróbki metali, specjalistyczne zestawy emulgatorów, modyfikatory reologii kleju skrobiowego, chemikalia samochodowych, emulgatory olejów mineralnych i olejów silikonowych, odpieniacze olejów silikonowych i niesilikonowych oraz mineralnych, oleochemikalia, oleje i dodatki do obróbki tekstyliów, antysapstainy do drewna, inhibitory korozji OAT i IAT do chłodziw i płynów przenoszących ciepło, płyny do hamulców hydraulicznych, dodatki przeciwzużyciowe, estry specjalistyczne i surowcowe. Opracowujemy produkty i rozwiązania chemiczne dostosowane do potrzeb klienta. Specjalizujemy się zwłaszcza w nastpujących produktach; Pakiet emulgatorów do rozpuszczalnych olejów mineralnych, pakiet mieszanek olejowych i olejów do stożkowania, pakiet emulgatorów do rozpuszczalników do zbieraczy bawełny, pakiet emulgatorów do olejów dziewiarskich, inhibitory korozji do płynów przeciw zamarzaniu i chłodziw przemysłowych, pakiet inhibitorów do hydraulicznych płynów hamulcowych Dot 3 i Dot 4, półsyntetyczne płyny do obróbki metali do maszyn wielometalowych itp.

 2. HAJ TEX GROUP

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  HAJ TEX został założony w 2018 roku w Uzbekistanie i jest w pełni zintegrowaną pionowo firmą tekstylną specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości produktów i cieszącą się niezawodną reputacją. Ideą „Cot Cluster Economy” jest odpowiedzialna uprawa bawełny i głębokie przetwarzanie jej wszystkich komponentów, maksymalizacja wartości dodanej i minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko poprzez ponowne wykorzystanie odpadów produkcyjnych i przy pomocy wtórnego przetwarzania technologii odzieżowej. Odpady z bawełny są wykorzystywane jako baza paszowa w naszym kompleksie hodowlanym, a także w fabryce oleju bawełnianego. Klaster ten jest grupą zintegrowanych jednostek biznesowych zaangażowanych w cały łańcuch wartości w zakresie przetwarzania bawełny, odziarniania, przędzenia, produkcji i wykańczania tkanin oraz produkcji odzieży. Nasze produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty: STANDARD 100 by OEKO-TEX®, BSCI, ISO 14001 - 2015, ISO 9001 - 2008, ISO 45001 - 2018, COM4, ORGANIC EU, GOTS. Naszym przykładem postanowiliśmy udowodnić, że przemysł bawełniany w Uzbekistanie może spełniać światowe standardy jakości i bezpieczeństwa warunków pracy. Przyciągnęliśmy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i profesjonalny sprzęt światowej klasy marek, aby stworzyć pełny cykl produkcyjny, począwszy od sadzenia bawełny na polach, a skończywszy na produkcji stylowej odzieży z dzianiny naszej własnej marki. Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje przędzy bawełnianej, tkanin bawełnianych, dzianin i wyrobów gotowych.

 3. SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Zapinki i klamerki, Metki i etykietki ubraniowe tekstylne, Folia z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Torby i inne wyroby kaletnicze, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, modne akcesoria, i Zapinki i klamerki. Ma siedzibę w Songjiang District, Shanghai, Chiny.

 4. GISKA GROUP/ALMATEXTIL

  Polska

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w handlu maszynami dla przemysłu włókienniczego. Prawie 20 lat współpracy z największymi polskimi zakładami włókienniczymi pozwoliło nam dogłębnie zapoznać się z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. GISKA GROUP, której brandem jest min. Almatextil oferuje maszyny oraz urządzenia uznanych światowych producentów, a także wysokiej jakości oleje i smary dla włókiennictwa.Oferujemy maszyny dziewiarskie okrągłe do produkcji dzianin zarówno w rozcięciu i w worku firmy LEADSFON, maszyny wykończalnicze do dzianin i tkanin, części zamienne do maszyn dziewiarskich okrągłych, oraz narzędzia i akcesoria niezbędne do optymalizacji produkcji włókienniczej: "BRAZZOLI S.A", "HAS GROUP", "MONTI MAC", "BIERREBI", "MARTEX", części do maszyn "MERROW", holenderskie oleje igłowe oraz przekładniowe Produkty firm, które reprezentujemy na terenie Polski, zostały uznane i docenione przez największych polskich producentów, spełniają one najsurowsze wymogi tech

 5. KAYMAZ TRIKO

  Turcja

  Firma KAYMAZ TRIKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach dziewiarstwo na miarę, dzianiny z bawełny, knitwear supplies, i pulower. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRANSTEXTIM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRANSTEXTIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach wyroby dziane. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. TEXTIL-MASTER

  Niemcy

  Firma TEXTIL-MASTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach maszyny dziewiarskie okrągłe, i maszyny i wyposażenie dla dziewiarstwa. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 3. TSC-INTENATIONAL

  Ukraina

  Firma TSC-INTENATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach maszyny dziewiarskie do produkcji skarpet. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. STITCHER GMBH SEWING-MACHINES

  Niemcy

  Firma STITCHER GMBH SEWING-MACHINES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny krojnicze do tkanin, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny krojnicze do tkanin. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. BRIGHI GROUP

  Włochy

  Firma BRIGHI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 1. HUAXIA YSTEX INDUSTRIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma HUAXIA YSTEX INDUSTRIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Ma siedzibę w Yantai, Chiny.

 2. BHADAURIA INFOTECH PRIVATE LIMITED

  Indie

  Firma BHADAURIA INFOTECH PRIVATE LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 1. MASCHEN KNITTED WIRE MESH FACTORY

  Chiny

  Firma MASCHEN KNITTED WIRE MESH FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 2. WUXI SHUANGDA PLUSH CO., LTD.

  Chiny

  Firma WUXI SHUANGDA PLUSH CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Ma siedzibę w Chunjiang Road, Xishan Zone, Chiny.

 3. NARROW FABRIC SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NARROW FABRIC SERVICES LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Coalville, Zjednoczone Królestwo.

 4. G H HURT & SON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G H HURT & SON LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. ANTICH & SONS (HUDDERSFIELD) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANTICH & SONS (HUDDERSFIELD) LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 6. CHANNEL JUMPER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHANNEL JUMPER, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Guernsey, Zjednoczone Królestwo.

 7. SCABAL (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SCABAL (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. A ELLIOT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A ELLIOT LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Selkirk, Zjednoczone Królestwo.

 1. SOPHIE STELLER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOPHIE STELLER, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Twickenham, Zjednoczone Królestwo.

 2. CO - MAC S.A.S.

  Włochy

  Firma CO - MAC S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w San Prospero, Włochy.

 3. SHIMA - ORSI S.P.A.

  Włochy

  Firma SHIMA - ORSI S.P.A., roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Segrate, Włochy.

 4. WUXI JIALONG TEXTILE MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma WUXI JIALONG TEXTILE MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Ma siedzibę w Wuxi, Chiny.

 5. QUICK CHOICE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUICK CHOICE LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 6. PORTOBELLO WOOLLENS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PORTOBELLO WOOLLENS, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. DAKS SIMPSON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DAKS SIMPSON LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. OZDILEK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OZDILEK, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 9. JAMES ROBINSON FIBRES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JAMES ROBINSON FIBRES LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 10. ALAN LITMAN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALAN LITMAN, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo