• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do piaskowania

Wyniki dla

Maszyny do piaskowania - Import eksport

 1. WIWOX GMBH SURFACE SYSTEMS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1984 roku dostarczamy procesy profesjonalnego czyszczenia narzędzi i części. Od technologii obróbki strumieniowo-ściernej przez czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie w komorze natryskowej po pirolizę - nasze koncepcje czyszczenia stanowią odpowiedź na stale zmieniające się wyzwania związane z wymagającą produkcją przemysłową i konserwacją. Nasi klienci korzystają z naszego pionowego zakresu produkcji i wieloletniego doświadczenia. Otrzymują kompetentne porady dotyczące najbardziej ekonomicznego kompletnego rozwiązania dla ich konkretnego zastosowania. Oprócz operacji porównawczych i testowych w naszym wewnętrznym centrum technicznym, nasi klienci decydują między zakupem sprzętu, wynajmem sprzętu lub czyszczeniem kontraktowym. Naszym najważniejszym celem jest sukces naszych klientów! Osiągamy to dzięki zadowolonym i zmotywowanym pracownikom w kulturze korporacyjnej opartej na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Wspólnie definiujemy takie wartości, jak jakość i funkcjonalność, ciągłe doskonalenie produktu między producentem a użytkownikiem. Lub efektywność ekonomiczna - również w tym przypadku wysoka korzyść dla klienta z naszych produktów jest punktem odniesienia dla udanej konkurencyjności. Jako producent instalacji i dostawca pełnego asortymentu, również wysokiej jakości mediów procesowych, jesteśmy świadomi znaczenia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W związku z tym towarzyszymy naszym klientom od niezbędnej procedury zatwierdzenia do uruchomienia i konserwacji instalacji. Wir freuen uns auf die Zusammenarbeit mit mit Ihnen!

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 3. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Turcja

  Verified by europages badge

  BF BLAST jest renomowanym, tureckim producentem piaskarek, posiadającym bogatą historię od chwili założenia w 2019 roku, popartą ponad 15 letnim doświadczeniem w branży. Asortyment naszych produktów wyróżnia się najnowocześniejszymi rozwiązaniami, odpowiednimi do różnych zastosowań, co gwarantuje nie mającą sobie równych satysfakcję klientów, idącą w parze z nowatorskimi technologiami. Jako renomowana, światowa marka, jesteśmy niezmiernie dumni z dostarczania najwyższej klasy piaskarek. Nasze portfolio produktów i usług: •Pokoje do piaskowania •Śrutownice przenośne do garnków •Kabiny do piaskowania •Śrutownice do marmuru & kamieni naturalnych •Piaskarki halowe •Śrutownice bębnowe •Oczyszczarki ze stołem obrotowym •Śrutownice do blach & profili •Śrutownice halowe do pracy w systemie ciągłym •Śrutownice do rur & Przewodów rurowych Nieprzerwanie rozwijamy się na międzynarodowym rynku, niezmiennie utrzymując najwyższe standardy przemysłowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. SES GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SES GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Saerbeck, Niemcy.

 5. ADL SAND- UND WASSERSTRAHLTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ADL SAND- UND WASSERSTRAHLTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Nottuln, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HASENFRATZ SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HASENFRATZ SANDSTRAHLTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Aßling, Niemcy.

 2. WERNER RUMLER INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERNER RUMLER INDUSTRIEBEDARF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 3. OLIVER FRITZ GMBH & CO. KG SANDSTRAHLTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OLIVER FRITZ GMBH & CO. KG SANDSTRAHLTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Großenlüder, Niemcy.

 4. RÖSLER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RÖSLER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. COSER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COSER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, oczyszczarki do metali, piaskarki, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, śrutownice do metali, i PISTOLET DO PIASKOWANIA (piaskowanie). Ma siedzibę w Poggio Torriana, Włochy.

 1. MICROBEADS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MICROBEADS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Brugg, Szwajcaria.

 2. SWARCO VESTGLAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SWARCO VESTGLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 1. OTI OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTI OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Hörstel, Niemcy.

 2. "SHG" SAKRESIV HANAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma "SHG" SAKRESIV HANAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 3. GLÄSNER SANDSTRAHL MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma Gläsner Sandstrahl Maschinenbau GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zajmującym się produkują maszyn specjalnych. Produkujemy piaskarki - od najmniejszych urządzeń do rzemiosła i drobnego wytwórstwa aż po duże instalacje przemysłowe. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom zdobyliśmy pozycję lidera rynku.

 4. ACF GERMANY

  Niemcy

  Firma ACF GERMANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Mülheim An Der Ruhr, Niemcy.

 5. PURETEXX GMBH

  Niemcy

  Firma PURETEXX GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Hohenbrunn, Niemcy.

 6. OTH OBERFLÄCHEN TECHNIK HOLDENER AG

  Szwajcaria

  Firma OTH OBERFLÄCHEN TECHNIK HOLDENER AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Oberiberg, Szwajcaria.

 7. TEK STRAHLTECHNIK E.U.

  Austria

  Firma TEK STRAHLTECHNIK E.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

 8. STÜBINGER E.U.

  Austria

  Firma STÜBINGER E.U., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Trattenbach, Austria.

 1. FRIEDRICH GOLDMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH GOLDMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. AKTIENGESELLSCHAFT W. BRÜGGER

  Szwajcaria

  Firma AKTIENGESELLSCHAFT W. BRÜGGER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Oberiberg, Szwajcaria.

 3. TORBO ENGINEERING KEIZERS GMBH

  Niemcy

  Firma TORBO ENGINEERING KEIZERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Jest również obecna w dziedzinach mycie fasad. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 4. GUYSON

  Francja

  Firma GUYSON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Jest również obecna w dziedzinach komory do piaskowania, i czyszczarka ultradźwiękowa. Ma siedzibę w Chambly, Francja.

 5. GP ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma GP ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Lübbenau, Niemcy.

 6. JSC ELAMETA

  Litwa

  Firma JSC ELAMETA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do piaskowania, Powłoki antykorozyjne, Maszyny do piaskowania, Powłoki antykorozyjne, i Galvanic coating of aluminium. Ma siedzibę w Utena, Litwa.

 7. NORBLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma NORBLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do piaskowania, Maszyny do piaskowania, piaskarki, PISTOLET DO PIASKOWANIA (piaskowanie), i śrutownice do metali. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 8. BREL JEAN

  Francja

  Firma BREL JEAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Stains, Francja.

 9. URALGRIT

  Rosja

  Firma URALGRIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, Maszyny do piaskowania, Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, i Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Yekaterinburg, Rosja.

 10. INDUSTRYPARTS.BIZ

  Niemcy

  Firma INDUSTRYPARTS.BIZ, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, dysze do piaskowania, Pojemniki wpustu o szybkim połączeniu, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Solenoid valves. Ma siedzibę w Dessau-Roßlau, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo