• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do produkcji lodów- profesjonalne

Wyniki dla

Maszyny do produkcji lodów- profesjonalne - Import eksport

 1. ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, lody, lody pakowane, lody niskokaloryczne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny profesjonalne do produkcji lodu, Dystrybucja wyrobów spożywczych, Food Manufacturer, i Visable supports Ukrainian companies. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 2. BABBI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Producent półproduktów do wyrobu lodów domowej roboty, rożków i dozowników do lodów, słodyczy gastronomicznych wykonywanych z wafli i czekolady od 1952. BABBI S.R.L. posiada dział cukierniczy przeznaczony do tworzenia „wyjątkowych i niepowtarzalnych specjałów cukierniczych” przy pomocy szlachetnych, wyszukanych i naturalnych produktów oraz długiej i dzięki starannej pracy rzemieślniczej.

 3. S.A.R. GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma S.A.R. Grupa została stworzona w 1988 roku i oferuje szeroką gamę maszyn dla lodziarstwa i ciastkarstwa. Proponuje także zróżnicowany asortyment produktów, takich jak półprodukty do wyrobów cukierniczych, gofry, naleśniki, wafle. Uprzejmy i wykwalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji i wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz udzieli konsultacji zarówno w kwestii użytkowania maszyn, jak i samych produktów. S.A.R. Grupa działa na terenie całego kraju oraz za granicą z uznanym doświadczeniem oraz profesjonalizmem.

 4. ALPEDO_(KERVANCIOGLU)

  Turcja

  Firma ALPEDO_(KERVANCIOGLU), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Kahramanmaras, Turcja.

 5. FRIGOMAT - ER CONCEPT

  Francja

  Firma FRIGOMAT - ER CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Maszyny profesjonalne do produkcji lodu, i Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Choisy Le Roi, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LUIGIS GELATO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LUIGIS GELATO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Petersfield, Zjednoczone Królestwo.

 2. DEBREF

  Francja

  Firma DEBREF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Roujan, Francja.

 3. ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES

  Turcja

  Firma ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 4. ALPEDO

  Turcja

  Firma ALPEDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Onikisubat / Kahramanmaras, Turcja.

 5. SARL BILECAN

  Francja

  Firma SARL BILECAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 1. TECHNOGEL S.P.A.

  Włochy

  Firma TECHNOGEL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, urządzenia chłodnicze do produkcji lodów, i miksery do produkcji lodów. Ma siedzibę w Grassobbio, Włochy.

 2. FRIGOGELO

  Włochy

  Firma FRIGOGELO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do lodów, wyposażenie dla lodziarzy, miksery do produkcji lodów, i urządzenia pasteryzujące do produkcji lodów. Ma siedzibę w Azzano San Paolo, Włochy.

 1. SALECIC EISTECHNIK

  Niemcy

  Firma SALECIC EISTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 2. B.S. SRL

  Włochy

  Firma B.S. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, dozowniki dla przemysłu spożywczego, instalacje do ozdabiania-napełniania dla przemysłu spożywczego, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 3. RUFFA ANDREA S.R.L.

  Włochy

  Firma RUFFA ANDREA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Caselle Torinese, Włochy.

 4. FRIGOMAT S.R.L.

  Włochy

  Firma FRIGOMAT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, miksery do produkcji lodów, i maszyny do robienia lodów dla barów i restauracji. Ma siedzibę w Guardamiglio, Włochy.

 5. S.A. WATHELET

  Belgia

  Firma S.A. WATHELET, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, okapy kuchenne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i piec konwekcyjny. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. DRIESEN EQUIPMENT

  Belgia

  Firma DRIESEN EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla lodziarzy, i lodownie przemysłowe. Ma siedzibę w Zellik, Belgia.

 7. CARPIGIANI GROUP S.P.A.

  Włochy

  Firma CARPIGIANI GROUP S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, maszyny i wyposażenie do produkcji lodów, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, miksery do produkcji lodów, i urządzenia pasteryzujące do produkcji lodów. Ma siedzibę w Anzola Emilia, Włochy.

 8. DELIZIOSA

  Hiszpania

  Firma DELIZIOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach lody, i chłodnie. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. GEL - MATIC ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma GEL - MATIC ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, urządzenia do robienia suchego lodu, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Orio Al Serio, Włochy.

 2. FRISANI SPEISEEISTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FRISANI SPEISEEISTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Silberstedt, Niemcy.

 3. ICETEAM 1927

  Włochy

  Firma ICETEAM 1927, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, zaopatrzenie dla chłodni, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i maszyny do lodów. Ma siedzibę w Anzola Emilia, Włochy.

 4. HAVEBOR - ALVIN STAR D. A. RZEPKA

  Niemcy

  Firma HAVEBOR - ALVIN STAR D. A. RZEPKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - w proszku i koncentraty, Żywność i napoje - składniki, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Napoje - w proszku i koncentraty, Żywność i napoje - składniki, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. L'ODYSSÉE DES GLACES

  Francja

  Firma L'ODYSSÉE DES GLACES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Frejus, Francja.

 6. SALVI DI SALVI PAOLO & C.S.A.S.

  Włochy

  Firma SALVI DI SALVI PAOLO & C.S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla chłodni. Ma siedzibę w Vado Ligure, Włochy.

 7. DOGUS MAKINA

  Turcja

  Firma DOGUS MAKINA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. BIG DRUM ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma BIG DRUM ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do pakowania szkła, maszyny do produkcji lodu dla sklepów, barów, restauracji, formy do produkcji lodów, i Maszyny profesjonalne do produkcji lodu. Ma siedzibę w Edertal-Giflitz, Niemcy.

 9. SEHERCONI DOO CONES & BISCUITS

  Bośnia i Hercegowina

  Firma SEHERCONI DOO CONES & BISCUITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Maglaj, Bośnia i Hercegowina.

 10. JOVIAN

  Hiszpania

  Firma JOVIAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i wyposażenie do produkcji lodów. Ma siedzibę w Ibi, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo