• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do powlekania tekstylnego

Wyniki dla

Maszyny do powlekania tekstylnego - Import eksport

 1. SALER SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1966 roku Saler produkuje płótna dla malarzy pod marką Caravaggio®. Wytwarzanie naszego płótna malarskiego z różnych rodzajów włókna, bawełny, lnu, juty, poliestru odbywa się całkowicie w naszym przedsiębiorstwie, bez względu na to, czy chodzi o obróbkę wstępną surowych tkanin do powlekania, nie zapominając o końcowym konfekcjonowaniu, oraz wszystkie działania kontroli jakości. Szeroka oferta naszych płócien może zaspokoić dowolne wymagania artystyczne. Nasze produkty są sprzedawane we Włoszech, w Europie i na świecie.

 2. KILAVUZ KONVEYOR BANT VE KAYIS SISTEMLERI

  Turcja

  Firma KILAVUZ KONVEYOR BANT VE KAYIS SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do powlekania tekstylnego. Jest również obecna w dziedzinach taśmy przenośnika z pcv, teflon, i przenośniki transportowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ELEKTROSIS

  Turcja

  Firma ELEKTROSIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. GROUP MEERSSCHAERT

  Belgia

  Firma GROUP MEERSSCHAERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do powlekania tekstylnego. Jest również obecna w dziedzinach Textile machine manufacture, modne akcesoria, i przemysł tekstylny. Ma siedzibę w Kuurne, Belgia.

 5. PRICOTEX DE LA SUBBÉTICA

  Hiszpania

  Firma PRICOTEX DE LA SUBBÉTICA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do powlekania tekstylnego, zaopatrzenie i dodatki dla przemysłu odzieżowego, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Priego De Córdoba, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COLCIAGO

  Włochy

  Firma COLCIAGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Carate Brianza, Włochy.

 2. A. MALINVERNO E FIGLIO S.A.S. DI FABRIZIO MALINVERNO & C.

  Włochy

  Firma A. MALINVERNO E FIGLIO S.A.S. DI FABRIZIO MALINVERNO & C., roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Como, Włochy.

 3. PROSINO S.R.L.

  Włochy

  Firma PROSINO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Grignasco, Włochy.

 4. TECNO PETTINI

  Włochy

  Firma TECNO PETTINI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Carpiano, Włochy.

 5. COBRA S.R.L.

  Włochy

  Firma COBRA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Castel Goffredo, Włochy.

 1. R.M.B. MASSARDI

  Włochy

  Firma R.M.B. MASSARDI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 2. A.T.S. ZAMARETTI

  Włochy

  Firma A.T.S. ZAMARETTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 1. BIOTTI FABBRICA DI SCARDASSI S.R.L.

  Włochy

  Firma BIOTTI FABBRICA DI SCARDASSI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Verbania, Włochy.

 2. CASTELLO OFFICINE S.R.L.

  Włochy

  Firma CASTELLO OFFICINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Valdilana, Włochy.

 3. GIORGIO GIAMMINOLA & C. S.P.A.

  Włochy

  Firma GIORGIO GIAMMINOLA & C. S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Como, Włochy.

 4. ALFREDO DENNA S.R.L.

  Włochy

  Firma ALFREDO DENNA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 5. SAVIO MACCHINE S.R.L.

  Włochy

  Firma SAVIO MACCHINE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 6. T.A.T. S.R.L.

  Włochy

  Firma T.A.T. S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 7. RIVA S.A.S. DI ING. LUIGI POZZI C. S.A.S.

  Włochy

  Firma RIVA S.A.S. DI ING. LUIGI POZZI C. S.A.S., roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Pollone, Włochy.

 8. SER.MA.TES. S.R.L.

  Włochy

  Firma SER.MA.TES. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Cologne, Włochy.

 1. MA-TEX

  Włochy

  Firma MA-TEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Sirone, Włochy.

 2. GLB TECHNOLOGIES INDUSTRIES

  Włochy

  Firma GLB TECHNOLOGIES INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 3. TUBETTIFICIO SENESE S.R.L.

  Włochy

  Firma TUBETTIFICIO SENESE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Trequanda, Włochy.

 4. SONICK

  Grecja

  Firma SONICK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Sindos, Grecja.

 5. LAUREX L. BUSSOLOTTI

  Włochy

  Firma LAUREX L. BUSSOLOTTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Travedona Monate, Włochy.

 6. ECLAIR VALTER

  Włochy

  Firma ECLAIR VALTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Muzzano, Włochy.

 7. EUROMEKATRONİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Turcja

  Firma EUROMEKATRONİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Corlu, Turcja.

 8. ALBA S.R.L.

  Włochy

  Firma ALBA S.R.L., roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Casarano, Włochy.

 9. MAQUINAS DE COSER ALFA.SINGER.SIGMA

  Hiszpania

  Firma MAQUINAS DE COSER ALFA.SINGER.SIGMA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny do powlekania tekstylnego. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, i Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Santa Cruz De Tenerife, Hiszpania.

 10. MEC 04 S.R.L.

  Włochy

  Firma MEC 04 S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Maszyny do powlekania tekstylnego, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Maszyny do powlekania tekstylnego. Ma siedzibę w Olginate, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo