• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do pakowania i obręczowania

Wyniki dla

Maszyny do pakowania i obręczowania - Import eksport

 1. ENERCON INDUSTRIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  W ciągu ostatnich 40 lat firma Enercon Industries wypracowała sobie pozycję wiodącego na świecie dostawcy systemów zamknięć zgrzewanych indukcyjnie. Oferujemy naszym klientom najbardziej zróżnicowaną gamę zgrzewarek indukcyjnych na rynku, od urządzeń ręcznych po szybkie zgrzewarki liniowe, które pracują z prędkością nawet do 100 metrów na minutę. Nasze uszczelniacze nakrętek zgodne z CE i EMC są kompaktowe, chłodzone powietrzem oraz łatwe w konfiguracji i obsłudze. Zapewniają higieniczne, powtarzalne i niezawodne uszczelnianie przy możliwie najniższych kosztach utrzymania, dzięki wysokiej niezawodności, niskim kosztom konserwacji i zmniejszonym kosztom ogólnym. Dopasowanie projektu cewki indukcyjnej do rozmiaru i kształtu butelki oraz nakrętki jest niezbędne dla niezawodnego uszczelnienia. Enercon oferuje najszerszy wybór cewek indukcyjnych i głowic zgrzewających spośród wszystkich producentów zgrzewarek indukcyjnych. Uszczelniamy nakrętki o średnicy od 15 do 150 mm, także o nietypowych kształtach i rozmiarach, którym nie podołają inni producenci. W Enercon rozumiemy, że przerwa w produkcji ma poważne konsekwencje dlatego opracowaliśmy globalny zespół wsparcia serwisowego. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie konserwacji i naprawy wszystkich naszych urządzeń. W ten sposób możemy zapewnić szybkie reagowanie i jak najkrótszą przerwę w produkcji. Posiadamy również magazyn części zamiennych, aby zapewnić, że możemy wysyłać daną część w przeciągu 24 godz.

 2. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gama maszyn obejmuje m.in.: maszyny i automaty do owijania rdzenia toroidalnego; maszyny i automaty do uzwojenia stojana; połączone systemy nawijania drutu i taśmy; maszyny bandażowe i półautomatyczne; hamulce z drutem; maszyny piórkowe; maszyny bandażowe do prętów generatorów; maszyny do taśm grzewczych i maszyny do nawijania cewek; maszyny do nawijania spiralnego; maszyny do nawijania warstw i pierścieni. Profil wydajności firmy obejmuje również takie usługi jak: Modernizacja używanych maszyn i urządzeń do nawijania i ich dostosowanie do najnowocześniejszych standardów, technologii i sterowania. Obróbka mechaniczna wszystkich popularnych materiałów stosowanych w inżynierii mechanicznej. Montaż podzespołów mechanicznych lub elektromechanicznych. Programowanie SPS. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z uzwojeniem. Od czasu powstania targów CWIEME w Berlinie ponad 20 lat temu firma F.U.R. jest na nich obecna i prezentuje każdego roku publiczności krajowej i zagranicznej maszyny najnowszej generacji.

 3. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy silnym i niezawodnym partnerem rozwojowym dla producentów silników elektrycznych i ich wysoce zautomatyzowanego procesu produkcyjnego. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH oznacza solidne know-how w dziedzinie planowania, projektowania, produkcji i montażu maszyn i narzędzi do produkcji stojanów. Nasi klienci doceniają między innymi wysoki poziom naszej wiedzy doradzczej w rozwiązywaniu trudnych problemów i zadań związanych z optymalizacją kompletnych produktów i linii produkcyjnych. Dzięki ścisłej współpracy, specjalistycznej wiedzy i innowacjom tworzymy optymalnie dostosowane rozwiązania w dziedzinie technologii nawijania i ciągnienia, formowania i bandowania stojana, maszyn i kompletnego oprzyrządowania dla wszystkich obszarów produkcji.

 4. ERKA VERPACKUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERKA VERPACKUNGSSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Wilhelmshaven, Niemcy.

 5. OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach film wrappers, linia pakowania, i maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Gevelsberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMSA VERPACKUNG GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AMSA VERPACKUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Altach, Austria.

 2. SKYPACK MASZYNY PAKUJĄCE

  Polska

  Firma Skypack Maszyny Pakujące z Kielc to specjalista w dziedzinie projektowania i wykonywania maszyn pakujących. Ma w tym duże doświadczenie, jednak nigdy nie bazuje na pierwotnych projektach, lecz stara się je udoskonalać, by dotrzymać kroku bieżącym technologiom oraz odpowiadać na rosnące potrzeby swoich klientów. W ofercie firmy można znaleźć między innymi maszyny do pakowania produktów sypkich oraz artykułów płynnych. Maszyny te zwykle wykorzystywane są w branży spożywczej, a także farmaceutycznej. Są wykonane w taki sposób, że możliwe jest bardzo szybkie umieszczanie odpowiednich porcji w szczelnie zamykanych opakowaniach, bez straty produktów. Usługa pakowania Prócz tego, przedsiębiorstwo Skypack Maszyny Pakujące oferuje pakowanie usługowe, wykorzystując do tego swoje urządzenia. W razie wątpliwości, na jaką usługę najlepiej będzie się zdecydować, klienci firmy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc. Firma gwarantuje też szybkie i terminowe wywiązywanie się z podjętych zadań oraz konkurencyjne ceny.

 3. SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA

  Polska

  Szeroki wybór maszyn, automatów i urządzeń pakujących, to tylko część naszej oferty. Zajmujemy się sprzedażą maszyn produkcyjnych, mieszalników oraz kartoniarek i etykieciarek. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także dozowniki, maszyny wspomagające produkcję oraz przenośniki i nośniki do linii produkcyjnych. Warto bardziej szczegółowo przybliżyć zakres naszej działalności. Wybór jest ogromny i z pewnością Znajdziecie Państwo coś co usprawni pracę w waszej firmie. Oferujemy automaty od aplikatorów etykiet, kartoniarek, czy mieszalników do podajników ślimakowych i półautomatów pakujących. Jesteśmy jednym z niewielu firm, które oferują tak szeroką ofertę. Nieważne czy szukasz tunelu obkurczającego, czy zgrzewarki do folii. Znajdziesz to u nas! Dodatkowo znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do automatów i maszyn. Zapewniamy także usługi z zakresu serwisu tego typu maszyn i urządzeń. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z firmą Supermach!

 4. EUGEN SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Firma EUGEN SCHMIDT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w St. Ingbert, Niemcy.

 5. STRAPEX AUSTRIA GES.M.B.H.

  Austria

  Firma STRAPEX AUSTRIA GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Krems An Der Donau, Austria.

 1. HERAC GMBH VERPACKUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma HERAC GMBH VERPACKUNGSTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Senden, Niemcy.

 2. USLUPAK PAKETLEME SAN. & TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma USLUPAK PAKETLEME SAN. & TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CYKLOP GMBH

  Niemcy

  Firma CYKLOP GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 2. UGPACK

  Tajwan R.O.C.

  Firma UGPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Taichung, Tajwan R.O.C..

 3. OMS INTERNATIONAL PACKAGING SOLUTION GMBH

  Niemcy

  Firma OMS INTERNATIONAL PACKAGING SOLUTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Karlsdorf-Neuthard, Niemcy.

 4. PAKMAK AMBALAJ LTD. STI.

  Turcja

  Firma PAKMAK AMBALAJ LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne maszyny do taśmowania, banderolownica automatyczna, i owijarki do pudełek. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. PL MACHINING TECHNOLOGY

  Francja

  Firma PL MACHINING TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty na narzędzia. Ma siedzibę w Neuilly Plaisance, Francja.

 6. VANTA EXPERT DE SOLUTION D'EMBALLAGE INTELLIGENT

  Chiny

  Firma VANTA EXPERT DE SOLUTION D'EMBALLAGE INTELLIGENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach Cardboard packing, sznurek do pakowania, automatyczne linie do konfekcjonowania pakowania, i maszyny do konfekcjonowania. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 7. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG ING. JOSEF RIEGLER

  Austria

  Firma VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG ING. JOSEF RIEGLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. JENS MÜLLER KUNSTSTOFFVERPACKUNG

  Niemcy

  Firma JENS MÜLLER KUNSTSTOFFVERPACKUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. SCANPACK SP.J.

  Polska

  Firma SCANPACK SP.J., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach napinacz do taśm, taśma, maszyny pakujące, i zgrzewarka do folii termokurczliwych. Ma siedzibę w Ostrzeszów, Polska.

 2. DOMINO PRINTING MÉXICO

  Meksyk

  Firma DOMINO PRINTING MÉXICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach kodyfikatory, i akcesoria dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Industrial Naucalpan, Meksyk.

 3. PENTA SERVIS

  Republika Czeska

  Firma PENTA SERVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do pakowania i obręczowania, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do pakowania i obręczowania, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Holice, Republika Czeska.

 4. SUGAPACK - EMPACOTAMENTO AÇUCARES, LDA.

  Portugalia

  Firma SUGAPACK - EMPACOTAMENTO AÇUCARES, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do pakowania i obręczowania, Cukier, Maszyny do pakowania i obręczowania, i Cukier. Ma siedzibę w Alenquer, Portugalia.

 5. DMS CONVERTING

  Turcja

  Firma DMS CONVERTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach woreczki w rolkach. Ma siedzibę w Bolu, Turcja.

 6. ITW MIMA PACKAGING SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ITW MIMA PACKAGING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach powlekarki filiami rozciągliwymi do opakowań. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 7. SK DIRECT UK LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SK DIRECT UK LTD., roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do pakowania i obręczowania, taśmy, i Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Cannock, Zjednoczone Królestwo.

 8. QINGDAO WANFENGYUAN PIPING SYSTEM CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO WANFENGYUAN PIPING SYSTEM CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach wkłady okładzin, i uszczelki. Ma siedzibę w Jiaonan, Qingdao City, Shandong Province, Chiny.

 9. ANHUI CHINATHERMALFILM PLASTIC INDUSTRY CO., LTD.

  Australia

  Firma ANHUI CHINATHERMALFILM PLASTIC INDUSTRY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Ma siedzibę w Hefei, Australia.

 10. HIPERMAK DIKEY PAKETLEME MAKINELERI

  Turcja

  Firma HIPERMAK DIKEY PAKETLEME MAKINELERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach pakowanie żywności, i pakowarki pionowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo