• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do szycia- przemysłowe

Wyniki dla

Maszyny do szycia- przemysłowe - Import eksport

 1. RDF GROUP LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Royal Dress forms (RDf) jest rosyjskim producentem wysokiej klasy manekinów i akcesoriów krawieckich działającym od 2014 r. Elastyczne manekiny nadają się do wielu celów i dla wielu klientów. Cechą szczególną manekiów RDf jest to, że są ściśliwe, odporne na uderzenia i upadki oraz doskonale zachowują swój kształt. Można wpiąć szpilki do szycia lub prasować ubrania bezpośrednio na manekinie. Asortyment RDf obejmuje formy ubioru do różnych zadań: Monika to manekin, który ułatwia tworzenie papierowych wzorów odzieży; Penelope to profesjonalny, super miękki manekin do produkcji staników, bielizny i gorsetów; Betty to manekin tors damski, świetnie nadający się do kursów kroju i krawiectwa; Richard to męski manekin z poduszkami na ramionach do konstruowania płaszczy i kurtek. Manekiny o stałej wysokości i budowie ciała są przeznaczone dla różnych typów sylwetki. RDf oferuje również produkcję manekinów personalnych dopasowanych do sylwetki klienta.

 2. EACTECH®

  Portugalia

  Verified by europages badge

  EACTECH jest Twoim partnerem technologicznym w branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Tworzymy rozwiązania zintegrowane i "pod klucz", dopasowane do potrzeb teraźniejszości i wyzwań przyszłości. Firma (wcześniej znana jako Esteves Alves & Carvalho) została założona w 2000 roku w Barcelos, portugalskim centrum doskonałości tekstylnej. Od tego czasu firma zajmuje się importem, eksportem, specjalnymi rozwiązaniami, a także dostawą urządzeń dla branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Od 2019 roku ma również siedzibę w Hiszpanii. Od 22 lat przekształcamy i unowocześniamy park maszynowy przemysłu w kraju, a od 5 lat także za granicą. Pomagamy firmom i menedżerom w osiąganiu maksymalnej produktywności. Aby iść w parze z naszym dynamicznym rozwojem, jesteśmy w trakcie budowy nowych obiektów, nowej strony internetowej i nowego centrum logistycznego, które jest już gotowe i dysponuje dużą ilością zapasów, co pozwoli nam szybciej reagować na potrzeby naszych partnerów. Dzięki obszernej liście referencji na rynku krajowym i międzynarodowym, EACTECH jest dumna z bycią jedną z najbardziej szanowanych obecnie firm dostarczających urządzenia przemysłowe w swoich segmentach w Portugalii i Hiszpanii. Znajdź najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla sektora tekstylnego, spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, a od niedawna także ultra nowoczesny sprzęt w dziedzinie reklam LED. Autentyczność. Doskonałość. Kreatywność. Technologia. HIGH-TECHING THE FUTURE

 3. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 4. RI.VE.MAC. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. SAQUICK GMBH

  Niemcy

  Maszyny do napełniania worków piaskiem: Od 1993 roku zajmujemy się profesjonalnym workowaniem materiałów sypkich stosowanych w ochronie ludności cywilnej oraz ochronie przeciwpowodziowej, w budowie wałów przeciwpowodziowych, budownictwie podziemnym. Napełniamy piaskiem, żwirem lub grysem. Dopełnieniem oferty są odpowiednie worki do piasku, worki dwukomorowe, worki Big Bag i inne. Dostarczamy worki puste lub wypełnione piaskiem, w dużych i małych ilościach. Dozowniki: Nasze dozowniki, w tym dozowniki objętościowe oraz wagi do worków, są wykorzystywane między innymi w rolnictwie, przy pakowaniu produktów spożywczych, takich jak zboże. Nasze maszyny i urządzenia są odpowiednie do wszystkich materiałów sypkich. Nasze urządzenia są również wykorzystywane w inżynierii lądowej. Partner serwisowy: Jako partner serwisowy w dziedzinie okien przeciwpowodziowych, drzwi i bram przeciwpowodziowych oraz systemów zabezpieczających przed powodzią oferujemy stacjonarną ochronę przeciwpowodziową. Nasza oferta obejmuje zabezpieczanie okien w piwnicach, świetlików, drzwi, bram i garaży.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES

  Holandia

  Od 1950 roku Global znany jest w branży obuwniczej, tekstylnej i maszyn do szycia. W siedzibie naszej firmy mieści się duży magazyn magazynowy, dział maszyn używanych, dział części zamiennych oraz nasze muzeum zabytkowych maszyn do szycia. Nasz dział maszyn używanych oferuje maszyny używane, marek takich jak: Juki, Brother, Pegasus, Kansai Special, Yamato, Lewis, Strobel, Kingtex, Reece, Pfaff, Durkopp Adler, Singer, Rimoldi, Merrow, Global, Texi, Sewmaq, Jack, Golden Wheel, Typical, Mitsubishi, Minerva, Union Special i Siruba. Nasz program obejmuje ponad 400 różnych typów maszyn do szycia dla przemysłu odzieżowego, motoryzacyjnego, tapicerskiego, żaglowego, skórzanego i obuwniczego. Globalne maszyny do szycia to jakość, trwałość i zawsze najnowocześniejsze innowacje w branży!

 2. MORSELLI RENZO SNC

  Włochy

  Nasza ściśle współpracuje z najlepszymi markami maszyn do szycia odzieży gotowej: RIMOLDI, PFAFF, JUKI, BROTHER, maszyny pończosznicze EXACTA, COMPLETT i maszyny rodzinne SINGER, PFAFF. Jesteśmy wyspecjalizowani w branży odzieżowej/pończoszniczej i prasowania na maszynach nowych bądź maszynach z drugiej ręki. Mamy bogaty zapas maszyn gotowych do użycia, akcesoriów i części zamiennych. Wewnętrzny warsztat pomocy technicznej i konserwacji.

 3. AMIGTEX OÜ

  Estonia

  Nakreślacze, noże sterowane komputerowo, stoły specjalne, stoły standardowe, stoły pneumatyczne, stoły do podajników, podajniki, sterowane komputerowo cięcie skóry, sterowane komputerowo wycinanie wzorów, digitalizacja, stoły do digitalizacji, ostrza do noży sterowanych komputerowo, ostrza pionowe do ręcznych noży, noże taśmowe, ostrzałki, taśmy ostrzące, naboje z tuszem, naboje z tuszem HP, długopisy Fischer, plotery, elementy do czyszczenia szczotek, specjalne smary.

 4. RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo działające w branży obuwniczej i galanterii skórzanej od 20-u lat. Dokonujemy z profesjonalizmem: przeglądy wysokiej jakości maszyn; przewodniki i zindywidualizowane modyfikacje maszyn do obuwia, materacy i mebli salonowych; projektowanie i realizacja kompletnych lini do produkcji obuwia i galanterii skórzanej; sprzedaż akcesoriów i części zamiennych. Działamy również w następujących branżach: produkcja materacy, wyposażenia salonów, galanterii skórzanej i obuwia.

 5. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portugalia

 1. CRISAFULLI PACKING SRL

  Włochy

 2. RILMAN LTD.

  Bułgaria

 3. MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Niemcy

 4. NÄHTECHNIK STOPPER GBR

  Niemcy

 5. BO-MA, BOJANA NOVAK S.P.

  Słowenia

 6. COLLEGE SEWING MACHINE PARTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. ABERDEEN SEWING MACHINES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. BARONE TERESA

  Włochy

 9. CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL)

  Niemcy

 10. HELION SARL

  Francja

 1. LTD TECHNOSEWING

  Rosja

 2. MACHINEHANDEL BOS

  Belgia

 3. HDB SOLUTIONS + BE0718851855

  Belgia

 4. FROMAC SRL

  Włochy

 5. SEW ESSENTIAL

  Zjednoczone Królestwo

 6. TMAC

  Francja

 7. EURO MERCERIE

  Belgia

 8. LACASA HANNOVER GMBH

  Libia

 9. RIMGM GMBH

  Niemcy

 10. F.LLI FOGGIATO SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Maszyny do szycia- przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

428 przedsiębiorstwa