• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do pakowania i obręczowania

Wyniki dla

Maszyny do pakowania i obręczowania - Import eksport

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Gama maszyn obejmuje m.in.: maszyny i automaty do owijania rdzenia toroidalnego; maszyny i automaty do uzwojenia stojana; połączone systemy nawijania drutu i taśmy; maszyny bandażowe i półautomatyczne; hamulce z drutem; maszyny piórkowe; maszyny bandażowe do prętów generatorów; maszyny do taśm grzewczych i maszyny do nawijania cewek; maszyny do nawijania spiralnego; maszyny do nawijania warstw i pierścieni. Profil wydajności firmy obejmuje również takie usługi jak: Modernizacja używanych maszyn i urządzeń do nawijania i ich dostosowanie do najnowocześniejszych standardów, technologii i sterowania. Obróbka mechaniczna wszystkich popularnych materiałów stosowanych w inżynierii mechanicznej. Montaż podzespołów mechanicznych lub elektromechanicznych. Programowanie SPS. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z uzwojeniem. Od czasu powstania targów CWIEME w Berlinie ponad 20 lat temu firma F.U.R. jest na nich obecna i prezentuje każdego roku publiczności krajowej i zagranicznej maszyny najnowszej generacji.

 2. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy silnym i niezawodnym partnerem rozwojowym dla producentów silników elektrycznych i ich wysoce zautomatyzowanego procesu produkcyjnego. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH oznacza solidne know-how w dziedzinie planowania, projektowania, produkcji i montażu maszyn i narzędzi do produkcji stojanów. Nasi klienci doceniają między innymi wysoki poziom naszej wiedzy doradzczej w rozwiązywaniu trudnych problemów i zadań związanych z optymalizacją kompletnych produktów i linii produkcyjnych. Dzięki ścisłej współpracy, specjalistycznej wiedzy i innowacjom tworzymy optymalnie dostosowane rozwiązania w dziedzinie technologii nawijania i ciągnienia, formowania i bandowania stojana, maszyn i kompletnego oprzyrządowania dla wszystkich obszarów produkcji.

 3. ENERCON INDUSTRIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  W ciągu ostatnich 40 lat firma Enercon Industries wypracowała sobie pozycję wiodącego na świecie dostawcy systemów zamknięć zgrzewanych indukcyjnie. Oferujemy naszym klientom najbardziej zróżnicowaną gamę zgrzewarek indukcyjnych na rynku, od urządzeń ręcznych po szybkie zgrzewarki liniowe, które pracują z prędkością nawet do 100 metrów na minutę. Nasze uszczelniacze nakrętek zgodne z CE i EMC są kompaktowe, chłodzone powietrzem oraz łatwe w konfiguracji i obsłudze. Zapewniają higieniczne, powtarzalne i niezawodne uszczelnianie przy możliwie najniższych kosztach utrzymania, dzięki wysokiej niezawodności, niskim kosztom konserwacji i zmniejszonym kosztom ogólnym. Dopasowanie projektu cewki indukcyjnej do rozmiaru i kształtu butelki oraz nakrętki jest niezbędne dla niezawodnego uszczelnienia. Enercon oferuje najszerszy wybór cewek indukcyjnych i głowic zgrzewających spośród wszystkich producentów zgrzewarek indukcyjnych. Uszczelniamy nakrętki o średnicy od 15 do 150 mm, także o nietypowych kształtach i rozmiarach, którym nie podołają inni producenci. W Enercon rozumiemy, że przerwa w produkcji ma poważne konsekwencje dlatego opracowaliśmy globalny zespół wsparcia serwisowego. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie konserwacji i naprawy wszystkich naszych urządzeń. W ten sposób możemy zapewnić szybkie reagowanie i jak najkrótszą przerwę w produkcji. Posiadamy również magazyn części zamiennych, aby zapewnić, że możemy wysyłać daną część w przeciągu 24 godz.

 4. ERKA VERPACKUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMSA VERPACKUNG GMBH

  Austria

 2. SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA

  Polska

  Szeroki wybór maszyn, automatów i urządzeń pakujących, to tylko część naszej oferty. Zajmujemy się sprzedażą maszyn produkcyjnych, mieszalników oraz kartoniarek i etykieciarek. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także dozowniki, maszyny wspomagające produkcję oraz przenośniki i nośniki do linii produkcyjnych. Warto bardziej szczegółowo przybliżyć zakres naszej działalności. Wybór jest ogromny i z pewnością Znajdziecie Państwo coś co usprawni pracę w waszej firmie. Oferujemy automaty od aplikatorów etykiet, kartoniarek, czy mieszalników do podajników ślimakowych i półautomatów pakujących. Jesteśmy jednym z niewielu firm, które oferują tak szeroką ofertę. Nieważne czy szukasz tunelu obkurczającego, czy zgrzewarki do folii. Znajdziesz to u nas! Dodatkowo znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do automatów i maszyn. Zapewniamy także usługi z zakresu serwisu tego typu maszyn i urządzeń. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z firmą Supermach!

 3. SKYPACK MASZYNY PAKUJĄCE

  Polska

  Firma Skypack Maszyny Pakujące z Kielc to specjalista w dziedzinie projektowania i wykonywania maszyn pakujących. Ma w tym duże doświadczenie, jednak nigdy nie bazuje na pierwotnych projektach, lecz stara się je udoskonalać, by dotrzymać kroku bieżącym technologiom oraz odpowiadać na rosnące potrzeby swoich klientów. W ofercie firmy można znaleźć między innymi maszyny do pakowania produktów sypkich oraz artykułów płynnych. Maszyny te zwykle wykorzystywane są w branży spożywczej, a także farmaceutycznej. Są wykonane w taki sposób, że możliwe jest bardzo szybkie umieszczanie odpowiednich porcji w szczelnie zamykanych opakowaniach, bez straty produktów. Usługa pakowania Prócz tego, przedsiębiorstwo Skypack Maszyny Pakujące oferuje pakowanie usługowe, wykorzystując do tego swoje urządzenia. W razie wątpliwości, na jaką usługę najlepiej będzie się zdecydować, klienci firmy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc. Firma gwarantuje też szybkie i terminowe wywiązywanie się z podjętych zadań oraz konkurencyjne ceny.

 4. STRAPEX AUSTRIA GES.M.B.H.

  Austria

 5. HERAC GMBH VERPACKUNGSTECHNIK

  Niemcy

 1. EUGEN SCHMIDT GMBH

  Niemcy

 2. CYKLOP GMBH

  Niemcy

 1. USLUPAK PAKETLEME SAN. & TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 2. OMS INTERNATIONAL PACKAGING SOLUTION GMBH

  Niemcy

 3. PAKMAK AMBALAJ LTD. STI.

  Turcja

 4. UGPACK

  Tajwan R.O.C.

 5. VANTA EXPERT DE SOLUTION D'EMBALLAGE INTELLIGENT

  Chiny

 6. JENS MÜLLER KUNSTSTOFFVERPACKUNG

  Niemcy

 7. PL MACHINING TECHNOLOGY

  Francja

 8. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG ING. JOSEF RIEGLER

  Austria

 1. SUGAPACK - EMPACOTAMENTO AÇUCARES, LDA.

  Portugalia

 2. DOMINO PRINTING MÉXICO

  Meksyk

 3. SCANPACK SP.J.

  Polska

 4. SK DIRECT UK LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 5. ANHUI CHINATHERMALFILM PLASTIC INDUSTRY CO., LTD.

  Australia

 6. HIPERMAK DIKEY PAKETLEME MAKINELERI

  Turcja

 7. JUST SHRINK IT

  Zjednoczone Królestwo

 8. SHRINKIT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 9. MAARS HOLDING B.V.

  Holandia

 10. BATTENFELD DANMARK A/S

  Dania