• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do prasowania- przemysłowe

Wyniki dla

Maszyny do prasowania- przemysłowe - Import eksport

 1. BMP-PAWLICZEK MATEUSZ

  Polska

  BMP Pawliczek to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej, która dostarcza różnego rodzaju maszyny na rzecz przedsiębiorstw produkcyjnych. Fachowcy tworzący jej zespół specjalizują się w: • merytorycznym doradztwie, które ma na celu wsparcie klienta w wyborze optymalnych technologii, • projektowaniu maszyn na indywidualne zlecenia klienta, • dostarczaniu gotowych rozwiązań, • sprzedaży części i elementów do konstrukcji maszyn. Usługi świadczone i technologie projektowane oraz wdrażane przez firmę z siedzibą w Rybniku służą przedsiębiorstwom w usprawnianiu produkcji. Dzięki dostarczanym rozwiązaniom procesy wytwórcze przebiegają efektywniej, co podnosi wydajność działania firmy, a tym samym przyczynia się do zwiększenia zysków. Doświadczenie i wiedza fachowców zatrudnionych przez rybnickie przedsiębiorstwo są kluczowymi zasobami, które pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości usług i produktów. Firma wyspecjalizowała się przede wszystkim w zastosowaniu i projektowaniu maszyn bazujących na technice wibracyjnej, których używa się w procesach produkcyjnych wykorzystujących materiały sypkie.

 2. LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING

  Turcja

  Firma LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Żelazka, Wykańczanie tkanin, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, deski do prasowania, Żelazka, Wykańczanie tkanin, i Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS

  Niemcy

  Firma VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pokrowce na deski do prasowania. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 4. AEROTEC INDUSTRIES

  Indie

  Firma AEROTEC INDUSTRIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do kotłów, i raw and machined cast iron. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 5. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumunia

  Firma VAELLA MASCHINEN SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, Maszyny krojnicze do tkanin, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Maszyny do szycia, Maszyny krojnicze do tkanin, Maszyny do prasowania, przemysłowe, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRIMA SRL

  Włochy

  Firma PRIMA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalne żelazko do prasowania. Ma siedzibę w Palazzolo Sull'oglio, Włochy.

 2. ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pokrowce na deski do prasowania, aerosol production, i poduszki. Ma siedzibę w Yalova, Turcja.

 3. SEKAISA

  Hiszpania

  Firma SEKAISA, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do prasowania, przemysłowe, Maszyny do prasowania, przemysłowe, maszyny tekstylne, maszyny do obróbki i wykańczania włókien tekstylnych, i naprawa maszyn tekstylnych. Ma siedzibę w Banyoles - Girona, Hiszpania.

 4. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Rumunia

  Firma BEST SPRING ECOCLEAN SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Urządzenia do mycia przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Urządzenia do mycia przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Botosani, Rumunia.

 5. PRIMULA S.A.

  Grecja

  Firma PRIMULA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalne maszyny do prania. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 1. SILC S.P.A.

  Włochy

  Firma SILC S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny dla pralni do prania na sucho, deski do prasowania, i maszyny do usuwania plam. Ma siedzibę w Jesi, Włochy.

 2. IRONS.IE

  Irlandia

  Firma IRONS.IE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Castlebellingham, Irlandia.

 1. HASEL IRONING MACHINES

  Turcja

  Firma HASEL IRONING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach deski do prasowania, deski do prasowania z zasysaniem, kotły parowe dla pralni i pralni chemicznych, i wyposażenie do prasowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalne żelazko do prasowania, prasowarka, deski do prasowania, i części do żelazek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ

  Niemcy

  Firma JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Maszyny do szycia, przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Maszyny do prasowania, przemysłowe, i Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. ZHEJIANG PAR-TEK ELECTRICAL APPLIANCE CO,.LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG PAR-TEK ELECTRICAL APPLIANCE CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 5. GL-MASCHINENVERTRIEB

  Niemcy

  Firma GL-MASCHINENVERTRIEB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Hofheim, Niemcy.

 6. MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE

  Turcja

  Firma MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pralki do tekstyliów, i maszyny do farbiarni. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. HEPROTEX MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma HEPROTEX MASCHINEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do prasowania, przemysłowe, wytwarzacz pary, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Klingenberg, Niemcy.

 8. KLIMAKS MAKINA

  Turcja

  Firma KLIMAKS MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, bluzy damskie, koszule męskie, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. GTK W. GRUNDLER BÜGEL- UND FIXIERMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma GTK W. GRUNDLER BÜGEL- UND FIXIERMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Elementy złączne - maszyny do produkcji, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Elementy złączne - maszyny do produkcji, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Leichlingen, Niemcy.

 2. I.M.E.C.E.

  Włochy

  Firma I.M.E.C.E., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do bielarni, i maszyny i urządzenia do wykańczania tkanin. Ma siedzibę w Este, Włochy.

 3. NORTIJA D.LIEKIS INDIVIDUALI IMONE

  Litwa

  Firma NORTIJA D.LIEKIS INDIVIDUALI IMONE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO

  Włochy

  Firma LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO, roku i działającą w sektorze Wykańczanie tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do prasowania, przemysłowe, prasowanie i pakowanie w celofan, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Isso, Włochy.

 5. BATTISTELLA BG S.R.L.

  Włochy

  Firma BATTISTELLA BG S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Rossano Veneto, Włochy.

 6. STIRO SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma STIRO SERVICE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Peschiera Borromeo, Włochy.

 7. YEWONTECH CO.

  Korea Południowa

  Firma YEWONTECH CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach żelazko na parę, i żelazo. Ma siedzibę w GYENONGSANGNAM-DO, Korea Południowa.

 8. MORGAN TECNICA S.P.A.

  Włochy

  Firma MORGAN TECNICA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Coccaglio, Włochy.

 9. STIROVAP S.R.L.

  Włochy

  Firma STIROVAP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do bielarni, i maszyny do farbiarni. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 10. COCCHI S.R.L.

  Włochy

  Firma COCCHI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do bielarni, i profesjonalne żelazko do prasowania. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny do prasowania- przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

189 Przedsiębiorstwa