• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań

Wyniki dla

Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań - Import eksport

 1. HERRMANN ULTRASCHALLTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Herrmann Ultraschall jest światowym liderem w dziedzinie spawania ultradźwiękowego z pięcioletnim doświadczeniem. Dzięki naszej inżynierii ultradźwiękowej 360° oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, od wstępnego pomysłu produktu do rozpoczęcia produkcji i wsparcia posprzedażnego. Dla naszych klientów jesteśmy zarówno konsultantami, jak i dostawcami rozwiązań w zakresie zadań spawalniczych, a poprzez naszą globalną sieć jesteśmy reprezentowani w 18 krajach, gdzie posiadamy laboratoria ultradźwiękowe w celu zapewnienia wsparcia na miejscu. Spawanie ultradźwiękowe polega na łączeniu bez klejenia, wkręcania lub wprowadzania ciepła z zewnątrz. To oszczędny proces produkcyjny z szybkimi cyklami produkcyjnymi, zapewniający wysoką kontrolę procesu i powtarzalną jakość. Oferujemy platformy do rozwiązywania wszelkich problemów: zgrzewarki ultradźwiękowe i systemy do spajania części termoplastycznych, ultradźwiękowe systemy zgrzewania opakowań, ultradźwiękowe systemy łączenia produktów, takich jak włókniny i folie oraz ultradźwiękowe systemy zgrzewania metali nieżelaznych.

 2. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd założona w 2003. Zintegrowane działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi serwisowej; World oferuje maszyny do pakowania, napełniania, szczelnego zamykania, owijania, pakowania próżniowego, ważenia i pakowania kawy, cukru, herbaty, sosu w proszku, keczupu, przekąsek, chipsów, śrub i nakrętek do sprzętu, pakowanie w saszetki, woreczki, torebki, doy-pack, pudełka, kartony, butelki, puszki, wszelkie pojemniki szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, farmaceutyce, chemii, sprzęcie, branży meblarskiej i zabawkarskiej.

 3. AUDION ELEKTRO GMBH

  Niemcy

 4. HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN

  Niemcy

 5. PUREPACK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VALDAMARK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Valdamark Ltd zrzesza brytyjskich producentów i dostawców niestandardowych opakowań foliowych i zgrzewarek dostosowanych do szerokiego zakresu projektów i zastosowań. Nasz zakład znajduje się w centrum Manchesteru – to dogodna lokalizacja umożliwiająca realizację zamówień krajowych i międzynarodowych w czasie najkrótszym w branży. Nazwa firmy jest znana od 1977 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność jako producent taśm i klejów. Udoskonalenia wprowadzane w technologiach pakowania pozwoliły nam na rozwinięcie innych obszarów wiedzy specjalistycznej. W ślad za rosnącą renomą firmy w zakresie zaangażowania klientów rozwinęliśmy usługę dostaw krytycznych pod względem czasowym. Oprócz usługi cięcia na zamówienie, zaczęliśmy też oferować usługi związane z szeroką gamą materiałów eksploatacyjnych marek premium. Naszą podstawową działalnością jest wykonywanie opakowań foliowych na zamówienie. Specjalizujemy się w rozwiązaniach zabezpieczających przed wilgocią i korozją, skupiając się na imponującym asortymencie laminatów opakowaniowych z barierą Valstrong®.

  Wszystkie wyroby na "maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań"

 2. HARKOM MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turcja

  Firma Harkom została założona w 2011 roku w Turcji, produkując maszyny do pakowania. Nasza wizja produktu obejmuje wszystko, od śruby po rozwiązania inżynieryjne, które tworzą całą maszynę. W zakładzie firmy powstała maszyna do napełniania i pakowania produktów ziarnistych i w proszku. A także maszyna do pakowania przypraw, maszyna do pakowania orzechów, maszyna do pakowania roślin strączkowych i warzyw, maszyna do pakowania czekolady i cukierków, maszyna do produktów w proszku i granulowanych, maszyna do pakowania makaronu itp. Produkujemy maszyny do napełniania i pakowania tych grup produktów. Jesteśmy cenieni przez klientów krajowych i zagranicznych za nasze maszyny, zrozumienie potrzeb klienta, obługę klienta i ukierunkowanie na rozwiązania. Jesteśmy firmą rodzinną i od 6 lat angażujemy się w budowę i rozwój maszyn oraz badania mające na celu zapewnienie naszym klientom najlepszej jakości sprzętu i usług, a ich zadowolenie jest dla nas największym źródłem satysfakcji i radości. www.harkommakina.com www.harkom.com.tr

 3. WILLI KOPP E.K. VERPACKUNGSSYSTEME, INH. FLORIAN GOLLER

  Niemcy

  „Kopp Verpackungssysteme. U nas znajdziesz wszystko.“ – Już od wielu dziesięcioleci firma Kopp Verpackungssysteme specjalizuje się w liniach pakujących różne produkty w materiały elastyczne, takie jak folie, laminaty, materiały warstwy barierowej i kompozyty. Z biegiem czasu asortyment został rozszerzony i dostosowany do specjalnych potrzeb klientów i epoki: Małe, przenośne zgrzewarki i kleszcze, zgrzewarki foliowe z funkcjami kontrolnymi aż do obkurczarek i urządzeń z komorą próżniową, pionowo i poziomo pracujące maszyny do wypełniania i zgrzewania form, jak również maszyny do owijania i zbierania folii są do naszej dyspozycji przy wyborze idealnej metody pakowania. Poważnie traktujemy ochronę środowiska: nasze urządzenia przetwarzają również folie nadające się do kompostowania i recyklingu. Do testowania nowych, zrównoważonych materiałów sprzęt laboratoryjny firmy Kopp jest z dużym powodzeniem wykorzystywany na całym świecie.

 4. ZAMBAK KAGIT

  Turcja

 5. HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH

  Niemcy

 1. HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 2. ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH

  Austria

 1. GERI TRADING SRL

  Rumunia

 2. ATHAPACK

  Turcja

 3. MOOSMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI

  Turcja

 5. WERNER FRANTES GESMBH

  Austria

 6. SONIMAT ULTRASONS

  Francja

 7. RM SEALERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. STAR PACK SA

  Francja

 1. ESWE VERSANDPACK GMBH

  Niemcy

 2. PEMAX KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

 3. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Turcja

 4. HEBEI WANHEFENG PACKAGE CO., LTD. .

  Stany Zjednoczone

 5. DA-PACK GMBH & CO KG

  Niemcy

 6. BLIPACK AG

  Szwajcaria

 7. GECAM

  Francja

 8. PADA MAKINE

  Turcja

 9. RENAS MAKINA

  Turcja

 10. ARTPACK AMBALAJ VE EKIPMANLARI SANAYI VE TICARET LTD.STI

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań - Import eksport

Liczba wyników

130 przedsiębiorstwa