• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań

Wyniki dla

Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań - Import eksport

 1. AUDION ELEKTRO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUDION ELEKTRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Kleve, Niemcy.

 2. HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 3. PUREPACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PUREPACK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach polyethylene films, opakowania eksportowe, i folia z pęcherzykami powietrza. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 4. SCHÄRER+KUNZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHÄRER+KUNZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Bad Feilnbach-Au, Niemcy.

 5. HARKOM MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turcja

  Firma Harkom została założona w 2011 roku w Turcji, produkując maszyny do pakowania. Nasza wizja produktu obejmuje wszystko, od śruby po rozwiązania inżynieryjne, które tworzą całą maszynę. W zakładzie firmy powstała maszyna do napełniania i pakowania produktów ziarnistych i w proszku. A także maszyna do pakowania przypraw, maszyna do pakowania orzechów, maszyna do pakowania roślin strączkowych i warzyw, maszyna do pakowania czekolady i cukierków, maszyna do produktów w proszku i granulowanych, maszyna do pakowania makaronu itp. Produkujemy maszyny do napełniania i pakowania tych grup produktów. Jesteśmy cenieni przez klientów krajowych i zagranicznych za nasze maszyny, zrozumienie potrzeb klienta, obługę klienta i ukierunkowanie na rozwiązania. Jesteśmy firmą rodzinną i od 6 lat angażujemy się w budowę i rozwój maszyn oraz badania mające na celu zapewnienie naszym klientom najlepszej jakości sprzętu i usług, a ich zadowolenie jest dla nas największym źródłem satysfakcji i radości. www.harkommakina.com www.harkom.com.tr

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd założona w 2003. Zintegrowane działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi serwisowej; World oferuje maszyny do pakowania, napełniania, szczelnego zamykania, owijania, pakowania próżniowego, ważenia i pakowania kawy, cukru, herbaty, sosu w proszku, keczupu, przekąsek, chipsów, śrub i nakrętek do sprzętu, pakowanie w saszetki, woreczki, torebki, doy-pack, pudełka, kartony, butelki, puszki, wszelkie pojemniki szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, farmaceutyce, chemii, sprzęcie, branży meblarskiej i zabawkarskiej.

 2. WILLI KOPP E.K. VERPACKUNGSSYSTEME, INH. FLORIAN GOLLER

  Niemcy

  „Kopp Verpackungssysteme. U nas znajdziesz wszystko.“ – Już od wielu dziesięcioleci firma Kopp Verpackungssysteme specjalizuje się w liniach pakujących różne produkty w materiały elastyczne, takie jak folie, laminaty, materiały warstwy barierowej i kompozyty. Z biegiem czasu asortyment został rozszerzony i dostosowany do specjalnych potrzeb klientów i epoki: Małe, przenośne zgrzewarki i kleszcze, zgrzewarki foliowe z funkcjami kontrolnymi aż do obkurczarek i urządzeń z komorą próżniową, pionowo i poziomo pracujące maszyny do wypełniania i zgrzewania form, jak również maszyny do owijania i zbierania folii są do naszej dyspozycji przy wyborze idealnej metody pakowania. Poważnie traktujemy ochronę środowiska: nasze urządzenia przetwarzają również folie nadające się do kompostowania i recyklingu. Do testowania nowych, zrównoważonych materiałów sprzęt laboratoryjny firmy Kopp jest z dużym powodzeniem wykorzystywany na całym świecie.

 3. DESPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Technologie pakowania w MAP i folie rozciągliwe: dobór i dostawa maszyn (typu tray sealer, rolowe termoformierki, owijarki do folii), instalacja, serwis gwarancyjny i po-gwarancyjny. Folie rozciągliwe i zgrzewalne. Próżniówki wielokomorowe i przejazdowe. Maszyny do cięcia i krojenia mięsa, sera, ryb. Maszyny do mięsa mielonego, dań gotowych, convenience food. Maszyny masarskie (kutry, nadziewarki, masownice, szaszłykarki). Piece olejowe, powietrzne. Dystrybucja marek: Sealpac, Waldyssa, Elixa, Maja, Treif, Kolbe, Formcook, Alco, Emsens, Kilia. produkty zaopatrzeniowe dla przemysły mięsnego: przyprawy, jelita, osłonki, osprzęt masarski, ubrania robocze, ochronne i jednorazowe, obuwie, artykuły dla higieny w zakładzie.

 4. ZAMBAK KAGIT

  Turcja

  Firma ZAMBAK KAGIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne dozowniki ręczników, i pakowarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 1. HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Firma HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Allersberg, Niemcy.

 2. ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH

  Austria

  Firma ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Vöcklamarkt, Austria.

 1. GERI TRADING SRL

  Rumunia

  Firma GERI TRADING SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do workowania, Maszyny do workowania, i Sewing machines. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 2. ATHAPACK

  Turcja

  Firma ATHAPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. GECAM

  Francja

  Firma GECAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach zgrzewarki, Klejarki do tacek spożywczych, zamykarki, i automatyczna termozgrzewarka. Ma siedzibę w Gaillac, Francja.

 4. MOOSMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MOOSMANN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 5. STAR PACK SA

  Francja

  Firma STAR PACK SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań, Tworzywa sztuczne - opakowania, Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań, pojemniki do magazynowania z plastiku, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Boissy L'aillerie, Francja.

 6. RM SEALERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RM SEALERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach spawarki do plastikowych kopert, termozgrzewarki do opakowań, maszyny do pakowania próżniowego, i termozgrzewarki do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dagnall, Zjednoczone Królestwo.

 7. ESWE VERSANDPACK GMBH

  Niemcy

  Firma ESWE VERSANDPACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Sternenfels, Niemcy.

 8. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Turcja

  Firma TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań, owijarka do palet, owijarki do pudełek, etykietarki, i Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. SONIMAT ULTRASONS

  Francja

  Firma SONIMAT ULTRASONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań, sprzęt do cięcia ultradźwiękowego, Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań, spawanie ultradźwiękami, i hot-blade welders. Ma siedzibę w Lencloître, Francja.

 2. DA-PACK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma DA-PACK GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Datteln, Niemcy.

 3. WERNER FRANTES GESMBH

  Austria

  Firma WERNER FRANTES GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Grund, Austria.

 4. BLIPACK AG

  Szwajcaria

  Firma BLIPACK AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Wittenbach, Szwajcaria.

 5. ORME PACKAGING CO.LTD.

  Turcja

  Firma ORME PACKAGING CO.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Kondycjonowanie spożywcze, Pakowaczka, machines for packaging, i packaging of various shapes. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. PEMAX KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Firma PEMAX KUNSTSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 7. ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI

  Turcja

  Firma ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach otaczarki, i automatyczne maszyny do taśmowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. RENAS MAKINA

  Turcja

  Firma RENAS MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. ARTPACK AMBALAJ VE EKIPMANLARI SANAYI VE TICARET LTD.STI

  Turcja

  Firma ARTPACK AMBALAJ VE EKIPMANLARI SANAYI VE TICARET LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 10. INNOVA SYS

  Szwajcaria

  Firma INNOVA SYS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Diessenhofen, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo