• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do wiązania

Wyniki dla

Maszyny do wiązania - Import eksport

 1. O.M.V. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.M.V. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn oraz urządzeń do przenoszenia i pakowania prętów lub „zwojów” walcówki; maszyny obkurczające do łączenia paczek w sekcje kwadratowe; ugniatarki; obkurczarki do zwojów walcówki; obkurczarki prostych rur; maszyny hydrauliczne lub pneumatyczne do wiązek prętów; maszyny do składania i wiązania złożonych wiązek; maszyny obkurczające do zwojów walcówki; maszyny do wyprowadzania i transportu wiązek.

 2. ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, Biura projektów przemysłowych, Maszyny do wiązania, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Lauingen/donau, Niemcy.

 3. MOSCA DIRECT POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  MOSCA DIRECT POLAND, spółka córka niemieckiej firmy MOSCA GmbH, to dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu pakowania końcowego: wiązarek, linii i systemów pakujących. Oferta firmy obejmuje również części zamienne, taśmy PP i PET oraz autoryzowany serwis. Obecnie MDP obsługuje rynki: Polski, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy i Białorusi.

 4. WEDA

  Holandia

  Firma WEDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, Maszyny do wiązania, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, przecinaki, i sortowanie. Ma siedzibę w Naarden, Holandia.

 5. UNIBIND - PELEMAN INDUSTRIES

  Belgia

  Firma UNIBIND - PELEMAN INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do wiązania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do łączenia i oprawiania, i artykuły do oprawiania dokumentów biurowych. Ma siedzibę w Puurs, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LEGATRICE

  Włochy

  Firma LEGATRICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do wiązania. Jest również obecna w dziedzinach sznurki. Ma siedzibę w Tollo, Włochy.

 2. TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD

  Ukraina

  Firma TECHNOPAK SMALL BUSINESS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie i opakowania - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do wiązania, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Maszyny do wiązania. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 3. LEPOR STUDIO

  Republika Czeska

  Firma LEPOR STUDIO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, Agencje reklamowe, Maszyny do wiązania, i Agencje reklamowe. Ma siedzibę w Kutná Hora , Republika Czeska.

 4. TECHNOBAL - SAL'A S.R.O.

  Słowacja

  Firma TECHNOBAL - SAL'A S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Maszyny do wiązania, i Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Sal'A, Słowacja.

 5. ERACOM, SPOL.S R.O.

  Republika Czeska

  Firma ERACOM, SPOL.S R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, i Maszyny do wiązania. Ma siedzibę w Kladno 1, Republika Czeska.

 1. GRAFISK MASKINVARKSTED V/S NIELSEN

  Dania

  Firma GRAFISK MASKINVARKSTED V/S NIELSEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, i Maszyny do wiązania. Ma siedzibę w Viby, Dania.

 2. MOSCA DIRECT HUNGARY KFT.

  Węgry

  Firma MOSCA DIRECT HUNGARY KFT., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do wiązania. Ma siedzibę w Nyíregyháza, Węgry.

 1. UNIPACK

  Republika Czeska

  Firma UNIPACK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, i Maszyny do wiązania. Ma siedzibę w Trinec, Republika Czeska.

 2. MULLER MARTINI SPA

  Włochy

  Firma MULLER MARTINI SPA, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, i Maszyny do wiązania. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni (mi), Włochy.

 3. BATRAS S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BATRAS S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, i Maszyny do wiązania. Ma siedzibę w Praha 4 , Republika Czeska.

 4. LEA VALLEY PACKAGING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEA VALLEY PACKAGING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, i Maszyny do wiązania. Ma siedzibę w Waltham Cross, Zjednoczone Królestwo.

 5. R. KRAUTWALD MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

 6. GREINER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat urządzenia central® do wiązania taśmą są synonimem jakości, łatwej obsługi i niezawodności. Postawiliśmy sobie za zadanie nieustanne rozszerzenie i ulepszenie istniejącego standardu jakości. Zadanie to obejmuje wszystkie obszary rozwoju narzędzi do wiązania i spinania, od projektowania i produkcji po sprzedaż naszych produktów. Prawdziwa jakość "Made in Germany". Produkujemy narzędzia do wiązania taśmą oraz niezbędne akcesoria do taśm stalowych, plastikowych, tekstylnych i kompozytowych, dzięki czemu każdy użytkownik może znaleźć odpowiednie narzędzie do swoich zadań związanych z pakowaniem i zabezpieczaniem transportu ładunkow. Urządzenia i akcesoria central® do wiązania i spinania taśmą są sprzedawane na całym świecie za pośrednictwem wyspecjalizowanych dystrybutorów, którzy oferują również wszelkie materiały eksploatacyjne i dodatkowe materiały opakowaniowe. Nasi partnerzy premium zapewniają również serwis na miejscu.

 7. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1987 roku SMB Schwede Maschinenbau GmbH jest firmą produkującą w Niemczech, która działa wyłącznie w branży wiązania i spinania taśmą i specjalizuje się w przetwarzaniu taśm z tworzyw sztucznych PP i PET od 5 do 15 mm. Przez lata stale poszerzaliśmy naszą gamę produktów. Dzięki naszemu modułowemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie do wiązania szerokiego zakresu produktów w wielu branżach. Jednak wysokiej jakości maszyny to tylko część naszej kompleksowej oferty usług: analiza zadania, indywidualne planowanie projektu, terminowa dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu, szkolenie operatorów sprzętu, wykwalifikowana obsługa klienta, niezawodne dostawy części zamiennych w perspektywie długoterminowej. Tylko wszystkie te czynniki zapewniają długoterminową rentowność Twojej inwestycji, która jest przedmiotem wszystkich naszych działań.

 8. MOSCA GMBH

  Niemcy

  Mosca GmbH jest dystrybutorem, producentem oraz liderem produkcji wysokiej jakości maszyn wiążących, taśm do wiązania oraz systemów wiążących palety w profesjonalnych wysokowydajnościowych zastosowaniach przemysłowych. Oferta maszyn obejmuje zarówno uniwersalne maszyny przystosowane do szerokiego spektrum zastosowań, jak również w pełni zautomatyzowane maszyny wysokowydajnościowe, które można włączyć w nadrzędną zautomatyzowaną linię produkcyjną. W jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie Mosca GmbH produkuje taśmy PP, PET oraz PLA. Międzynarodowa sieć dilerów, punktów serwisu oraz doradztwa gwarantuje klientom serwis o zasięgu globalnym. Ta rodzinna firma, która została założona w 1966 roku, ma swoją siedzibę w Waldbrunn pomiędzy Heidelberg a Heilbronn. Mosca reprezentowana jest przez 22 oddziałów w 17 krajach, w tym przez 4 fabryki zlokalizowane w Niemczech, Kanadzie i Malezji. Firma zatrudnia w sumie 1000 pracowników na całym świecie. Rozwój wysoko zaawansowanych technologii przez ekspertów z dziedziny pakowania zapewnia od ponad 50 lat pozycję lidera w zakresie technologii oraz jakości w sektorze systemów wiązania.

 1. REINBOLD ENTSORGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Reinbold Entsorgungstechnik GmbH od ponad 30 lat zajmuje się budową i sprzedażą maszyn rozdrabniających i brykieciarek. W celu recyklingu i ponownego wykorzystania surowców, muszą one zostać poddane flisowaniu, a więc rozdrobnione. Niezależnie od tego, czy jest to złom drewniany ze starej więźby dachowej, ścinki z produkcji, czy zużyte produkty z tworzyw sztucznych, takie jak kanistry lub placki z wytłaczarki, rozdrabnianie firmy Reinbold ma zawsze miejsce na początku procesu przekształcania starych produktów w nowy surowiec. W tym celu opracowaliśmy różne systemy maszyn, które dostosowują się do materiałów i lokalnych warunków klientów. Oprócz jednowałowych rozdrabniaczy z ruchomą podłogą, Reinbold dostarcza poziome rozdrabniacze wałowe oraz rozdrabniacze czterowałowe. Brykieciarki służą do redukcji objętości oraz do wiązania materiałów w kształcie prętów. Seria RB jest stosowana zarówno w zakładach rzemieślniczych, jak i przemysłowych. Maszyny te są produkowane wyłącznie w Niemczech.

 2. NOVUM PACK

  Polska

  Oferowane przez nas rozwiązania można pogrupować według następujących kategorii: zabezpieczenie produktów - maszyny do folii termokurczliwej, tunele obkurczające, foliowarki do zgrzewek, zgrzewarko-obkurczarki, itp...zamykanie opakowań - zgrzewarki do folii, zaszywarki do worków, zaklejarki do kartonów, wiązarki paczekprzedlużenie terminu przydtaności - pakowarki próżniowe, zgrzewarki do tacek, traysealery, maszyny pakujące w atmosferze modyfikowanejręczne wiązanie produktów - urządzenia ręczne do wiązania wszystkimi rodzajami taśm bandowniczychautomatyczne wiązanie produktów - półautomatyczne wiązarki stołowe i ramowe do wiązania paczek, wiązek, pakietów i kartonówautomaty pakujące -pionowe i poziome automatyczne i półautomatyczne maszyny pakującelinie produkcyjne - zaklejające, zaszywające, zgrzewające, foliujące. Jesteśmy w stanie zaproponować szereg gotowych rozwiązań lub dostosować nasze urządzenia do Twoich potrzeb.Tunele obkurczające do folii, zgrzewarki automat. kątowe do folii.

 3. TECHNOMARK

  Francja

  Verified by europages badge

  TECHNOMARK, francuski ekspert w dziedzinie identyfikowalności przy użyciu technologii laserowych i mikro udarowych. Ekspert w dziedzinie technologii mikro udarowej od 2000 roku, Technomark zrewolucjonizował rynek swoją flagową innowacją zaprojektowaną tak, aby spełnić wszystkie potrzeby, gamą Multi4 (jeden produkt dla 4 możliwych konfiguracji). Bazując na tym sukcesie, Technomark kontynuuje wprowadzanie innowacji i oferuje kluczowe rozwiązania na rynku technologii mikro udarowej. W 2013 roku firma Technomark podjęła pierwsze kroki w branży laserowej i wprowadziła na rynek rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. W 2016 roku firma uruchomiła swoją pierwszą gamę znakowania laserem włóknowym Graphix. Dzięki swoim uznanym innowacjom, Technomark ewoluował od certyfikacji do trofeów, aby stać się kluczowym graczem na rynku trwałego znakowania i obecnie oferuje kompletne rozwiązania w zakresie identyfikowalności, od znakowania do odczytywania. Obecnie Grupa, ze swymi oddziałami w Chinach i Stanach Zjednoczonych, posiada siłę polegającą na projektowaniu produktów o jakości FrenchFab i dotrzymywaniu zobowiązań poza granicami dzięki międzynarodowym partnerom oferującym lokalnie stałe wsparcie. Gwarantujemy jakość, niezależnie od rodzaju znakowania (sekwencje alfanumeryczne, znaki specjalne, loga, datowanie z oznaczaniem godziny i różne kody typu datamatrix czy też kody QR). Dzięki temu nasze rozwiązania mogą zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie identyfikowalności, niezależnie od Państwa zastosowania przemysłowego. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 5. SYNERLINK

  Francja

  Verified by europages badge

  Synerlink, przedsiębiorstwo należące do amerykańskiej grupy Barry-Wehmiller Packaging Systems, jest doświadczonym dostawcą rozwiązań do napełniania linearnego i pakowania w sztywne opakowania wyrobów mleczarskich, napojów i innych produktów spożywczych. Będąc liderem w projektowaniu i produkcji zintegrowanych linii pakujących, wytwarzamy, dbając o uzyskanie maksymalnie najlepszych wyników, ultraczyste i aseptyczne produkty o wydłużonym okresie przechowywania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań pod markami Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper i Aprium: urządzenia typu form-fill-seal (FFS) i fill-seal (FS ze wstępnie uformowanymi pojemnikami i butelkami), z możliwością zastosowania rozwiązań zrobotyzowanych końca linii typu rękawy termokurczliwe, transfer, opakowania zbiorcze, zbiórka, umieszczanie w skrzynkach i na paletach.

 6. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako doświadczony partner w dziedzinie handlu i przemysłu, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Doskonała jakość wykonania i ścisła kontrola jakości sprawiają, że nasze urządzenia kontaktowe i etykiety stworzyły unikalną markę. Oto część propozycji z naszej oferty: ręczne systemy do etykietowania, oznaczania i dozowania - etykiety kontaktowe do oznaczania produktów, - znaki jakości dla przemysłu i handlu - biżuteria i promocyjne naklejki – rozwiązania specjalne - drukarki do etykiet - drukarki do termo-transferów i termiczne – programy do etykiet - taśmy węglowe i inne akcesoria - etykietowanie – urządzanie automatyczne i półautomatyczne do drukowania i etykietowania - produkty promocyjne - szeroka gama produktów o różnej cenie i urządzenia do wyposażenia sklepów - pistolety do zszywek i zszywki – kasy fiskalne - elektroniczne systemy nadzoru artykułów - oznaczniki twarde i miękkie.

 7. SHANGHAI NPACK AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  SHANGHAI NPACK jest jednym z wiodących chińskich producentów w dziedzinie maszyn do butelkowania, zlokalizowanym w dystrykcie Jiading, Szanghaj. Doświadczenie i sprzęt w dziedzinie butelkowania cieczy. Pomysł marki npack pojawił się w 2006 roku. Marka zarejestrowana w 2012 roku: to jeden z najbardziej doświadczonych producentów urządzeń napełniających cieczami z serwomechanizmem w Chinach. Obecnie NPACK z dumą oferuje szeroką gamę urządzeń do napełniania cieczami. Główne proponowane technologie to: -Tłokowy napełniacz cieczami z mechanizmem serwo -Urządzenie do ważenia i napełniania cieczami -Maszyna do przelewowego napełniania cieczami -Maszyna do napełniania cieczami z serwo-pompą -Grawitacyjna maszyna do napełniania cieczami -Maszyna do napełniania przelewowego. NPACK jest ciągle rozwijającą się firmą. Inwestujemy w badania i rozwój, poprawiamy warunki zatrudnienia naszych pracowników oraz wysoka jakość obsługi naszych klientów. Naszym celem jest sprawienie, aby urządzenia do napełniania cieczami był wydajne, precyzyjne, inteligentne i niezawodne. Staramy się, aby nasi klienci dzięki nim stali się bardziej produktywni, konkurencyjni, zmniejszali koszty pakowania i odpady materiałowe. Dążymy do tego, aby stać się stałym punktem odniesienia w teorii i praktyce branży napełniania cieczami, nowych systemów pakowania i nowych typów usług. Staramy się zbudować szeroką sieć sprzedaży na całym świecie. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, zapraszamy do współpracy.

 8. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Niemiecki producent frezarek CNC, grawerek CNC, maszyn do cięcia plazmowego CNC, do cięcia strumieniem wody oraz systemów znakowania, urządzeń dozujących, pilarek i oprogramowania CAD/CAM.Nasze maszyny produkowane w Niemczech mają niemal nieograniczone zastosowanie. Frezowanie 2D, frezowanie 3D, grawerowanie, dozowanie, klejenie, skanowanie 3D, cięcie, spawanie, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, erodowanie, spawanie ultradźwiękowe, to tylko niektóre z najważniejszych możliwości zastosowania.

 9. TVI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Czy chodzi o steki, sznycle, rolady, kotlety, kebaby czy szaszłyki – klienci na całym świecie korzystają z naszych potężnych rozwiązań wydajnie, ekonomicznie, higienicznie i bezpiecznie. W handlu detalicznym, jak i w gastronomii. Dzień po dniu i bezkompromisowo dobre. Od momentu powstania w 2004 roku specjalizujemy się w porcjonowaniu mięsa – jesteśmy czołowym producentem maszyn do porcjonowania mięsa oraz kompletnych linii porcjujących. Nasza szeroka gama produktów obejmuje wydajne, dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie prawidłowej regulacji temperowania i mrożenia, sprasowywania, porcjowania, automatyzacji, owijania kebabów oraz szybiej produkcji szaszłyków. Zaawansowane technologicznie systemy firmy TVI obejmują zakres od kontroli temperatury mięsa produktu wyjściowego do prawie każdego rodzaju porcjonowania, ręcznego lub automatycznego umieszczania na tackach z późniejszą kontrolą wagi, aż po przeniesienie gotowej porcji do maszyny pakującej.

 10. HUGO BECK MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hugo Beck jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie poziomych maszyn pakujących typu flowpack, folii i papieru, a także rozwiązań automatyzacji i uszlachetniania druku w zakresie wydajności od 3 000 do 18 000 cykli na godzinę. Opracowujemy i produkujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania maszyn do pakowania w folię lub papier, a także dostarczamy kompletne urządzenia peryferyjne. Na życzenie klienta lub jako maszyna seryjna: Nasza bogata oferta obejmuje maszyny typu flowpack, maszyny do ciągłego i przerywanego napełniania i zgrzewania opakowań typu flowpack, woreczków lub opakowań obkurczanych, urządzenia do pakowania zbiorczego, tunele obkurczające, systemy wykańczania druku, podajniki, roboty i systemy manipulacyjne. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy dostępnych na rynku folii poliolefinowych, polipropylenowych, polietylenowych i kompozytowych. Najnowsze folie wykonane z mono-materiałów lub nawet w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, bioplastików i wyjątkowo cienkich folii opakowaniowych są również przetwarzane na maszynach Hugo Beck.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo