• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do szycia- przemysłowe

Wyniki dla

Maszyny do szycia- przemysłowe - Import eksport

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hiszpania

 2. RI.VE.MAC. SRL

  Włochy

 3. RDF GROUP LLC

  Rosja

  Royal Dress forms (RDf) jest rosyjskim producentem wysokiej klasy manekinów i akcesoriów krawieckich działającym od 2014 r. Elastyczne manekiny nadają się do wielu celów i dla wielu klientów. Cechą szczególną manekiów RDf jest to, że są ściśliwe, odporne na uderzenia i upadki oraz doskonale zachowują swój kształt. Można wpiąć szpilki do szycia lub prasować ubrania bezpośrednio na manekinie. Asortyment RDf obejmuje formy ubioru do różnych zadań: Monika to manekin, który ułatwia tworzenie papierowych wzorów odzieży; Penelope to profesjonalny, super miękki manekin do produkcji staników, bielizny i gorsetów; Betty to manekin tors damski, świetnie nadający się do kursów kroju i krawiectwa; Richard to męski manekin z poduszkami na ramionach do konstruowania płaszczy i kurtek. Manekiny o stałej wysokości i budowie ciała są przeznaczone dla różnych typów sylwetki. RDf oferuje również produkcję manekinów personalnych dopasowanych do sylwetki klienta.

 4. SAQUICK GMBH

  Niemcy

  Maszyny do napełniania worków piaskiem: Od 1993 roku zajmujemy się profesjonalnym workowaniem materiałów sypkich stosowanych w ochronie ludności cywilnej oraz ochronie przeciwpowodziowej, w budowie wałów przeciwpowodziowych, budownictwie podziemnym. Napełniamy piaskiem, żwirem lub grysem. Dopełnieniem oferty są odpowiednie worki do piasku, worki dwukomorowe, worki Big Bag i inne. Dostarczamy worki puste lub wypełnione piaskiem, w dużych i małych ilościach. Dozowniki: Nasze dozowniki, w tym dozowniki objętościowe oraz wagi do worków, są wykorzystywane między innymi w rolnictwie, przy pakowaniu produktów spożywczych, takich jak zboże. Nasze maszyny i urządzenia są odpowiednie do wszystkich materiałów sypkich. Nasze urządzenia są również wykorzystywane w inżynierii lądowej. Partner serwisowy: Jako partner serwisowy w dziedzinie okien przeciwpowodziowych, drzwi i bram przeciwpowodziowych oraz systemów zabezpieczających przed powodzią oferujemy stacjonarną ochronę przeciwpowodziową. Nasza oferta obejmuje zabezpieczanie okien w piwnicach, świetlików, drzwi, bram i garaży.

 5. GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES

  Holandia

  Od 1950 roku Global znany jest w branży obuwniczej, tekstylnej i maszyn do szycia. W siedzibie naszej firmy mieści się duży magazyn magazynowy, dział maszyn używanych, dział części zamiennych oraz nasze muzeum zabytkowych maszyn do szycia. Nasz dział maszyn używanych oferuje maszyny używane, marek takich jak: Juki, Brother, Pegasus, Kansai Special, Yamato, Lewis, Strobel, Kingtex, Reece, Pfaff, Durkopp Adler, Singer, Rimoldi, Merrow, Global, Texi, Sewmaq, Jack, Golden Wheel, Typical, Mitsubishi, Minerva, Union Special i Siruba. Nasz program obejmuje ponad 400 różnych typów maszyn do szycia dla przemysłu odzieżowego, motoryzacyjnego, tapicerskiego, żaglowego, skórzanego i obuwniczego. Globalne maszyny do szycia to jakość, trwałość i zawsze najnowocześniejsze innowacje w branży!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MORSELLI RENZO SNC

  Włochy

  Nasza ściśle współpracuje z najlepszymi markami maszyn do szycia odzieży gotowej: RIMOLDI, PFAFF, JUKI, BROTHER, maszyny pończosznicze EXACTA, COMPLETT i maszyny rodzinne SINGER, PFAFF. Jesteśmy wyspecjalizowani w branży odzieżowej/pończoszniczej i prasowania na maszynach nowych bądź maszynach z drugiej ręki. Mamy bogaty zapas maszyn gotowych do użycia, akcesoriów i części zamiennych. Wewnętrzny warsztat pomocy technicznej i konserwacji.

 2. AMIGTEX OÜ

  Estonia

  Nakreślacze, noże sterowane komputerowo, stoły specjalne, stoły standardowe, stoły pneumatyczne, stoły do podajników, podajniki, sterowane komputerowo cięcie skóry, sterowane komputerowo wycinanie wzorów, digitalizacja, stoły do digitalizacji, ostrza do noży sterowanych komputerowo, ostrza pionowe do ręcznych noży, noże taśmowe, ostrzałki, taśmy ostrzące, naboje z tuszem, naboje z tuszem HP, długopisy Fischer, plotery, elementy do czyszczenia szczotek, specjalne smary.

 3. RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo działające w branży obuwniczej i galanterii skórzanej od 20-u lat. Dokonujemy z profesjonalizmem: przeglądy wysokiej jakości maszyn; przewodniki i zindywidualizowane modyfikacje maszyn do obuwia, materacy i mebli salonowych; projektowanie i realizacja kompletnych lini do produkcji obuwia i galanterii skórzanej; sprzedaż akcesoriów i części zamiennych. Działamy również w następujących branżach: produkcja materacy, wyposażenia salonów, galanterii skórzanej i obuwia.

 4. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portugalia

 5. CRISAFULLI PACKING SRL

  Włochy

 1. RILMAN LTD.

  Bułgaria

 2. BARONE TERESA

  Włochy

 1. NÄHTECHNIK STOPPER GBR

  Niemcy

 2. CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL)

  Niemcy

 3. BO-MA, BOJANA NOVAK S.P.

  Słowenia

 4. A COSER

  Hiszpania

 5. MACHINEHANDEL BOS

  Belgia

 6. LACASA HANNOVER GMBH

  Libia

 7. HELION SARL

  Francja

 8. F.LLI FOGGIATO SRL

  Włochy

 1. RIMGM GMBH

  Niemcy

 2. BEFRAKO

  Belgia

 3. SEW ESSENTIAL

  Zjednoczone Królestwo

 4. MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. EURO MERCERIE

  Belgia

 6. FROMAC SRL

  Włochy

 7. HDB SOLUTIONS + BE0718851855

  Belgia

 8. TMAC

  Francja

 9. ABERDEEN SEWING MACHINES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. COLLEGE SEWING MACHINE PARTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Maszyny do szycia- przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

407 przedsiębiorstwa