• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do szycia- przemysłowe

Wyniki dla

Maszyny do szycia- przemysłowe - Import eksport

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, maszyny dziewiarskie przemysłowe i akcesoria, i Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Esparreguera-Barcelona, Hiszpania.

 2. RI.VE.MAC. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RI.VE.MAC. SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, maszyny i sprzęt dla fabryk obuwia i szewców, ATOM, zszywacze, Obuwie - maszyny do produkcji, i Sewing machines for leather. Ma siedzibę w Montebelluna, Włochy.

 3. RDF GROUP LLC

  Rosja

  Royal Dress forms (RDf) jest rosyjskim producentem wysokiej klasy manekinów i akcesoriów krawieckich działającym od 2014 r. Elastyczne manekiny nadają się do wielu celów i dla wielu klientów. Cechą szczególną manekiów RDf jest to, że są ściśliwe, odporne na uderzenia i upadki oraz doskonale zachowują swój kształt. Można wpiąć szpilki do szycia lub prasować ubrania bezpośrednio na manekinie. Asortyment RDf obejmuje formy ubioru do różnych zadań: Monika to manekin, który ułatwia tworzenie papierowych wzorów odzieży; Penelope to profesjonalny, super miękki manekin do produkcji staników, bielizny i gorsetów; Betty to manekin tors damski, świetnie nadający się do kursów kroju i krawiectwa; Richard to męski manekin z poduszkami na ramionach do konstruowania płaszczy i kurtek. Manekiny o stałej wysokości i budowie ciała są przeznaczone dla różnych typów sylwetki. RDf oferuje również produkcję manekinów personalnych dopasowanych do sylwetki klienta.

 4. SAQUICK GMBH

  Niemcy

  Maszyny do napełniania worków piaskiem: Od 1993 roku zajmujemy się profesjonalnym workowaniem materiałów sypkich stosowanych w ochronie ludności cywilnej oraz ochronie przeciwpowodziowej, w budowie wałów przeciwpowodziowych, budownictwie podziemnym. Napełniamy piaskiem, żwirem lub grysem. Dopełnieniem oferty są odpowiednie worki do piasku, worki dwukomorowe, worki Big Bag i inne. Dostarczamy worki puste lub wypełnione piaskiem, w dużych i małych ilościach. Dozowniki: Nasze dozowniki, w tym dozowniki objętościowe oraz wagi do worków, są wykorzystywane między innymi w rolnictwie, przy pakowaniu produktów spożywczych, takich jak zboże. Nasze maszyny i urządzenia są odpowiednie do wszystkich materiałów sypkich. Nasze urządzenia są również wykorzystywane w inżynierii lądowej. Partner serwisowy: Jako partner serwisowy w dziedzinie okien przeciwpowodziowych, drzwi i bram przeciwpowodziowych oraz systemów zabezpieczających przed powodzią oferujemy stacjonarną ochronę przeciwpowodziową. Nasza oferta obejmuje zabezpieczanie okien w piwnicach, świetlików, drzwi, bram i garaży.

 5. GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES

  Holandia

  Od 1950 roku Global znany jest w branży obuwniczej, tekstylnej i maszyn do szycia. W siedzibie naszej firmy mieści się duży magazyn magazynowy, dział maszyn używanych, dział części zamiennych oraz nasze muzeum zabytkowych maszyn do szycia. Nasz dział maszyn używanych oferuje maszyny używane, marek takich jak: Juki, Brother, Pegasus, Kansai Special, Yamato, Lewis, Strobel, Kingtex, Reece, Pfaff, Durkopp Adler, Singer, Rimoldi, Merrow, Global, Texi, Sewmaq, Jack, Golden Wheel, Typical, Mitsubishi, Minerva, Union Special i Siruba. Nasz program obejmuje ponad 400 różnych typów maszyn do szycia dla przemysłu odzieżowego, motoryzacyjnego, tapicerskiego, żaglowego, skórzanego i obuwniczego. Globalne maszyny do szycia to jakość, trwałość i zawsze najnowocześniejsze innowacje w branży!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMPALL

  Polska

  Już od ponad 15 lat Impall towarzyszy swoim Klientom w drodze do sukcesu, jednocześnie rozwijając i umacniając własną markę. Przez lata działalności udało nam się znacznie powiększyć siedzibę - teraz to ponad 500 metrów kwadratowych hali prezentacyjnej i ponad tysiąc metrów magazynów. Zatrudniamy około 30 pracowników, w tym szeroko rozwinięty dział handlowy oraz warsztat z profesjonalnymi technikami. Samodzielnie importujemy maszyny i urządzenia najbardziej cenionych na świecie producentów, dbamy o serwis i dostępność części zamiennych. Jako pierwsi, już ponad 10 lat temu, do naszej oferty włączyliśmy także komputerowe systemy przygotowania produkcji i automatycznego rozkroju (katery). Rozwój technologii światowej pozwala nam stale poszerzać ofertę o wciąż nowe rozwiązania - jesteśmy w stanie wyposażyć w pełni Wasze przedsiębiorstwo tekstylne, z uwzględnieniem wszystkich kolejnych procesów produkcyjnych i ich kontroli.

 2. MORSELLI RENZO SNC

  Włochy

  Nasza ściśle współpracuje z najlepszymi markami maszyn do szycia odzieży gotowej: RIMOLDI, PFAFF, JUKI, BROTHER, maszyny pończosznicze EXACTA, COMPLETT i maszyny rodzinne SINGER, PFAFF. Jesteśmy wyspecjalizowani w branży odzieżowej/pończoszniczej i prasowania na maszynach nowych bądź maszynach z drugiej ręki. Mamy bogaty zapas maszyn gotowych do użycia, akcesoriów i części zamiennych. Wewnętrzny warsztat pomocy technicznej i konserwacji.

 3. AMIGTEX OÜ

  Estonia

  Nakreślacze, noże sterowane komputerowo, stoły specjalne, stoły standardowe, stoły pneumatyczne, stoły do podajników, podajniki, sterowane komputerowo cięcie skóry, sterowane komputerowo wycinanie wzorów, digitalizacja, stoły do digitalizacji, ostrza do noży sterowanych komputerowo, ostrza pionowe do ręcznych noży, noże taśmowe, ostrzałki, taśmy ostrzące, naboje z tuszem, naboje z tuszem HP, długopisy Fischer, plotery, elementy do czyszczenia szczotek, specjalne smary.

 4. RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo działające w branży obuwniczej i galanterii skórzanej od 20-u lat. Dokonujemy z profesjonalizmem: przeglądy wysokiej jakości maszyn; przewodniki i zindywidualizowane modyfikacje maszyn do obuwia, materacy i mebli salonowych; projektowanie i realizacja kompletnych lini do produkcji obuwia i galanterii skórzanej; sprzedaż akcesoriów i części zamiennych. Działamy również w następujących branżach: produkcja materacy, wyposażenia salonów, galanterii skórzanej i obuwia.

 5. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portugalia

  Firma JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja - maszyny i urządzenia, Konfekcja - maszyny i urządzenia, i Sewing machines for textiles. Ma siedzibę w Barcelos, Portugalia.

 1. CRISAFULLI PACKING SRL

  Włochy

  Firma CRISAFULLI PACKING SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Canicattini Bagni, Włochy.

 2. BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA

  Portugalia

  Firma BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach erozja elektryczna. Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 1. RILMAN LTD.

  Bułgaria

  Firma RILMAN LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumunia

  Firma VAELLA MASCHINEN SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, Maszyny krojnicze do tkanin, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Maszyny do szycia, Maszyny krojnicze do tkanin, Maszyny do prasowania, przemysłowe, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 3. FROMAC SRL

  Włochy

  Firma FROMAC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do szycia do galanterii skórzanej, i maszyny przemysłowe do szycia.. Ma siedzibę w Tricesimo, Włochy.

 4. MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Oberhaching, Niemcy.

 5. BEFRAKO

  Belgia

  Firma BEFRAKO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, Maszyny do szycia, maszyny do szycia w produkcji rzemieślniczej, maszyny do szycia - hurt, i maszyny do szycia do użytku prywatnego. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 6. MACHINEHANDEL BOS

  Belgia

  Firma MACHINEHANDEL BOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalna maszyna do prasowania, żelazka, zszywacze, i naprawa maszyn do szycia. Ma siedzibę w Destelbergen, Belgia.

 7. HELION SARL

  Francja

  Firma HELION SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Galanteria skórzana - maszyny, Maszyny do szycia, Przemysł skórzany - maszyny i urządzenia, Galanteria skórzana - maszyny, Maszyny do szycia, i Sewing machines for leather. Ma siedzibę w Sainte Magnance, Francja.

 8. BARONE TERESA

  Włochy

  Firma BARONE TERESA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, maszyny do haftu, Maszyny do szycia, przemysłowe, i wykrawarki. Ma siedzibę w Avellino, Włochy.

 1. RIMGM GMBH

  Niemcy

  Firma RIMGM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Maszyny do szycia, przemysłowe, prasowarka, i wytwarzacz pary. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 2. SEW ESSENTIAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEW ESSENTIAL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Marquis Drive, Zjednoczone Królestwo.

 3. HDB SOLUTIONS + BE0718851855

  Belgia

  Firma HDB SOLUTIONS + BE0718851855, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły techniczne przemysłowe - hurt, automatyczne i manualne maszyny do szycia dla artykułów galanterii skórzanej, serwis przemysłowych maszyn do szycia, i maszyny przemysłowe do szycia.. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 4. ABERDEEN SEWING MACHINES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABERDEEN SEWING MACHINES LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tkaniny techniczne dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do maszyn do szycia, maszyny do szycia w produkcji rzemieślniczej, serwis przemysłowych maszyn do szycia, i maszyny przemysłowe do szycia.. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 5. A COSER

  Hiszpania

  Firma A COSER, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, naprawa maszyn do szycia, i akcesoria do maszyn do szycia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. TMAC

  Francja

  Firma TMAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL)

  Niemcy

  Firma CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Kaiserslautern, Niemcy.

 8. NÄHTECHNIK STOPPER GBR

  Niemcy

  Firma NÄHTECHNIK STOPPER GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Rottenburg, Niemcy.

 9. F.LLI FOGGIATO SRL

  Włochy

  Firma F.LLI FOGGIATO SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Maszyny do szycia, przemysłowe, akcesoria do maszyn do szycia, kupno-sprzedaż - maszyny do szycia, i maszyny do szycia - hurt. Ma siedzibę w Montebelluna, Włochy.

 10. EURO MERCERIE

  Belgia

  Firma EURO MERCERIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zamki błyskawiczne, przewijarki tekstylne, i liczniki. Ma siedzibę w Alken, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny do szycia- przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

414 Przedsiębiorstwa