• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do produkcji lodów- profesjonalne

Wyniki dla

Maszyny do produkcji lodów- profesjonalne - Import eksport

 1. ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, lody, lody pakowane, lody niskokaloryczne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny profesjonalne do produkcji lodu, Dystrybucja wyrobów spożywczych, Food Manufacturer, i Visable supports Ukrainian companies. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 2. BABBI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Producent półproduktów do wyrobu lodów domowej roboty, rożków i dozowników do lodów, słodyczy gastronomicznych wykonywanych z wafli i czekolady od 1952. BABBI S.R.L. posiada dział cukierniczy przeznaczony do tworzenia „wyjątkowych i niepowtarzalnych specjałów cukierniczych” przy pomocy szlachetnych, wyszukanych i naturalnych produktów oraz długiej i dzięki starannej pracy rzemieślniczej.

 3. CCF S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  CCF - Wszystkie formy lodów. Od 2007 r. produkujemy urządzenia do lodów na patyku, inwestując środki w technologię i badania oraz osiągając doskonałe rezultaty dzięki jednej z najbardziej udanych maszyn, jaką jest Gelato by Ghiacciola - niezwykły automat do produkcji lodów na patyku, który pozwala zachować autentyczność produktu dzięki wydajnemu, opatentowanemu systemowi chłodzenia umożliwiającemu produkcję rzemieślniczych lodów i sorbetów na patyku w bardzo niskich temperaturach. PAI – Inna forma lodów! Wykorzystanie tradycyjnych witryn do przechowywania lodów w tubach staje się coraz bardziej popularne we Włoszech i za granicą, zarówno ze względu na historię, którą reprezentują, nawiązując do początków rzemieślniczej produkcji wysokiej jakości lodów, jak i ze względu na to, że zapewniają dobrą konserwację produktu. Firma CCF uprościła budowę tej charakterystycznej witryny i jeszcze bardziej udoskonaliła wysoką jakość konserwacji produktu dzięki zastosowaniu prostej, lecz skutecznej technologii.

 4. S.A.R. GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma S.A.R. Grupa została stworzona w 1988 roku i oferuje szeroką gamę maszyn dla lodziarstwa i ciastkarstwa. Proponuje także zróżnicowany asortyment produktów, takich jak półprodukty do wyrobów cukierniczych, gofry, naleśniki, wafle. Uprzejmy i wykwalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji i wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz udzieli konsultacji zarówno w kwestii użytkowania maszyn, jak i samych produktów. S.A.R. Grupa działa na terenie całego kraju oraz za granicą z uznanym doświadczeniem oraz profesjonalizmem.

 5. ALPEDO_(KERVANCIOGLU)

  Turcja

  Firma ALPEDO_(KERVANCIOGLU), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Kahramanmaras, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRIGOMAT - ER CONCEPT

  Francja

  Firma FRIGOMAT - ER CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Maszyny profesjonalne do produkcji lodu, i Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Choisy Le Roi, Francja.

 2. DEBREF

  Francja

  Firma DEBREF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Roujan, Francja.

 3. LUIGIS GELATO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LUIGIS GELATO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Petersfield, Zjednoczone Królestwo.

 4. ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES

  Turcja

  Firma ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 5. ALPEDO

  Turcja

  Firma ALPEDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Onikisubat / Kahramanmaras, Turcja.

 1. SARL BILECAN

  Francja

  Firma SARL BILECAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 2. RUFFA ANDREA S.R.L.

  Włochy

  Firma RUFFA ANDREA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Caselle Torinese, Włochy.

 1. TECHNOGEL S.P.A.

  Włochy

  Firma TECHNOGEL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, urządzenia chłodnicze do produkcji lodów, i miksery do produkcji lodów. Ma siedzibę w Grassobbio, Włochy.

 2. FRIGOGELO

  Włochy

  Firma FRIGOGELO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do lodów, wyposażenie dla lodziarzy, miksery do produkcji lodów, i urządzenia pasteryzujące do produkcji lodów. Ma siedzibę w Azzano San Paolo, Włochy.

 3. B.S. SRL

  Włochy

  Firma B.S. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, dozowniki dla przemysłu spożywczego, instalacje do ozdabiania-napełniania dla przemysłu spożywczego, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 4. DRIESEN EQUIPMENT

  Belgia

  Firma DRIESEN EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla lodziarzy, i lodownie przemysłowe. Ma siedzibę w Zellik, Belgia.

 5. DELIZIOSA

  Hiszpania

  Firma DELIZIOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach lody, i chłodnie. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. FRIGOMAT S.R.L.

  Włochy

  Firma FRIGOMAT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, miksery do produkcji lodów, i maszyny do robienia lodów dla barów i restauracji. Ma siedzibę w Guardamiglio, Włochy.

 7. CARPIGIANI GROUP S.P.A.

  Włochy

  Firma CARPIGIANI GROUP S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, maszyny i wyposażenie do produkcji lodów, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, miksery do produkcji lodów, i urządzenia pasteryzujące do produkcji lodów. Ma siedzibę w Anzola Emilia, Włochy.

 8. S.A. WATHELET

  Belgia

  Firma S.A. WATHELET, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, okapy kuchenne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i piec konwekcyjny. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. SALECIC EISTECHNIK

  Niemcy

  Firma SALECIC EISTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 2. HAVEBOR - ALVIN STAR D. A. RZEPKA

  Niemcy

  Firma HAVEBOR - ALVIN STAR D. A. RZEPKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - w proszku i koncentraty, Żywność i napoje - składniki, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Napoje - w proszku i koncentraty, Żywność i napoje - składniki, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. DOGUS MAKINA

  Turcja

  Firma DOGUS MAKINA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. SALVI DI SALVI PAOLO & C.S.A.S.

  Włochy

  Firma SALVI DI SALVI PAOLO & C.S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla chłodni. Ma siedzibę w Vado Ligure, Włochy.

 5. GEL - MATIC ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma GEL - MATIC ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, urządzenia do robienia suchego lodu, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Orio Al Serio, Włochy.

 6. ICETEAM 1927

  Włochy

  Firma ICETEAM 1927, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, zaopatrzenie dla chłodni, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i maszyny do lodów. Ma siedzibę w Anzola Emilia, Włochy.

 7. BIG DRUM ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma BIG DRUM ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do pakowania szkła, maszyny do produkcji lodu dla sklepów, barów, restauracji, formy do produkcji lodów, i Maszyny profesjonalne do produkcji lodu. Ma siedzibę w Edertal-Giflitz, Niemcy.

 8. FRISANI SPEISEEISTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FRISANI SPEISEEISTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Silberstedt, Niemcy.

 9. L'ODYSSÉE DES GLACES

  Francja

  Firma L'ODYSSÉE DES GLACES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Frejus, Francja.

 10. YOLATBAR SOROKA

  Ukraina

  Firma YOLATBAR SOROKA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach mieszanka proszków. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo