• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do znakowania

Wyniki dla

Maszyny do znakowania - Import eksport

 1. TECHNOMARK

  Francja

  TECHNOMARK, francuski ekspert w dziedzinie identyfikowalności przy użyciu technologii laserowych i mikro udarowych. Ekspert w dziedzinie technologii mikro udarowej od 2000 roku, Technomark zrewolucjonizował rynek swoją flagową innowacją zaprojektowaną tak, aby spełnić wszystkie potrzeby, gamą Multi4 (jeden produkt dla 4 możliwych konfiguracji). Bazując na tym sukcesie, Technomark kontynuuje wprowadzanie innowacji i oferuje kluczowe rozwiązania na rynku technologii mikro udarowej. W 2013 roku firma Technomark podjęła pierwsze kroki w branży laserowej i wprowadziła na rynek rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. W 2016 roku firma uruchomiła swoją pierwszą gamę znakowania laserem włóknowym Graphix. Dzięki swoim uznanym innowacjom, Technomark ewoluował od certyfikacji do trofeów, aby stać się kluczowym graczem na rynku trwałego znakowania i obecnie oferuje kompletne rozwiązania w zakresie identyfikowalności, od znakowania do odczytywania. Obecnie Grupa, ze swymi oddziałami w Chinach i Stanach Zjednoczonych, posiada siłę polegającą na projektowaniu produktów o jakości FrenchFab i dotrzymywaniu zobowiązań poza granicami dzięki międzynarodowym partnerom oferującym lokalnie stałe wsparcie. Gwarantujemy jakość, niezależnie od rodzaju znakowania (sekwencje alfanumeryczne, znaki specjalne, loga, datowanie z oznaczaniem godziny i różne kody typu datamatrix czy też kody QR). Dzięki temu nasze rozwiązania mogą zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie identyfikowalności, niezależnie od Państwa zastosowania przemysłowego. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Niemcy

  Wissner CNC Technologies jest średniej wielkości firmą z siedzibą w Getyndze, Niemcy. Od momentu założenia w 1986 roku, firma Wissner z powodzeniem opracowała, zaprojektowała, zbudowała i zainstalowała kilka generacji precyzyjnych frezarek CNC i wycinarek laserowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysoce innowacyjnemu podejściu firma może zaoferować szeroką gamę najnowocześniejszych maszyn. Firma Wissner jest dumna z tego, że jest wiodącym producentem niezawodnych frezarek i maszyn laserowych HSC. Frezarki HSC firmy Wissner charakteryzują się wysoką precyzją i najwyższą jakością. Innowacyjna, opatentowana technologia "Hold & Press" umożliwia klientom osiągnięcie znacznych oszczędności w procesach produkcyjnych. Portfolio produktów firmy Wissner obejmuje maszyny, narzędzia i usługi, które są wykorzystywane w różnych segmentach przemysłu, takich jak budowa maszyn, lotnictwo, reklama i oświetlenie, meble, zabawki oraz w przemyśle dentystycznym.

 3. REA ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  REA JET opracowuje i produkuje wysokiej jakości systemy znakowania i kodowania do bezdotykowego, przemysłowego znakowania. Portfolio obejmuje drukarki atramentowe, systemy laserowe i znakujące, a także tusze i materiały eksploatacyjne. Produkty zorientowane na praktykę są odpowiednie dla wszystkich gałęzi przemysłu i sprawdziły się na całym świecie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Więcej na: www.rea-jet.com REA LABEL jest producentem rozwiązań w zakresie technologii etykietowania. Portfolio obejmuje dyspensery etykiet, dyspensery do drukarek, etykieciarki do palet oraz obszar specjalnej konstrukcji maszyn, a także drukarki termotransferowe i związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak etykiety i taśmy barwiące. Więcej na: www.rea-label.com REA VERIFIER jest producentem urządzeń do weryfikacji kodów, służących do kontroli jakości kodów 1D i 2D. Celem jest optymalizacja procesu poprzez wysoką szybkość pierwszego odczytu z automatyczną identyfikacją. Więcej na: www.rea-verifier.com REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER to jednostki biznesowe firmy REA Elektronik GmbH z siedzibą w Mühltal pod Frankfurtem nad Menem. REA Elektronik została założona w 1982 roku, jest zarządzana przez właściciela i zatrudnia ponad 400 osób (2020). Wszystkie produkty REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER są w 100% produkowane w Niemczech. Więcej na stronie www.rea.de

  Wszystkie wyroby na "maszyny do znakowania"

 4. FOBA LASER MARKING + ENGRAVING ALLTEC ANGEWANDTE LASERLICHT TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 5. NIMAX S.P.A.

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GS LASER SYSTEMS - LASERTECHNIK GEINITZ GMBH

  Niemcy

 2. PHOTON ENERGY GMBH

  Niemcy

 3. JOACHIM RICHTER SYSTEME & MASCHINEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

 4. ALEXANDER SIFTAR KG

  Austria

 5. LASER ON DEMAND GMBH

  Niemcy

 1. GRAVOTECH GMBH

  Niemcy

 2. VIGEVANO INBOCSAV SRL

  Włochy

 1. MSM MARKIER-SENSOR-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Od 1991 roku opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy systemy znakowania przemysłowego i czujniki dla przemysłu. MSM Markier-Sensor-Systeme GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu oraz wiodącym producentem w dziedzinie technologii znakowania. Jego główne kometencje to rozwój i produkcja systemów znakowania, urządzeń do znakowania, systemów cechowania i etykietowania, płynów do znakowania oraz etykiet technicznych i czujników optycznych. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i obecnością na rynku oraz wysokim stopniem integracji pionowej w stosunku do wielkości firmy. Ze względu na nasze standardy i złożoność naszych produktów skupiamy w naszych działach wysoki poziom wiedzy fachowej, gwarantując jakość z jednego źródła. Klienci naszej firmy pochodzący z branży samochodowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, drewna, metali, budowy maszyn, i wielu innych dzidzin przemysłu na całym świecie otrzymują od nas kompleksowe rozwiązania o wysokiej jakości.

 2. MBINOX GMBH

  Niemcy

  MB Inox zajmuje się technologiami obrόbki powierzchni ze stali nierdzewnej. Projektujemy i produkujemy urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie do czyszczenia szwów spawalniczych. Seria Inoxliner została opracowana z myślą o spełnieniu najwyższych wymagań. Czyszczenie szwów spawalniczych dla profesjonalistów z najprostszą obsługą i najwyższą jakością wyników. Doskonały stosunek ceny do jakości sprawia, że INOXLINER jest ulubionym urządzeniem do czyszczenia szwów spawalniczych. Dzięki technologii szczotki węglowej, narożniki i krawędzie mogą być łatwo czyszczone. Czyść, wypoleruj i ozancz powierzchnie ze stali nierdzewnej za pomocą jednego urządzenia. Dzięki INOXLINER udoskonalasz swoje produkty, a Twoi klienci są zachwyceni: to właśnie INOXLINER sprawia, że stal nierdzewna jest cenna. Przemysł obrόbki stali nierdzewnej czekał na to już od dłuższego czasu! Naszym celem jest oferowanie najwyższego poziomu obsługi klienta przy wykorzystaniu naszego know-how i skuteczności. Spełniamy nasze obietnice i traktujemy każdego klienta indywidualnie.

 3. MEDEK & SCHÖRNER GMBH

  Austria

  Z dumą możemy zaoferować Państwu prawie całą gamę maszyn i urządzeń do drukowania na kablach i powlekania światłowodów. Asortyment produktów zaczyna się od maszyn znakujących o prostej konstrukcji i rozciąga się na urządzenia high-tech z całkowicie automatycznym sterowaniem do stosowania w wysokowydajnych systemach produkcyjnych. Od druku przewodów i kabli, poprzez systemy światłowodowe, po inżynierię – oferujemy najnowocześniejsze technologie w najwyższej jakości. Jeśli nie mamy tego, czego szukasz w magazynie, z przyjemnością wyprodukujemy to specjalnie dla Twoich potrzeb. Dysponując doskonale wyszkolonymi pracownikami, dynamiczną strukturą firmy i najnowszą technologią, Medek & Schörner jest w stanie kompetentnie reagować na żądania klientów. Twoja osoba kontaktowa to nie sprzedawca, ale technik, który już podczas pierwszego spotkania opracuje odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Klienci na całym świecie doceniają nas jako kompetentnego, sprawnego i niezawodnego partnera – od ponad 90 lat.

 4. VIDEOJET TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

  Polska

  Vdeojet to światowy lider w produkcji urządzeń do znakowania takich jak: - drukarki przemysłowe inkjet - znakowarki laserowe - drukarko-etykieciarki automatyczne - drukarki termotransferowe - drukarki termiczne - systemy inkjet Videojet oferuje fachowe doradztwo w zakresie technologii znakowania produktów i opakowań. Videojet projektuje i produkuje wysokiej jakości drukarki przemysłowe, spełniające Twoje rzeczywiste cele. Teraz możesz zminimalizować przestoje, zmaksymalizować dostępność urządzenia oraz polegać na jej regularnej konserwacji. Najnowsze produkty i innowacje firmy Videojet pomagają klientom zwiększyć udział w rynku, wzmocnić wydajność, poprawić efektywność operacyjną oraz spełnić wymagania regulacyjne.

 5. COUTH CONSTRUCTORA DE ÚTILES Y HERRAMIENTAS SL

  Hiszpania

  Maszyny do znakowania przemysłowego. Oznaczanie dotykowe, ciśnieniowe, poprzez przekręcanie, laserowe, punktowe, profont i przekreślane. Wykrywalność. Kody datamatrix. Jesteśmy producentami. Dystrybucja na cały świat.

 6. FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL

  Włochy

  Firma specjalizuje się od 1954 roku w systemach pakowania i znakowania przemysłowego: kodyfikacja produktów i opakowań z wykorzystaniem systemów atramentowego, kontaktowego i stencil. Atramenty kompatybilne, serwis, części zamienne i akcesoria do wszystkich najczęściej używanych atramentowych urządzeń znakujących. Stabilizacja ekologiczna opakowań paletyzowanych.

 7. MATEC - ETICHETTATURA E MARCATURA

  Włochy

  Siedziba firmy Matec srl znajduje się w Turynie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w systemach znakowania i kodowania przemysłowego. Matec srl wyróżnia się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w branży. Przyjdź do nas, a zawsze obsłużymy Cię w sposób uprzejmy i profesjonalny. Nasz adres to: Lungo Dora Pietro Colletta 83-10183 Torino.

 8. EBS INK JET SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma EBS Ink Jet Systeme jest zaangażowana od 1977 roku w rozwój i produkcję drukarek przemysłowych. Zawsze oferujemy najnowsze technologie i niezawodne produkty w atrakcyjnych cenach. Nasi klienci przemysłowi i handlowi muszą być w stanie polegać na swoich maszynach. Dlatego oferujemy rozwiązania, które niezawodnie realizują znakowanie Państwa produktów. Firma przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości wytwarzanych produktów, które ułatwiają Państwu życie.

 1. SIGTECH AG - KENNZEICHNUNGSTECHNIK MIT AUTOMATION

  Szwajcaria

 2. MARKING PRODUCTS SRL

  Włochy

 3. WUHAN HONGLEI LASER CO.,LTD

  Chiny

 4. VAROTEC KENNZEICHNUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. SERMATEK MAKINA SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

 6. CAMEO LASER FRANZ HAGEMANN GMBH

  Niemcy

 7. EBS INK JET SYSTEME GMBH

  Niemcy

 8. A-L-F KENNZEICHNUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 9. BESCHRIFTUNGSTECHNIK GÄRTNER GMBH

  Niemcy

 10. DAMM BESCHRIFTUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy