• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do opakowań metalowych

Wyniki dla

Maszyny do opakowań metalowych - Import eksport

 1. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 2. MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Heat-shrinkable packaging, Opakowania na mięso, machines for packaging, film wrappers, i Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Wolfertschwenden, Niemcy.

 3. FEFLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEFLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Oberreidenbach, Niemcy.

 4. MULTIVAC EXPORT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MULTIVAC EXPORT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Hünenberg, Szwajcaria.

 5. OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pakowania i obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach film wrappers, linia pakowania, i maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Gevelsberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEMATEC - INDUSTRIESERVICE

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SEMATEC - INDUSTRIESERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Rankweil, Vorarlberg, Austria.

 2. MOPLAST KUNSTSTOFF AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MOPLAST KUNSTSTOFF AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Liestal, Szwajcaria.

 3. EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 4. VF TECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VF TECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Nürtingen, Niemcy.

 5. NICEPAC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NICEPAC GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Altusried, Niemcy.

 1. MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. OCEAN SYSTEMS

  Polska

  Ocean Systems to firma specjalizująca się w branży przemysłowej. Firma dostarcza urządzenia dozująco-pakujące, linie pakujące oraz profesjonalne myjki przemysłowe. Urządzenia te sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłowych- zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Firma dynamicznie się rozwija na polskim rynku i aktywnie działa. Oprócz urządzeń i całego sprzętu Ocean Systems dostarcza także usługi, wsparcie techniczne, dostęp do części zamiennych. Na produkty udzielana jest także gwarancja. Firma posiada 15-letnie doświadczenie w branży maszyn pakujących. Więcej szczegółów na stronie: http: //oceansystems.pl/pl/

 1. DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH.

  Austria

  Firma DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Auenwald, Niemcy.

 3. PROFILLS DO BRASIL

  Brazylia

  Firma PROFILLS DO BRASIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do znakowania, maszyny do konfekcjonowania opakowań., Maszyny do znakowania, i Machine manufacturing. Ma siedzibę w Curitiba, Brazylia.

 4. BOJKO PROJECT MANAGEMENT

  Niemcy

  Firma BOJKO PROJECT MANAGEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 5. FARBAL

  Francja

  Firma FARBAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Blois, Francja.

 6. AFTECH INH. JÜRGEN FETZER

  Niemcy

  Firma AFTECH INH. JÜRGEN FETZER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Maszyny do opakowań metalowych, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Zimmern O.r., Niemcy.

 7. GLOBAL PRINT TEC GMBH

  Szwajcaria

  Firma GLOBAL PRINT TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Kreuzlingen, Szwajcaria.

 8. MASSILLY PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

  Firma MASSILLY PORTUGAL, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania metalowe, i metalowe opakowania do farb. Ma siedzibę w Vale De Cambra, Portugalia.

 1. MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI

  Turcja

  Firma MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Jest również obecna w dziedzinach worki, i opakowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Turcja

  Firma MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. TECLA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECLA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Maszyny do opakowań metalowych, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, i Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 4. TIBER PACK S.R.L.

  Włochy

  Firma TIBER PACK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Sansepolcro, Włochy.

 5. TECNOPAILS

  Włochy

  Firma TECNOPAILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 6. EURIMPEX S.R.L.

  Włochy

  Firma EURIMPEX S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Castel San Pietro Terme, Włochy.

 7. GB GNUDI BRUNO S.P.A.

  Włochy

  Firma GB GNUDI BRUNO S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do opakowań metalowych, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 8. ITIPACK S.R.L.

  Włochy

  Firma ITIPACK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Villaverla, Włochy.

 9. CO.MA.DI.S. S.P.A.

  Włochy

  Firma CO.MA.DI.S. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w Senago, Włochy.

 10. SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO

  Włochy

  Firma SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Nawijarki i szpularki, Maszyny do opakowań metalowych, i Nawijarki i szpularki. Ma siedzibę w San Giovanni Bianco, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo